Opinie o Klar Sp.j. Aleksandra i Andrzej Rybscy w Bydgoszcz

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Klar Sp.j. Aleksandra i Andrzej Rybscy. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do pracy w Klar Sp.j. Aleksandra i Andrzej Rybscy na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Przemysł spożywczy - przetwarzanie owoców i warzyw

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Klar Sp.j. Aleksandra i Andrzej Rybscy w Bydgoszcz

były klarowiec

Praca jak praca ! Wszędzie jest ciężko. Ludzie pracujący w firmie KLAR są całkiem w sympatyczni. Jedynym mankamentem tej pracy jest płaca nieadekwatna do wysiłku w nią wkładanego.

REKRUT

ukazało się ogłoszenie ws. pracy dla kierowców prosiłbym o jakis zarys i opinię dotyczącą firmy i warunków płacowych bo po tym co przeczytałem to włos mi się jeży

Student

Widze ogloszenie nadal "wisi" tzn ze chetni wala do pracy drzwiami i oknami ciekaw jestem co ich odstrasza warunki pracy czy wynagrodzenie:-)

STUDENT

Nabor studentow do prac magazynowych:-) JESTEM NA NIE PO LEKTURZE POWYZSZYCH POSTOW

Czym trzeba się wykazać, aby pomyślnie przejść proces rekrutacyjny w firmie Klar Sp.j. Aleksandra i Andrzej Rybscy? Na co pracodawca kładzie nacisk: doświadczenie, umiejętności, wiedzę, a może osobowość? Opisz swoje doświadczenia z rozmowy kwalifikacyjnej na stanowisko Magazynier
Leszno
jajaja

no dobrze wszyscy piszą prawdę ale co na to właściciele nic nie chcą napisać przecież to ich firma to niech się wypowiedzą może duma ich unosi(usunięte przez administratora)wypowiedzcie sie bo to żenujące co o was ludzie piszą

klient

Witam, odnośnie naszego komentarza dotyczącego pracy działu obsługi klienta firmy Klar chcieliśmy zamieścić najserdeczniejsze przeprosiny dla osób które poczuły się urażone i sprostować zamieszczoną negatywnie opinię. W dobie dzisiejszych czasów gdzie pośpiech i stres znacznie utrudnia utrzymanie dobrego kontaktu interpersonalnego bardzo często odbieramy zbyt szybko pewne niekoniecznie właściwe spostrzeżenia na temat pracy drugich osób w związku powyższym prosimy nie sugerować się zamieszczoną poprzednio niestosowną opinią.

szkoda słów

" FORTUNA KOŁEM SIĘ TOCZY, KTO DZIŚ GÓRĄ BIEGNIE JUTRO DOŁEM CHODZI" Życzę rozsądnych przemyśleń i zmiany poglądów na ludzi- pracowników. (usunięte przez administratora). Szanujmy się :) !!!!!.............

szkoda słów

Cóż, to bardzo trudne pisać na pracodawcę, ale niestety czasami zwykły człowiek jest już tak doprowadzony do szału, że z tej możliwości korzysta. Robi to anonimowo kochani ponieważ najczęściej ma rodzinę: żonę, dzieci i musi tę rodzinę utrzymać. Niestety chociaż wydawało by się, że praca jest, to nie prawda nie ma, są pracodawcy kombinatorzy tak ja i tu w tej firmie i nikt nie chce wpaść z deszczu pod rynnę. Drogie Panie i szanowni Właściciele dobrych pracowników trzeba szanować !!! , niczym od Państwa się nie różnią. Muszą zaspokajać swoje potrzeby życiowe tak jak Wy, tylko znacznie skromniej. Ci ludzie którzy dla Was i dla Waszego luksusu ciężko- bardzo ciężko pracują powinni być szanowani i godnie wynagradzani !!!. To oni poświęcają swoje życie rodzinę, żonę, małe i większe dzieci po to żeby -przepraszam , ale muszę użyć tego słowa , bo inne się nie nadaje- (usunięte przez administratora)(bo nie można nazwać pracą tego co robią) dla Was. Wiem co piszę, jestem żoną pracownika i nie raz prosiłam żeby mą

kaka

Ale szybko dziewczyny się bronią, i do tego jakie skromne. Wow!

Magda, Dorota i Joanna

Dziwne, że tylko jeden klient ma takie problemy. Gdyby to był poważny klient nie pisałby tego anonimowo tylko zgodnie z zasadami, umówił się na spotkanie i ustalił to co go interesuje. O niekompetencji może wypowiadać się chyba tylko ktoś kto sam jej nie posiada. Akurat w tej firmie kompetencje wszystkich pracowników są wysokie.

klient

Ja trochę z innej beczki jestem niedoszłym klientem firmy klar i mogę powiedzieć jedno obsługa klienta w skali od 1 - 10 jest na poziomie -10. nie można ustalić cen , rabatów, produktów, zero kreatywności i przyciągnięcia klienta panie pracownice w biurze to jakieś tępe kozy które przychodzą chyba tylko odpukać 8 godzin. Próbowałem ustalić rabat i wstępne ceny przez ok 2 tygodnie po czym odpuściłem sobie dalsze rozmowy z działem obsługi klienta firmy Klar. Z całym szacunkiem dla właścicieli personel z DOKu do zmiany.

W Expressie ukazało się ogłoszenie o naborze pracowników.Chciałem się zapyta czy warto startowa bo po przeczytaniu tych opinii mam wątpliwości?

klar

Kto ze starych pracownikow jeszcze zostal?????

McClar

W Expresie nowe ogloszenie o naborze pracownikow:-))))) We wtorek STARTUJE zlozyc CV Mam nadzieje ze zostane przyjety:-))))))

???

ja mogę dużo więcej dopowiedzieć nie jeden ma za uszami każuważacie za najwięikszego szachrajcę? i tak to forum jest anonimowe tak więc nie bójcie się głosujcie dy tam kombinuje a najwięcej??? wiecie kto? dalej robimy sondaż co wy na to? kgo

PROŚBA do wszystkich forumowiczów, opiniodawców oraz byłych i obecnych pracowników: " Król Julian rzecze... po to natura dała nam dwa uszy i jedno usto, żebyśmy dwa razy więcej nasłuchiwali, a o połowę mniej wydawali odgłos" Uważajcie proszę, co piszecie, bo czytając jakieś bzdurne komentarze można sobie do nich, niepotrzebnie, zbyt wiele DOPOWIEDZIEĆ i szukać jakichś niedorzecznych INSYNUACJI!!!

MIŚ

..... a Ja ogolic się nie pozwolę!!! Noszę zarost od przed wojny!!!!!!!!

;) ;) ;)

ACTA - 2012-01-24 21:27:13 Lowelas - 2012-01-22 19:42:18 O kim mowa?[usunięte przez moderatora]" i tym sekatorem - ciach ciach " ten co te słowa wypowiedział oraz reszta wówczas obecnych niech wspomina super czasy ;))

Lowelas

O kim mowa?

Kolego to nie ladnie tak oczerniac kolege ale jak nie masz co robic na wolnym trudno kto pod kim dolki kopie ten sam itd panie [usunięte przez moderatora]

Zostaw merytoryczną opinię o Klar Sp.j. Aleksandra i Andrzej Rybscy - Bydgoszcz

• Jak się pracuje w Klar Sp.j. Aleksandra i Andrzej Rybscy?

Zobacz opinie na temat firmy Klar Sp.j. Aleksandra i Andrzej Rybscy tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

Klar Sp.j. Aleksandra i Andrzej Rybscy
2.4/5 Na podstawie 25 ocen.
  • Nowotoruńska 12 A
    85-840 Bydgoszcz