Opinie o Mondelez w Cieszyn

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Mondelez. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do pracy w Mondelez o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Mondelez w Cieszyn

irek

Stare pracownice to same cwaniaczki przysługują się tymi przyjętymi Z pulu. A jakby niespojrzec to inteligencja i pomysłowością nie zrzesza.Rozwielitka jest mądrzejsza

ktos

Wg mnie mondelez jest bardzo fajny robią tam przepyszne słodycze

ktos

Wg mnie mondelez jest bardzo fajny robią tam przepyszne słodycze

ktoś

trafiłaś na tacki no to monotonna i męcząca praca no i nie wymagali od ciebie bo podejrzewam pierwszy raz,ale uwierz mi nie ma tam pracy monotonnej ale bardzo ciężka jeszcze się przekonasz.Acha jeszcze jedno jesli jestes pracownikem nowym to rzeczywiście masz lekką prace i taką ktorą potrfisz od razu robić i monotonną,ale traktowana jesteś jako pracownik co wszystko umie i za Ciebie te ciężką robote odwalają inne pracownice a zapłacone tak jak ty,a ty jeszcze piszesz że są wsiory...panienko z miasta .Nie ocenia się ludzi po jednym dniu czy dwóch.. a tam niema czasu na sentymety jak będziesz ucharowana to też nie będzie ci się chciało uśmiechać.Napisz mi w kórej pracy niema plotek,co ja wiem są jeszcze gorsze. Zpoważaniem...

logo firmy Sprzedawca w Sklepie Mięsnym
QualitySite
logo firmy Kierowca międzynarodowy kat. B
TTD MICHALIK
section

Do Mondelezu przyjmuje nowych pracowników firma Manpower Group, dostałam umowę na jeden dzień, wynagrodzenie 10,77 zł brutto/godz. Praca nie jest wybitnie cięzka, tylko bardzo monotonna. Jeżeli chodzi o atmosfere - rzeczywiście, same wsiówy, kazda o kazdej plotkuje. Spotkałam tam może dwie normalne osoby. Najgorsze jest to, że firma Mondelez nie przyjmuje nowych pracowników, są tylko tymczasowi zatrudniani na jeden dzień przez wyżej podaną firme, nie ma sie co tam pchać, lepiej poszukac normalnej pracy a nie na niby 1/8 etatu.

balu balu
@section

Jeżeli chodzi o umowe z agencją Manpowergroup to się zgadza umow jest na 1/8 etatu ale jeżeli sie starasz a nie z żedzisz tak jak większość tu wypowiadającyh się tutaj dostaniesz umowe na pół etatu i wyższą stawkę co do atmosfery w pracy jest super BHP na najwyższym poziomie wiadomo żę w każdej pracy znają się osoby z którymi nie da się pracować ale to są wyjątki większość tych pań to super babki a co do wykorzystywania przez stałe pracownice no cóż jak się dajesz dżony pracuje z tymi paniami pół roku i jakoś żadna nie próbowała mnie wykorzystać robię to co do mnie należy i jest ok .Co do zarobku tak zgadza się na początku jest 11,8 brutto ,ja rozumie że każdy by chciał od razu zarabiać miliony za opirdalanie się bo podejżewam dżony żę właśnie do takich należysz bo to wynika z twojej wypowiedzi a zmiany są 8 i 12 godzinne i to zależy tylko od ciebie czy chcesz więcej zarobić i mieć godziwą premie kwartalną czy nie to tyle

looper

Ja właśnie popijam sobie kawkę jacobs i tak sobie myślę, czy nie spróbowac znaleźć pracy w mondelez, bo w sumie ich produkty mam w całym domu, a pracuje obecnie jako przedstawiciel handlowy dla konkurencji - kraft foods. Możecie napisać jak tutaj jest z umową i wynagrodzeniem? Czy jest sensowna podstawa i dobre prowizje?

W Cieszynie to tylko wafle. Jeśli chodzi o socjale to są mocne: ubezpieczenie na życie, opieka medyczna, fundusz emerytalny, karnety na basen, jakiś fitnes, wynajmowana sala gimnastyczna. Co chwila jakieś akcje o zdrowiu: żywienie, ruch, radość życia, fitness itp. Darmowe produkty to tzw. deputat - co miesiąc produkty firmy na kilkadziesiąt zł. Mocno dbają o wysokie morale

irek

Żenada ta cała firma znowu za jakiś czas zatkaja ludziom gębę jakaś tania impreza w drogim lokalu

beznicka

Odnośnie procederu jaki tu opisała pracownica tejże firmy to właściwie mogę potwierdzić bo też pracuję w zakładzie na frysztackiej ale w branży motoryzacyjnej i robi u nas babka, która lata temu pracowała w obecnym mondeleze - a wtedy w Olzie i sama nieraz opowiadała jak to mogły wynosić ciastka między nogami bo tam ich nikt nie sprawdzał, czy wyrzucały ponoć przez okna za bramę i tak dorabiały albo miały dla siebie za free. Mąż sam kilka razy osobiście słyszał jak chwaliła się tym jak to wtedy było tam fajnie, a teraz wynosi u nas, tyle, że podobno ciuchy co przychodzą do czyszczenia. Tacy pracownicy grzeją du.y, robią lżej bo za nich też tu zasuwaja nowi, potem ich wygryzają i tak tu jest w kółko. A co z tymi młodymi ludźmi co na prawdę się starają i robią bo chcą ? Nic, wyjeżdżają albo robią przy sprzedaży okularów itp.

@beznicka

Jakby mąż widział twoje zachowanie na tej imprezie to podejrzewam ze byłaby to twoja ostatnia a sam widziałem niektóre sceny to wiem

pracownica

Pierwsze wpisy pokazują poziom intelektualny pracownic tej firmy - wstyd w ogóle to czytać - ale niestety samo życie - tylko potraficie zionąć jadem na necie ... typowe cebule. (usunięte przez administratora)A co do imprez - jak Ci nie odpowiadają - to nie jedź - przymusu nie było, a ludzie fajnie się bawili.

@pracownica

I co Ania nie wynosiłaś nic, ty jedna tego nie robiłaś? Zakładając, że prawda, to jak na ciebie patrzyły te co przy tobie na jadalni chowały słodycze, namawiały do tego abyś sobie też wzięła.

Pracowałam tam do niedawna, ale jak się firma pośrednicząca zmieniła to nowa dała już gorsze warunki. Sam mondelez jest OK. Pracować trzeba - bo po to chodzi się do pracy. Ale wypłata zawsze na czas, żadnych kombinacji z szarą strefą i wszystko uczciwie policzone. Atmosfera taka sobie. Na starszysz pracowników trzeba patrzeć jak na starszych - wiek ma swoje prawa. Reszta super. Majstrowe uczciwie traktują wszystkich równo stałych i czasowych i mają cierpliwość do wszystkich. Mają bźika na punkcie BHP. Wszędzie uważają, zeby nic nikomu się nie stało. Dużym plusem jest możliwość pracy po 12h bo się dużo zaoszczędzi na dojazdach i więcej przebywa w domu. Wytrzymać to można bo ciężko nie jest, praca raczej siedząca i z dziewczynami można fajnie pogadać - czas szybko leci.

gość2222

Pani (usunięte przez administratora)ale pani ma wyobrażnie !!!!!..może ma pani przerwy po kilka godzin bo pracownik tymczasowy i pani koleżanki tyrają za panią, bo dodatkowego pracownika niema.Jeśli chodzi o pracowników tymczasowych to niektórzy są inteligentniejsi niż PANI i nie są służbą dla pracowników stałych..bo pani zarobi 2500 ZŁ tak się pani chwali A TYMCZASOWY ZA TĘ SAMĄ PRACE Z BIEDĄ zarobi 1000 ZŁ .Za kradzież powinni panią wywalić z pracy na zbity łeb...bo opisuje pani proceder tak jak pani robi a nie kto inny........A jeszcze jedno PRACOWNIK TYMCZASOWY UCZCIWIE PRACUJE I WYKONUJE OBOWIĄZKI KTÓRE ZADAJE PRZEŁOŻONY ,..... DEFINICJA; PRACOWNIK TYMCZASOWY -to taki pracownik który pracuje uczciwie i ciężej ( bo nimi się wymiata wszystkie kąty w....)na dobry prestiż MONDELEZ a nie jest służącym niektórych stałych pracowników.... i za mniejsze pieniądze.. Jak panią wywalą za złodziejstwo to zapraszamy do tymczasowych chyba że mąż na panią będzie zarabiał bo ma pani takie same rachunki jak tymczasowy ... .......Z szacunkiem pozdrawiam.....

kasia

Ja pracuję już dłużej na stale, ale o ile dobrze wiem, co słyszałam to tymczasowi pracują na umowy 1 - tygodniowe, 1-2 dniowe.

kasia

Pracuję już kilka lat. Pracodawca i firma super mimo tych opinii. Praca po 12 lub 8 godzin. Może zostaną 12-to godzinne zmiany. Praca przy linii produkcyjnej wafli czekoladowych. Do dyspozycji pomocniczy personel tj. pracownicy tymczasowi a więc przerwy jak się chce, toaleta, posiłek, fajka ile chcesz. Atmosfera super. Możesz nawet 2 godziny przed końcem iść na prysznic a później do końca szychty lekka nie brudząca praca - pracownik pomocniczy robi za ciebie. Kasa to ok. 2500 netto na miesiąc to myślę, że dobrze, spoko - dla mnie OK. Dodatkowo na święta bony spożywcze oraz deputat wartości ok. 50 PLN co miesiąc. A jak jesteś kumata jak to w firmie bierzesz paczkę prince polo, taniej sprzedajesz i dodatkowy zysk. Wszyscy tak robią. Co prawda ochrona i jej kontrola jest ale to fikcja, przykryjesz na spodzie torby, nie grzebią a paczka twoja i dodatkowa kasa. Firma super, byleby tak dalej. Trudno się dostać ale OK, robię dalej.

mondelez
@kasia

A ty pracujesz już dłużej czy też tymczasowo i też płaca za godzinę ? Ogólnie to jak długo robią ci tymczasowi, po miesiącu ?

pracus

witam pracuje wtej firmie od paru lat i musze powiedziec ze atmosfera w tym zakladzie jest do bani a juz niewspomne o tych pseudo spotkaniach integracyjnych ostatnia byla w szczyrku totalna porazka dyrekcja mysli ze jak kogos upoji alkocholem to juz kazdy zapomni o wszystkich bolaczkach pracownice nacodzien nie sa uprzejme a w szczyrku to zupelnie inne osoby . musze powiedziec ze niejestem zadowolona a juz napewno z tych pijackich imprez

aaa

Mondelez Cieszyn to wielkie [usunięte przez moderatora] . Warunki pracy może i OM ale stosunki międzyludzkie to skandal. Pracują same wsiówy i zachowują się jak Pawlak i Kargul w Sami Swoi. Stare pracownice nie pamiętają jak wół był cielęciem, nie potrafią szanować młodych pracowników uczących się pracy i chcących pracować. Gnoją, plotkują, wykorzystują, omawiają wszystkich. Słowem praca OK, "koleżanki" do [usunięte przez moderatora]

Zostaw merytoryczną opinię o Mondelez - Cieszyn

• Jak się pracuje w Mondelez?

Zobacz opinie na temat firmy Mondelez tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 6.

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Mondelez?

Kandydaci do pracy w Mondelez napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Mondelez