Opinie o Klar Sp.j. Aleksandra i Andrzej Rybscy w Bydgoszcz

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Klar Sp.j. Aleksandra i Andrzej Rybscy. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do pracy w Klar Sp.j. Aleksandra i Andrzej Rybscy na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Przemysł spożywczy - przetwarzanie owoców i warzyw

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Klar Sp.j. Aleksandra i Andrzej Rybscy w Bydgoszcz

y

netto czy brutto ?

nika

chwytają sie deski ratunkowej pracowałam jako przedstawiciel, stare samochody, auto trzeba było zostawiać na parkingu i z buta do domu praca wyjazd z domu o 6 powrót do do mu 19 nie polecam, chyba że coś sie zmnieniło,

mika

ha ha ha

@

pan Tomek miał inny pomysł na życie

Czym trzeba się wykazać, aby pomyślnie przejść proces rekrutacyjny w firmie Klar Sp.j. Aleksandra i Andrzej Rybscy? Na co pracodawca kładzie nacisk: doświadczenie, umiejętności, wiedzę, a może osobowość? Opisz swoje doświadczenia z rozmowy kwalifikacyjnej na stanowisko Magazynier
mike

Obrzucacie się wzajemnie błotem. Jak było tak źle, to czemu nie protestowaliście wcześniej? Spod tego błotka zapewne nie widać pytania, które zadałem: Czy ktoś wie co się stało z panem Tomkiem? Dawno go w Klarze nie widziałem. Nie pracuje już?

gdzie jest Romek!! A malpka je wlasnie sniadanie to jest bardzo podejrzane

idea

Wstyd może napiszecie kto z kim dlaczego i po co jak pracowałeś to mogłeś wtedy sie postawić a nie teraz sie zalic

CZYTAM WPISY EX I STWIERDZAM ZE W KLARZE: WYPLATA, GODZINY PRACY, TERMIN URLOPU, MAGAZYN, BHP, POSILKI ITD. –WSZTYSTKO BYLO BEEEEEEEEEEEEE. TO JAKIM CUDEM WYTRZYMALES KILKANASCIE LAT W TYM HORRORZE ? PEWNIE PRACOWALES DLA IDEII…I NA PEWNO BYLES JEDNOCZESNIE MEGA ZAJEBISTYM PRACOWNIKIEM? HAHAHA

EX

Twoja praca została niesprawiedliwie oceniona?Gra w karty, kombinowanie,kradzież,zamazywanie terminów przydatności,wyjmowanie po sztuce z opakowania zbiorczego(mogę tak jeszcze długo)tylko proszę nie zaprzeczaj bo to oznaczać będzie jak nisko upadłeś.

...
@EX

Mam nadzieję, że masz na swoje słowa, bardzo mocne dowody, bo będziesz musiał się z nich tłumaczyć. art. 212 kodeksu karnego: § 1. Kto pomawia inną osobę, grupę osób, instytucję, osobę prawną lub jednostkę organizacyjną niemającą osobowości prawnej o takie postępowanie lub właściwości, które mogą poniżyć ją w opinii publicznej lub narazić na utratę zaufania potrzebnego dla danego stanowiska, zawodu lub rodzaju działalności, podlega grzywnie albo karze ograniczenia wolności. § 2. Jeżeli sprawca dopuszcza się czynu określonego w § 1 za pomocą środków masowego komunikowania,podlega grzywnie, karze ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do roku.

...

Brak slow, jaka nienawiscia pajaja pracownicy do siebie....... kazdemu jest fajnie oceniac czyjas prace. Jeden jest stworzony do prowadzenia aut, drugi do pracy na magazynie. Niektorzy po godzinie prowadzenia sa wykonczeni. Mysle, ze w firmie powinna byc sztama a nie jeden drugiemu podklada klody pod nogi..

P

..... CZYZBY PAWEŁ "PRZEMÓWIŁ" ?

MAGAZYN
@P

HAHAHA...Kto przemówił, to najmniej istotne, bo i tak nikt się z imienia i nazwiska jakoś podpisać nie chce - pewnie brak odwagi. Ważne za to, żeby kłamstw nie pisał i niesprawiedliwie nie oceniał pracy innych, skoro nie ma o danej pracy najmniejszego pojęcia. Wracając jeszcze do postu wyżej, to zastanawiam się o jakie karty chodzi - chyba te z Dragon Ball albo te do głosowania z Państwowej Komisji Wyborczej, bo coś się ostatnio doliczyć nie mogła...., a laptop (Pawła) faktycznie jest od kilku miesięcy. To chyba nic złego i dziwnego, że w XXI wieku w magazynie jest tego typu sprzęt ??? To tak, jakby zarzucić pani w biurze, że ma na biurku kalkulator, komputer czy długopis albo kierowcy, że jeździ z nawigacją, tabletem czy laptopem, a w uchu ma słuchawkę bluetooth do telefonu....PARANOJA

andrzej r.

najlepszy w tej firmie jest magazyn, kiedy nie pójdziesz mają przerwe, nic nie zrobi - przerwa, przejdzie sie po magazynie - czas na przerwe. o godzinie 12 już palcem nie kiwnie bo przecież o 14 czas do domu więc co ? znowu przerwa :) jak już muszą coś zrobić to dadzą co innego - i tak w kółko :D zarobasy. prace zacznie o 6, a o 6:10 przerwa :D najważniejsze zabrać do pracy karty i laptopa

MAGAZYN
@andrzej r.

Po pierwsze, tak się jakoś składa, że z magazynu(w porównaniu z kierowcami) ludzie odchodzą dość szybko i patrząc procentowo, mają dużo krótszy staż pracy niż kierowcy - pewnie z powodu takiego, że taka to LEKKA i ŁATWA praca. Po drugie, są osoby, które przeniosły się z magazynu na kierowców, pewnie nie bez powodu, mają najlepsze porównanie i nie żałują(wystarczy zapytać)...bo praca fizycznie lżejsza, a zarobki lepsze. Po trzecie, jeżeli na magazynie jest tak super, to czemu nikt z kierowców, w zeszłym roku, w okresie "zimowym - urlopowym" w zastępstwie nie chciał przyjść ??? I wreszcie po czwarte...jak masz jakiś problem do magazynu, to przyjdź do firmy i powiedz, a nie wypisujesz pod wyimaginowanym, anonimowym nickiem jakieś bzdury.AMEN

kierowca nr

Racja OBSERWATOR.Ja zrezygnowałem z pracy ponieważ nie potrafiłem dostosować się do ,,poleceń''reszty kierowców.

mike

Kiedyś w tej firmie pracował Pan Tomek. Nie wiecie co się z nim dzieje? Dawno go nie widziałem.

DORIJAN

...mam pytanie kto teraz rzadzi logisyka i kto z magazynierow ze starej gwardii pozostał

Psztymucel

BRAWO EX PODPISUJE SIE POD TYM OBIEMA REKAMI!!!!!!!

kierowca nr

Pracowałem tam kilka m-cy i gdy wspomnę co tam się działo włos na głowie się jeży!!!

OBSERWATOR

Ta nigdy normalnie nie funkcjonowala,wystarczy porozmawiac z pracownikami,a temat na super HIT gotowy.

RALK

MAM PYTANIE NA DŁUŻEJ TO CZY NA SEZOOOOOON "Do pracy przyjmę pracowników magazynowych- uprawnienia na wózki widłowe, książeczka sanitarna, prawo jazdy kat. B, Oferty: biuro@klar.com.pl, logistyka@klar.com.pl 893813BDBRA"

Psztymucel
@RALK

Przyjmuja ludzi na sezon a potem WYPAD

NICK

...TERAZ PRZEDSTAWICIELI HANDLOWYCH SZUKAJA NA STALE CZY SEZON... oj zle sie dzieje magazynierzy, kierowcy teraz przedstawiciele.............

Zostaw merytoryczną opinię o Klar Sp.j. Aleksandra i Andrzej Rybscy - Bydgoszcz

• Jak się pracuje w Klar Sp.j. Aleksandra i Andrzej Rybscy?

Zobacz opinie na temat firmy Klar Sp.j. Aleksandra i Andrzej Rybscy tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

Klar Sp.j. Aleksandra i Andrzej Rybscy
2.4/5 Na podstawie 25 ocen.
  • Nowotoruńska 12 A
    85-840 Bydgoszcz