Opinie o Ubojnia Drobiu Górni I Synowie sp.j. w Antonowo

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Ubojnia Drobiu Górni I Synowie sp.j.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w Ubojnia Drobiu Górni I Synowie sp.j. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Masarnie produkujące drób

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Ubojnia Drobiu Górni I Synowie sp.j. w Antonowo

Dzień dobry, chciałem spojrzeć za oferta pracy na stronie firmowej do zakładu ale nie ma takiej zakładki. Mam już doświadczenie z jednej ubojni. Czy jest szansa na opis tutejszych warunków? zastanawiają mnie głównie socjale, finanse są jak wszędzie?

xd Nowy wpis

To że (usunięte przez administratora) to jedno, druga sprawa jest taka że biorą jak najwięcej pracowników z urzędu miasta, jedzie spora grupa ludzi i każdy stamtąd (usunięte przez administratora) szybciej niż przyszedł, ogłoszenie jest ciągle aktywne więc ewidentnie coś jest nie tak, ze nie mogą znaleźć stałych pracowników

Nototylewtemacie Nowy wpis

Dzień dobry Taka mała refleksja. Czas to pieniądz nie prawdaż? Szkoda, że pracownica sklepu na Daszyńskiego nie szanuje czasu klientów. Pani Agnieszka takie imię na plakietce. Zamiast klientów obsługiwać (7 osób w kolejce) ona w najlepsze sobie towar w ladzie układa. Czy towar będzie się sprzedawać jak klientów nie będzie? Warto przemyśleć! Pozdrawiam Miłego dnia życzę.

Czarek Nowy wpis

Widzę że od dłuższego czasu szukają kierowców C+E z codziennymi zjazdami do domu. Mógłby ktoś opisać jak wygląda praca na wyżej wymienionym stanowisku? Czytałem że jazda nocą, ale jak z pensja? Ile pkt dziennie? Czy przestrzega się norm czasu jazdy kierowców? Rozładunki odbywają się w tak zwanych krzakach (ciasne sklepy, kiepski dojazd)? Jak z szacunkiem do kierowcy? Dziękuję za odpowiedzi i Pozdrawiam

Jak szybko otrzymałeś odpowiedź zwrotną po rozmowie w Ubojnia Drobiu Górni I Synowie sp.j.? Czy rekruter skontaktował się z Tobą, w szczególności w przypadku odpowiedzi odmownej?

Firmy coraz częściej dostrzegają pozytywny wpływ dobrej atmosfery na efektywność pracowników. Czy podobnie jest w Ubojnia Drobiu Górni I Synowie sp.j.?

Jo

Jeśli chodzi o logistykę dostaw to szkoda gadać, dostawy bardzo późno w nocy częste nie odbieranie opakowań dokumentów i tłumaczęnie się, że brakuje kierowców a co to obchodzi klienta???

Ona34

Bardzo niemiła i wręcz olewająca obsługa sklepu! Pierwszy raz w życiu spotkałam się z taką odpychająca postawą. Chciałam wymienić kurczaka, którego kupiłam dla mamy na obiad. Był cały zielony filet w środku i czerwony. Miałam paragon a Pani w sklepie powiedziała, że mi nie wymieni i jak chce mogę sobie jechać do Antonowa wymienić. Przykro, że w naszym mieście w lokalnym sklepie dzieją się takie rzeczy. Nic dziwnego, że uderzamy hurtem do marketów. Szkoda czasu, nie polecam i nigdy nie wrócę tam po zakupy.

Sklep
@Ona34

Bardzo ubolewamy z zaistniałej sytuacji, na jaką Pani została narażona. Aczkolwiek chcielibyśmy dowiedzieć się czegoś więcej na temat tego co się wydarzyło, o którym sklepie mowa? W naszych sklepach pracownicy posiadają identyfikatory z imieniem. Bardzo prosimy o kontakt mailowy na adres sklep@gorni.pl

Strata czasu

Dlaczego traktujecie ludzi jak niewolników?Jak człowiek złapie infekcje 1 dzień i potrzebuje wolne to odrazu, że ściemnia, mataczy, wymyślą. Tempo pracy jest ciężkie dla wprawionych pracowników, a co dopiero dla nowych. Jeszcze ma dodatek postawa przolozonych brygadzistek, kierowników itp. Itd. Etc. Do pracownikow pożal się Boze. W mojej ocenie nie polecam. Być może innym się spodoba...

Stan

Każdy zarabia tyle na ile zapracuje, więc trudno zrozumieć narzekanie?

On 34
@Stan

Tak... To ciekawe.

Czy Ubojnia Drobiu Górni I Synowie sp.j. narzuca terminy urlopów wypoczynkowych?

Daj Pan spokój

Niestety tak. Zawieszone zostały również wczasy pod gruszą oraz obniżone pensje.

Robot

Szkoda, że nawet tutaj nie można dodać swojej opinii o zakładzie... I tak sprawdzą, będą się czepiać. Pff

Odpowiedź na pytanie

Proszę dodać, że wraz z udaniem się na urlop NIE OTRZYMUJĘ się bonów. Premia uznaniowa jest pomniejszona. Reasumując po otrzymaniu wczasów pod Gruszą (700, 800 zł) wychodzi nam na czysto mniej więcej 350 , 400zł wczasów . Nie jestem pewna czy jest tak dalej, bo już pracuję u innego pracodawcy. Co do świadczeń medycznych to nie wypowiem się, bo nie wiem jak jest teraz. Karta rabatowa do sklepu firmowego to podajże 7 % lub 8% rabatu. Praca to 5 dni w tygodniu niedziele plus jeden dzień w tygodniu. Na hali produkcyjnej trochę zimno i głośno, ale to kwestia przyzwyczajenia. Atmosfera pozostawia sporo do życzenia, ale gdzie teraz w jakimkolwiek zakładzie pracy jest ok. Wypłaty na czas na konto. Dwie premie świąteczne bodajże uznaniowe. Umowa o prace, bez żadnych zleceń itp. Więc to w dzisiejszych czasach się chwali. Czasami ciężko z zaplanowaniem urlopu (wiadomo dużo ludzi pracuje i kto pierwszy ten lepszy wybiera sobie termin). Ogólnie moje wspomnienia są mieszane. Z jednej strony dobry stabilny pracodawca. Z drugiej strony atmosfera , kumpelstwo i plotki oraz czasem zła organizacja pracy. Jednakże polecam. Pozdrawiam

Czy można liczyć w Ubojnia Drobiu Górni I Synowie sp.j. na prywatną opiekę medyczną?

Biuro

Firma nie finansuje pakietów medycznych, jednak umożliwia pracownikom zakup takiego pakietu w bardzo korzystnej cenie. Przykładowo standardowy pakiet kosztuje niewiele ponad 27zł miesięcznie, a obejmuje wszystkie wizyty u specjalistów (zwracane jest do 100zł za wizytę) i zniżkę na usługi stomatologiczne plus inne bonusy.

Przemysław
@Biuro

A można liczyć na jakiekolwiek inne dodatki do pensji podstawowej? Mam tu na myśli ewentualne nagrody, premie. Czy coś takiego występuje?

Biuro
@Przemysław

Na stanowiskach produkcyjnych występuje comiesięczna premia uznaniowa, oprócz tego wszyscy pracownicy dwa razy do roku otrzymywali premię półroczną. Dodatkowo za każdy przepracowany dzień pracownicy produkcyjni otrzymują bon Sodexo o wartości 15zł (w celu zakupu posiłków profilaktycznych) czyli miesięcznie jest to kwota ok. 315zł w bonach. Z dodatków w całym zakładzie mamy też tzw. "wczasy pod gruszą" - czyli raz do roku świadczenie w wysokości 800zł, gdy pracownik udaje się na urlop. Każdy z pracowników ma też kartę rabatową do naszego sklepu Górni z Giżycka przy ul. Warszawskiej.

Zwolnienie się było najlepszą decyzją w moim życiu. Małe zarobki w stosunku do wykonywanej pracy. Atmosfera, zarobki, czas pracy. Ludzie ok mozna pogadac posmiać się.

Onanana

Sklep w centrum jest porostu extra zaopatrzony. Polecam. Jednak pracy w zakładzie... Hmm brak szacunku, dużo nadgodzin, ciągła nerwówka. Tempo jest szybkie, ale wiadomo produkcja to produkcja. Ciągle rotacje. I brrr zimno. Jednakże gdzie teraz jest doskonale... Idzie wytrzymać, lecz plotki i brak szacunku do pracowników to zniechęcają opcja.

Marco Polo

Serdecznie odradzam ze względu na atmosferę. Z jaką kolwiek osoba pracująca tam wcześniej bądź aktualnie nie zmienisz słowa to każdy to samo powie. Co do kwestii finansowej jak na Giżycko jest ok. Chociaż za taką pracę... Pozatym czysto, schludnie, dbałość o produkt nie można im tego zarzucić. Jednak atmosfera, plotki i brak szacunku do pracownika robią swoje. Powodzenia przyszłym pracownikom. To jest tylko moja opinia.

Mam bardzo złe wspomnienia z pracy w ubojni, rażący jest brak szacunku do pracownika

miam

Nie polecam, łanie mówią gorzej z realizacją obietnic. Prawdziwa firma rodzinna tzn układy układziki. Moje sugestie dla Ubojnia Drobiu Górni I Synowie sp.j.: Nie polecam Co mógłby zrobić pracodawca aby poprawić atmosferę w firmie: Być słownym

Ticoqw

A dajcie spokój ludzie.. Straszny zakład.. Ludzi traktują jak psów za przeproszeniem. Brak koszy bo komuś nie chce się dopilnować żeby były na czas.. Siedzi się do 19-20. Przerwa druga jest albo nie a jak jest to po 6h czasami gdzie człowiek z głodu umiera.. Wyzywaja się na ludziach.. (usunięte przez administratora) zakład

Wąski

ja pracuje juz 3 rok ,wypłaty są regularnie na konto , w roku wypłacane sa 2 premie uznaniowe. godziny po zakonczonej pracy zapisujemy osobiscie na liste obecnosci i według tego zostajemy rozliczni .co do pracy to według mnie to ludzie stwaraja sobie taka dziwna atmosfere -jak w kazdym zakładzie .kieownictwo jak i brygadzisci wymagaja ale wbrew pozorom nie szykanuje wymagaja tyle za co jest płacone .ogolnie jest spoko .ja zarabiam 2200 na reke za 8 h pracy 5 dni w tygodniu wiec uwazam ze to dobre pieniadze .

Wąski

kolobolo
@Wąski

wszystko prawda co napisales, ale praca do przyjemnych jednak nie nalerzy... ja pracuje na patroszarni i zapach jak zapach akurat mi nie przeszkadza ale halas to juz przeszkadza. Bo przez 8 godzin nawet se nie pogadasz z gosciem z boku, ale nie jest zle. Kasa zawsze na czas wszystko na legalu wczasy pod grusza wyplacaja i premia jakas na swieta i na lato, jak wyjda nadgodziny to tez wyplacaja. Jak na mazury to niezle. Wazne ze caly rok masz robote a nie tylko na lato.

Karlson
@kolobolo

No ale chyba wszystkie niedogodności patroszarni rekompensuje miła,urocz, sympatyczna i życzliwa p. Krysia? Człowiek -anioł.

Zostaw merytoryczną opinię o Ubojnia Drobiu Górni I Synowie sp.j. - Antonowo

• Jak się pracuje w Ubojnia Drobiu Górni I Synowie sp.j.?

Zobacz opinie na temat firmy Ubojnia Drobiu Górni I Synowie sp.j. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Ubojnia Drobiu Górni I Synowie sp.j.?

Ubojnia Drobiu Górni I Synowie sp.j.
2.7/5 Na podstawie 16 ocen.
  • Sympatyczna 22
    11-500 Antonowo
  • NIP: 8451827059 REGON: 519541116 KRS: 0000277400

Ubojnia Drobiu Górni I Synowie sp.j.