Opinie o Mar-Rom 1 Roman Janiszek w Dobrut

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Mar-Rom 1 Roman Janiszek. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Mar-Rom 1 Roman Janiszek o rekrutacji.

Branże: AGD - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Mar-Rom 1 Roman Janiszek w Dobrut

M.daj szansë innym

Faktycznie M.robi co može,žeby kasowač wpisy. Tym bardziej zachëcam do wyražania tu swoich opinii pracowniczych i zwykľychkonsumenckich NIE WOLNO KIEROWNIKU M. SZKODZIČ NIEHALAHICZNYM i traktowač jak zwykľe zwierzëta tylko dlatego,že mieli pecha .

tež cië lubië

Ješli juž napisałeš tä opinië że swojego kompka to majäc twöj numer IP otwierasz furtkë do swojego kompka.Kierownik M. ma jednä jedynä sľabošč:bezwzglëdnie zwalczpracowniköw mädrzejszych albo lepiej wyksztaľconych-daje to pewnošč braku konkurencji i pozycjë nauczyciela.Narobisz sië udajäc w nieskoňczonošč maľo pojëtnego ľosia,ale praca z uciäžlirwej zrobi sië zabawna nawet za te marne grod

kierownik informatyk

Siľä kierownika M.jest wykształcenie informatyczne wiëc odradzam pisanie opinii że swojego kompa.Co do jego kompetencji to handlu zaczäľ sië uczyč od kilku lat na bľëdach hurtowni.Ciekawe czy dalej sië uczy i ktöry pracownik/cy sponsoruje jego pomyľki ?

mohito775

(usunięte przez administratora). Doradzam spadać z tej firmy ,

Firma Mar-Rom 1 Roman Janiszek prowadziła rekrutację na stanowisko PRACOWNIK MAGAZYNU/SPRZEDAWCA. Czy brałeś w niej udział? Możesz opowiedzieć innym o tym, jak było. Czy przebieg rozmowy odpowiadał Twoim potrzebom? Podziel się swoją opinią z innymi.
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
logo firmy Serwisant rowerowy
mnichom 009

Opinia opinia z każdego wpisu można coś wnioskować ale tyle osób nie może kłamać ,jak tak to wszystko wygląda od zaplecza to ręce opadają ze istnieją jeszcze jakie stanowiska pracy i bezwzględny brak szacunku do ludzi

nie toleruje niehielahicznyh

...poprawič kilka rzeczy ? Jakošč i zaangažowanie w pracë na poľudniu a w Tröjmiešcie gdzie nie ma gľöwnego szefa tylko kierownik odzdziaľuto dwie röžne jakošci odkäd pamiëtam.Nie wiem jakbyš chciaľ to zmienič,ale žyczë powodzenia czľowieku

ryszadro1234

No widzę że wyrazić zdania tu tez nie można bo juz kolejny raz skasowano mój wpis ,żebym ublizyl wyzwał czy naruszył prywatność to zrozumiale ale widzę ze prawda boli. Jednym słowem prawda nie t wyjść na jaw

M.gnëbi niehalahicznyh
@ryszadro1234

Ludzie Kochani to taka firma co nie da zarobič niehalahicznym-wiem po sobie. Masz gwarantowanä gľupiego robotë w czasie przekraczajäcym obowiäzki niepeľnosprawnego z nieustannym wmawianiem poczucia winy.Taka metoda na gľoda. Chcesz normalnie žyč to szukaj czegoš "za Ludźmi".

kicia

tak tylko aby dostać powyżej (usunięte przez administratora)musisz mieć staż 5lat w tej firmie, znajomość towaru w 100% oraz swoich klientów. Musisz być wykształcony w tym kierunku bo tam przychodzą instalatorzy którzy liczą na twoją pomoc i wiedzę. poza tym pełna dyspozycyjność - to nie tylko cały etat - to darmowa praca po godzinach. (usunięte przez administratora) A przy okazji dowiesz się że jesteś do niczego i na niczym się nie znasz! Musisz wejść w układ żeby być zadowolonym...a to nie takie proste bo tam jest już dawno wszystko poukładane. Brakuje tylko prawdziwego zainteresowanego firmą i pracownikami kierownika i tyle! (usunięte przez administratora)ona wie wszystko :) DRAMAT!

gnëbi niehielahicznyh

O tej pľacy za 1200 to brednie,bo paňstwo pokrywa/czytaj finansuje caľä wypľatë niepeľnosprawnego i w každej firmie na dzieň dzisiejszy wynosi ok.1300 płn netto

kicia

Placa nie przekracza (usunięte przez administratora)a nawet grubo nizej. Ja pisze o tych dobrze oplaconych... Obowiazki dochodza co raz to nowsze i glupsze...nie ma sensu pchac sie w rodzinny biznes bo oni mysla tylko o sobie. A Panstwo na niepelnosprawnego pracownika daje wiecej na utrzymanie plus dotacje!

strus071

Co tu dużo pisać [usunięte przez moderatora] z każdej strony,psełdo kierownik pozbawiony kultury szacunku do drugiego człowieka. Bywam tam często i widzę co tam sie na codzien dzieje. Kultuta i szacunek panów którzy tam pracują równa się zeru. Współczuję panią ktore tam pracują a w szczególności tej która pracuje tam od niedawna. Zmiany co poniektórych osób są wskazane.

nic dobrego

Słaba płaca i sporo czasu ponad normę rencisty oczywišcie za tą samą kasę-nic extra. Głupiego robota za(usunięte przez administratora)stawkę. Za to wymogi jakbyś co najmniej 6000 zarabiał.

warto?

Ježeli po odejšciu z firmy masz coš w rodzaju nerwicy,nerwicy natręctw,lub depresji,uwierz mi to nie jest przypadek,a ješli jeszcze pracujesz,to licz się z faktem,že będzie gorzej. Czy za tą kasę warto?

?

Odeszłam z firmy,bo trzeba się szanować,a nie tyrać na dwa etaty za małą kasę(usunięte przez administratora) Z prezentami to może i prawda,ale ją jakoś nie dostałam.Ciekawe gdzie ten fundusz socjalny dla niepełnosprawnej. Odradzam wszystkim porządnym dziewczynom,bo na waciki z trudem starczało z takiej wypłaty.

?

Za te pieniądze co płaci tą firma to lepiej sprzątač,albo robič w dozorze bo ßą zakł.pracy chronionej tego typu

joke

To taki szmoncel:Dlaczego oddział w gdańsku przegrywa konkurencję z internetem-bo na internernecie nie wmydliss urzywanego jako nowe.

filozof

Najlepszy text jaki ostatnio usłyszałem a to juź obiegowa opinia wśröd ziomali gazowniköw,že najgorzej jak z informatyka zrobią kierownika hurtowni,bo zna się na wszystkim oprucz handlu.

xxxxxxx

Bezkarnosc i pełną pogardą że strony kierownictwa wzglendem pracowników.

filozof

A ja bardzo chętnie nawiążę kontakt z byłymi pracownikami,którzy w chwili obecnej założyli lub zakładają sprawę w sądzie pracy tej firmie a mieli albo mają kłopoty z [usunięte przez moderatora].PILNE:[usunięte przez moderatora]

filozof

rozmawiałem z nimi ostatnio i mówili że teraz to nawet tego co się należy za godziny to potrafią nie wypłacać.

Zostaw merytoryczną opinię o Mar-Rom 1 Roman Janiszek - Dobrut

• Jak się pracuje w Mar-Rom 1 Roman Janiszek?

Zobacz opinie na temat firmy Mar-Rom 1 Roman Janiszek tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Mar-Rom 1 Roman Janiszek?

Mar-Rom 1 Roman Janiszek
2.3/5 Na podstawie 18 ocen.

Mar-Rom 1 Roman Janiszek