Opinie o Mondelez w Cieszyn

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Mondelez. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do pracy w Mondelez o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Mondelez w Cieszyn

Roman

Witam, mam propozycję pracy w tym zakładzie, czy można prosić o aktualne opinie na temat pracy, warunków, stisunkaz z przełożonymi?

Emeryt
@Roman

Praca jest jak najbardziej w porządku, zaklad na wysokim poziomie. Chęci do pracy i można pracować aż do emerytury.

Robert W. Nowy wpis

Witam! Chciałbym dostać sie do pracy do logistyki do Mondeleza.Słyszałem że przełożonym jest super kierownik pan Jan.Chciałbym wiedzieć czy są szanse na prace tam? Jak zarobki i atmosfera wśród pracowników.Bede wdzięczny za info.

Czy w Mondelez możliwa jest wypłata wynagrodzenia w częściach, częściej niż raz w miesiącu?

MIsiek Nowy wpis

Witajcie? Chciałbym się zapytać jak wygląda praca teraz, bo czytałam komentarze i mam dylemat czy dalej tak jest czy coś się poprawiło. Jakie stawki będą po dłuższej współpracy. Jakie są zmiany.

Czy w Mondelez występują paczki/bony świąteczne?

logo firmy Elektromonter
Cieszyn
TEKSID IRON POLAND SP. Z O.O.
logo firmy Sprzedawca w Sklepie Mięsnym
Madej Wróbel sp. z o.o.
logo firmy Kasjer - obsługa Klienta
PARETTi Agencja Pracy Tymczasowej
Ciekawa

Witam, jaka sytuacja jest w firmie w weekend? Pracuja tylko pracownicy z agencji? Ile mozna zarobić pracując tylko w sobote i niedziele?

Anka
@Ciekawa

Jeśli plan danej linii przewiduje pracę w weekend, to nie ma znaczenia rodzaj umowy. A to, ile dni w miesiącu pracuje się w weekend, zależy od tego, na którą linię się trafi. Z tego co mi wiadomo, to nie ma pracowników tylko na weekendy. Pracuje się wg grafiku zespołu, do którego się należy.

Malaga5

Witam serdecznie Czy ktoś pracował w Mondelez w transporcie jako np specjalista ds. Logistyki?

Roman

Emeryt
@Roman

Jak wygląda każdy z etapów rekrutacji w Mondelez?

zgadzam sie z opiniami nikt nic nie wie co sie dzieje na wydzialal ludzi sie nowych traktuje jak smieci wazne te co maja biale czepki reszta to odpad i wielkie panie z ryjami spetnymi siedza i (usunięte przez administratora) na mordach i kazdego obgaduja i docinaja a czlowiek nawet nie wie za co

zadowolony

Myślę, że największym problemem pewnych osób jest po prostu brak chęci do pracy bo tak dobrej firmy daleko trzeba byłoby szukać.

Ryś

Mobbing na porządku dziennym. Od kogoś, kto pracuje drugi dzień wymagają znania obsługi każdej możliwej taśmy i oczekują, że bez podstawowego treningu będzie się zasuwać jak mały samochodzik. Nieliczne Panie były miłe, reszta obgaduje, drze się i z łaską pokazują jak należy wykonać pracę, do której nikt nas nie raczył przyuczyć. Praca tu to ostatnia deska ratunku i tylko dla tych, któży desperacko potrzebują pieniędzy. Nigdy więcej nie będę w tej firmie pruła sobie żył i traciła nerwów 12h na dobę.

Lucyfer

Zakład karny ( choć w zakładzie karnym ludzi się lepiej traktuje niż w tej firmie) , wyzysk człowieka przez człowieka ,plotki , plotki i obgadywanie to tym Panią wychodzi najlepiej, na punkcie dezynfekcji i maseczek można popaść w paranoję ( oraz nabawić się niewydolności oddechowej ) , natomiast w toalecie możesz załapać nie jednego syfa , od obuwia dostaniesz grzybicy i deformacji stóp , brak jakiejkolwiek organizacji ,nie potrafią wyszkolić pracowników na konkretne stanowiska , rzucają tobą troche tu, trochę tam by udowodnić Ci że jesteś nieudolny i nie powinno Cię tu być . Ukraińców traktują lepiej niż rodaków . Jeżeli masz tylko wykształcenie podstawowe lub zawodowe i lubisz być niewolnikiem to , ta praca jest dla Ciebie .Z pewnością ta praca nie jest zapłacona , umowy agencyjne to jedno nieporozumienie . :( :( :(

Sly
@Lucyfer

Co za głupoty ludzie potrafią wypisywać,szkoda nawet czasu na czytanie.Sądzę że takie osoby powinni odnajdywać po adresie IP i zakładać sprawy sasowee za bezpodstawne oskarżenia.Tyle w temacie!!!

Mirosław

Czy Prince Polo są produkowane w Cieszynie?po kodzie na opakowaniu ukazuje się Szwajcaria?

Crx
@Mirosław

Nie wiem, w sumie trzeba to sprawdzić. Szwajcaria mnie nawet nie przeraża. Ale wiem że uzywają masła shea - które jest syfem. Wolabym już ten olej palmowy tłoczony na gorąco a najlepiej zwyczajne masło kakaowe jak przy dobrych producentach jest. Ale nie, przecież trzeba zaosczędzić parę groszy na zamienniku ugniatanym przez Ghanki gołymi rękami. Brr Ja się po maśle shea źle czuję więc prince polo jak i innych wyrobów w tym Kasztanków Wawela nie jem od co najmniej roku czy dwóch a szkoda bo lubię.

Kazio
@Crx

Teraz już wiem, dlaczego od jakiegoś czasu Prince Polo smakowały coraz gorzej, a w marcu połowę pudła wywaliłem na haś.

kazko
@Kazio

Prince Polo produkowane przez MONDELEZ to nie to co produkowane kiedyś nawet za komuny. :-( Liczą tylko na zysk a nie jakość. Oryginalny wafelek był w prawdziwej ciemnej czekoladzie i nie tak rozlazły jak teraz. Chyba zwrócę dwa pudła niech sami sobie zjedzą. Powinno się wrócić do starej receptury "OLZY"

Nie chce wystawiać opinii, ale zastanówcie się czy chcecie tam pracować. Na porządku dziennym rzucanie (usunięte przez administratora) to normalność. Niektóre osoby powinny odwiedzić psychiatrę. Współczuję tym paniom. Przez swoje zachowanie tracą kobiecość. Pozdrawiam

Lusia

Witam zaniedlugo zaczynam pracę w tej firmie jako pracownik produkcji, wiem że na początku pod agencja zarobki nie będą szałowe ale mam pytanie odnośnie zarobków bezpośrednio pod firma czy jesteście zadowoleni!?? co z premiami jak atmosfera..? Z góry dziękuję za odpowiedź pozdrawiam

Lusia

zainteresowany

Skąd gwarantujecie transport pracowniczy ?

@zainteresowany

Jastrzębie tylko ma bezpłatny przejazd i to pracownicy agencyjni

Wypłacają dodatkowe nagrody w Mondelez?

Nie, tam masz tylko premie kwartalna z dodatkowych pieniążków których nie ma objętych kodeksem pracy

Prawda47

Mondelez - to firma w której pracują ludzie, a problem leży właśnie w ludziach. Tak jest wszędzie, są docinki, komentarz, drobne kłótnie. Trzeba się do tego wszystkiego uśmiechnąć i pracować. Po czasie odpowiemy sobie na pytanie - Czy za to co robię zarabiam mało, dobrze, za dużo???? Jeżeli mało to szukam sobie innej pracy - Ale gdzie?! Pracownik - chciałby zarabiać bardzo dobrze, ale nic nie robić. Znam ludzi, którzy choćby zarabiali po 10 000 zł to i tak nie będą pracować ponieważ nie mają tego w swoim nawyku. Uważają, że należy im płacić za obecność w pracy.

Crx
@Prawda47

no i bardzo dobrze, to system niewolniczy po 8 godzin stworzył to podejscie. Jezeli wykonuję pracę szybko i zrobie dlaczego nie moge pojsc sdo domu tylko siedziec w pracy? Skoro to samo jest zrobione. Placicie ludziom za sprzedawanie swojego czasu ktory mogliby spedzic z rodzina lub sami na swoich zajeciach rekreacyjno rozwojowych i dziwicie sie ze chca by im placic za bycie w pracy? No na tym polkega etat, wydajnosc sie nei lliczy liczy sie czas, niewolniczy czas. Zmniejszcie wymiar do 4-6 godzin to i chetni sie znajda i beda wydajni.

***

Jaka atmosfera panuje na hali produkcyjnej jakie nastawienie na nowych cos sie pozmienialo ?

Zostaw merytoryczną opinię o Mondelez - Cieszyn

• Jak się pracuje w Mondelez?

Zobacz opinie na temat firmy Mondelez tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 6.

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Mondelez?

Kandydaci do pracy w Mondelez napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Mondelez