Opinie o Indykpol w Lublin

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Indykpol. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Indykpol o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Indykpol w Lublin

Dużo jest ręcznego załadunku i rozładunku przy robocie na stanowisku Magazynier - Kierowca? Piszą, że to część obowiązków, to wolę się upewnić co i jak byłby do roboty? I czy to warte pieniędzy, które są do zarobienia?

@Emila

Nowe bo zazwyczaj są prane, czasami nowe czasami uprane, za ubrania nikt nie zwraca, w sumie potrzebujesz pod spód jakieś ciuchy żeby ciepło było :)

Natalka Nowy wpis

Ja tu jestem, bo rekrutują obecnie osoby jako koordynator realizacji kontraktacji. Widziałam listę z wymaganiami i jest tam wpis o dyspozycyjności. Czy tyczy się to pracy także w weekendy w trasie? Czy o coś innego chodzi w tym punkcie?

Xxx

Tam nie ma magazynierów kierowców chyba że coś się zmieniło, magazynier w sumie nie dźwiga, czasami parę palet ze skrzynkami trzeba przełożyć, a tak to wózki elektryczne, no i zimno ????

@Xxx

Hala nie jest ogrzewana? W zamian są jakieś ciepłe napoje albo posiłki regeneracyjne? Albo przynajmniej ciepłe ubrania robocze?

Xxx

Są posiłki, zupki dają chyba że coś się zmieniło, stoją automaty do kawy i napojów zimnych, jest też kawa Inka dla wszystkich bez limitu, na hali jest około 3-5 stopni

@Xxx

A o ubraniach ktoś jeszcze coś napisze? Robocze ubrania, jakie konkretnie elementy zawiera? Jest też kurtka i rękawice? I co z przerwami? Jak jest taka niska temperatura, to czy sa jakieś częstsze przerwy na rozgrzanie czy coś?

Xxx Nowy wpis

Ubrania dostaniesz wierzchnie cienkie białe, a pod spód bezrękawnik i czapkę resztę ogarniasz we własnym zakresie, no jeszcze buty i jakieś(usunięte przez administratora) dostajesz, rękawiczki codziennie dostajesz "nowe", przerwa była jedna 30min

Emila Nowy wpis
@Xxx

A to co trzeba ogarnąć samemu to zwracają za to kasę czy nie dotyczy to już pracodawcy? Czemu słowo nowe rękawiczki wziąłeś w cudzysłów? Nie dostaje się jednak nowych czy o co chodzi.

Xxx Nowy wpis
@Emila

Czy Indykpol organizuje swoim pracownikom szkolenia podnoszące ich kompetencje?

Pracowałem kiedyś tam i byłem nie raz zdziwiony zachowaniem jednej dziewczyny. Jak zwracała mi uwagę to zawsze do mnie odnosiła się w wyniosły, niegrzeczny sposób. Raz nie wytrzymałem i jej dałem do zrozumienia żeby nie życzę sobie takiego zachowania z jej strony to poszła się do mojego przełożonego poskarżyć jakbym to ja na nią się uwziął. Myślałem, że ze mną jest coś nie tak, ale ta dziewczyna też z tego co wiem odnosiła się w wredny sposób do innych osób i też na nich kablowała, również do starszych od siebie pracowników. Nie wiem za kogo ona się uważała skoro nie miała szacunku do innych pracowników. Dziwi mnie, że przełożona nie widziała problemu na ten brak szacunku do ludzi. Mam nadzieję, że nigdy na nią nie trafie.

Rozmowa kwalifikacyjna to zwykle stresujące wydarzenie. Czy ta w Indykpol się do takich zaliczała? A może wręcz przeciwnie? Czekamy na Twoją opinię.
logo firmy Doradca Ubezpieczeniowy
Anna Młynarczyk
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Lublin
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
logo firmy Specjalista ds. kontroli obiektów logistycznych
"GWARANT POZNAŃ" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Lidzia

Jak wymagają prawa jazdy kat B to i firma zapewnia auto służbowe? I czy można nim jeździć też prywatnie? Zainteresowało mnie to ogłoszenie na stanowisko Regionalny Przedstawiciel Handlowy. I ciekawa jestem, jakie auto dają i czy można swobodnie nim jeździć?

Łukasz

Pracowałem tam półtorej miesiąca (usunięte przez administratora) brak szacunku i ogólnie fatalna atmosfera zmuszanie do zastawiania po godzinach zarobki żenująco niskie o szkoleniach to sobie możecie pomarzyć nie ma żadnych szkoleń przychodzi brygadzista 3 minuty ci tłumaczy Po godzinie czasu drze (usunięte przez administratora) że za wolno pracujesz ustawianie człowieka na stanowiskach które muszą być obsługiwane przez dwie osoby a robi się samemu byłem na pakowaniu palet omało się w spodnie nie zsikałem bo nikt mnie nie chciał zmienić i jebnąłem w połowie dnia robotą odradzam bardzo odradzam to (usunięte przez administratora)

Aniyy

Zawsze chciałem pracować w tej firmie. Czy polecacie? Czy jest szansa na dłuższą współpracę czy zmieniają pracowników jak rękawiczki?

fg
@Aniyy

Odpowiedz: zależy na jakim dziale, ale lepiej się tam nie pchać

Paulina
@fg

Pytanie (nie dajesz wyboru, nie uzasadniłeś opinii, więc muszę zadać): czemu tam nie iść? Chodzi o kasę? Wiadomo, że w tym roku i w następnych wszystko się przez inflację kręci wokoło kasy.

taka sobie

jestem zwykłym pracownikiem a nie z żadnego kierownictwa a każdy ma swoje zdanie na ten temat poza tym nikt cie nie zmusza do pracy w tej firmie skoro uważasz się za osobę pokrzywdzona to po jaki ciul dalej komentujesz takie głupstwa śmiechu warte są te opinie było powiedzieć tej osobie jaka jest a nie z podkulonym ogonem zakończyć prace i wypisywać bzdury na forum .Praca jak praca leniom nikt nie płaci zatrudniając się tam nikt ci nie obiecuje kokosów tylko dostajesz umowę do reki i tam jest czarno na białym ile zarobisz a każda praca jest ciężka nikt nie płaci za leżenie. Może ja trafiłam na dobrego majstra co można o wszystko zapytać i wszystko powiedzieć jeśli mi nie pasuje. Przecież to są ludzie jak my maja swoje wymogi ale tez jak jest ciężko przeniesie na inne stanowisko żeby można było odpocząć zresztą bez komentarza mam dość czytania tych bzdur :(

Pati
@taka sobie

Na jaki czas umowę dają?

Pati
@Pati

Różnie dają ale lepiej się pytać dużo wcześniej, ponieważ jeżeli nie planują przedłużyć umowy to wstawiają ogłoszenie z praca a nie powiedzą ci z wyprzedzeniem żeby szukać czegoś innego tylko w ostatniej chwili. To jest taka firma że jeżeli coś im nie pasuje to pracownika kopną w (usunięte przez administratora) i biorą pierwszego lepszego.

@Pati

A czemu mieliby robić tak, że w ostatniej chwili skoro decyzję podjęli?

@Pati

Pierwsza na 3 miesiące, później na rok lub 3 a kolejna na stałe, przynajmniej do tej pory tak było :)

T
@Małgorzata

Tzn decyzja jest podjęta kilka tygodni wcześniej przed zakończeniem umowy ale nie powiedzą ci od razu tylko w ostatniej chwili a pracownikowi co się kończy umowa i nie chcą przedłużyć to nie jest świadomy. Powinni powiedzieć np 2 miesiące wcześniej przed zakończeniem umowy ze szukaj innej pracy tylko tak na wylocie

pytanie

Taką dziewczynę tak ,,koleżanki'' załatwiły, przypał ma.

Po chamsku...

@pytanie

Karma wraca, mam nadzieję że ta dziewczyna szybko znajdzie lepszą pracę. Szkoda jej...ciekawe na jakim dziale ?

Chyba DKJ

Izabela
@pytanie

A o co chodzi, bo jest tu wiele niewtajemniczonych. Jakaś sprawa że ktoś stracił prace bez inne osoby z pracy? Co to jest to 'załatwienie' dziewczyny'?

Kisio
@Izabela

To jest nieprawda. Ludzie zawsze będą głupoty pisać. Nikt nikogo nie załatwił. Olać ten komentarz i tyle

@Kisio

Racja, dajcie sobie spokój, nie warto...

@pytanie

Tego nikt nie wie. Ale nie ma co grzebać, co jeżeli ta ,,załatwiona dziewczyna'' te komentarze zobaczy... Oby tego nigdzie nie zgłosiła bo całkiem zrobi się z tego gównoburza

Maja

Została zwolniona nie z jej winy? Często w firmie zdarzają się takie sytuacje? :P Pytam jako potencjalny pracownik

@Maja

Tak, albo zwalniają albo przenoszą do innego działu, ponieważ osobie która.ma ,,plecy" coś nie pasuje...

Małgorzata

Przenoszą do innego działu? Czyli od razu zakres obowiązków się ludziom zmienia? Jak sobie z tym radzą?

@pytanie

Długo tam pracuje i dla mnie to jest podejrzane...

W sensie?

ghjfd
@pytanie

90% ludzi w takim razie powinno wylecieć, przecież każdy się nie raz pomyli albo bywają nieporozumienia jak wszędzie.

@ghjfd

Nikt jej nie zwolnił. Po prostu skończyła jej się umowa i nie została przedłużona, więc nie wiem po co ta cała dyskusja.

Jak szefostwo w Indykpol? Spoko traktują ludzi?

Moniaaa

Szefostwo tragedia ,te koordynujące to o (usunięte przez administratora) potłuc ! Robisz jak robot ,przerwa 15 minut zanim się rozbierzesz to nie wiesz czy jeść czy wracać ,a sekunda spóźnienia to masakra ! Traktują Polaków na równo z ruskim a zmianowe gówniary bez szkół ! Absolutnie nie polecam nawet wrogowi !

Jednych lepiej innych gorzej. Jak np jakiś konflikt pomiędzy pracownikami to zamiast po równo ukarać to jedna żadnych nie ponosi konsekwencji a druga wywalają z pracy.

Małgorzata

Ale to loteria jest czy kogoś lubią bardziej?

@Moniaaa

Czego wprowadzasz ludzi w blsd, przerwę masz 30min a jak robisz nadgodziny to masz też druga przerwę 15min, jak się spóźnisz 2 min nawet 5min to jic się nie dzieje, idź do biedronki zobacz jak tam przerwa wygląda i dopiero się wypowiadaj

A kogo tak zwolnili?

Alex1234

Witam, firma superdrob poszukuje na stanowisko technologa żywności, czy warto? Czy ktoś może mi powiedzieć jak jest z płacą, atmosfera w pracy itp? Pozdrawiam

@Alex1234

Atmosfera konfliktowa, brak szacunku dla ludzi, wykorzystywanie ludzi przeważnie Ukraińców, płaca marna, zmuszanie do pracy po godzinach.

JS
@Alex1234

Dział jakości- dramat. Nadgodziny, nadgodziny, nadgodziny. Spakowano złą partie kurczaka? Ojej, trzeba znaleźć winnego i zwolnić. To tak w dużym skrócie.

KEI
@Alex1234

Praca bez perspektyw, chyba że chcesz tam nocować to czekają na Ciebie..

@JS

Dramat, wszystkie pracownice popełniają te same błędy a co do czego to zwalić na jedną osobę

To chodzi o to, że wszystkie dziewczyny spóźniały się do pracy i wychodziły grupami wcześniej z pracy a całą winę zrzucili na jedną osobę? Aha, ale jak emaile inni pracownicy wysyłali poza pracą z fona to jakoś okej było. Żal..

Jacy ludzie taka firma.. unikać

Z fona prywatnie to każdy używał jak musiał. Bardziej że inne dziewczyny raport który codzienne wysyłały ok 22 na koniec zmiany to zapisywały w roboczych i żeby wyjść z pracy wcześniej wysyłały z szatniz fona więc mogły na siebie popatrzeć zamin inną posądzą

Małgorzata

Sprytne, a jak to ostatecznie na jaw wyszło, bo rozumiem, że troszkę to trwało?

@Małgorzata

Uważają, że nic się nie stało i nie czują się winne.

To w takim razie niech jej załatwia dobrą pracę albo niech jej opłacają za życie jak takie mądre ;D albo jak nie chciały z nią pracować to niech one się wynoszą

Małgorzata

Pewnie marzenia? Bo jeśli byłoby to takie proste do zrobienia to już dawno by tak się stało? :/

@Małgorzata

Pomarzyć można, ale nie podstawiać komuś nogę,.pierwsze zadzierają nosa a później co do czego chowają głowę w piasek i jakie to biedne. Uroki firmy ..

Jaki jest okres rozliczeniowy w Indykpol? Kiedy można spodziewać się przelewu wynagrodzenia?

????

Zależy od działu w jakim się pracuje. Część osób ma wypłatę do 10 dnia miesiąca, część do 30.

Nie

Nie. Jest podział na ,,lepszych" i ,,gorszych" bo innym brakuje tam piątej klepki

Wiecie, czy Indykpol udostępnia laptop i telefon do pracy zdalnej?

Nie

Kazik

Nie polecam. Jeden drugiemu urabia (usunięte przez administratora) Zwalniają ludzi jednocześnie nowych zatrudniają...

Grzesio ZaPytaj

Witam, pracowałem kilka lat w tej firmie. Firma dobra z dobrą reputacją. Pracownicy na produkcji mili i bardzo przyjaźni. Dużo pracowników z Ukrainy (do czego nic nie mam). Pracuje się normalnie 6 dni w tygodniu po 12 godzin, dzięki czemu jest jak zarobić, nawet 5000 tyś brutto (czasem owszem zdarzają się omdlenia wśród pracowników ale bez problemu dzwonią po karetki). Uprzedzam osoby chętne do przyjęcia się w dziale technicznym. Rządzi tu Dyr. Wstańka Bańka "Pifcio". Odnosi się wulgarnie do pracowników (do mnie osobiście nie ale w moim towarzystwie często odnosił się do brygadzistów jak i do mistrzów). Uważać trzeba na dwóch "rodzinnych" pracowników co wszystko donoszą. Poza tym wszystko ok. Polecam pracę w tej firmie ze względu na dobre zarobki 3500 brutto po roku czasu pracy, ale dzięki nadgodzinom udaje się zarobić nawet do 5000 brutto.

Izabela
@Grzesio ZaPytaj

6 dni w tygodniu po 12 godzin to normalne tutaj? Czy to tak na produkcji pracują, czy osoby w biurze tez maja taki rytm?

@Izabela

6 dni w tyg może pracować jeden dział zazwyczaj, ma produkcji teraz pracują max do 19 no chyba że jakaś awaria to zdaży się dłużej, jeżeli masz umowę przed SD to pracujesz normalnie po 8h, chyba że przez agencje przyjdziesz wtedy fakt możesz ale nie musisz pracować po 12h Twoje minimum to 8h pracy, na produkcji nie wiem jaką mają stawkę ale pewnie troszka lepiej jak najniższa lub najniższa, czy praca ciężka, cóż zależy co dla kogo jest ciężką pracą, najlepiej przyjść i zobaczyć, worków z cementem nikt nie rzuca, w skrzynkach jest od 10 do 25kg ale te większe zazwyczaj jadą bezpośrednio na taśmę, atmosfera jak na taki zakład nawet spoko, zdaża się że się człowiek pokłuci ale to raczej normalne w takiej pracy, widziałem dużo gorsze zakłady tego typu, więc mogę powiedzieć że super to nie jest ale tragedii też nie ma :)

Jolanta
@Xxx

To nieźle. A czy jakieś benefity pozapłacowe się zdarzają?

@Jolanta

Napewno są ubezpieczenia grupowe, prywatna opieka medyczna, multi sport, coś tam na święta zawsze dają po parę groszy, były jeszcze wczasy pod gruszą ale zabrali, jakaś tam batalia o to jest ale wątpię żeby wróciło.

Bill

Witam, jestem byłym pracownikiem firmy superdrób mieszczącej się przy ul. Zimnej w Lublinie. Nie polecam nikomu zatrudnianie się w tym zakładzie ponieważ, praca jest ciężka a nawet bym rzekł katorżnicza a płaca nie jest współmierna do włożonego wysiłku około 2 tyś. mięs. Następnym minusem jest nie wyszkolona kadra w dziale dzielenia, gdzie mistrzowie nie mają średniego wykształcenia a menedżer ukończył zaledwie szkołę zawodową po za tym brygadziści jak i mistrzowie nie potrafią się komunikować się z pracownikami, krzycząc na nich jak i używając pod ich adresem wulgaryzmów, oczywiście poganianie jest sprawą normalną. Kobiety przeważnie z za wschodniej granicy muszą wykonywać męskie pracę, a brak ludzi do pracy jest rozwiązywany tak że zmusza się pracowników z Ukrainy do pracy po14-16 godzin dziennie, jeżeli nie chcą tego robić szantażuje się odesłaniem do Ukrainy. Więc jeżeli ktoś się zastanawia nad podjęciem pracy w firmie superdrób to odradzam. Dziękuję mam nadzieję że moja opinia będzie przydatna.

Lubelak
@Bill

Również tam pracowałem, zgadzam się w 100 %, wulgaryzmy i brak szczacunki na porządku dziennym, nie polecam tej pracy.

Były pracownik.
@Bill

Niestety nic sie nie zmieniło. Praca ciężka za najniższą krajowa. Ukraincy rządzą się, polaków traktują jak śmieci. Przerwa teoretycznie pół godziny- praktycznie zanim dojdziesz z hali do szatni przebierzesz sie i dojdziesz do stołówki mija 10 minut, powrót tak samo-zostaje 10 minut na przerwe! Szkolenie na stanowisku smiechu warte. Stary pracownik zaprowadzi na stanowisko, 1-2 minuty szkolenia! i jedziesz, masz robic jak inni pomimo ze to twoja pierwsza praca w takim zawodzie. Podchodzi za chwile inny pracownik (usunięte przez administratora) i kaze robic inaczej! Nie łudźcie sie miłą na atmosferą na rozmowie rekrutacyjnej oraz miłą panią w kadrach. Po przekroczeniu progu hali produkcyjnej inny świat. Nie polecam.

Jetsem ciekawa zarobków w tej branży, ktoś coś ?

lulek
@Marta

Jak chcesz po 35 latach pracy zarabiać najniższą średnią krajową to zapraszamy!

@lulek

Jeśli w Indykpolu rzeczywiście po tylu latach pracy zarabia się najniższą krajową, to trzeba przyznać, że nie wygląda to najlepiej. Czy naprawdę, nawet Ci najbardziej doświadczeni pracownicy, nie mogą liczyć na jakieś dodatki stażowe, premie, itp.? Powiedz coś więcej na temat wynagrodzeń w tej firmie.

Ola
@lulek

Bylo dawno odejsc np.do handlu czy budowe ...Powodzenia

Monia

Z tego co zauważyłam to on jako jedyny normalnie się przywita, odkąd jest są urlopy i normalna praca. Premie też wzrosły. Niektóre za nim się gapią, zresztą nic dziwnego kawaler z odzysku. A jeżeli chodzi o kartony to ostatnio złapał tam parkę kochasi. Praca normalna, płaca też. Pisze pewnie ta złapana z więźniem.

indykpolsmierdzi
@Monia

Nie gadaj , że premie wzrosły bo płacili ostatnio co mc coraz mniej. Praca oczywiście normalna tylko warunki nienormalne. komedia tam już się robi od jakiegoś czasu więc w sumie dobrze, że wstrzymali przyjecia do pracy to ludziom oszczedza zawodu.

CIEKAWY

CIEKAWE CZY KTÓREJŚ SIĘ UDAŁO BO JUZ GO NIE MA

CIEKAWY
@Monia

chyba żadne go wzrokiem nie sciągła bo już go nie ma

@Monia

A znasz imię więznia? Dla mnie to baaardzo ważne.

bizon

Czy firma połączyła się już z firma ELDRÓB? Jak sie teraz pracuje?

Bożena
@bizon

Wyścig szczurów. Praca na produkcji ciężka a jednocześnie głodowe stawki za minimum. Wymagania za trzech i czego tak wolno ...Dział techniczny jest a jego nie ma. Maszyny jak się psują tak psują się dalej że nie da się pracować. Mimo że udają że coś naprawiają pokazując jakie to fachury. Pracownicy Ukraina, Litwini i trochę Polaków. Każdy zaczyna gadać o zmianie pracy i część już odeszła lub odchodzi. Oszczędności na wszystkim nawet na tanich rzeczach. Szkoda czasu i nerwów. Chyba zacznę szukać pracy w markecie za większe pieniądze. Dla desperatów.

Zostaw merytoryczną opinię o Indykpol - Lublin

• Jak się pracuje w Indykpol?

Zobacz opinie na temat firmy Indykpol tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 6.

Indykpol