Opinie o InterMarche w Ruda Śląska Kłodzka 14c

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie InterMarche. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w InterMarche o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o InterMarche w Ruda Śląska Kłodzka 14c

Natalia

@Aleksander Wielkico masz na myśli mówiąc o mobbingu? Kodeks pracy definiuje mobbing jako "działania lub zachowania dotyczące pracownika lub skierowane przeciwko pracownikowi, polegające na uporczywym i długotrwałym nękaniu lub zastraszaniu pracownika, wywołujące u niego zaniżoną ocenę przydatności zawodowej, powodujące lub mające na celu poniżenie lub ośmieszenie pracownika, izolowanie go lub wyeliminowanie z zespołu współpracowników." Czy właśnie takie sytuacje miały miejsce? Jeśli tak, to czy zgłaszałeś je do firmy? Ma ona obowiązek przeciwdziałać takim zachowaniom.

Aleksander Wielki

Macie racje, kablowanie, mobbing i wykorzystywanie pracowników, to w kilku słowach opinia o Intermarche w Halembie. Kierowniczka swoim zachowaniem chyba leczy kompeksy.

marzysz !

majonez

Zapomnij ! Intermarche oszczędza na wszystkich to jedyny dyskont,gdzie nie dość ,ze robisz za najniższą stawkę to nie masz żadnych świadczeń socjalnych !

Rozmowa kwalifikacyjna nie musi być stresująca. Czy ta w InterMarche spełniła Twoje oczekiwania? Które pytania podobały Ci się najbardziej? Twoje doświadczenia mogą pomóc innym!
logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Oem Energy Sp. z o.o.
Ruda Śląska
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Ruda Śląska
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
logo firmy Rzeźnik rozbieracz / wykrawacz mięsa
Madej Wróbel sp. z o.o.

Paula

Żałosna. Tyle w temacie.

ficowana fuzekla

Decydując się na pracę w Halembie musicie uważać bo wśród załogi są donosiciele !

bubu
@ficowana fuzekla

Czyli nic się nie zmieniło od tylu lat. Jedna ze starszych kasjerek glownych nadal tam truje atmosfere? U szefa jest pewnie codziennie na spowiedzi. Czy do niej juz dolaczyli inni? Chory zaklad pracy.

majonez
@bubu

Myślisz o pani G. ?

Pani kierownik

Widocznie jesteś Tak beznadziejna ze do niczego się nadajesz nie wszystko ryjem idzie załatwić pozdrawiam

ficowana fuzekla

(usunięte przez administratora) a Intermarche Halemba co nadal na etapie niewolnictwa ? Mam tylko jedno pytanie do prezesika ,dlaczego w innych sklepach tej sieci zarobki są o wiele wyższe ? Może prezesik nie zna się na zarządzaniu takim interesem i nie wie ,że zarobek pracownika ze stażem nie może być równy z zarobkiem nowicjusza(czyli 1850 brutto). Przecież sklep przynosi zyski,dlaczego podział nie jest równomierny do udziałów ??? Może mamisynek zbiera na wesele ? GORĄCO ODRADZAM PRACĘ W SKLEPIE TEJ SIECI NA HALEMBIE gra nie warta świeczki (no chyba ,ze na przetrzymanie przed atrakcyjniejszą ofertą),zarobek nie jest równoważny do wykonywanej pracy (prócz pani kier. masarni)AMEN...

ficowana fuzekla

Intermarche Halemba czyli wyzysk człowieka przez człowieka .Dobrze zarabiają tylko ludzie prezesika .Jak widać z poniższego linku do zarobków w innych dyskontach dzieli ich przepaść ! http://biznes.onet.pl/wiadomosci/handel/lidl-i-biedronka-ujawniaja-zarobki-pracownikow-sa-tez-podwyzki/yyehb0

elena**

Nie ma rekrutacji..śmiechu warte to co czytam!!! dosłownie wszyscy nowi skąd wiem z prawdziwego żródła,koleżanka na tradycji pracuje, kasy prawie całe wymienione NOWE tradycja prawie cała wymieniona NOWE na piekarni NOWE na suchy i na nabiał też przyjęli i co nie ma rekrutacji hmmm ja już swoje napisałam to tylko moja opinia może znajdzie się osoba która tam pracuje i opisze ze szczegółami bo jake są relacje między pracownikami tego to już nie napisze bo nie wiem piszę tylko to co widzę gołym okiem i od koleżanki

elena**

@Piotrek ...muszę przyznać Ci rację ale z tego co wiem na bierząco może znalazło by się parę osób koleżanka mi mówiła że mieli taki zamiar ale co z tego ze każdy mądry tylko w gębie bo jak co do czego ma dojść to chowają się do norek, jestem tam klientką nie robie gigantycznych zakupów ale sama widzę że kasjerki jedzą na kasach nie mogą zejść na przerwę i tego jakoś nikt nie widzi czasami mam sama ochotę to gdzieś zgłosić.Pracownicy inter jeżeli macie jakąś godność zróbcie coś z tym tak jak Wy i tak jak oni jesteście ludzmi i tak jak Wy i tak jak oni macie swoje prawa KORZYSTAJIE Z NICH

elena**

I tu się kancia mylisz,nie doceniasz tego co piszę więc zatrudnij się a potem napisz opinię ale taką od serca,miałam znajome co pracowały tam na tradycji, kasie głównej czy lini kas zdania są dokładnie te same, może wkrótce sama się przekonasz kancia bo chcą zrobić duże bum Czekam na opinie może wtedy sama się tam zatrudnie a propo nie robiłabym złej reputacji gdyby wszystko tam było ok dało do myślenia co???? No chyba że tam pracujesz dlatego złocisz

stały klient

Na Bykowinie ul Górnośląska.......co napisać masakra......prezes patrzy tylko na kase i bony ....ludzie poniżani,zwalniani jak idziesz na l4 nie na przysłowiowy paluszek tylko na poważną chorobę musisz oddać urlop bo jak dasz l4 to cię wywalą na zbity pysk,co do przerw nie ma.... Jesz śniadanie w boksie bez światła stolika ...jak wołaja na kase masz wyjść z pełną buzią i kasowć nie ma kiedy zejść do toalety napić się .....kasjerki jedzą i piją na kasach...masakra i wy chcecie w takich sklepach pracować to się nadaje do tv żeby wkońcu zrobili z nimi porządek a nie tak ludzi poniżali co chwile nowi dobrzy starzy pracownicy sa zwalniani bo p.prezes ma akurat zły dzień albo ma taki kaprys wstyd....ale zapewniam to się wam szanowni prezesowie wnet skończy wy nie szanujecie ludzi....ludzie nie będą szanowali was niespodzianka tuż...tuż....WON Z RUDY

@stały klient

Stały kliencie.... Zgadzam się w 100% jeszcze trochę sklep ten nie będzie miał stałych klientów,przyciąga tylko tych z bonami a szkoda,pracowników mi naprawdę szkoda wyzysk totalny non stop nowe osoby,kasjerki stałe albo odchodzą albo zostają zwolnione na kasie głównej nie przyjemne osoby jedna od drugiej chce być lepsza totalna masakra klient to drugorzędna dla nich osoba niekompetentne brak słów zwłaszcza p. Agnieszka Zmieńcie to bo jak nie to inni zrobią to za was

Piotrek
@stały klient

Dlaczego nie zgłosicie sprawy do PIPU? Tylko w Internecie każdy mądry. Od stycznia zmieniły się przepisy - PIP może wejść sobie z zaskoczenia, z ulicy na kontrolę. Żebyście zgłaszali jak jesteście traktowani, pisali do PIPU to co tu piszecie, to już dawno skończyłoby się traktowanie ludzi jak niewolników przez DOROBKIEWICZÓW i PSEUDOBIZNESMENÓW. Chyba to lubicie, jak was ktoś szmacie, albo mówiąc krótko - jesteście bandą tchórzliwych wyrobników, bez ambicji i wstydu. Wstydu nie macie, bo ktoś wam w gębę pluje i się uśmiechacie, a ambicji również brak - bo pracy na Śląsku jest w bród, kopie się w dupsko takiego pajaca - pracodawcę, odchodzi gdzie indziej i nasyła mu się kontrolę. Ale po co. Dalej liżcie go po (usunięte przez administratora) za 1300 złotych, wycierajcie z jego śliny swoją twarz i jęczcie w Internecie, jaki to on niedobry. A wasz PAN i WŁADCA to czyta i się śmieje. Obmyśla już plan, jak was jutro robole dojechać, jakich praw pozbawić, bo i tak się nie umiecie bronić. Więc miłej pracy w (usunięte przez administratora) bzykani rodacy!

Majonez

Dlaczego nie ma płacy równej innym kierownikom w tym sklepie ???

Miriam

Prezes tego nie czyta ,czy go nie interesuje co się u niego dzieje

ficowana fuzekla

Intermarche Halemba kierownik działu z wędlinami i miesem zarabia jak szary pracownik ,a niekiedy mniej i musi zapier... nom stop ,zaś kierowniczka na masarni ma 2x tyle nie mając wiedzy o niczym.Skąd to różnica panie prezesie tylko dlatego ,że jest swoja ???

lock

Tak tylko jaką umowe ? o prace ?

lock

Witam, ile zarabia masarz-wykrawacz i na jaki czas jest umowa po okresie próbnym ? pozdrawiam Dawid ;*

Majonez
@lock

zależy w którym ze sklepów bo w Halembie to stawki głodowe !

Oferty Pracy

SPRZEDAWCA-KASJER INTERMARCHE 2015-09-10 Żródło: Gowork.pl Skierniewice (łódzkie) Supermarket Intermarche w Skierniewicach zatrudni sprzedawcę-kasjera. Wymagana książeczka SANEPID (niekoniecznie aktualna).

baba
@Oferty Pracy

potwierdzam

Jo

inter rządzi :D:D:D

klientka

W InterMarche na Bykowinie nie radzę kupować sałatek. Już raz się nadziałam, że były nieświeże. Ostatnio znów zrobiłam tą głupotę i kupiłam duże opakowanie "świeżej" sałatki z makaronem. Efekt 8zł w koszu tak świeża, że aż zatruć się szło. Wciskają ludziom takie dziadostwo, a dobrze wiedzą jakie to stare.

Zostaw merytoryczną opinię o InterMarche - Ruda Śląska

InterMarche