Opinie o Pomorska Agencja Pracy Sp. z o.o. (Firma Zamknięta) w Gdańsk

Działalność firmy zakończona.

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Pomorska Agencja Pracy Sp. z o.o. (Firma Zamknięta). Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Pomorska Agencja Pracy Sp. z o.o. (Firma Zamknięta) na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Pomorska Agencja Pracy Sp. z o.o. (Firma Zamknięta) w Gdańsk

jazz

(usunięte przez administratora) Tylko co to za pieniądze, rozumiem jakby ukradł kilka milionów, co mu da te pare tysięcy, natomiast ile nienawiści jest w niego skierowana. Lepiej niech uważa na siebie, może szybko i tragicznie skończyć.

xxx

Słuchajcie sprawdzałem Loty z gdańska do Bergen na 21go jest jeden w ten dzień bez przesiadki linią wizzar w przystępnej cenie ale gdy zadzwoniłem na infolinię to nikt nie potwierdził rezerwacji na moje nazwisko gdzie rzekomo bilety są już zarezerwowane jak mówi agencja. poza tym są inne linie lotnicze ale z przesiadkami od 1000zl w górę. Moja podpowiedz dla wszystkich jeśli będziecie rozmawiać z kimś z tej agencji nagrywajcie rozmowy bo to będzie jedyny dowód na to że wyłudzają pieniądze.

xxx

czy ktoś z was wie jaką linią lotniczą mamy lecieć do bergen 21 stycznia ??

rafi

Jak dzwonili do Ciebie, jak wszędzie odzywa się u nich sekretarka, w weekendy nie pracują, a dwa daj znać czy dotarł do Ciebie, ja z tego co mi naopowiadali to jest miasto nad malowniczym jeziorem, Hamar :), szkoda że to zima fajnie by było pospacerować nad jeziorkiem :P

Zostaw swoją opinię o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Pomorska Agencja Pracy Sp. z o.o. (Firma Zamknięta). Jak oceniasz zaangażowanie rekruterów, ich podejście do kandydata, punktualność oraz organizację spotkania? Czy poleciłbyś aplikację innym? Czekamy na Twoją opinię.
logo firmy Brand Manager
ER GROUP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Kierownik Regionalnej Sprzedaży
As

Łuki a kiedy masz wyjazd?daj znac czy napewno ten kurier do ciebie dotarł...

Łuki

Właśnie miałem telefon od nich kurier ma być u mnie jutro ... Powodzenia panowie i do zobaczenia na lotnisku

ms
@Łuki

ty luki ma byc kurier u ciebie hehe dobre . bedzie ale kurier szczecinski do przeczytania z rubryka praca

xxx

Pablo pracowałeś przez pomorską agencje pracy ??czy przez jakąś inna ??

pablo

tak seriio to wszystkie agencje oszukują tylko mają haczyki pracowałem we Francji i co kałeje mieli oddac i ostatnia wypłata tys mniej tak to jest z tymi agencjami a tu to jest ciekawe nikt więcej nie pisze czekam na odp pozdrawiam

Krystian

Witam. Ja również dostałem oferte pracy od tej firmy do Norwegii 21 stycznia. Wpłaciłem hajs no i będę czekał na tego kuriera czy przywiezie ten komplet dokumentów, jeżeli tak to jadę do tej pracy... Jestem z małej miejscowości koło Gryfina wraz z kolegą jedziemy w tym dniu do Gdańska na lotnisko busem,żeby nie jechać pociągiem, ponieważ jest słaby dojazd jeżeli ktoś jest zainteresowany zabrać się z nami koszt wynosi 100zł od osoby.!!

ls
@Krystian

a kto ci powiedzial ze pojedziesz(usunięte przez administratora). o jakim ty wyjezdzie gadasz . ale ty masz marzenia he he naiwny

pablo

mysle ze to jest wałek na sto procent 96 mam zapłacić za tłumaczenie Cv na norge

pablo

witam ja mam 21 wyjazd tylko jeszcze musze za tłumaczenie zaplacic i nie wiem czy ok

polo

Co z osobą która miała wylecieć do pracy 14 stycznia czy dostała umowę

Masakra :/

wczoraj było,dzisiaj już to jest skasowane przez użytkownika tak wybija w Google,wiem bo miałem skopiowanego tego linka

rysiek

podaj linka bo na you tube nic niema

Mi

A mi mówił ze w bergen tylko ładowanie.

Mlody

Mi mówili że robota jest w Bergen.

xxx

ale docelowo praca ma być w bergen ? czy gdzieś dalej za ??

Mlody

Witam. Do mnie dzwonili niby wyjazd do roboty 21 stycznia do Bergen. I to samo gadanie 2 osoby na już bo ktoś się wyruszył. Na chwilę obecną chcą 96zł za tłumaczenie cv i żadnych innych informacji nie podali. Kasy nie wysyłam bo to wał jak nic.... Śmierdzi na kilometr!

Mi

Aro kiedy dzwonił i co mówił ..?.

Pomorska Agencja Pracy Sp. z o.o. (Firma Zamknięta)
2.4/5 Na podstawie 68 ocen.

Pomorska Agencja Pracy Sp. z o.o. (Firma Zamknięta)