Opinie o InterMarche w Ruda Śląska Kłodzka 14c

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie InterMarche. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w InterMarche o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o InterMarche w Ruda Śląska Kłodzka 14c

lalka

Skierniewice? Reklama dla sklepu? Ten temat dotyczy Intermarche na Halembie. Gdzie jest moderator? o do tematu : Pani G.J. jak tu wczesniej powiedziano juz dawno nie powinna pracowac. Kasjerka glowna, ktora klamie jak z nut, sieje zamet, wszystko odwraca do gory nogami a na dodatek jest tak falszywa, ze samo spojrzenie na nia wszystko mowi. Obrzydliwe zachowanie kobiety, ktora na swoj wiek powinna byc powazna a nie bawic sie w ciuciubabke! Klamczuszku pozdrawiam Cie, twoja M.

Bubuś

Nadal permanentny wyzysk i manipulacje. Tu trzeba wszystkich wymienić, od podstaw! A szczególnie jedną siejącą zamęt kasjerkę panią G.J. która psuje atmosferę, kłamie i sieje zamęt!

ficowana fuzekla

Szef ze sklepu w Halembie zwalnia pracowników jeden po drugim jak by byl "właścicielem brazylijskiej plantacji" ale tam nie robiono nalotow z PIP- U czy Sanepid-u ! Może się pan "Leonsio" wreszcie obudzi !

ficowana fuzekla

Kierowniczka "lata z kwiatka na kwiatek " nie jeden sklep już zaliczyła , myśli nasuwają się same !

Rozmowa kwalifikacyjna nie musi być stresująca. Czy ta w InterMarche spełniła Twoje oczekiwania? Które pytania podobały Ci się najbardziej? Twoje doświadczenia mogą pomóc innym!
logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Oem Energy Sp. z o.o.
Ruda Śląska
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Ruda Śląska
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
logo firmy Rzeźnik rozbieracz / wykrawacz mięsa
Madej Wróbel sp. z o.o.
bazyl

Chcecie to macie - taka myśl mi się nasuwa. Każdy kto ma rozum i ambicje już dawno opuścił te żałosne miejsce pracy. Cierpicie na własne życzenie, nikt was tam siłą nie trzyma. Wyjątkiem jest sytuacja, gdy kierowniczka odchodzi na własne życzenie bo trafiła na podobnych sobie i nie wytrzymała? hahaha. Trzeba było zdjąć koronę i zasuwać, a nie lać innych batem po plecach, cała Halemba wie jak było :) Po niej nikt nie będzie płakał. Miejmy nadzieję, że nie trafi do innego sklepu, bo już współczuję tym ludziom.

bialy domek

jest tam teraz szefem niekompetentny mlody'mądry' 'gupek' który zwalnia ludzi nie dając żadnych dokumentów.Zwolniony 12 maja wezwał policję, do tego dochodzi.Na rzeżni zatrudnia kucharzy po 9 zł brutto na godzinę. Wyzysk taki prowadzi razem z ojcem na trzech sklepach. A dyrekcja w Poznaniu daje takim sklepy , podobna była przed nim pani aneta

erwin

Sklep ten podobnie jak inne, pokazuje typowo polski przykład wyzysku. Brak kultury tzw. kierownictwa. Brak organizacji, brud i zakłamanie w relacjach z pracownikami. Typowa rzeźnia dla młodych. Ludzie mający wyższe kompetencje omijają to miejsce. Niestety. Gdyby „kierownictwo” sklepu było na pewnym poziomie, wielu sytuacji nie miało by miejsca. Jestem pełen podziwu dla osób tam zatrudnionych za grosze, muszących wytrzymywać stan permanetnego nacisku ze strony zwykłych tumanów. Odrażające. Dla przeciętnego klienta sklep jak sklep. Wewnątrz tragedia. Jesteś po to by być wykorzystanym, pensja to ochłap. Jeden niszczy drugiego, inwektywy, plucie jadem. Sklep ten jest ewidentnym przykładem zerowego poziomu włodarzy i co gorsza, wpisuje się jak ulał do tzw. polskiego piekiełka. To nie jest miejsce rozwojowe; tu nie ma miejsca na ambicję czy kulturę. Właściciele wiedzą o tym i nic ich to nie interesuje. Bo tak ma być – strach pozwala znieważać, strach pozwala panować nad ekipą która ma przynieść ci zysk. Dzisiaj ci, jutro tamci. Ten twór tak funkcjonuje: na waszych plecach, złości i niechęci. Nie podoba się to wypad. Dlatego nic się nie zmienia i nie zmieni. Co ciekawe, we Francji tak nie ma, zachowane jest minimum szacunku nawet dla czarnucha. Tylko w Polsce taki stan.

my dwa

Proszę powiedzieć gdzie się podziały te kiełbasy i ten smak który kiedyś był przecież ludzie to widzą czują i gdzie są te kolejki zacznijcie pracować nad sobą i wróćcie do tego co było bo warto życzymy powodzenia smakosze wyrobów własnych które kiedyś były!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1

my dwa

szukamy pracy błagamy prosze nas przyjąć do intermarche najlepiej Halemba lubimy pić ale robote robimy i ją znamy wieśka też najlepszy kierownik pozdrawiamy prawdziwi rzeżnicy tradycjo trzymaj sie

@my dwa

ale 8 h nie wytrzymujecie bez alkoholu

Nina

powiem tak w Inter jest (usunięte przez administratora) dziewczyny zapierdzielaja jak nie wiem co a szczególnie Tradycja co chwilę widać nowe twarze zmieniają sie dziewczyny jak rekawiczki nie lubię juz tam chodzić..obsługa miła nie powiem ale atmosfera nie fajna ..

Oferty Pracy

KASJER/SPRZEDAWCA INTERMARCHE 2015-01-19 Żródło: Gowork.pl Skierniewice (łódzkie) Zatrudnimy kasjera/sprzedawcę. Wymagania posiadanie książeczki SANEPID, obsługa kasy fiskalnej. Praca zmianowa w godzinach pomiędzy 6.00 a 22.00.

paweł
@Oferty Pracy

witam jestem zainteresowany pracą kasjera ksiązeczkę posiadam ostatnio ważna była do 2013r posiadam grupę inwalidzką w stopniu umiarkowanym do 31,12,2016 czy tak propozycja pracy dalej aktualna (usunięte przez administratora)

grzyb

W Intermarche nie macie co liczyć na większe pieniądze niż najniższa krajowa. Nie dostaniecie żadnych talonów, rabatów i zniżek, Za nadgodziny nie płacą. Za to wymagają i nakładają tyle obowiązków, jakby co najmniej płacili 2000 :) Ta praca to kpina, a pracować tam to wstyd, bo nawet wam na rachunki nie starczy. O lekach na nerwicę nie wspomnę. Odradzam, nie pchajcie się tam, bo to (usunięte przez administratora) Kierowniczki mają przerost ambicji, nieadekwatne wykształcenie do piastowanych stanowisk, brak jakiejkolwiek samokrytyki. Ten, kto tam pracuje jest nieudacznikiem nie umiejącym poradzić sobie w życiu i nie mającym żadnych perspektyw zawodowych. Ten kto ma ambicje i cel w życiu już dawno zmienił pracę na lepszą.

Sandra
@grzyb

Aż żal czytać ten komentarz...

Sandra
@grzyb

Aż żal czytać ten komentarz...

ąę

1900 netto i to powyżej...że co? Zniżki? w intermarche? hahaha!!! Ale sie uśmiałam... takiego dobrego żartu dawno nie słyszałam:) Człowieku daj lepiej namiary gdzie Ty pracujesz pewnie byłoby troche chętnych na twoje stanowisko :) Pozdrawiam

Klintka

Pani na dziale warzywnym szczupła blondynka nie chciała pokroic dyni . Poroponowała mi zgnitoł zapakowaniom pokjoniom ?? Grzecznie Podziękowałam :) Trzeba swoją pracę szanować !! 10.11.2014 Wieczorem Ok 19 . Narazie Ludziska !!

zignorowany stały klient

Po nieuprzejmej obsłudze wyszłam z sklepu z pustym koszykiem bez zakupów w piątek o godz 19:30 ponieważ panie na dziale wędlin nie pokroiły mi i koleżance polędwicy stwierdzając iż muszą sprzedać rozpoczęte dwa kawałki końcówek, więc lepiej pozbyć się stałego klienta niż być uprzejmym i zachęcić do dalszych zakupów. Życzę aby te panie łącznie z kierownikiem panią Justyną zostały też tak potraktowane.

szafa

A na dział mięsny też nie próbujcie się przyjmować bo tam jest nawiedzony MA.. z którym się nie da pracować.

Olika

Mariola33 nie wiem, ja tam nie pracuję, nie pracowałam i nie mam zamiaru pracować. Ale pracują lub pracowali tam moi znajomi i wiem jak tam jest. Po macierzyńskim też zwalniają, zresztą ludzie na Halembie wiedzą co się tam dzieje, nie tylko ja, u fryzjera ostatnio też niezłe teksty leciały na ten temat, co skłoniło mnie do wejścia na tą stronę. Nie ważne. Jeśli chcesz tam pracować, to pytaj w sklepie, z tego co wiem, to wciąż zwalniają na tradycji i przyjmują nowych. Przy odrobinie szczęścia może się utrzymasz :) Pozdrawiam :)

John

Olika włóż sobie tę koszulkę od razu! Zasłużyłaś!!!

@John

No pewnie, że zasłużyłam :) Mogę nosić również spodnie z takim napisem, ale za 2000 zł na rękę :) Pozdrawiam :)

lenka

A ja lubię swoją pracę w inter...

@lenka

Lenka, do czasu, uwierz mi, do czasu... Niech tylko zdrowie ci zaszwankuje,to ci pięknie podziękują. Powodzenia życzę i dużo wytrzymałości, może kiedyś zasłużysz na koszulkę z napisem "WÓŁ" :)

lenka

A ja lubię swoją pracę :)

Zostaw merytoryczną opinię o InterMarche - Ruda Śląska

InterMarche