Klar Sp.j. Aleksandra i Andrzej Rybscy

Bydgoszcz

Opinie o Klar Sp.j. Aleksandra i Andrzej Rybscy

??? 2012-02-08 12:01:06
ja mogę dużo więcej dopowiedzieć nie jeden ma za uszami każuważacie za najwięikszego szachrajcę? i tak to forum jest anonimowe tak więc nie bójcie się głosujcie
dy tam kombinuje a najwięcej??? wiecie kto? dalej robimy sondaż co wy na to? kgo
McClar 2012-03-31 13:36:28
W Expresie nowe ogloszenie o naborze pracownikow:-)))))
We wtorek STARTUJE zlozyc CV
Mam nadzieje ze zostane przyjety:-))))))
klar 2012-04-04 11:59:56
Kto ze starych pracownikow jeszcze zostal?????
Kandydat 2012-04-12 09:24:50
W Expressie ukazało się ogłoszenie o naborze pracowników.Chciałem się zapyta czy warto startowa bo po przeczytaniu tych opinii mam wątpliwości?
klient 2012-04-13 15:16:21
Ja trochę z innej beczki jestem niedoszłym klientem firmy klar i mogę powiedzieć jedno obsługa klienta w skali od 1 - 10 jest na poziomie -10. nie można ustalić cen , rabatów, produktów, zero kreatywności i przyciągnięcia klienta panie pracownice w biurze to jakieś tępe kozy które przychodzą chyba tylko odpukać 8 godzin. Próbowałem ustalić rabat i wstępne ceny przez ok 2 tygodnie po czym odpuściłem sobie dalsze rozmowy z działem obsługi klienta firmy Klar. Z całym szacunkiem dla właścicieli personel z DOKu do zmiany.
Magda, Dorota i Joanna 2012-04-13 16:17:48
Dziwne, że tylko jeden klient ma takie problemy. Gdyby to był poważny klient nie pisałby tego anonimowo tylko zgodnie z zasadami, umówił się na spotkanie i ustalił to co go interesuje. O niekompetencji może wypowiadać się chyba tylko ktoś kto sam jej nie posiada. Akurat w tej firmie kompetencje wszystkich pracowników są wysokie.
kaka 2012-04-14 04:22:21
Ale szybko dziewczyny się bronią, i do tego jakie skromne. Wow!
szkoda słów 2012-04-21 23:31:01
Cóż, to bardzo trudne pisać na pracodawcę, ale niestety czasami zwykły człowiek jest już tak doprowadzony do szału, że z tej możliwości korzysta. Robi to anonimowo kochani ponieważ najczęściej ma rodzinę: żonę, dzieci i musi tę rodzinę utrzymać. Niestety chociaż wydawało by się, że praca jest, to nie prawda nie ma, są pracodawcy kombinatorzy tak ja i tu w tej firmie i nikt nie chce wpaść z deszczu pod rynnę. Drogie Panie i szanowni Właściciele dobrych pracowników trzeba szanować !!! , niczym od Państwa się nie różnią. Muszą zaspokajać swoje potrzeby życiowe tak jak Wy, tylko znacznie skromniej. Ci ludzie którzy dla Was i dla Waszego luksusu ciężko- bardzo ciężko pracują powinni być szanowani i godnie wynagradzani !!!. To oni poświęcają swoje życie rodzinę, żonę, małe i większe dzieci po to żeby -przepraszam , ale muszę użyć tego słowa , bo inne się nie nadaje- (usunięte przez administratora)(bo nie można nazwać pracą tego co robią) dla Was. Wiem co piszę, jestem żoną pracownika i nie raz prosiłam żeby mą
szkoda słów 2012-04-21 23:37:08
" FORTUNA KOŁEM SIĘ TOCZY, KTO DZIŚ GÓRĄ BIEGNIE JUTRO DOŁEM CHODZI" Życzę rozsądnych przemyśleń i zmiany poglądów na ludzi- pracowników. (usunięte przez administratora). Szanujmy się :) !!!!!.............
klient 2012-04-23 14:59:59
Witam, odnośnie naszego komentarza dotyczącego pracy działu obsługi klienta firmy Klar chcieliśmy zamieścić najserdeczniejsze przeprosiny dla osób które poczuły się urażone i sprostować zamieszczoną negatywnie opinię. W dobie dzisiejszych czasów gdzie pośpiech i stres znacznie utrudnia utrzymanie dobrego kontaktu interpersonalnego bardzo często odbieramy zbyt szybko pewne niekoniecznie właściwe spostrzeżenia na temat pracy drugich osób w związku powyższym prosimy nie sugerować się zamieszczoną poprzednio niestosowną opinią.
jajaja 2012-04-25 21:13:25
no dobrze wszyscy piszą prawdę ale co na to właściciele nic nie chcą napisać przecież to ich firma to niech się wypowiedzą może duma ich unosi(usunięte przez administratora)wypowiedzcie sie bo to żenujące co o was ludzie piszą
STUDENT 2012-06-08 19:06:45
Nabor studentow do prac magazynowych:-)
JESTEM NA NIE PO LEKTURZE POWYZSZYCH POSTOW
Student 2012-06-12 13:32:50
Widze ogloszenie nadal "wisi" tzn ze chetni wala do pracy drzwiami i oknami ciekaw jestem co ich odstrasza warunki pracy czy wynagrodzenie:-)
REKRUT 2013-03-22 14:00:27
ukazało się ogłoszenie ws. pracy dla kierowców prosiłbym o jakis zarys i opinię dotyczącą firmy i warunków płacowych bo po tym co przeczytałem to włos mi się jeży
były klarowiec 2013-04-24 19:57:51
Praca jak praca !
Wszędzie jest ciężko.
Ludzie pracujący w firmie KLAR są całkiem w sympatyczni.
Jedynym mankamentem tej pracy jest płaca nieadekwatna do wysiłku w nią wkładanego.
NICK 2013-04-25 11:41:26
...TERAZ PRZEDSTAWICIELI HANDLOWYCH SZUKAJA NA STALE CZY SEZON... oj zle sie dzieje magazynierzy, kierowcy teraz przedstawiciele.............
RALK 2013-05-11 10:49:51
MAM PYTANIE NA DŁUŻEJ TO CZY NA SEZOOOOOON

"Do pracy przyjmę pracowników magazynowych- uprawnienia na wózki widłowe, książeczka sanitarna, prawo jazdy kat. B, Oferty: biuro@klar.com.pl, logistyka@klar.com.pl
893813BDBRA"
Psztymucel 2014-08-25 19:46:16
Przyjmuja ludzi na sezon a potem WYPAD
OBSERWATOR 2014-09-16 19:27:43
Ta nigdy normalnie nie funkcjonowala,wystarczy porozmawiac z pracownikami,a temat na super HIT gotowy.
kierowca nr 2014-09-17 19:46:11
Pracowałem tam kilka m-cy i gdy wspomnę co tam się działo włos na głowie się jeży!!!
Psztymucel 2014-09-18 21:18:38
BRAWO EX
PODPISUJE SIE POD TYM OBIEMA REKAMI!!!!!!!
DORIJAN 2014-09-29 10:39:59
...mam pytanie kto teraz rzadzi logisyka i kto z magazynierow ze starej gwardii pozostał
mike 2014-11-07 13:56:44
Kiedyś w tej firmie pracował Pan Tomek. Nie wiecie co się z nim dzieje? Dawno go nie widziałem.
kierowca nr 2014-11-12 20:28:39
Racja OBSERWATOR.Ja zrezygnowałem z pracy ponieważ nie potrafiłem dostosować się do ,,poleceń''reszty kierowców.
andrzej r. 2014-11-21 23:20:58
najlepszy w tej firmie jest magazyn, kiedy nie pójdziesz mają przerwe, nic nie zrobi - przerwa, przejdzie sie po magazynie - czas na przerwe. o godzinie 12 już palcem nie kiwnie bo przecież o 14 czas do domu więc co ? znowu przerwa :) jak już muszą coś zrobić to dadzą co innego - i tak w kółko :D zarobasy. prace zacznie o 6, a o 6:10 przerwa :D najważniejsze zabrać do pracy karty i laptopa
MAGAZYN 2014-11-22 00:58:58
Po pierwsze, tak się jakoś składa, że z magazynu(w porównaniu z kierowcami) ludzie odchodzą dość szybko i patrząc procentowo, mają dużo krótszy staż pracy niż kierowcy - pewnie z powodu takiego, że taka to LEKKA i ŁATWA praca. Po drugie, są osoby, które przeniosły się z magazynu na kierowców, pewnie nie bez powodu, mają najlepsze porównanie i nie żałują(wystarczy zapytać)...bo praca fizycznie lżejsza, a zarobki lepsze. Po trzecie, jeżeli na magazynie jest tak super, to czemu nikt z kierowców, w zeszłym roku, w okresie "zimowym - urlopowym" w zastępstwie nie chciał przyjść ??? I wreszcie po czwarte...jak masz jakiś problem do magazynu, to przyjdź do firmy i powiedz, a nie wypisujesz pod wyimaginowanym, anonimowym nickiem jakieś bzdury.AMEN
P 2014-11-22 23:23:40
..... CZYZBY PAWEŁ "PRZEMÓWIŁ" ?
MAGAZYN 2014-11-23 00:27:19
HAHAHA...Kto przemówił, to najmniej istotne, bo i tak nikt się z imienia i nazwiska jakoś podpisać nie chce - pewnie brak odwagi. Ważne za to, żeby kłamstw nie pisał i niesprawiedliwie nie oceniał pracy innych, skoro nie ma o danej pracy najmniejszego pojęcia. Wracając jeszcze do postu wyżej, to zastanawiam się o jakie karty chodzi - chyba te z Dragon Ball albo te do głosowania z Państwowej Komisji Wyborczej, bo coś się ostatnio doliczyć nie mogła...., a laptop (Pawła) faktycznie jest od kilku miesięcy. To chyba nic złego i dziwnego, że w XXI wieku w magazynie jest tego typu sprzęt ??? To tak, jakby zarzucić pani w biurze, że ma na biurku kalkulator, komputer czy długopis albo kierowcy, że jeździ z nawigacją, tabletem czy laptopem, a w uchu ma słuchawkę bluetooth do telefonu....PARANOJA
... 2014-11-24 23:47:38
Brak slow, jaka nienawiscia pajaja pracownicy do siebie....... kazdemu jest fajnie oceniac czyjas prace. Jeden jest stworzony do prowadzenia aut, drugi do pracy na magazynie. Niektorzy po godzinie prowadzenia sa wykonczeni. Mysle, ze w firmie powinna byc sztama a nie jeden drugiemu podklada klody pod nogi..
EX 2014-11-25 18:48:49
Twoja praca została niesprawiedliwie oceniona?Gra w karty, kombinowanie,kradzież,zamazywanie terminów przydatności,wyjmowanie po sztuce z opakowania zbiorczego(mogę tak jeszcze długo)tylko proszę nie zaprzeczaj bo to oznaczać będzie jak nisko upadłeś.

... 2014-11-25 20:18:37
Mam nadzieję, że masz na swoje słowa, bardzo mocne dowody, bo będziesz musiał się z nich tłumaczyć.

art. 212 kodeksu karnego:
§ 1. Kto pomawia inną osobę, grupę osób, instytucję, osobę prawną lub jednostkę organizacyjną niemającą osobowości prawnej o takie postępowanie lub właściwości, które mogą poniżyć ją w opinii publicznej lub narazić na utratę zaufania potrzebnego dla danego stanowiska, zawodu lub rodzaju działalności,
podlega grzywnie albo karze ograniczenia wolności.
§ 2. Jeżeli sprawca dopuszcza się czynu określonego w § 1 za pomocą środków masowego komunikowania,podlega grzywnie, karze ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do roku.
:) 2014-11-25 22:29:52
CZYTAM WPISY EX I STWIERDZAM ZE W KLARZE: WYPLATA, GODZINY PRACY, TERMIN URLOPU, MAGAZYN, BHP, POSILKI ITD. –WSZTYSTKO BYLO BEEEEEEEEEEEEE. TO JAKIM CUDEM WYTRZYMALES KILKANASCIE LAT W TYM HORRORZE ? PEWNIE PRACOWALES DLA IDEII…I NA PEWNO BYLES JEDNOCZESNIE MEGA ZAJEBISTYM PRACOWNIKIEM? HAHAHA
idea 2014-11-26 10:00:26
Wstyd może napiszecie kto z kim dlaczego i po co jak pracowałeś to mogłeś wtedy sie postawić a nie teraz sie zalic
ja 2014-11-26 13:02:47
gdzie jest Romek!! A malpka je wlasnie sniadanie to jest bardzo podejrzane
mike 2014-11-26 14:41:25
Obrzucacie się wzajemnie błotem. Jak było tak źle, to czemu nie protestowaliście wcześniej? Spod tego błotka zapewne nie widać pytania, które zadałem: Czy ktoś wie co się stało z panem Tomkiem? Dawno go w Klarze nie widziałem. Nie pracuje już?
@ 2014-11-26 18:57:31
pan Tomek miał inny pomysł na życie
mika 2014-12-01 08:18:55
ha ha ha
nika 2014-12-06 07:17:14
chwytają sie deski ratunkowej pracowałam jako przedstawiciel, stare samochody, auto trzeba było zostawiać na parkingu i z buta do domu praca wyjazd z domu o 6 powrót do do mu 19 nie polecam, chyba że coś sie zmnieniło,
y 2014-12-08 21:25:10
netto czy brutto ?
Czytelnik 2014-12-09 18:29:05
...... aleeee chyba nie o tym Panu czytales.... bo ja pamietam od wiekow LODY LODY I MROZONKI
kandydat 2014-12-15 12:29:22
ile płacą kierowcy.jestem zainteresowany pracą.
wieloletni 2014-12-16 12:44:50
a ja pracuje w tej firmie od lat i nie nazekam. placa na czas, w sezonie lepsza. kazdy oze jak moze, wszedzie jest ciezko. jak tak wam zle to przestancie nazekac i znajdzcie se inna robote, anonimowo to kazdy jest madry, kozaki zza ekranu:P widac ze straciliscie robote a w tym czasie chlodnia sie wypelnila i potrzeba rak do pracy
------- 2014-12-17 11:10:32
Pozdrawiam wszystkich zgadnijcie kto
. 2014-12-17 20:58:44
pewnie jakiś cymbał
& 2014-12-23 19:01:37
9zł brutto/godz.a co do reszty warunków przeczytaj uważnie wszystkie posty.
& 2014-12-23 19:15:43
Dla przypomnienia ,,Wieloletniemu''w ostatnim czasie nikt nie stracił pracy tylko ludzie sami się zwolnili a co do pełnej chłodni to poznaj najpierw zasady i warunki marketingu to zrozumiesz ten manewr.Piszesz.że potrzeba ludzi do pracy ja bym to nazwał że potrzeba naiwnych do tyry.
plpl 2014-12-23 21:11:05
hehe no i oczywiscie nadgodziny !!! taaaaaak to jest to - ten hajs z nadgodzin :D pełni płatne, każda co do jednej !!! i wyszczególnione co do sztuki na kwitku z wypłaty - taaaaaaakkkk za kasę z nadgodzin pracownikow mozna kupic ............. (usunięte przez administratora)
qww 2015-01-10 19:51:53
Jak nowi kierowcy? Przetrwali selekcję ? podobno na każde jedno miejsce było 450 chętnych(usunięte przez administratora)Wytrzymał któryś próbę jazdy z logistykiem ?
xyz 2015-04-18 14:17:17
Co taka cisza na forum Klar przestał istniec?? A jeszcze nie dawno widziałem dwa duże auta z Logo Klar. Czyżby robote na duze auta złapali?? Czy już sprintery wszystkie klękły i nie mają czym wozic??
lozo 2016-04-12 11:43:37
marek , standardowo wypowiadają się ci którzy pracą są zainteresowani. Teraz ofert nie było to i zainteresowanych nie było
Zostaw swoją opinię o Klar Sp.j. Aleksandra i Andrzej Rybscy - Bydgoszcz
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Klar Sp.j. Aleksandra i Andrzej Rybscy