Opinie o Minova Ekochem S.A. w Siemianowice Śląskie

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Minova Ekochem S.A.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Minova Ekochem S.A. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Tworzywa sztuczne - produkcja granulatów i regranulatów

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Minova Ekochem S.A. w Siemianowice Śląskie

Eryk

Firma ma dobre opinie w internecie oraz jako pracodawca. Były pracownik żałuje utraty pracy i tak pisze!

Tukan

To jest chyba jeden z najlepiej płatnych i uczciwych zakładów na Śląsku. Wynagrodzenie na produkcji do 3000 brutto +premia , premia roczna, paczki , premia świąteczna. Polecam

@Tukan

A pracowałeś tam bo ja tak, i nikomu nie polecam, zakład utkął w głębokim PRL, zaplecze sanitarno socjalne nie istnieje, prysznice i stołówka to kpina, a automaty z kawą czy napojami, nawet nie wiedzą co to jest

Agnieszka

@spec., czy od momentu zamieszczenia przez Ciebie wpisu na tym forum zdążyłeś już aplikować na interesujące Cię stanowisko w Minova Ekochem? Jeżeli firma nawiązała z Tobą kontakt w sprawie Twojego ewentualnego uczestnictwa w procesie rekrutacyjnym, to proszę Cię o pozostawienie informacji na ten temat. Zainteresują one innych użytkowników rozważających współpracę z tym pracodawcą.

spec.

Pojawiła się oferta pracy na stanowisku biurowym - spec. ds. przetargów. Zgodnie z informacją podaną przez cleary day w 2013r.: "Pracownicy średnia kadra od 3000 do 6500 zł netto. Wyższy poziom czyli stanowiska samodzielne i kierownicze mogą oscylować w okol. 10 000 zł netto". Na jaką płacę obecnie można liczyć? Jak z atmosferą w pracy? Czy jest duża rotacja na stanowiskach biurowych? Jakie jest szefostwo? Jak przebiega rekrutacja - czy kontaktują się ze wszystkimi, którzy aplikują? Podajcie jakieś szczegóły. Na pewno będą pomocne.

Czy w trakcie Twojej rozmowy kwalifikacyjnej w Minova Ekochem S.A. rekruter przedstawił Ci możliwą kwotę wynagrodzenia? Jakie warunki zatrudnienia oferowane są na stanowisku Operator tokarki i frezarki CNC?
logo firmy Szwaczka / Szwacz do przyuczenia
Dobre Miasto
Dfm Sp. z o.o.
Agnieszka

@Tukan, ważne, że dobrze pracuje Ci się w Minova Ekochem. Z Twojego wpisu wynika, że wiele czynników się na to składa. A możesz dodać do swojej opinii jeszcze kilka zdań o Twoich obowiązkach w tej firmie? Na czym one polegają i jak oceniłbyś poziom ich trudności? Zainteresujesz tymi informacjami osoby, które chciałyby się zatrudnić u tego pracodawcy.

Agnieszka

@Janko_z_Zadupia, może wiesz coś również o ewentualnych szkoleniach organizowanych przez Minova Ekochem S.A.? Z uwagi, że Twój staż w tej firmie nie jest zbyt duży, to proszę Cię o napisanie jak oceniasz przebieg i atmosferę rozmowy kwalifikacyjnej, w której wziąłeś udział.

Janko_z_Zadupia

Jest system premiowy , roczny, miesięczny, tzw 13 także , niestety nie wiem jak na labo i kontroli , bo pracowałem chwile na loksetach i na magazynie , zwolniłem się niestety ponieważ choroba nie pozwoliła mi dalej pracować, ale polecam tę firme

Cleo

Witam Jak praca w kontroli, laboratorium ?

Agnieszka

@Janko_z_Zadupia, czy Minova Ekochem S.A. oferuje swoim pracownikom pakiet benefitów lub system premiowy? Jeżeli tak, to od czego zależy jej przyznanie? Twoja opinia będzie cenna dla osób, które chciałyby zostać pracownikiem tej firmy.

Janko_z_Zadupia

Witam, pracuję w minovie od kilku miesięcy , zarobki są na poziomie od 2700. - 3000 brutto , od pierwszego dnia umowa o pracę , rozmowa kwalifikacyjna przebiegała krótko , szkolenia BHP w ciągu godzinki były zrobione . MINOVA EKOCHEM, jest dobrym pracodawcą , wypłata na czas, nie ma (usunięte przez administratora), przychodzisz , robisz co do Ciebie należy i idziesz do domu, kierownictwo jest także w porządku, jeśli. Czegoś nie wiesz , zawsze ci pomogą i odpowiedzą na wszystkie pytania , nie są typowymi biurowcami którzy są tam i patrzą jak pracujesz i byle by cie upierdzielić , tylko są normalnymi ludźmi którzy chcą naprawdę by firma się rozwijała dalej i tu pozdrowienia dla Pana Piotra P . Oraz Adama L. Najbardziej wylajtowani kierownicy jakich poznałem ze wszystkich firm w jakich pracowałem.

Agnieszka

@Mira, napisałaś, że Minova Ekochem S.A. to dobry pracodawca. Rzadko zamieszczane opinią faktycznie mogą być tego potwierdzeniem, ale jednak ważne, aby osoby zatrudnione w tej firmie decydowały się na zamieszczanie informacji na tym forum na temat aktualnej jej sytuacji. Mogłabyś wypowiedzieć się w tej kwestii? Co Twoim zdaniem wpływa na pozytywny odbiór Minova Ekochem S.A.?

Mira

Minova Ekochem ma opinię dobrego pracodawcy. Zresztą tak rzadko są zamieszczane opinie , że potwierdza się ta opinia.

Zyga

Witam Są oferty na wózkowych jak się tam zarabia napiszcie coś pozdrawiam

Przestroga

Kadra zarządzająca wymyśla coraz to nowsze sposoby by jak najbardziej wykorzystać pracowników produkcji, normy są stale podwyższane a wynagrodzenia stoją w miejscu. O żadnym dialogu nie ma mowy, nawet porozumienia stron nie dają pracownikom, którzy mają już dosyć i chcą zmienić pracę. Dział BHP czepia się dosłownie wszystkiego, że paleta krzywo stoi lub drzwi są niedomknięte. Gdy był upał 35 stopni, to nie zgodzili się na przerwy, czy nawet na zamienienie popołudniowej zmiany na nockę. Warunki też są nie ciekawe, substancje toksyczne i ich opary na hali, zapylenie, hałas około 85 decybeli, mgiełka olejowa oraz latem wysoka temperatura. Jeżeli chodzi o zarobki to po 5 latach na produkcji zarabiałem 2500 zł brutto, dokładnie tyle samo co nowo przyjmowani pracownicy. Zwalniam się (ja i wielu moich kolegów), bo sytuacja w firmie z perspektywy zwykłego pracownika znacznie się pogorszyła od czasu gdy przyjmowałem się w 2012 roku i chcę by nowi pracownicy wiedzieli na co się piszą.

Agnieszka

@ex górnik, możesz wejść na stronę internetową i wyczytać o określonym produkcie, jego skład i pochodzenie. Skoro jesteś byłym pracownikiem, to może podzielisz się takimi informacjami jak zatrudnienie i atmosfera w pracy? To najważniejsze kwestie dla osób które są zainteresowane pracą w firmie.

mol

@pracuś czy rzeczywiście jest tak źle jak piszesz? Miałam do nich składać papiery ale po tych opiniach to muszę to jeszcze przemyśleć

pracuś

Niestety sytuacja w firmie z miesiąca na miesiąc jest coraz gorsza, zaczyna przypomina (usunięte przez administratora) Szczucie na siebie pracowników, podnoszenie norm do granic wytrzymałości, zastraszanie itp. Każdy kto ma tylko taką możliwość ucieka z tej firmy.

Możliwe. Ale bardziej prawopodobne jest to działanie pracownika firmy Minova.

@burek Skąd mam wiedzę? Doświadczenie chłopcze, doświadczenie. A sytuację rozwiązałem. Już dawno tam nie pracuję.

@traper Masz rację, nie można mieć wszystkiego. Ale wieloletnie niekompetentne zarządzanie przez ówczesnego Dyrektora Naczelnego nie było sytuacją przejściowa. A jego działania spełniają wszelkie kryteria mobbingu.

Zostaw merytoryczną opinię o Minova Ekochem S.A. - Siemianowice Śląskie

• Jak się pracuje w Minova Ekochem S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Minova Ekochem S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 9.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Minova Ekochem S.A.?

Minova Ekochem S.A.
2.4/5 Na podstawie 24 ocen.
  • Budowlana 10
    41-100 Siemianowice Śląskie