Opinie o Sfera Tv Sp. z o.o. w Ruda Śląska

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Sfera Tv Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Sfera Tv Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Kultura i sztuka - działalność związana z muzyką i filmem

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Sfera Tv Sp. z o.o. w Ruda Śląska

Administrator Nowy wpis

Jakie są Twoje wrażenia z rekrutacji na stanowisko Asystent/-ka w firmie Sfera Tv Sp. z o.o.?

Mr H Nowy wpis

Uczestniczyłem w miesięcznych praktykach i sporo się nauczyłem. Mogłem też zobaczyć jak wygląda od środka produkcja meczu dla Canal +. Fajne doświadczenie.

Patryk Nowy wpis

Chyba przed rokiem w Sfera TV zmienił się zarząd, a telewizja nastawiła się głównie na produkcje zewnętrzne. Nie ma już tak dużej rotacji jak kiedyś. Z tego co się orientuję to od 2 lat pracuję te same osoby. Przez miesiąc miałem praktyki w tym miejscu. Fajni ludzie i ciekawy klimat.

Bartosz Nowy wpis

Co możecie napisać o pracy w firmie Sfera Tv? Na dobry początek chciałbym ustalić ewentualne możliwości zatrudnienia w tym miejscu. Potrzebuję dowiedzieć się jakie warunki trzeba w ogóle spełniać, aby móc tam dostać zatrudnienie. Niektórzy pracodawcy mają określone wymagania. Być może w tej firmie również tak jest. Kto chętny napisać?

Jak oceniasz przebieg rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Sfera Tv Sp. z o.o.? Które pytanie uznajesz za najciekawsze, a które za najtrudniejsze? Które z zaproponowanych warunków na stanowisku Główny Księgowy / Główna Księgowa wydawały Ci się najkorzystniejsze?
mirek

............ bardzo pozytywne komentarze, ale czy "prawdziwe" , czy rzeczywiście tak jest???????????????????????

konik polny
@mirek

hahaha

Iwona

@Pracownik 2017-04-13 23:07 widzę. że Tobie bardzo odpowiada praca w Sfera Tv. Mógłbyś powiedzieć poza kwestiami finansowymi, na jakie benefity, czy też możliwości rozwoju mogą liczyć pracownicy? Długo pracujesz w firmie? Co Tobie dała ta praca?

Iwona

@Bubela Ty jesteś obecnie pracownikiem firmy? Co więcej możesz powiedzieć na temat pracy w Sfera Tv?

@Iwona

Praca dla ludzi z pasją, którzy nieustannie szukają nowych wrażeń i możliwości rozwoju osobistego, a takich tu w nadmiarze. Wysokość zarobków? ? Pojęcie względne. Każdego zadowala coś innego. Z resztą, zarządzający ustala to indywidualnie w zależności od kompetencji. Poza tym, szacunek do pracownika to podstawa, mam wrażenie nawet, że to główna idea tej firmy:) W końcu na kim budować solidna firmę jak nie na kompetentnych zmotywowanych do pracy ludziach. Niemalże pod każdym względem, jest to idealne miejsce pracy. Nie rozumiem ludzi, którzy stamtąd odchodzą. Pozdr

O ironio

Bubel

HIHI , możesz spodziewać się prawdziwych kokosów! Hihi Haha

hihi

Ja to się zastanawiam jakich zarobków można się teraz spodziewać, wiecie może? Chętnie bym się załapał, zwłaszcza, że doświadczenie jest pewnie całkiem nieźle. W końcu współpraca z nimi jest niezła. Widocznie nie mają potrzeby prowadzić dodatkowej rekrutacji.

T

Dzisiaj wrzucili ogłoszenie na fejsa, że szukają

wiernypies

Jakie to smutne, ale prawdziwe....

lol

Zgadzam się z opinią,że gdyby nie talent i zaangażowanie pracowników, to nie mogliby nazwać się telewizją. Z zewnątrz wygląda to całkiem przyzwoicie, flota samochodów, kamery, studio, dobra ekipa. W środku syf jakich mało. Ludzie mający zarządzać pracownikami, nie mają jakiekolwiek szacunku do nikogo. Liczą się tylko oni i pieniądze,które wyciągają. Płaca? taka jak wszędzie.

Niewolnik

Przyjmują wszystkich z otwartymi ramionami. Ciągle kogoś szukają, ale nie zamieszczają ogłoszeń, bo jakby to wyglądało i świadczyło o firmie, że ciągle kogoś szukają?

Niewolnik

Dzięki praktykom tego typu firm Polska jest Chinami Europy Zachodniej...

Agata

Nie polecam! Ta firma to jedna wielka kpina, która funkcjonuje wyłącznie dzięki zaangażowaniu naiwnych pracowników, mających jeszcze nadzieję na jakiś rozwój i polepszenie swoich warunków pracy po okresie początkowym w firmie. Brak jakiegokolwiek poszanowania dla pracowników, Zarząd nie ma ŻADNEGO pojęcia o zarządzaniu ludźmi. Pracownicy są wykorzystywani i traktowani jak niewolnicy pracujący za miskę ryżu. Atmosfera pracy tworzona przez Zarząd pozostawia wiele do życzenia. Brak jest możliwości merytorycznej rozmowy z Zarządem, brak argumentów w rozmowie wyrażany jest poprzez wybuchy emocji, ataki personalne i wycieczki osobiste. Ponadto brak perspektyw rozwoju, respektowania praw pracowników, dobrej organizacji pracy oraz płacy adekwatnej do wykonywanej pracy. Podsumowując, omijajcie to miejsce z daleka, szkoda nerwów i czasu. Praca w tej firmie jest dobra dla osób niepotrzebujących pieniędzy, a za to potrzebujących regresu osobistego i zawodowego.

Robocik

No niestety jest jak wyżej napisano.Relacje zarząd - pracownicy są po prostu nieprofesjonalne, bo zarząd nie ma zielonego pojęcia o zarządzniu, za to potrafi zgnoić...

Nie warto

Stanowczo odradzam, tak w skrócie: - jedynie umowy cywilno - prawne; - BAAAARDZO częste nieprzestrzeganie doby pracowniczej, czasu pracy, planowanie nadgodzin, dyżury weekendowe itd. - relacje zarząd -- pracownicy tragiczne, głównodowodząca Pani V-ce Prezes nie bierze pod uwagę opinii ludzi mających pojęcie na temat świadczonych przez spółkę usług, przez co często poziom produkowanych materiałów niestety jest jaki jest. Narady za zamkniętymi drzwiami, wrzask, straszenie oraz przekleństwa kierowane w stronę pracowników na porządku dziennym; - ZERO perspektyw rozwoju zawodowego, tkwisz w miejscu bez możliwości jakiegokolwiek awansu; - duża rotacja pracowników, można się z czasem pogubić; - zakres obowiązków jak w ogólnopolskiej stacji, zarobki na poziomie osiedlowego warzywniaka.

Beny Hil

Przestrzegam przed tą firmą.Ludzie są pomiatani, rotacja bardzo duża.nie ma się po co tam pchać.

Tolken

Nie polecam. Najniższa krajowa, cywilne umowy, pracownicy zle traktowani(pomiatani.

Kis

Jak masz nawet średnie IQ to ryzykujesz, że może być ono o wiele wyższe od tego, jakie ma zarząd spółki, więc na rozwój osobisty nie licz. Nie licz też na umowę o pracę, bo praktykowane są głównie "śmieciówki", ale będziesz "traktowany" jak "pracownik", hahahaha!

Zostaw merytoryczną opinię o Sfera Tv Sp. z o.o. - Ruda Śląska

• Jak się pracuje w Sfera Tv Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Sfera Tv Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

Sfera Tv Sp. z o.o.
1.8/5 Na podstawie 18 ocen.
  • Niedurnego 69
    41-709 Ruda Śląska