Centrum Promocji Zdrowia i Urody

Toruń

Opinie o Centrum Promocji Zdrowia i Urody

Żanetttt 2009-10-08 13:12:25
tam nikt nic nie zarobi , piękne gadanie i na tym się kończy . to nie jest żadna opieka nad klientem , najpierw trzeba kupić od nich kosmetyki a potem szukać na nie jelenia a jak już się go znajdzie to prosić się żeby coś kupił i to jest ta opieka nad klientem
gadanie gadnaie ehhh 2009-10-08 13:23:51
Obecnie zbliża się gigantyczna, ogólnoświatowa recesja, a z nią bezrobocie i bieda. To dobry czas dla MLM-owych szamanów. Jak grzyby po deszczu rozmnożą sie ogłoszenia: "Ogromne zarobki, stabilny biznes, przyjazna atmosfera, praca 2 godziny dziennie". I wśród zdesperowanych ludzi znajdzie się wielu, którzy w to uwierzą wydając wszystkie swoje oszczędności na jakieś "rewelacyjne produkty"...................
Aneta 2015-12-15 20:20:24
Centrum Promocji Zdrowia w Toruniu to dobra firma. Nie spotkałam się z tym, by naciągali pracowników czy klientów. Nie wiem o czym piszecie. Możliwe, że kiedyś tak było, ale obecnie nie ma czegoś takiego.
Zostaw swoją opinię o Centrum Promocji Zdrowia i Urody - Toruń
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Centrum Promocji Zdrowia i Urody