Opinie o PKO BP Finat w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie PKO BP Finat. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w PKO BP Finat na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Doradcy biznesowi

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o PKO BP Finat w Warszawa

Mira

Są różne zdania na temat firmy. Ja wiem, że to dobry pracodawca. Pewnie opinia zależy od tego jak się pracuje!

Barbara

Dzisiaj na mój adres przyszedł list nadany w Szczecinie do mojego syna Krzysztofa Kuźmickiego. Oświadczam,że pod tym adresem mój syn nie mieszka ani nie jest zameldowany a także zakończył w 2012r swoją działalność gospodarczą,którą miał tu zarejestrowaną. Żadne pismo nie będzie do niego dostarczone,ponieważ nie utrzymujemy ze sobą żadnych kontaktów,dlatego proszę o nie przysyłanie pism do niego na mój adres. Barbara Kuźmicka, ul.Grabiszyńska 54/49, 53-504 Wrocław

A
@Barbara

Proszę zgłosić to do adresata korespondencji i usunąć ten wpis ze względu na Pani bezpieczeństwo. Nie należy udostępniać publicznie własnych danych.

Ewelina

Czy tak dobrze się pracuje, że rzadko tu piszecie?

Iwona

@Anna oczywiście rozumiem, ale musisz też się postawić na miejscu tego działu HR w PKO BP Finat. Zapewne kandydatów było wielu na to stanowisko, jak i pewnie równocześnie trwały jeszcze inne rekrutacje. I wtedy wszystkim trzeba byłoby wysłać maila informującego o negatywnej decyzji. To bardzo dużo pracy.

Kandydat czyta opinie
@Iwona

Słabo to brzmi naprawde, hr nie ma czasu wyslac kikku maili, proponuje zastanowic sie zanim sie cos napisze bo zniecheca Pani ludzi do firmy, pzdr

Programista C#

Spotkanie typowo HRowe, bez sprawdzania wiedzy. Miałem opowiedzieć o projektach w jakich brałem udział + sprawdzenie angielskiego. Rozmowa odbyła się w atrium, co bardzo rozpraszało rekrutującą Panią, bo ciągle musiała się z kimś witać. Generalnie wyglądała a mało zainteresowaną rozmowa... Odpowiedź obiecali dać w ciągu 2-3 tygodni.

- jak był mój największy sukces zawodowy - co by o mnie powiedział mój przełożony - po angielsku: jak widzę siebie za 2 lata, co najbardziej mnie motywuje w pracy.

logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
Iwona

@staruch akurat takie odejście, o których wspominasz są normalne, bo w każdej firmie ktoś odchodzi, a ktoś przychodzi. A możesz powiedzieć o tych zmianach? Jakie dokładnie zmiany zaszły na lepsze w PKO BP Finat? Czyli Ty polecasz pracę w PKO BP Finat? @Adam Małysz przykro mi, ale firma nie ma obowiązku informować o negatywnej decyzji potencjalnego pracownika.

@Iwona

@Iwona, obowiązku nie ma, choć szacunek dla drugiej osoby wymagałby informacji zwrotnej. Jej brak źle świadczy o dziale HR.

Iwona

@Szukajacy bez wilkow ja wchodząc na tą stronę i otwierając pierwsze lepsze ogłoszenie napotykam na ofertę na Eksperta w Zespole Eksploatacji Aplikacji Kart Płatniczych i Bankomatów z numerem referencyjnym z 2017 roku. Podejrzewam, że firma nie usuwa starych ogłoszeń albo ma stały nabór na te miejsca pracy. Ale oczywiście jak dostaniesz odpowiedź od PKO BP Finat to podziel się z nami nią na forum.

staruch

Ja jestem w firmie jakiś czas i nie bardzo wiem o co chodzi z tymi zwolnieniami. Odeszły 2 osoby jeśli dobrze policzyłem. Więcej chyba nikogo nie zwolnili. Od czasu do czasu ktoś sam odejdzie, ale mają niezły team od rekrutacji i uzupełniają te miejsca. Bez przesady też z ilością. Ode mnie z zespołu nikt nie odszedł chyba z 5 lat. Sporo się zmienia na lepsze i jak ktoś chce to się angażuje, a jak nie to nie. Pracy jest sporo, ale szefowa jest ok. Z dyrektorami jak się rozmawia, to też nie ma dystansu. Normalnie przychodzisz i mówisz o co chodzi. Jeszcze nikt mnie nie wysłał na drzewo. Czasem sprawy się ślimaczą, ale to już nie jest taka malutka firemka jak 4 lata temuu.

Szukajacy bez wilkow
@staruch

Czy oferty pracy na stronie http://www.finat.pl/o-nas/kariera_2/aktualne-oferty-pracy/ pt. "Aktualne oferty pracy" na pewno sa aktualne? (numery referencyjne wskazuja nawet rok 2015!) Wyslalem maila na adres rekrutacja@finat.pl z pytaniem w tej kwestii, ale nie odpowiedzieli na razie.

Adam Małysz

Po dwóch spotkaniach, które poszły nieźle nie dostałem żadnej informacji zwrotnej. Zapewniano mnie, że w ciągu 2 tygodni dostanę odpowiedź niezależnie od decycji. Bardzo nieładnie. Nie chodzi o odmowę, ale o sam fakt, że wysłanie maila nic nie kosztuje.

nicki

Dla mnie Finat, po tym co miałem w poprzedniej firmie, to ostoja normalności. Nie mówie raj na ziemi ale fajni ludzie + normalni przełożeni. To nie jest korpo gdzie codziennie ścigają cię za wyniki. Ale oczywiście mówie za siebie.

Iwona

@Aris masz rację, nie jest to przyjemna sytuacja, kiedy się kogoś zwalnia. Wypowiedź @zonk wskazuje, że zwolnień było sporo. Zaś z Twojej wypowiedzi wynika, że 3 osoby zostały zwolnione. To w takim razie może ktoś napisać jak było?

Iwona

@zonk czyli w jaki sposób? Dlaczego były te zwolnienia? Czy to była jakaś wina pracowników? Mógłbyś to wyjaśnić? PKO BP Finat ma sporo ofert pracy (http://www.finat.pl/o-nas/kariera_2/aktualne-oferty-pracy/), więc informacje o zwolnieniach są istotne dla aplikujących.

Aris
@Iwona

W tym roku były zwolnione dwie czy trzy osoby. Przy takiej liczbie pracowników zawsze mogą zdarzyć się jakieś sytuacje kiedy przełożony decyduje się na zwolnienie, wiadomo, że to nigdy nie są miłe sytuacje i wiążą się z emocjami ale w firmie jest naprawdę fajna kadra choć oczywiście są wyjątki jak wszędzie.

zonk

kolejne zwolnienia w sposób, który nie przystoi .Ludzi skrupulatnych i sumiennych, którzy kilkanaście lat dla tej spółki zjadali swoje zęby- wywala się nie patrząc im w oczy. Oj nieładnie.

Iwona

@Stefan sprawdź linka, którego zostawił @Zespół PKO Finat 2017-04-18 12:33. Tam są wszystkie aktualne oferty pracy. Również z tego co widzę są stanowiska, na których można współpracować na zasadzie kontraktu.

leo

Sama rozmowa przebiegła w miłej atmosferze jednak firma nie jest wstanie wysilić sie na przesłanie maila lub telefon z informacją zwrotną - olewające podejście do kandydata patrz punkt 5 http://www.finat.pl/o-nas/kariera_2/jak-aplikowac/

Stefan

Czy są jakieś nowe oferty pracy w IT? Chciałbym współpracować na zasadzie kontraktu ale nie mogę znaleźć ofert dla mnie. Może ktoś wie gdzie najlepiej szukać?

nika

Po wielu latach pracy w tej firmie czuję ulgę, że już tam nie pracuję. Nie wierzcie im.Motto tej firmy ,, dla nas ważna jest każda jednostka'' jest niczym. Traktuje się tutaj ludzi jak śmieci. Odchodzą/wyrzuca się kluczowych pracowników, których na koniec miesza się z błotem.

Po wielu latach pracy dostałam wypowiedzenie ponieważ firmę nie stać na pracownika. Liczne zwolnienia doprowadzą do pogorszenia się sytuacji firmy a nie do jej poprawy, inni nie będą wiecznie pracować za kilka osób... wina zarządu czy organizacji Pana S. bojącego się własnego cienia ?

Iwona

A na jakie możliwości rozwoju mogą liczyć pracownicy PKO BP Finat?

Zespół PKO Finat
@Iwona

PKO Finat dostarcza rozwiązania dla klientów biznesowych w bardzo wielu obszarach (m. in. obsługa IT dużych instytucji finansowych). Związanie ścieżki kariery z naszą firmą otwiera więc szerokie możliwości rozwoju i zdobywania doświadczenia. Zapraszam do śledzenia ofert pracy w sekcji kariera PKO Finat: http://www.finat.pl/o-nas/kariera_2/

anonimowo

Pracuję w tej firmie już ładnych parę lat, a raczej współpracuję na zasadzie B2B. Polecam, bo się nie nudzę i kurcze rozwijam się. Dzięki.

Praca w PKO BP Finat - moim zdaniem bardzo dobra firma, atrakcyjne wynagrodzenie, benefit, lux med, oraz PPE. Rozmowa kwalifikacyjna na wysokim poziomie., bardzo polecam pracę w PKO BP Finat. Ludzie bardzo pomocni i koleżeńscy.Firma dale duże możliwości, wiele uczy i również dużo daje od siebie. Pracodawca godny polecenia.

Zostaw merytoryczną opinię o PKO BP Finat - Warszawa

• Jak się pracuje w PKO BP Finat?

Zobacz opinie na temat firmy PKO BP Finat tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 12.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w PKO BP Finat?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 8, z czego 1 to opinie pozytywne, 4 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy PKO BP Finat?

Kandydaci do pracy w PKO BP Finat napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

PKO BP Finat