Opinie o Mondelez w Cieszyn

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Mondelez. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do pracy w Mondelez o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Mondelez w Cieszyn

Eryk

Czy warto aplikować do firmy? Trochę zastanawiające są niektóre wpisy, wprawdzie dawno pisane ale???

Dominika

Pojawiła się oferta pracy w oddziale w Cieszynie na stanowisku Administrator Zakupów. Czy ktoś ma doświadczenia z pracą tam? @Gibazol nie wychwalał, ale opinia pochodzi z 2016 roku, może coś się w tej kwestii zmieniło. Zatrudnienie na umowę o pracę oraz pakiet świadczeń wyglądają interesująco.

Huf

Śmieciowe umowy tylko na tydzień I źle traktowanie nowych

kaja

słuchajcie, wydaje mi się, że jest tutaj ciekawa oferta pracy jako Safety, Security & Environment Manager, nie wiem co o tym sądzicie, ale wydaje mi się, ze można u nich przede wszystkim się rozwijać tutaj bardzo dobrze.

logo firmy Sprzedawca w Sklepie Mięsnym
QualitySite
logo firmy Kierowca międzynarodowy kat. B
TTD MICHALIK

Dudu

Z tego co wiem to jest aktualna.

matti

Dostałem zaproszenie na rozmowę bezpośrednio do Mondelez i nurtuje mnie jedno pytanie ile mniej więcej zarabia PH bo jak pracowałem w Kompanii Piwowarskiej również bezpośrednio byłem zatrudniony to miałem 3200 brutto podstawy

matti

Witam. Jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna na Przedstawiciela Handlowego i jak z zarobkami?

alfina

zatrudniają rodzynki czy same babeczki?

dżony

Wygląda to tak. Agencja manpower oferująca atrakcyjne wynagrodzenie zatrudni was na umowę o pracę tymczasową, oferując jakże atrakcyjną najniższą krajową (8zł z groszem netto, 11.01 brutto). Będą wam ustalać grafik w miarę waszych życzeń, nie ma z tym problemu, są mili... I tyle z plusów. W manpower jest jedna pani zazwyczaj, nie wie gdzie co ma, nie ma na nic czasu i wszystko później. To co się dzieje na produkcji mają wszyscy w (usunięte przez administratora) jedna linia jest ok, ludzie są mili bo linia jest mała a ekipa stała, reszta to bydło które robi za najniższą krajową i myśli że kilkuletni staż czyni z nich kogoś ważniejszego - nie dajcie się im! ch u ja mogą, poza tym ze sobie pogadają :) na produkcji trzeba (usunięte przez administratora) ogólnie beznadzieja, ale w tym smutnym jak wiadomo co mieście nie ma innych perspektyw jak chodzi np o dorywczą pracę licealisty, czy ludzi bez wykształcenia a i z wykształceniem też nie :) Obecnie zmiany tylko 12 godzinne co wynika z lenistwa pań ustalających grafik. Pytania?

Gibazol

W Cieszynie nowi pracownicy przyjęci do pracy przez agencje, traktowani są jak intruzi przez pracujące tam kobiety na etacie. Panująca tam atmosfera zniechęca do dalszej pracy w tej firmie, duża rotacja pracowników związana jest głównie z nieprzychylnym przyjęciem nowych pracowników przez tzw stare wygi. Brak indywidualnego podejścia do nowego pracownika, aby ten zaaklimatyzował się i został na dłużej. Kultura osobista niektórych pań pozostawia dużo do życzenia, ale to także wina ich przełożonych że nie reagują na ich chamstwo.

Korko
@Gibazol

Dokładnie tak, a do tego oczekują od nowej osoby aby pracowała tak samo wydajnie jak pracownik z przynajmniej 10 letnim doświadczeniem... do tego te umowy śmieciowe jednodniowe lub kilku dniowe na 1/8 etatu ... i do tego chcą aby człowiek chodził codziennie do pracy na 12 h ... mega porażka z taką ofertą pracy...

Olga

no tak, jestem młodą osoba .. dojsc .. robic codziennie rozumiem ... ale za lepsza stawke a nie za 2000 codziennie pracowac ja mieszkanie place 1100 wiec do czego tu dojsc za taki pieniadz

jak zarobki?

Olga

a ogólnie jak praca wygląda cieżko? wszyscy znajomi odradzaja ta firme

Olga

jak codziennie po 12h , 8h a gdzie zycie prywatne ?

tia

W Cieszynie pracujesz pod agencję - po 8-12 godzin dziennie, święta - kiedy wpiszą cię w grafik NA UMOWIE NA 1/8 ETATU !!!!! Jak pracownik pomocniczy a zasuwasz ciężej i więcej od tych stałych, jeszcze poganiany przez niektóre zwykłe pracownice czy mistrzowe zmiany.... Podobno już niektórzy chodzą do prawników, ciekawe kiedy w końcu zacznie pojawiać się PIP albo wpłyną pozwy z sądu pracy..

sadf

chciałem zapytać jak wygląda praca w ww. firmie.. Chodzi mi o atmosferę, przełozonych, średnie wynagrodzenie dla "szaraczka" na produkcji i czy jest jakikolwiek cień szansy, by dostać się pod firmę "matkę".

okon

Na wstępie masz 3000 netto masz bez nadgodzin, bo takowych nie ma. Premia co 3 miesiące około 1800. Bez rotacji (chyba, że na stanowiskach w firmie). Super praca.

pipi

Jak wygląda kwestia wynagrodzenia na produkcji, jakiś pakiet socjalny, premie itp.? Pracuje się w nadgodzinach albo w weekend ? No i jak atmosfera ogólnie, da sie wytrzymać ? Jest duża rotacja pracowników ??

gosc

no tak ktoś ma pokryć koszty,ale umowy jedno dniowe na 1/8 etatu a robisz cały etat to coś nie tak inne firmy też maja umowy śmieciowe ale chociaż na miesiąc lub trzy miesiace..no nie mow że mondelez nie stac na pracownika chociaż na miesiąc ..jesli tak to niech nie przyjmuje na umowy śmieciowe ma swoich pracowników ...a tak ode mnie jeśli ja pracuje uczciwie to chciałabym zarobić a tak zarabiamy dużo mniej niż pracownik...z poważaniem...

ktyoś

bony na basen ,różne talony różne ubezpieczenia i cały tak zwany socjal to tylko dla pracownic stałych a pracownice z manpower czyli pulu nie mają nic tylko jak przepracują 120 godz.mają deputat...ostatnio były 2 kartony prince polo. Jesli umowy jedno dniowe to ciekawe i przejrzyste warunki i jeszcze 1/8 etatu odpowiadają.Może prestiż firmy mondelez na zewnątrz ,ale jest tam ciężka harowka,niema tam lekko i tak rożowo nawet ostatnio zaczynają wpływać na psychike .To prawda że niektóre pracownice wysługuja sie pracownicami z pulu ,to pracownik gorszego gatunku,ale też tam są wspaniałe pracownice...nawet im też jest ciężko a będzie jeszcze gorzej.....

Zostaw merytoryczną opinię o Mondelez - Cieszyn

• Jak się pracuje w Mondelez?

Zobacz opinie na temat firmy Mondelez tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 6.

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Mondelez?

Kandydaci do pracy w Mondelez napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Mondelez