Opinie o Klar Sp.j. Aleksandra i Andrzej Rybscy w Bydgoszcz

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Klar Sp.j. Aleksandra i Andrzej Rybscy. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do pracy w Klar Sp.j. Aleksandra i Andrzej Rybscy na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Przemysł spożywczy - przetwarzanie owoców i warzyw

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Klar Sp.j. Aleksandra i Andrzej Rybscy w Bydgoszcz

SzukamRoboty Nowy wpis

Czy sytuacja z autami w firmie Klar się polepszyła ? Czytając poprzednie opinie to praca w tej firmie nie zachęca , tym bardziej że oferują najniższą krajową a wymagaja doświadczenia ... ?

wyjechany Nowy wpis

firma ogólnie ok znam duzo gorsze, atmosfera spoko, kasa wiadomo jak wszedzie moglaby być wyzsza ale tak jak bylo mowione tak bylo

Rafał Nowy wpis
@wyjechany

Ha, ha nie zabrzmiało to zbyt optymistycznie że nasz gorsze. Czyli ile jest tej kasy? Podasz stawkę żebym mógł ocenić czy nie jest źle?

sajmon Nowy wpis
@Rafał

Każdy dostaje inna stawke.

Avans

Mija Opinia jest krótka i szczera, kto pracownikowi daje auto wyglądające jak złom i tym ma zapierdzielać pół polski to taką właśnie 100% firmą jest właśnie Klar - zarobki na poziomie 2.800 i tragiczne szefostwo, gdzie prosto w twarz Pani właściciel Ci powie, że Oni tyle km robią i to jest jej cale wytłumaczenie. Chcialbym żyć, iż auto którym dostarczanie produkty jest wizytówką firmy - jeszcze chwila i kierowcy beda tam zapierdzielać jak Flinstonowie a Panśtwo R. Zapierdzielac nowymi Bmkami z salonu nieopodal. Nie pozdrawiam Tragicznej firmy ????

Małgorzata
@Avans

A czy stan techniczny samochodów to nie jest kwestia którą poruszają zasady BHP? Tak poza tym, te 2800 to netto czy brutto dostajesz?

MIchał

pracowałem tam jakoś 4 lata temu i widać po opiniach że nadal jeżdżą tymi starymi sprinterami xD w których nic nie działa i oczywiście przebieg 300 tys xD, auta co dwa tygodnie u "mechanika"

Bronisław
@MIchał

Pracowałeś tam już sporo lat temu ale tak czy inaczej widzę, że chętnie zaglądasz do wątku swojego byłego pracodawcy. Możesz wrócić wspomnieniami do czasów Twojego zatrudnienia i napisać, jak pod względem warunków zatrudnienia oceniasz pracę w firmie Klar? Wypowiedz się, proszę.

@MIchał

Przepracowałem tam kilka lat -sposób w jaki wykorzystywało sie pracowników to tylko temat dla wszystkich służb (PIP ,NIK itp)

Moja prawda, twoja i G prawda

Haha ty (usunięte przez administratora) kontroluje panstwo a nie firmy, od razu widac poziom - kanaliza... Ty sie zglos do sluzby ale w knajpie na zmywaku:D

Łucja
@Moja prawda, twoja i G prawda

Ale o co ci chodzi? To forum o pracy miało być chyba :P

Czym trzeba się wykazać, aby pomyślnie przejść proces rekrutacyjny w firmie Klar Sp.j. Aleksandra i Andrzej Rybscy? Na co pracodawca kładzie nacisk: doświadczenie, umiejętności, wiedzę, a może osobowość? Opisz swoje doświadczenia z rozmowy kwalifikacyjnej na stanowisko Magazynier
Justyna

Może ktoś napisze ile obecnie wynosi stawka dla kierowcy w Klarze? :) Czy jest godzinowa, czy stała czy może zależna od czegoś? Obowiązują premie, dodatki, bonusy? Na co można liczyć i za co? :)

Były

Atmosfera fajna. Piętą Achillesową firmy zdezelowane samochody. Nie wiem jak można prowadzić transport z taką flotą.

Ex
@Były

Jak forsa jest najważniejsza to tak wygląda .Rybski miał dużego farta że nikomu się nic złego nie wydażyło ale to dzięki kierowcom a nie jego zachłannego ego

Ilona
@Ex

Czy możesz bardziej rozwinąć temat? Czy szefostwo otrzymywało informacje od pracowników na temat stanu technicznego pojazdów?

@były są aż w tak złym stanie? Może warto to było zgłosić ?

Jasiek

Jakie stawki dla kierowców kat B?

Klar to firma z opinią dobrego pracodawcy. Podpowiedzcie czy potrzebują pracowników?

T.J Dillashaw

Ile zarabia się w Klar jako kierowca kat B ?

Irek

Czy firma normalnie działa?

lozo

marek , standardowo wypowiadają się ci którzy pracą są zainteresowani. Teraz ofert nie było to i zainteresowanych nie było

xyz

Co taka cisza na forum Klar przestał istniec?? A jeszcze nie dawno widziałem dwa duże auta z Logo Klar. Czyżby robote na duze auta złapali?? Czy już sprintery wszystkie klękły i nie mają czym wozic??

qww

Jak nowi kierowcy? Przetrwali selekcję ? podobno na każde jedno miejsce było 450 chętnych(usunięte przez administratora)Wytrzymał któryś próbę jazdy z logistykiem ?

plpl

hehe no i oczywiscie nadgodziny !!! taaaaaak to jest to - ten hajs z nadgodzin :D pełni płatne, każda co do jednej !!! i wyszczególnione co do sztuki na kwitku z wypłaty - taaaaaaakkkk za kasę z nadgodzin pracownikow mozna kupic ............. (usunięte przez administratora)

pewnie jakiś cymbał

-------

Pozdrawiam wszystkich zgadnijcie kto

wieloletni

a ja pracuje w tej firmie od lat i nie nazekam. placa na czas, w sezonie lepsza. kazdy oze jak moze, wszedzie jest ciezko. jak tak wam zle to przestancie nazekac i znajdzcie se inna robote, anonimowo to kazdy jest madry, kozaki zza ekranu:P widac ze straciliscie robote a w tym czasie chlodnia sie wypelnila i potrzeba rak do pracy

&
@wieloletni

Dla przypomnienia ,,Wieloletniemu''w ostatnim czasie nikt nie stracił pracy tylko ludzie sami się zwolnili a co do pełnej chłodni to poznaj najpierw zasady i warunki marketingu to zrozumiesz ten manewr.Piszesz.że potrzeba ludzi do pracy ja bym to nazwał że potrzeba naiwnych do tyry.

kandydat

ile płacą kierowcy.jestem zainteresowany pracą.

&
@kandydat

9zł brutto/godz.a co do reszty warunków przeczytaj uważnie wszystkie posty.

Czytelnik

...... aleeee chyba nie o tym Panu czytales.... bo ja pamietam od wiekow LODY LODY I MROZONKI

Zostaw merytoryczną opinię o Klar Sp.j. Aleksandra i Andrzej Rybscy - Bydgoszcz

• Jak się pracuje w Klar Sp.j. Aleksandra i Andrzej Rybscy?

Zobacz opinie na temat firmy Klar Sp.j. Aleksandra i Andrzej Rybscy tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

Klar Sp.j. Aleksandra i Andrzej Rybscy
2.4/5 Na podstawie 25 ocen.
  • Nowotoruńska 12 A
    85-840 Bydgoszcz