Opinie o InterMarche w Ruda Śląska Kłodzka 14c

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie InterMarche. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w InterMarche o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o InterMarche w Ruda Śląska Kłodzka 14c

ehh

ja uważam, ze ie chcą odstraszyć, tylko przestrzec. Nie pomysleliscie, ze pracuja tam bo musza, jak to powiedzial szef - nie jestesmy niewolnikami pracodawcy tylko rachunkow. Ale tutaj jest sie jednym i drugim, ale pewnie, nikt, kto tam nie pracowal, nie zdaje sobie sprawy. Henryczka, nie zloze Ci serdecznych kondolencji, ze wzgledu na zlozone tam papiery, sama sie przekonasz. Pchaj sie do tego bagna, ja tam pracuje, bo musze. Nie boje sie o swoje miejsce pracy, bo daje z siebie wszystko i przyplacam to zdrowiem, by oplacic rachunki. Powodzenia, pchaj sie do gniazda os.

Henryczka

Mam pytanie, bo czegoś nie rozumiem. Jak się Wam tam tak źle pracuje, to czemu tam pracujecie??? Niektórzy jak rozumiem od samego początku! Masochiści? Odstraszacie wszystkich a sami dalej tkwicie w tym niby bagnie? Nie kumam! Możecie mi to wyjaśnić? Mam tam złożone papiery ale po tych komentarzach to rozumiem, że odstraszacie, bo nie chcecie żeby ktoś zajął Wasze miejsca. Ale kasa faktycznie średnia jeśli rzeczywiscie nie ma premi żadnych.

?

Idz tam do pracy to sie przekonasz. O ile to mozna nazwac praca, bo to raczej (usunięte przez administratora) Talony na swieta, zaleznie od zaslug (kierownictwo sie cieszy).

?

łukasz - 2013-09-20 14:12:35 A wiadomo dlaczego zabrali? Bo to w sumie takie trochę dziwne jest. Jakby obniżyli najniższą krajową to wtedy rozumiemZabrali bo "i tak ich za dużo kosztujemy". Najlepiej jakby czlowiek robil 7 dni w tygodniu 24/h na dobe i do tego charytatywnie. Cala prawda o naszych "pracodawcach"

Rozmowa kwalifikacyjna nie musi być stresująca. Czy ta w InterMarche spełniła Twoje oczekiwania? Które pytania podobały Ci się najbardziej? Twoje doświadczenia mogą pomóc innym!
Ruda Śląska
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Ruda Śląska
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Oem Energy Sp. z o.o.
logo firmy Rzeźnik rozbieracz / wykrawacz mięsa
Madej Wróbel sp. z o.o.
?

Nie dostal nikt z szeregowych pracownikow. wrecz przeciwnie, jak podniesiona zostala srednia krajowa zabrali wszystkie dodatki, np premie za obecnosc i jak sie komus nie podoba, to moze sobie szukac innej pracy,

?

Lukasz, nie dostaniesz nic wiecej. Tam tylko dobrze zarabiaja kierownicy, ktorzy pol dnia spedzaja siedzac przy komputerze na "robieniu zamowien", reszta "fizolów" 1160 zl. No, czasem sie rusza, zeby ci pokazac palcem ile jeszcze kilogramow masz przerzucic. Doswiadczenie nic ci nie da, pracownicy ktorzy otwierali ten sklep, znaja go od podszewki zarabiaja podstawe, wiec na cud jedynie mozesz liczyc.

M

Moze i jest idiota, ale pewnie tak to wygladalo, albo wyglada,wiec odpowiedzialne stanowisko powinno byc odpowiedzialne, a nie zajmowac sie donosicielstwem, jak jedna z kasjerek glownych i jak ktos dobrze pomysli, to bedzie wiadomo o kogo chodzi,... Obecnie wyglada to tak: Szefowa tam nie ma nic do powiedzenia. Jak jej nie ma kierowniczka [usunięte przez administratora] robi co chce i jak chce. Ustawia każdego po kątach, wydziera się, upadla.W obecności szefowej zakłada maskę uśmiechu i udaje cudownego przełożonego. Podłość ludzka i fałsz nie zna granic. Na kazdym kroku klamstwo, klamie tam prawie kazdy, albo nie mówi calej prawdy. Pracuje sie i nie wiadomo co kogo czeka. Znajomosci, uklady rodzinne, typu chrzestna, szwagierka, kuzynka. Reszta ludzi to smieci.

?

TEN KTO PISZE O KASJERKACH GŁÓWNYCH, ŻE NIC NIE ROBIĄ JEST IDIOTĄ . KASJERKI GŁÓWNE TEŻ MAJA DOŚĆ. TAKI NAWAŁ PRACY I PRZEOGROMNA ODPOWIEDZIALNOŚĆ !!! LUDZIE UNIKAJCIE TAKIEJ ROBOTY

koszatnik

STOP !!! Omijajcie tę firmę jak możecie.Obiecują na początku cuda a potem tylko [usunięte przez administratora] pracownika ponad siły i nic więcej! Przychodząc do pracy nie wiesz o której skończysz (teoretycznie Prace powinno się kończyć po 8 godzinach, ale gdy zbliża sie godzina przykladowo 14 przychodzi do ciebie ktos z kierownictwa i wymysla na poczekaniu zajecie, abys tylko o czasie nie wyszedl!!! Bo sam chce sie wykazac, ze jest zajebisty...Twoim kosztem! Za nadgodziny nie masz ani dni wolnych ani kasy, wszystko albo wiekszosc kasowane z systemu!!! Wytlumaczenie: bo sie nie wyrobiłeś z towarem, bo nie zdazyles. W ogóle podejście kierowniczki do człowieka "fatalne" na każdym kroku poniżanie pracowników, przesmiewcze dogryzanie i podteksty!!!. Sa tez plusy tej pracy, zaraz sie dowiecie jakie: mozna sie nauczyc, jak ponizac czlowieka, jak zmuszac go do pracy ponad sily, jak straszeniem zmusic do zostania po godzinach! Powiedzonko kierowniczki - praca to praca, a zycie prywatne, to zycie prywatne, tylko ona nie wie, ze po osmiu godzinach w/g kodeksu pracy zaczyna sie moje zycie prywatne i wara jej od tego!!! Wszystko zgodnie z kodeksem pracy! Niby... Smiechu warte. 1100 zl na reke. Nie polecam!!!

tola

A co sie dziwisz człowieku? W tym sklepie jest więcej kierowników, niż pracowników. Kierownik sklepu, kierownik warzyw, kierownik tradycji, kierownik nabiału, kierownik suchego, za kierowników uważają się również kasjerki głowne, których jest cztery, można na głowę dostać, jedna ważniejsza od drugiej, nie wiadomo kogo słuchać. Przez większość czasu siedzą u informatyków i nic nie robią, śmiechy hihy, biorą dużo większe pieniądze, a człowiek musi zapieprzać aż pot po [usunięte przez administratora] płynie za najniższą krajową. Kobiety muszą ciągać same ciężkie palety, bo nie ma komu pomóc.

Zostaw merytoryczną opinię o InterMarche - Ruda Śląska

InterMarche