Opinie o BestenWest Work Sp. z o.o. w Tychy

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy BestenWest Work Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie BestenWest Work Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Pośrednictwa pracy tymczasowej

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o BestenWest Work Sp. z o.o. w Tychy

Ahej

Zostaw email jesli masz jakies pytania :) skontaktuje się z tobą , jestem po powrocie własnie ;)

Tobol022
@Ahej

Cześć mam kilka pytań w sprawie tej ciekawej firmy, mam jechać 21 stycznia i szczerze wacham sie troszke po czytaniu tych opinii. jesli możesz to pisz na email :) dzieki i pozdrawiam :D krzysztof.tobolski@onet.pl

Nygus
@Tobol022

INFORMACJA DLA TYCH KTORZY WYJEŻDŻAJĄ prostowanie do poprzedniej informacji- "Dostałam przelew i za 59,5 godziny mam na koncie 295,45 euro. Jest to kwota po wszystkich odciągnięciach, tj. : -podróży w 2 strony,-dojazdu do pracy,-domku,-ubezpieczenia. Gdy dodałam te wszystkie wydatki, to wychodzi 7,85 euro netto na godzinę". Od kwoty 295,45 euro muszę odjąć 65 euro za podróż z Polski do Holandii i wychodzi płaca netto 230,45 euro. ***Dziś dodano mi do poprzedniego przelewu kwotę 91,12 euro. RAZEM WYPŁATA NETTO PO ODJĘCIU WSZYSTKICH KOSZTÓW ZA 59,5 GODZINY WYNOSI 321,57 EURO. PŁACA NETTO NA GODZINĘ WYNOSI-5,40 EURO. NIKT W POLSCE ZA 7 DNI PRACY NIE ZAROBI 1,350 ZŁOTYCH. Krótko mówiąc zaje*** życie jak w madrycie oferuje firma nie ma patrzcie na hejterowskie opinie a dla młodych którzy dopiero wyjeżdżają na dobrą banię też stuknie kto ma wiedzieć ten wie ! Gdyby ktoś usłyszał kiedyś o Nygusie może uderzyć śmiało do coffiku ze mną ;)

Antek

Kto jedzie w ta sobote ?

pawel

Powiedzcie teraz jak podpisujecie umowyu nich to na ile teraz zatrudniają? Wiem, ze wczesniej szukali w okresie wakacyjnym wiec chyba praca zapewniona byla na dłuższy okres? jak to wyglada teraz? daja kontrakty na okreslony czas tez czy na dłużej wyjazd?

Damian

W sobotę mamy jechać na kurczaki w okolice rotterdamu/hagi, ktoś jedzie, albo był tam? Będę wdzięczny za każde informacje

Ona
@Damian

I jak na tych kurczaka chcesz

Technolog produkcji

Brak rozmowy kwalifikacyjnej, praca załatwiona przez smsy, brak pytan o cokolwiek oprócz nr bsn. Żenada

Kris88

Pytanie wymagane zaświadczenie o niekaralności

Wariatttttt

@kalunia 22 Hej mam pytanie czy to czasem nie było ogłoszenia do "Opis stanowiska: Rozbiór drobiu Filetowanie Rozbiór mięsa wieprzowego Pakowanie Przygotowanie zamówień (expedycja)" Zależy mi na rzetelnych odpowiedziach czy ktoś tam jest albo ma zamiar wyjechac do pracy w Hollandi

Wariat

@kalunia 22 a to nie było czasem do tego zależy mi na informacji http://www.bestenwest.pl/pl/vacatures/pakowanie-filetowanie. Planuje wyjechać ze znajomymi i tak szukam informacji.

Wariat999999

Czy to nie było czasem do Filetowania w Holandi?? Bardzo zależy mi na odpowiedzi. Pozdrawiam

RR

Witam jedzie ktoś do pracy do Holandii w tą sobotę na filetowanie kurczaków, kary6@vp.pl

Hej. Czy wie ktoś coś nt pracy na kurczakach przez ta agencje?

@136815

Witam ja mam jechać w tą sobotę na kurczaki kary6@vp.pl

@136815

kary6@vp.pl ja jadę tam

Klaudia8

Hejka kto jedzie teraz w sobotę do Holandii na obróbkę mięsa z firmy bestenwest ja jadę z moim narzeczonym jak ktoś jedzie pisać na emaila agunia.71@o2.pl fajnie byłoby się poznać

Lukass
@Klaudia8

Siema jesteś tam jeszcze w pracy jak zarobki i noclegi ?

kasia.surmiak@o2.pl
@Klaudia8

Hej ja wybieram się na pakowanie filtrowanie drobiu gdzieś chyba W chłodni jest praca

Stary pracownik

Witam pracowałem u Bena że swoją dziewczyną ona na nożu ja na nacinaniu na linii 1i2 i nie mogę się zgodzić z ludźmi którzy płaczą ponieważ może i jest ciężko ale da się wyrobić z początku mieliśmy po 3dni pracy ale jak się sprawdziliśmy to po 4i pół dnia i kasa była fajna oczywiście domki do d... ale to nie problem masakry nie było.Ben to człowiek nauczony pracy z początku też miałem z nim nie miłe sytuację ale jak się przekonał do mojej osoby to potem było super problemu z załatwieniem czego kolwiek wcale nie było teraz obecnie mieszkamy w Niemczech mamy dziecko i dobrze nam się żyje ale zaczynaliśmy u Bena i serdeczne pozdrowienia dla niego Częścią i reszty ekipy no i oczywiście dla Takiego nie spij na liniach hehe.Kto chce to potrafi my nigdy nic złego nie powiemy a początki zawsze są trudne

Oss

Hej ja też jutro jade ze Śląska pozdrawiam

grazka

prosze o informacje osob ktore wyjezdzaly ja mam jechac 04.06.2016 ale sie zastanawiam

Sprostowanie do poprzedniej informacji- "Dostałam przelew i za 59,5 godziny mam na koncie 295,45 euro. Jest to kwota po wszystkich odciągnięciach, tj. : -podróży w 2 strony,-dojazdu do pracy,-domku,-ubezpieczenia. Gdy dodałam te wszystkie wydatki, to wychodzi 7,85 euro netto na godzinę". Od kwoty 295,45 euro muszę odjąć 65 euro za podróż z Polski do Holandii i wychodzi płaca netto 230,45 euro. ***Dziś dodano mi do poprzedniego przelewu kwotę 91,12 euro. RAZEM WYPŁATA NETTO PO ODJĘCIU WSZYSTKICH KOSZTÓW ZA 59,5 GODZINY WYNOSI 321,57 EURO. PŁACA NETTO NA GODZINĘ WYNOSI-5,40 EURO. NIKT W POLSCE ZA 7 DNI PRACY NIE ZAROBI 1,350 ZŁOTYCH.

Dostałam przelew i za 59,5 godziny mam na koncie 295,45 euro. Jest to kwota po wszystkich odciągnięciach, tj. : -podróży w 2 strony,-dojazdu do pracy,-domku,-ubezpieczenia. Gdy dodałam te wszystkie wydatki, to wychodzi 7,85 euro netto na godzinę.

maniek

A jaka stawka netto jest pod odjęciu wszystkich zasobów ( zakwaterowania,ubezpieczenia i dojazdów do miejsca pracy)

czarna

Witam wszystkich, czy jedzie ktoś może w maju na produkcje kwiatów przez to biuro? a może już ktoś tam pracował proszę o opinie na temat tej pracy i firmy. Dziękuje.

Dejf

I jakie stawki? Ogólnie prosiłbym o jakiś dłuższy komentarz z całego wyjazdu od podróży na miejsce do powrotu, pozdrawiam

Zostaw merytoryczną opinię o BestenWest Work Sp. z o.o. - Tychy

• Jak się pracuje w BestenWest Work Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy BestenWest Work Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 98.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w BestenWest Work Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 81, z czego 25 to opinie pozytywne, 40 to opinie negatywne, a 16 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy BestenWest Work Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w BestenWest Work Sp. z o.o. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

BestenWest Work Sp. z o.o.
2.2/5 Na podstawie 510 ocen.

BestenWest Work Sp. z o.o.