Opinie o Indykpol w Lublin

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Indykpol. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Indykpol o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Indykpol w Lublin

Z48

firma może i wporządku ale kierownictwo i majstrowie nie ganiają cie po każdym stanowisku pracy aby swoją normę wykonać . NIE szanują wcale pracownika .

bezczelny

Ciekawe czy zmieniło sie coś w Indykpolu po moim odejściu. Mam nadzieje że tak.

wiśnia

Kurde chciałam iść tam do pracy (usunięte przez administratora)a może coś po nowym roku się zmieniło napiszcie jak coś wiecie

praca

jestem po technologii żywienia, to na co mam szanse, i pytanie czy wezmą mnie na rozmowę jak wyślę cv

Rozmowa kwalifikacyjna to zwykle stresujące wydarzenie. Czy ta w Indykpol się do takich zaliczała? A może wręcz przeciwnie? Czekamy na Twoją opinię.
logo firmy Opiekunka lub opiekun seniorki w Niemczech
Lublin
Ethicus Care Premium Sp. z o.o.
logo firmy Doradca Ubezpieczeniowy
Anna Młynarczyk
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Lublin
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
logo firmy Specjalista ds. kontroli obiektów logistycznych
"GWARANT POZNAŃ" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
praca

Szukam pracy, powiedzcie mi ile tam jest zmian

kogut

To prawda, następcy nie mogą odstawać, co zrobić trzeba tam pracować, tylko najgorsze, że dają zła reklame zakładowi

Ewela

Hej zamierzam złożyć CV w tej firmie może ktoś sie orientuje czy są przyjęcia ? pracuje tam moja znajoma mówi ze ciezko ale idzie wytrzymac interesuje mnie zmiana na noc moze ktoś coś wie?

obserwatorka

Jedyną rzeczą, która mi się nie podoba w tym zakładzie jest brak kultury i szacunku dla pracownika. Już nie będę pisać o zarobkach ponieważ jest to problem znany wszystkim. Dziwi mnie tylko, że kadra zarządzająca, która przecież reprezentuje zakład, nie potrafi spokojnie i z odrobiną chociaż kultury zwracać się do pracowników. A szkoda, bo to jest "jego i zakładu" wizytówka.

praca

słyszałem że mają być podwyżki w indykpolu

praca

czy to prawda, że mają podnieść 13 % do pensji za zostawanie ponad wymiar godzin,za godziny nadliczbowe, od kiedy?

były

Witam mam pytanie do was czy jesli pracowałem w indykpolu i sie zwolniłem to czy przyjeli by mnie drugi raz do pracy w indykpolu?? prosze o odpowiedz

były

witam mam pytanie czy jesli pracowałem w indykpolu i sie zwolniłem to czy moge jescze raz wrocic do tej pracy?? prosze o pdpowiedz

indyk

oj nie na odpadach pracuje się po 12 godzin, w tym zapachu

Ewela
@indyk

Matko jestem w szoku czytając wasze opinie che złożyć tam CV rozumie ze jestes pracownikiem tej firmy moze orientujesz się jak jest na nocnych zmianach bo czytając te opinie to jestem przerazona

Swat
@indyk

Jak znaleźć pracę?Adres w Lubline(intos@i.ua)

Czyli ogólne zarobki 1300 do 1500zł

Oj nie (usunięte przez administratora) + premie (usunięte przez administratora) i nie wolno narzekać, bo mówią dobrze, że masz prace Powodzenia

tyrak
@pracownik

po 8 godzin sie pracuje, nie po 12. Czasami trzeba zostać 30 minut czasami 1 godzinę, ale to się odbiera. Masz wolny dzień jak nazbierasz 8 godzin, albo ci zapłacą za to. Nikt tu nie robi po 12 godzin, mogło się tam zdarzyć jak był jakaś poważna awaria maszyn czy coś takiego. Tyle godzin to możesz zostać jak sam się zgłosisz i o to poprosisz.

tyrak

Czasami trzeba zostać 30 minut czasami godzinę, ale też czasami wychodzi się wcześniej 15 minut, lub 30 minut. Jest ciężko, niektóre stanowiska są wręcz na granicy wytrzymałości, nie ma lekkich stanowisk dla mężczyzn. (usunięte przez administratora)

więźniowie lubią tam pracować i się popisywać no bo ładne są tam dziewczyny

jaro

Ale większość to mężatki

praca

W skład pracowników wchodzą i więźniowie, może Was pytał jeden z nich, nic nie wiadomo?

Olo

Dobre - tez byłem na tej "rekrutacji" w jakimś hotelu pod W-wą. Podobne wrażenia względem tego Pana. Jakiś dziwny ten człowiek. Ale jak pasi firmie.....

Alik

Może to był on - wzrost się zgadza (koło 50-tki). Siedział wyraźnie znudzony i głównie gapił się w dół ( widocznie śmiertelnie go nudziłem hahaha). Na moje pytanie czy firma pracuje na ex works na chwilę zamarł a następnie usłyszałem (nie zmyślam) - że jak??????. Uff - ręce mi opadły - widać pierwszy lepszy może bawić się w rekrutację w tej firmie. Z języków mnie nie sprawdzał. Ciekawe dlaczego....Zwykła moja strata czasu. Powodzenia

Zostaw merytoryczną opinię o Indykpol - Lublin

• Jak się pracuje w Indykpol?

Zobacz opinie na temat firmy Indykpol tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 6.

Indykpol