logo Torfarm

Torfarm

Wrocław

Opinie o Torfarm

999 2010-09-07 16:26:06
no ale chyba kierownik w poznaniu jest mężczyzną?? więc chyba karierowiczką nie jest ....
. 2010-09-08 08:47:30
myślę o Wrocławiu...
sasetka 2010-09-08 15:40:03
smerfetka - 2010-09-06 19:52:38

kierownik telemarketingu jest okey, niestety musi sobie radzić z samymi [usunięte przez moderatora] a wszyscy wiemy, ze nie jest to łatwe...

oj nie jest :D
były 2010-09-21 19:53:49
Coś ostatnio dużu ogoszeń na pracę w Biurze Wrocław ?
Czy to coś znaczy ???
. 2010-09-22 11:11:22
odkad pamietam zawsze bylo duzo ogloszen. Boooo nikt tam pracowac nie chce. Albo przychodzi, widzi co sie dzieje i ucieka :)
bella 2010-09-27 21:03:52
jestem zainteresowana rozwini
aby aby 2010-10-05 22:07:23
Szanowni Państwo,proszę nie starać się umieszczać uwag i trafnych spostrzerzen pod adresem Pani[usunięte przez moderatora]... to nic nie da ... naprawdę ..jedynie co to pozostaje nam PRAWO w pełnym tego słowa znaczeniu,ale za tym idą b poważne konsekwencje nie tylko prawne ...zawodowe również ..sztab ludzi zrobi wszystko aby pewne sprawy zatuszować
panna nikt 2010-10-12 19:38:45
Z pracy odchodzi nawet asystentka
Nikt nie wie co się dzieje. Ciekawe jak długo jeszcze???
nowa 2010-10-13 14:24:31
asystentka też odchodzi????
ja szukam we wrocku pracy aż boje się składać cv.
czy ta cała [usunięte przez moderatora] wywala ludzi? a co na to jej szefowie?
co na to kierownik telemarketingu?
CCC 2010-10-16 22:11:45
[usunięte przez moderatora] ....niestety....stety jest przekupna ,ale o tym wie kilka osob ,ktore mogą starcić wszystko....Słyszalem ,ze jest wynajęty detektyw,który odkrył wiele wątków dot.[usunięte przez moderatora]-swoją drogą skomentuję jej wiedzę ...jest żadna ...wyksztalcenie ....to kłamstwo...no i co teraz powiesz [usunięte przez moderatora].....???Pociągniesz za sobą całą firmę
Gwen 2010-10-18 06:00:17
Witam, a co z biurem w Warszawie? Szukaja do telemarketingu na pół etatu. Jaka atmosfera, zarobki? Z góry dzięki za info...
panna nikt 2010-11-15 09:59:11
A co tu tak cicho. Czyżby nic się nie działo w tej firmie??? Niemożliwe!!!
anonim 2010-11-19 13:43:01
osoby ktore robily najwiecej tu dymu dostaly marchewke w postaci innych stanowisk :-) wiec sie nie dziwie ze teraz tak kochaja firme :-)
prowokacja 2010-11-24 20:09:07
Czyżby znowu mierna prowokacja?
ambitny 2010-11-30 11:11:28
to ile w koncu wynagrodzenia doataje taki rep?
jakie warunki?
. 2010-12-06 16:48:40
Ja nie neguje tego co robi p. M. wielkie brawo za odwage. Bo zmiany byly drastyczne.
Szkoda tylko, że tyle aptek odeszło... no nic czas pokaze czy zmiany ktore zaszly dadza lepsze jutro. Pozdrawiam
Fiona 2010-12-06 21:28:17
no tak zmiany były wręcz śmiertelne .I czego tutaj zazdrościć ??Odwagi??? Tylko ludzie myślacy są odważnymi .dzialania i ich efekty nie są dowodem na rozsądek i przemyslane decyzje ...to są śmiertelne decyzje
taka 2010-12-09 14:08:24
Cóz takiego co było do tej pory było śmiertelne??? Ja myślę, że jesli kazdy robiłby co do niego należy - nic by się nie działo. Poza tym, każdy kto olewa pewne porządki może się obawiać i potem ze strachu wygadywać głupoty... Odeszły apteki?? No cóż polityka ogólna torfarmu znacznie się pogorszyła, i nie sądze że były to decyzje [usunięte przez moderatora]
prowokacja 2010-12-10 09:41:20
to w takim wypadku do czego ma służyć ta polityka firmy. Myślę że pora się pakować! Zresztą już najwyższa pora.
anonim 2010-12-10 19:07:44
porządki robi [usunięte przez moderatora] i robi lewizne za którą dostaje ogromną kasę
anonim 2010-12-30 22:31:54
Ha.. a ja się dowiedziałam, że Pani [usunięte przez modeartora] odchodzi z firmy... ciekawe, czy po jej odejsciu nasza sytuacja sie az tak poprawi... Wątpię!!!
ktoś 2010-12-31 15:11:14
Wasza sytuacja już od dawna jest do .... Nic już jej nie poprawi.
z uśmiechem na twarzy 2011-01-05 08:38:47
Gratulacje dla wszystkich którzy ją tak bronili rozumiem że to ten team który aktualnie pracuję i tak mocno wziął się za odzyskiwanie rynku
że stracił ok 10% do roku poprzedniego .Panowie i Panie rynek przyrasta rocznie o kilka procent mimo kryzysu. A wasze pełne zaangażowanie przyczyniło się do tego iż pani [usunięte przez modeartora] wyleciała.
Teraz przyjdzie nowy dyr. i zrobi z wami to na co zasłużyliście.
Panna 2011-01-09 19:22:01
I stałl się cud gospodarczy
obserwator 2011-01-10 11:29:47
I zostanie PO Dyrektora obecna kierowniczka.
Po tym przyjdzie znowu ktoś z nadania przyniesiony w teczce (jak w kazdej spółce do tej pory) i po pewnym czasie zacznie robić porządki.
Czy w telemarketingu nie widzicie że jesteście do odstrzału?
Przecież będą tyko 3 może 4 telemarketingi. Reszta na trawę.
Cała polityka personalna tej "firmy" i jej spółek polega na ciągłych zmianach.
. 2011-01-11 11:36:33
buhaha jak PO zostanie kierowniczka to zejde z brechtu... przeciez ta [usunięte przez moderatora] ponoc po zawodowce jest. To jakas [usunięte przez moderatora] plotka :)
anonim 2011-01-11 23:42:10
[usunięte przez moderatora] , B-Być może wiem ale nie powiem , [usunięte przez moderatora] . Aaaaaaaa , no tak ... Dzięki drogi Watsonie :-) Nazwisko [usunięte przez moderatora] prześlę na priv , zapraszam . [usunięte przez moderatora] . Pozdrawiam .
ktoś2 2011-01-14 09:39:32
A kto to taki???? Jakieś imię? A może coś więcej?
anonim 2011-01-23 17:02:09
[usunięte przez moderatora]!... ona nie wyleciała, sama odeszła nawet wiem gdzie...
anonim 2011-01-24 12:53:39
jak znam tą firmę to dostała propozycję nie do odrzucenia!!!
TakaSobieOna 2011-01-26 23:03:11
A ja uważam, że sam Torfarm jest oki :-) Kasa, benefity - sportowe, zdrowotne. Tylko biura handlowe - osoby, które tam kierują - panicznie boją się centrali... I sami nakręcają Wam taki klimat. [usunięte przez moderatora] też jest oki - ja trzeba, to [usunięte przez moderatora], ale jak trzeba to i pochwali. Jeden z najbardziej rozgarniętych, które znam. I co do kasy, jak 3 - 3,5 tysiąca netto, to mało, to ja nie wiem, ile chcielibyście zarabiać. Fakt lepiej płacą w TM ludziom po średnim niż np. po wyższym na biurowym, ale zawsze może przenieść się do TM. Chyba, że Wam mało zostaje RH, albo kier, albo Dyrektor oddziału.
surowy 2011-01-30 11:52:21
anonim - 2011-01-24 12:53:39

jak znam tą firmę to dostała propozycję nie do odrzucenia!!!

Synek nie gadaj głupot i nie sugeruj banałów przy takich
spadkach w obrotach żaden dyrektor biura handlowego
nie utrzyma posady dożywotnio nawet jak ma nie wiadomo jakie kontakty i umiejętności .
Dołowanie to dołowanie i nie ma się co oszukiwać [usunięte przez moderatora] nic nie wniosła
do tego biura po za kilkoma konfliktami i pozbyciem się kilku leniwych starych repów i ujadających wiecznie telemarketerów.
Brak pomysłu na organizację pracy biura ,poświęcanie czasu dla tych klientów z których się nic nie ma .
Podsumowując : ogólne zniesmaczenie u większości klientów tych mniejszych bo ci więksi i tak są nielojalni i jak pójdzie na zieloną trawkę to ją obsmarują .
ekslublin 2011-01-31 16:27:47
Tak tak , potwierdzam . [usunięte przez moderatora] jest spoko , [usunięte przez moderatora] co prawda ostatnio trochę odbiło ale też jest ok . Problem Wasz (bo już nie Mój) To Wasi Dyr.BH . Trochę w tej firmie się pobawiłem na wyjazdach , było nawet nawet , oczywiście jak [usunięte przez moderatora] nie było . Tyle w temacie . Koniec raportu .
anonim 2011-02-02 19:09:42
..gadaj głupot i nie sugeruj banałów.
Po pierwsze : tak możesz mówić do swoich dzieci - o ile je masz!!
Po drugie: jeżeli zwolnili za obroty to mogli zrobić to co nakmniej rok wczesniej!!!
Po trzecie: znam ich od dawna i zawsze dają propzycję , a mają przygotowaną alternatywę- czyli metoda kija i marchewki.
Była Klientka BH 2011-02-13 00:03:25
anonim - 2011-02-02 19:09:42

..gadaj głupot i nie sugeruj banałów.
Po pierwsze : tak możesz mówić do swoich dzieci - o ile je masz!!

Wypowiedź mało konkretna w temacie BH Wrocław
i polityki grupy Neuca
Niepotrzebna agresja bije z wypowiedzi .(czyżby wypowiedź poruszyła twoje emocje? :D )

Nie
broń Ideałów
one nie
istnieją.

i już się nie poć i nie odpisuj bo ręką ci drży
pracuś 2011-04-15 09:22:41
dlaczego tu nikt się nie wypowiada z działu sprzedazy ?czy tak dobrze wam się obecnie pracuje?tyle ostatnio zmian szykuje nam firma-tyle serca wkładamy a im ciągle mało!!!! to już sie staje [usunięte przez moderatora]!!!!!!-coraz więcej sprzedajemy a pensje mniejsze:(
anonimowiec 2011-06-10 21:14:06
Witam!
Czy ktos moze okreslic wynagrodzenie w tej firmie jako Reprezentant Handlowy? Prosze podac jakie macie samochody, co z paliwem i jazda prywatna? Dodatk iw postaci Multisportu i/lub lekarza? itp. Atmosfera pracy tez sie liczy, ale to zalezy od punktu siedzenia :)
anonim 2011-06-17 17:29:47
Też chętnie bym się dowiedział czegoś merytorycznego o pracy reprezentanta handlowego
anonim 2011-06-25 21:56:47
potwierdzam
pani [usunięte przez moderatora] to zwykła dorobkiewiczka, dająca [usunięte przez moderatora] każdemu kto ją poprze.
to sie nie wymydli.
wykształcenie żadne, przeciętna [usunięte przez moderatora] ze wsi
321 2011-07-27 20:53:35
a jakie stanowisko zajmuje teraz [usunięte przez moderatora]
anonim 2011-09-14 00:04:19
Nareszcie robią porządki . Omijajcie [usunięte przez moderatora] Lublin , [usunięte przez moderatora] już poleciał , tzn. [usunięte przez moderatora]. Ale jego [usunięte przez moderatora] dalej tam pracują i biorą działkę również dla niego . Niby taki układ , ja wam dam ....
bezik 2011-11-07 13:22:38
No i historia o pewnej siebie [usunięte przez moderatora] czy raczej [usunięte przez moderatora] poszła do ciemnej [usunięte przez moderatora] jaka alternatywa gdzie ona poszła kto ją chciał i i kto ją dzisiaj przygarnął. Kobieta jest ślizgaczem w każdym tego słowa znaczeniu nie dość że tępa to jeszcze złośliwa a i jej uczciwość pozostawia wiele do życzenia. Afery w biurze handlowym , historię z hurtowniami wszyscy od tego [usunięte przez moderatora] stronią ,znajdźcie chociaż jedną osobę która po współpracy z [usunięte przez moderatora] powie że jest zadowolona.
Prawda jest jedna to człowiek który zawsze zostawi po sobie szambo.
dikon 2011-11-08 08:07:04
[usunięte przez moderatora] w BH już niema - wiec ludzie bierzcie się do roboty a nie wypisujcie mściwych postów.
Jak już nie pracujecie w zespole to [usunięte przez moderatora] i przestańcie zajmować się cudzymi sprawami bo może warto pomyśleć , że [usunięte przez moderatora] Cię lub Was wywaliła i miała racje bo jesteście aferzystami i nie nadajecie się do pracy w sprzedaży
Prawdziwy 2011-11-10 14:47:18
Widzę że niektórzy w BH jak byli sługusami tak dalej są ,ludzie którzy zostali tam raz upokorzeni nigdy nie zrozumieją tak naprawdę o co chodzi w kanałach sprzedaży i w biurze handlowym ,was po prostu nie miał kto nauczyć a zostaliscie obecnie sami sobie, uwierz [usunięte przez moderatora] jeden czy drugi niektórzy mają się całkiem dobrze .
gogo 2013-02-18 17:31:09
Witam!
kika 2013-11-27 19:40:58
[usunięte przez moderatora] beznadzieja i wykończyć się można za ochłapy...
kiro 2014-09-21 13:28:36
raczej jest opłacalna, jak każda praca handlowca
tomek 2015-01-21 16:10:41
tez mi się wydaje, że jak osoba wie co ma robić, na jakim jest stanowisku i po co tak naprawdę.. a fakt, że sprzedawca jest od sprzedaży jest raczej oczywisty jak dla mnie.. dajcie znać jeszcze jak wygląda taka praca, bo sam jestem zainteresowany pracą u nich tak naprawdę i nie wiem jak teraz z rekrutacja jest.
kamilka 2015-03-30 12:13:42
handlowiec-sprzedawca to moje ulubione stanowisko pracy, można się na rozwinąć personalnie, interpersonalnie i przede wszystkim wymaga dużej kreatywności i myślenia. a że teraz odchodzę z obecnej pracy i podwyżam sobie życiowo - zawodową poprzewczkę to myślę nad transferem do Torfarm, napiszcie czy w takim razie słusznie wybieram
life 2016-05-11 09:43:55
O rany to skoro dają ponad 3 tysięcy złotych, to jest to przecież stawka bardzo dobra, bo o takie zarobki jest trudno.
Zostaw swoją opinię o Torfarm - Wrocław
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Torfarm