Górni i Synowie sp.j. Ubojnia Drobiu

Antonowo

Opinie o Górni i Synowie sp.j. Ubojnia Drobiu

admin 2015-08-09 14:13
Znasz nowinki o firmie Górni i Synowie S.C. Ubojnia Drobiu ? Co możesz powiedzieć na temat pracodawców i atmosfery pracy?
chicken 2017-03-26 08:29
Giżycko i region stwarzają idealne warunki dla pracodawców. Można traktować pracowników byle jak,
a ludzie i tak będą pracować. Nie odejdą bo nie mają gdzie. Co prawda całość świadczeń jest wypłacana regularnie i na konto (a nie w kopercie pod stołem), ale sposób rozliczania godzin już nie jest przezroczysty. Największa niedogodność to atmosfera pracy - jak w [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] Oczywiście to nie właściciele ją tworzą, tylko niższy personel zarządzający. Krótko mówiąc kumoterstwo i nepotyzm, niejednakowe traktowanie pracowników.
Wąski 2017-05-16 10:46
ja pracuje juz 3 rok ,wypłaty są regularnie na konto , w roku wypłacane sa 2 premie uznaniowe. godziny po zakonczonej pracy zapisujemy osobiscie na liste obecnosci i według tego zostajemy rozliczni .co do pracy to według mnie to ludzie stwaraja sobie taka dziwna atmosfere -jak w kazdym zakładzie .kieownictwo jak i brygadzisci wymagaja ale wbrew pozorom nie szykanuje wymagaja tyle za co jest płacone .ogolnie jest spoko .ja zarabiam 2200 na reke za 8 h pracy 5 dni w tygodniu wiec uwazam ze to dobre pieniadze .
Wąski 2017-05-16 10:51
kolobolo 2017-05-17 11:35
wszystko prawda co napisales, ale praca do przyjemnych jednak nie nalerzy... ja pracuje na patroszarni i zapach jak zapach akurat mi nie przeszkadza ale halas to juz przeszkadza. Bo przez 8 godzin nawet se nie pogadasz z gosciem z boku, ale nie jest zle. Kasa zawsze na czas wszystko na legalu wczasy pod grusza wyplacaja i premia jakas na swieta i na lato, jak wyjda nadgodziny to tez wyplacaja. Jak na mazury to niezle. Wazne ze caly rok masz robote a nie tylko na lato.
Zostaw swoją opinię o Górni i Synowie sp.j. Ubojnia Drobiu - Antonowo
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Górni i Synowie sp.j. Ubojnia Drobiu