Opinie o Mondelez w Cieszyn

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Mondelez. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do pracy w Mondelez o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Mondelez w Cieszyn

Ooo

Witam , chciałabym sie dowiedziec cos na temat atmosfery panujacej w pracy ;) Jak sa traktowani nowo przyjęci

Sebastian
@Ooo

Dobre pytanie, sam chciałem zapytać o coś podobnego. Mnie interesuje co można powiedzieć na temat relacji pracowników z przełożonymi i jak ogólnie wygląda komunikacja w Mondelez. Odpowie nam ktoś z pracowników na te zapytania?

nicki

na jakie wynagrodzenie można liczyć w ej firmie ?

Katarzyna
@nicki

Niestety nie wiem, a jakie wynagrodzenie w Mondelez byłoby dla Ciebie zadowalające? Nie piszesz nic o konkretnym stanowisku, które Cię interesuje. Napisz proszę coś więcej.

Stella

Podpowiedzcie czy firma prowadzi może rekrutacje? Jak przebiega rekrutacja?

@Stella

Tak, spotkania rekrutacyjne odbywają się w każdy wtorek z pod agencji pracy. Rozmowa, przedstawienie specyfikacji pracy, mały test na zręczność, nic straszego. Ogólnie jest zapotrzebowanie więc jeśli masz chęci do pracy raczej nie zostaniesz odrzucony/a

Dominika

@gwiazdeczka, a możesz powiedzieć jak oceniasz warunki zatrudnienia? Na jaką umowę może liczyć nowa osoba przychodząca do firmy? Czy Twoim zdaniem wynagrodzenie oferowane przez pracodawcę jest adekwatne do wykonywanych czynności?

logo firmy Sprzedawca w Sklepie Mięsnym
QualitySite
logo firmy Kierowca międzynarodowy kat. B
TTD MICHALIK
gwiazdeczka

Atmosfera, która panuje w zakładzie pracy jakim jest Mondelez pozostawia wiele do życzenia, panie z agencji pracy nie chodzą na hale produkcji więc nie wiedzą co się tam tak naprawę dzieje i sugerują się subiektywną opinią wieloletnich pracownic, które wymagają od pracowników tymczasowych od razu, aby pracowali jak pracownicy, którzy pracują tam już wiele lat. Uważam ze traktowanie pracownika w niektórych sytuacjach nie jest w porządku, nieprzyjemne komentarze ze stron niektórych Pań itd. Póki jest się takim jak im odpowiada jest dobrze jako pracownik tymczasowy, jeżeli nie jest się skazanym na wyeliminowanie. Pracować wiadomo trzeba, ale każdy ma prawo się pomylić starając się i tak.

Dominika

@Byli, przypominam Ci, że na forum obowiązuje regulamin: https://www.gowork.pl/regulamin według niego niedozwolone jest opisywanie konkretnych osób - w tym podawanie inicjałów czy danych osobowych. Proszę, stosuj się do regulaminu, ponieważ komentarze, które naruszają regulamin mogą zostać usunięte. @Pracowniktymczasowy, to przykre co piszesz, bo atmosfera pracy jest bardzo ważna. Wpływa między innymi na efektywność jej wykonywania. Może warto byłoby porozmawiać o tym z pracodawcą? Co Twoim zdaniem mogłoby poprawić sytuację w firmie dla pracowników tymczasowych?

Pracowniktymczasowy

Człowiek pracuje na okrągło, jest pomiatany przez większość stałych pracowników, po przepracowanych ok. dwóch miesiącach pracownicy stali oczekują od pracownika tymczasowego, że pojmie wszystkie zasady i będzie pracował jak wieloletni pracownik fabryki, pracownicy stali (oczywiście nie wszyscy ale większość) wysługują się pracownikami tymczasowymi, w fabryce pracownice stałe zamiast zająć się pracą, stwarzają problemy, zajmują się plotkami, oczekują, że pracownik tymczasowy będzie pracował tak dobrze jak one gdzie większość z nich posiada wieloletni staż pracy. Reasumując, pracownicy tymczasowi są traktowani jak śmiecie !!! NAPRAWDĘ NIE POLECAM! A premia? To jest naprawdę śmieszne - pracownicy tymczasowi zarabiają najniższą krajową i to się nazywa atrakcyjne wynagrodzenie? Śmiech na sali, na dodatek gdy pracownik zrobi więcej godzin, pracownice stałe (większość) mają wielkie pretensje, że zarabiają mniej niż osoby tymczasowo zatrudnione przez agencje

Podpowiedzcie czy firma prowadzi aktualnie rekrutacje? Interesuje mnie na jaką umowę można liczyć na początek?

aga

Witam mondelez to beznadziejna firma rekrutacja to jest sprawnosciowy na czas asystentka pani stachurskiej stoi ze stoperem i sprawdza w ile dasz rade spakowac wafelki do pudla.Oni chca przyjmowac niepelnosprawnych po co zeby z nich wysmiewac sie ponizac.Ja bylam wczoraj na takim spotkaniu jestem osoba niepelnosprawna i poczulam sie jak smiec .Nie polecam tam nikomu pracy.Praca na akord po 12 godzin chcieliby zeby nowa osoba robila tak szybko jak te co robia juz tam po 10 lat.

Mocna
@aga

Biedna Pani z zaniżoną samooceną. Pracuję w Olzie grubo ponad 10 lat I pierwsze słyszę żeby ktoś kogoś wyśmiewał za niepełnosprawność. To dobra firma o stabilnej pozycji na rynku pracy. Płacą na Czas I można spokojnie żyć z wypłaty. Wszystkie te negatywne I oczerniające opinie są typowe dla konkurencji. Brak słów

C
@Mocna

Czemu z zaniżoną samooceną od razu? A to jakiś psycholog? To jak ktoś skrytykuje oznacza że ma niską samoocenę? Ciekawe. Skoro ten poczuł się jak śmieć to może był jakiś powód w zachowaniu osoby która go przyjęła? Takie ocenianie kogoś na odległość jest bez sensu.

A

Wypłaty i deputaty na czas????

@A

Zamiast pytajnikow mialy byc wykrzykniki !! Na czas ,wyplaty i deputaty !

Dominika

@lelo, a czy po za tym co napisałeś można liczyć na jakieś benefity pozapłacowe? Jak oceniasz warunki zatrudnienia? Zachęcam również innych pracowników do wyrażenia opinii o pracy w tym miejscu.

Bezrobotny

Witam. Z tego co wywnioskowałem z opinii to atmosfera jest zła a ludzie nieprzyjaźni. Czy chociaż zarobki na produkcji są większe niż najniższa krajowa i czy są jakieś dodatki, bonusy prócz wypłaty a i jeszcze jak wielki jest hałas na hali?

lelo
@Bezrobotny

Nie są większe, dostajesz na początek najniższą krajową, za weekendy, nocki są oczywiście dodatki, za kwartał bez spóźnień itp jest premia i deputat co miesiąc po przepracowaniu 120 godzin. Na hali jest duży hałas ale można (a nawet należy) pobierać zatyczki do uszu w kantorku. Atmosfera jest różna zależy na kogo się trafi...

Dominika

@Bezrobotny Ile postów, tyle opinii. Z Twojej wypowiedzi wynika, że jesteś bardzo zainteresowany pracą w firmie Mondelez. Czy zatem już zdecydowałeś się tam aplikować? Pamiętaj, aby informować nas na bieżąco o swoich poczynaniach.

Dominika

@Pracujący Manpawer Serdecznie dziękują Ci za Twoją wypowiedź na temat pracy w firmie Mondelez. Zapewne będzie ona nieocenionym źródłem wiedzy dla osób, które planują tam wysłać swoje CV. Piszesz, że niektórzy współpracownicy stosują mobbing - to poważne oskarżenie. Mobbing jest świadomym, uporczywym nękaniem psychicznym pracownika w sposób werbalny lub niewerbalny przez przełożonego lub współpracownika. Jesteś pewny, że dokładnie taka sytuacja ma miejsce?

Dominika

@Gggg Do czego odnosi się Twój komentarz? Raczej nic on nie mówi innym użytkownikom. Przypominam jednocześnie, że na forum nie wolno używać wulgarnego słownictwa. Jeśli jednak chciałbyś podzielić się z nami swoją opinią o pracy w Mondelez - zachęcam.

lary

sama rekrutacja jest ok, panie z manpower są bardzo miłe i jak ci nie pasuje jakiś dzień to nie ma problemu ale to co się dzieje na liniach to już inna sprawa... częste poganianie i niewybredne komentarze, ja bym chciał widzieć te wygi w ich pierwszych dniach pracy, ciekawe czy też były takie do przodu, szczerze mówiąc to się na prawdę odechciewa... przepracowałem miesiąc i już wiem, że będę się zwalniał bo szkoda nerwów, nie mam zamiaru robić za kozła ofiarnego i popychadło.

Gggg
@lary

Pierdół to

Dominika

@lary To dobrze, że zdecydowałeś się wyrazić swoje zdanie o specyfice pracy w Mondelez. Rozumiem, że ten pracodawca nie spełnił Twoich oczekiwań. Jednak powinieneś mieć na uwadze, iż wypowiadasz się na forum publicznym, gdzie obowiązują zasady spisane w regulaminie Gowork https://www.gowork.pl/regulamin Wynika z niego, że nie należy tutaj nikogo obrażać i posługiwać się słownictwem o charakterze wulgarnym.

Zalekniony

Mam pytanie. Czy tłuszcz shea w Prince polo (jest dodawany do czekolady czy masy) niech mi ktoś napisze czy jest poddawany temperaturze powyżej 60 stopni Celsjusza przy produkcji? Nie chodzi mi o recepturę bo wiem że pewnie i tak nie wolno jej udostępniać a mnie ona nie interesuje - interesuje mnie tylko czy ten tłuszcz shea jest pod wyższą obróbką termiczną czy ląduje w waflach bez niej, nie daje mi to spokoju, ze względów higienicznych (pochodzi z Afryki, Ghany, HIV i te sprawy) niech mi ktoś powie co się z nim tam dzieje? Pytam na serio to nie troll.

zale
@Zalekniony

czekam nadal na odpowiedz

Dominika

@Mocna do tego służy forum Gowork. Wszystkie opinie, zarówno pozytywne jak i negatywne są cenne dla naszych użytkowników. Ważne, aby były merytoryczne i zgodne z warunkami tej strony. Dzielmy się swoimi opiniami w poszanowaniu innych użytkowników oraz pracowników danych przedsiębiorstw.

Daniel

Zastanawiam się dlaczego nie piszecie nic na forum?

b_j-ka

Witam, szukam namiarów na osobę, która w Mondelez w Cieszynie zajmuje się odpadami produkcyjnymi. Proszę o namiary ponieważ numer podany w internecie nie odpowiada. Niestety na pisma też nie mam odpowiedzi.

Zostaw merytoryczną opinię o Mondelez - Cieszyn

• Jak się pracuje w Mondelez?

Zobacz opinie na temat firmy Mondelez tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 6.

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Mondelez?

Kandydaci do pracy w Mondelez napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Mondelez