Opinie o Neinver Polska w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Neinver Polska. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w Neinver Polska o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe firmy

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Neinver Polska w Warszawa

Rok temu szukali Retail specjalist i widzę ze umowa o prace była zapewniona i obowiązki które mi odpowiadają, wiecie może jaka teraz tam jest rotacja, czy często zmieniają się pracownicy na stanowiskach ? Może zamiast pracy na umowę firma bierze tez chętnie na staże a później przejście na UOP? Dajcie znać biednemu studentowi :D

Księgowa Nowy wpis

Kiedyś byłam pracownikiem i nie żałuję, że już nie jestem! Opinia dot. donosicielstwa , o darmowych nadgodzinach - to wszystko prawda. Ja szybko zrezygnowałam i jestem z tego dumna. Nie polecam.

kas. 645

Brak informacji zwrotnej dla kandydata po przeprowadzonej rozmowie rekrutacyjnej - nie polecam, strata czasu.

Maja
@kas. 645

A deklarowali, że odpowiedzą? Bo niektóre firmy zastrzegają sobie prawo do inf zwrotnego jedynie dla wybranych kandydatów, może tu też tak było?

kas. 645 Nowy wpis
@Maja

Tak, mieli odpowiedzieć w przeciągu 2 tygodni. Niestety informacji brak.

Maja Nowy wpis
@kas. 645

To chyba warto się upomnieć? Ja wiem, że w Twoim przypadku to już niczego nie zmieni ale to byłoby dobre dla kolejnych kandydatów, może będą lepiej tego pilnować?

Witek

Witam. Ostatnio przeprowadzaliśmy się z drugiego końca Polski i szukam pracy, dlatego przeczesuję opinie o pracodawcach. Przypuszczam, że odszukam informacje jak się pracuje w firmach z Warszawy. Proszę, opiszcie jaka jest atmosfera pracy w firmie Neinver Polska? Czy firma dba o pracowników? Czy są darmowe obiady pracownicze, albo inny sposób na jedzenie obiadów w pracy? Pozdrawiam Witek

Laura
@Witek

Dzień dobry Witku. Zarobki są dobre ale benefitów raczej mało. W temacie posiłków dla pracowników to polecam firmę Grafotronic z Warszawy. Zatrudnieni (wiem to od przyjaciółki, która jest tam zatrudniona) zamawiają to co lubią za pośrednictwem specjalnej aplikacji. Te obiady to najfajniejszy benefit, nawet w porównaniu z ubezpieczeniami. Pozdrawiam. Laura.

Robert
@Laura

Szanowna Pani Lauro. Przyglądam się wątkowi i chyba muszę się dołączyć. Firma Grafotronic, którą Pani przytacza używa platformy SmartLunch. Dlaczego włączam się w dyskusję? Bo wdrażałem ten system. Żywienie pracowników jest coraz bardziej popularnym benefitem pracowniczym. Zwłaszcza, że koszt takiego benefitu nie jest zbyt wysoki. Pozdrawiam Robert

Weronika
@Witek

wszędzie TO SAMO piszesz.... o co chodzi??

Weronika
@Robert

jasne jasne, nie ściemniaj... znaleźliście sobie miejsce do darmowej promocji. za reklamę się płaci! GoWork powinien usuwać te wasze komentarze, bo zaśmiecają forum.

Czy kandydat na stanowisko Asystent/ka w firmie Neinver Polska ma szansę poznać potencjalną ścieżkę rozwoju zawodowego już na rozmowie kwalifikacyjnej? Jak przebiega rekrutacja? Podziel się swoimi doświadczeniami.
logo firmy Specjalista IT ds. wsparcia
logo firmy Kierownik biura – EV Academy Manager
Piaseczno
NRF Poland Sp. z o.o.
logo firmy Pracownik mroźni
Bolesławiec
Wielkopolski Indyk Sp. z o.o.
logo firmy Kierownik ds. produktu (Air/Sea/Rail)
Loginex Sp. z o.o.
Dzik

Madame - 2013-02-25 13:51:01 Niestety muszę potwierdzić słowa przedmówców. Praca w Neinver to nikła przyjemność, a nadgodziny to niestety standard jakich tam mało. Pieniądze niewielkie i szacunek do pracownika równie mały. Osobiście odradzam, bo życie jest zbyt krótkie.czyli nic się nie zmieniło... W życiu nie widziałam tak niekompetentych ludzi, nie znajacych się w ogóle na swojej robocie, sporo osób z duuuuużymi kompleksami lub przerośniętym ego zwłaszcza tzw managment - totalna porazka wyscig szczurów prowadzący do... fatalna atmosfera, donosicielstwo, nie spradzanie informacji, [usunięte przez moderatora], nie maja pojęcia o zarządzaniu ludzmi, dział HR leży. nie polecam, niestety

zgadzam sie w 100%
@Dzik

Niestety to wszystko prawda ...

Karol

Uważacie ze firma ma więcej plusów czy minusów ?

Absolutnie nie mogę zgodzić się z negatywnymi opiniami... nie wiem kto produkuje takie opinie. Po wielu latach pracy z łezką w oku wspominam ludzi i ile się nauczyłem w tej firmie. Zarobki owszem - bez szału (co wywalczysz na początku to masz - podwyżki czysto hipotetyczne, nadgodziny do odbioru, ludzie po nabraniu doświadczenia idą z firmy za kasą) ale socjal całkiem przyzwoity. Na brak szkoleń nie można narzekać - nigdy nie było z tym problemu. Jak nie szkolenia i warsztaty organizowane centralne to własna ścieżka szkoleń. Opieka med, multisport, program kafeteryjny, bony na święta, wigilia, integracja, premia roczna - niby standard ale czy na pewno wszędzie?. Ale to co najważniejsze to ŻYCZLIWI LUDZIE I LUŹNA ATMOSFERA. Pracy w huk jak w każdej korpo ale otrzymujesz coś, co dziś nie jest standardem - zaufanie, odpowiedzialność, wsparcie, szczery uśmiech, otwartość na pomysły i inicjatywę oraz doświadczenie a to jest bezcenne na starcie kariery. Wielu dyrektorów prestiżowych centrów handlowych zaczynało na recepcji w NEINVER i szczebelek po szczebelku... (sprawdź na linkedin). Do tego warunki pracy - fajne, nowoczesne i komfortowe biura. Polecam jako pierwsze doswiadczenie zawodowe.

Natalia

Aktualnie firma Neinver Polska poszukuje kandydatów na stanowisko Asystenta/tki Działu. Czy ktoś z was posiada doświadczenie zawodowe w tej firmie? Jakie są warunki zatrudnienia? W ogłoszeniu nie jest to doprecyzowane, a często jest to kluczowa kwestia dla osób chcących aplikować na dane stanowisko.

bo

jak tam u was obecnie z pracą dla księgowych/ jakieś rekrutacja są?

TED

A wie ktos jaka jest atmosfera w Galerii Malta w Poznaniu? wydaje mi się, że pracownicy mają sie tam całkiem dobrze.

karolina85

najbardziej to bym się bała właśnie nadgodzin o których się tak dużo słyszy, nawet jeśli byłby płatne. mam dużo zajęć, m. in. granie w zespole jazzowym i także mam czwórkę małych dzieci i nie sądzę żebym była w stanie zostawać jeszcze na nadgodziny.ciekawe czy w tej kwestii mozna dogadać się z pracodawcą

janko

a dajcie znac jak wygląda praca u was w firmie, czy trzeba się dużo narobić i zostawac na nadgodziny, żeby naprawde coś więcej uzyskac - chodzi mi o to czy zeby wyrobić jakąś tam norme i dostac prmie to nie msze się nie wiaodmo jak wysilać czy jednak taka mała nadgorliwość jest wskazana raczej w tym wypadku?

dobra - praca

nie wiem gdize te ogloszenia moge znalezc ale firme znam bo to firma z mojej branzy. tak wlasciwie to poszukuje wlasnie tutaj pracy w dziale ktory zajmuje sie marketingiem, jest tam taki dzial wo goel czy wynajmowane sa firmy zewnetrzne? pytam o zarobki z nadzieja ze tez mi ktos o tym napisze ale jak nie odpowie to przezyje :)

Janek

W ogóle to gdzie Neinver rozwiesza swoje ogłoszenia o prace, bo na ich stronie sa dwie oferty, ale nie do Polski.

Filip Zet

Szkoda z tymi podwyżkami, bo inflacja postępuje, to i neinver powinien trochę coś podnosić co jakis czas..

o Neinver

Zgadzam się z negatywnymi opiniami. Małe zarobki, dużo pracy. W Neinverze nie ma podwyżek- dla zasady. Kadra menedżerska to zbiór przypadkowych osób. Tak jak ktoś napisał wyżej, dział HR leży, a więc pomocy znikąd.

mikron

Szukają non stop bo wiecznie ktoś przychodzi i odchodzi. Taka rotacja chyba mówi sama za siebie i nie dotyczy to tylko poziomu asystentki/recepcjonistki. Firma źle zarządzana pod względem podejścia do pracownika.

esemes

z tego co rozumiem to przynajmniej masz te prace. Może w takim razie wiesz czy nie szukają kogoś obecnie w Neinver?

rafiki

chciałbym zacząć chwalić Neinver za grubą kasę którą wypłacają swoim pracownikom i dobrą atmosferę pracy...

raj

Szkoda tylko, że dożyliśmy czasów, kiedy to chwalimy Neinver za to, co powinno być standardem w każdej firmie, inne firmy mogą brać przykład.

Zostaw merytoryczną opinię o Neinver Polska - Warszawa

• Jak się pracuje w Neinver Polska?

Zobacz opinie na temat firmy Neinver Polska tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

Neinver Polska