Opinie o Klar Sp.j. Aleksandra i Andrzej Rybscy w Bydgoszcz

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Klar Sp.j. Aleksandra i Andrzej Rybscy. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do pracy w Klar Sp.j. Aleksandra i Andrzej Rybscy na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Przemysł spożywczy - przetwarzanie owoców i warzyw

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Klar Sp.j. Aleksandra i Andrzej Rybscy w Bydgoszcz

Don Giuseppe

A ja pracowałem w KLARZE do niedawna a teraz też robię na magazynie i jest o niebo lepiej w zasadzie to bez porównania,normalne godzinki i płaca taka jak przystało na magazyniera. A teraz do kolegi co pisał o opłaconym ZUSIE-słuchaj łaski nie robią ze placą zus itd a widzą że własnie tacy jak ty co siedzą pod miotełką psują wszystko,tobie to pasuje bo nie masz ambicji i stoisz w miejscu(a może się cofasz hehe) a chodzi o to żeby oprócz pensji na czas (oczywiście godnej pensji) przełożeni Cię doceniali i żeby umożliwili rozwijanie się. Może Tobie pasi być zwykłym pionkiem i popychadłem hehe..Pozdrawiam chłopaków z magazynu,Romana,Dorotę,Monikę,Asię,Madzię i Karolinę...Don Giuseppe:)

Nick Nolty

Ja osobiście chcę ŻYĆ JAK CZŁOWIEK i nic więcej!!!!!!!!!!!!

Ludzie, pensja na czas, Zus zapłacony, jak chorowalem nie bylo problemow co tu wiecej chciec? moze zarobki nie sa ogromne ale w poprzedniej pracy przez kilka miesiecy kwitka nie widzialem. atmosfera w firmie jest fajna, a ze trzeba ciezko pracowac? nikt was nie zmusza

Pozdrawiam Romana jak jeszcze pracuje, jedyny gościu chętny do pomocy!

Czym trzeba się wykazać, aby pomyślnie przejść proces rekrutacyjny w firmie Klar Sp.j. Aleksandra i Andrzej Rybscy? Na co pracodawca kładzie nacisk: doświadczenie, umiejętności, wiedzę, a może osobowość? Opisz swoje doświadczenia z rozmowy kwalifikacyjnej na stanowisko Magazynier

Ojej co się porobiło w tej firmie? Jak ja kiedyś tam pracowałem to atmosfera była rodzinna, dużo ludzi pracowało po kilka lat,dotyczy to przedstawicieli, magazynierów, kierowców. A teraz ktoś nieźle tam namieszał.Ja rozumiem dążenie do większych pieniędzy przez szefostwo, ale nie dojdą do tego jak będą się ciągle pracownicy zmieniali, bo zadowolony pracownik jest lepiej wydajny.

xxx

wypłaty cienkie firma ogłasza się co chwilę szukają wszystkich przedstawicieli kierowców magazynierów oczymś to świadczy

Hee hee czytam te opinie i powiem szczerze że pracownicy raju to w tej firmie nie mają. (usunięte przez administratora)A was pracowników stać chociaż na weekendowy wypad do Myślęcinka po wypłacie? PS. Nie zatrudnie się w tej firmie. Wolę stać z koszykiem na ulicy.

W tej firmie jak czytam to macie super !!!!!!!! magazyn i kierowcy to sa ludzie do pracy a kierownictwo od brania kasy !!!!!!!!!

He ale jazda..ja osobiście mogę tylko napisać,że pani w szpilkach z biura hehe BOSSS zamiast zrobić coś z tym ze pracownicy się skarżą to odbija piłeczkę żeby olać problem,zamiast zrobić coś z tym to pisze cytuję:\"Zmień firmę na lepszą - rynek pracy jest otwarty i chyba dla Ciebie dostępny.\" a to przecież my wszyscy czyli magazyn i kierowcy zarabiamy dla tej firmy niezłą kasę a jesteśmy za to tak ładnie doceniani co zresztą widać na kwitku co miesiąc..a większość z nas boi się odejść póki nie znajdzie czegoś odpowiedniego,a o pracę w tych czasach wcale nie jest tak łatwo,wiem bo szukam jej już od kilku miesięcy i mam nadzieję,że wkrótce już coś znajdę.A co do zarobków to tylko jedna wypłata w roku jest najbardziej zbliżona do warunków pracy i jest to tylko w środku lata(w szczycie sezonu) a reszta miesięcy to jest chyba jakaś zapomoga z MOPSU..

Bolbo

Wszyscy piszą o pracy magazyniera i kierowców, a jak jest z przedstawicielami? Pytam się bo chciałbym złożyć swoją aplikację jako przedstawiciel.

W czasach kiedy tam pracowałem faktycznie wypłaty były na czas, ubezpieczenie było pełne ale niezgodze się, że czas pracy kierowcy był przestrzegany- na małych autach po 10 h lub więcej i gdzie były tarczki w czasie załadunku??? (usunięte przez administratora) Do Pana magazyniera- gdybyście tak umieli czytać jak piszesz to może wasi kierowcy mieliby mniej braków na samochodach. Pozdrawiam starych kierowców i magazynierów- życzę powodzenia!!!

x

Maciek

= - 2011-10-27 13:59:04 Moim zdaniem ZADOWOLONY PRACOWNIK TO DOBRY PRACOWNIK a w firmie niektóre osoby są tylko zadowolone Powiem szczerze, że troszkę nie rozumiem tej filozofii, ale oki, bo moim zdaniem powinno być chyba raczej na odwrót. Zły pracownik powinien zostać wyeliminowany. Dobry pracownik powinien być zadowolony - zadowolony z wynagrodzenia, które otrzymuje za swoją (w tej firmie bardzo ciężką - głównie mam na myśli magazynierów oraz kierowców) pracę. Jeżeli wynagrodzenie jest nieadekwatne do wykonywanej pracy oraz utrzymuje się na prawie niezminionym poziomie od kilku lat, przy jednoczesnej inflacji oraz wszechobecnych podwyżkach, nie ma możliwości żeby mówić tu o zadowolonym pracowniku! Pozostaje jedynie wypisać wypowiedzenie i szukać lepszego pracodawcy. Sytuacja taka powoduje tylko i wyłącznie niechęć do pracy oraz wzrost napięcia emocjonalnego prac

=

poprzedni post dotyczy komenta \"byłego klarowca\", jakby co, pozdro

xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx

Kierowcy są najlepsi w Klarze tylko kilku normalnych pracuje reszta to cwaniaczki o których szkoda pisać chciałbym ich zobaczyć na moim miejscu za 1500zł bez szkodliwego i bez prawa do pomyłki no i ta regeneracja. Ciekawe kto chce nas skłócic A tak na marginesie jak na trasie jakaś awaria wypadnie to do kogo dzwonicie? Pozdrowienia dla niezrzeszonego pana Romana (bez urazy oczywiscie Roman)

XXXXXXXXXXXXX

Dla lepszego zrozumienia pojecia logistyka polecam- Logistyka termin opisujący proces planowania, realizowania i kontrolowania sprawnego i efektywnego ekonomicznie przepływu surowców, materiałów, wyrobów gotowych oraz odpowiedniej informacji z punktu pochodzenia do punktu konsumpcji w celu zaspokojenia wymagań klienta. Więc kolego jeżeli jesteś niedouczony to nie powinieneś zabierac glosu. Przedmówca napisal o ładowaniu samochodów - widze wiec, że nic się w tej kwestii nie zmienilo - dziwie sie ze jeszcze w tej firmie sa kierowcy !

xxxxx

jeśli twierdzisz ze magazyn robi ci łaskę jak ma załadowac towar to się zamień miejscami,zobaczysz co to za sielanka

xxxxxxx

ja tez tam pracuje i szukam innej pracy bo wiekszego syfu to nie widzialem LOGISTYK PANI nie ma pojecia o logistyce wszystko musza sobie kierowcy ustalic sami ona potrafi tylko premie zabierac albo wystawiac paragony za braki w dostawie scisle wspolpracuje z kierownikiem magazynu zarobki sa okolo1800 zl za 350 godzin(usunięte przez administratora)

Zostaw merytoryczną opinię o Klar Sp.j. Aleksandra i Andrzej Rybscy - Bydgoszcz

• Jak się pracuje w Klar Sp.j. Aleksandra i Andrzej Rybscy?

Zobacz opinie na temat firmy Klar Sp.j. Aleksandra i Andrzej Rybscy tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

Klar Sp.j. Aleksandra i Andrzej Rybscy
2.4/5 Na podstawie 25 ocen.
  • Nowotoruńska 12 A
    85-840 Bydgoszcz