Opinie o Biedronka w Szczecin Lubczyńska 44

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Biedronka. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie Biedronka o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Biedronka w Szczecin Lubczyńska 44

Ola Nowy wpis

Ochrona pracująca w Biedronce na Krakowskiej 68/U5 Szczecin - nie jest przeszkolona do pełnienia funkcji ochrony sklepu. A w szczególności gruba ochroniarka, w okularach, w sweterku z wizerunkiem Myszki Miki. Po to masz monitory i kamery, aby z nich korzystać i obserwować osobę od wejścia do sklepu. Jeśli tego nie robiłaś i jeśli nie masz pewności, czy dana osoba nie weszła z towarem do sklepu nie kontrolujesz i nie sprawdzasz danej osoby. Należy udać się na Profesjonalne Szkolenie!

Ola Nowy wpis

Ochrona pracująca w Biedronce na Krakowskiej, nie jest przeszkolona do pełnienia funkcji ochrony sklepu. A w szczególności gruba ochroniarka, w okularach, w sweterku z wizerunkiem Myszki Miki. Po to masz monitory i kamery, aby z nich korzystać i obserwować osobę od wejścia do sklepu. Jeśli tego nie robiłaś i jeśli nie masz pewności, czy dana osoba nie weszła z towarem do sklepu nie kontrolujesz i nie sprawdzasz danej osoby. Należy udać się na Profesjonalne Szkolenie!

miki Nowy wpis

Biedronka ul. Walecznych 64 [Zdroje]. Pracuje tam chamska baba z Ukrainy o imieniu Jewgienija.Czuje się jak dyrektor,jest prawdziwie ordynarna , mnie już cztery razy chciała oszukać na kasę.Ostatnio na 45zł,i dopiero po obejrzeniu kamer oddała kasę szła w zaparte.Doradzam jak będziecie płacić nie pozwólcie jej schować pieniędzy do kasy przed wydaniem reszty.Ja tak już robię.

Laseczka

Pracodawca który przyjmuje takie ekspedientki jak Pani Hania przy ul. Krzywoustego 76 powinny przejść szkolenie z dobrych manier i obsługi klienta. Zachowanie tej Pani w sposób ( prostacki takie jak : Bo Co ? dziwny grymas twarzy , weź te łapy , opryskliwa a mało tego w sposób jak się odzywa do płaczących dzieci to uszy bolą po prostu ( co za bachor ile tego można słuchać ). Jest mi bardzo wstyd za zachowanie tej Pani .

zzzzz
@Laseczka

z bachorami nie przychodzi się na zakupy to jest irytujące jestem też klientką i szanuję osoby pracujące w super marketach a ty jak masz bachora na czas zakupów zostaw go w domu pomyśl sobie jak to ty byś była na jej miejscu wstyd że napisałaś to chciałabym żeby to twój bachor tego doświadczył pamiętaj zanim coś napiszesz zastanów się dwa razy bo to może kiedyś ktoś napisze na ciebie lub kogoś z twojej posranej rodziny . i tyle głupia pusta babo matko polko

Damian Nowy wpis
@zzzzz

O pani Hania znowu zaczęła szczekać.

Jesteś już po rozmowie rekrutacyjnej w firmie Biedronka? Zostaw swoją opinię dotyczącą jej przebiegu. Czy spełniła Twoje oczekiwania? Jaki był jej rezultat?
logo firmy Opiekunka seniorki w Niemczech
Szczecin
Ethicus Care Premium Sp. z o.o.
logo firmy Konstruktor
Ammega Poland Sp. z o.o.
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Szczecin
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
Magda

Czy w biedronce jest ciężko na kasie ?

Ktos

Biedronka na zelechowie ,kolo leroy merlin ,zenada zachowanie tych kobiet ,glupie teksty ,krzyki na caly sklep ,przeklinania ,nie wiem ale powinny isc na kurs dobrych manier bo to odpycha od kupywania w tym sklepie.

Kamil
@Ktos

Zwróciłeś może uwagę ekspedientkom, które tamtego dnia pracowały w sklepie Biedronka? Jeżeli nie, to może przy kolejnej takiej sytuacji warto by było tak zrobić? Jak często korzystasz z zakupów w tym sklepie? Zauważyłeś może, aby często dochodziło do zmian wśród pracowników, którzy tam pracują? Odpowiedz, proszę.

@Kamil

Raz tam bylem z kolegami ,a ze jestesmy grzcznymi ludzmi olalismy to nie reagujac na to,bo bylismy przejazdem ,moze to jednorazowe zachowanie.

Ktos

Bylem ostatnio w biedronce kolo leroy merlin chyba obotrycka?na zelechowie ,pracuje tam jedna dziewucha taka na krotko oszczyzona i blond wlosy ,wszedlem do sklepu i noe wiem dlaczego zaczela sie smiac ze mnie z kolezankami ,pozatym slownicto ponizej pasa ,tak przy klijentach i wogule smiac sie z klijenta ?to odpycha i nastepnym razem ode do lidla.

Kamil

@zzzzz, czy możesz wypowiedzieć się w jakiś sposób odnośnie pracy w firmie biedronka? W chwili obecnej Twój post był kierowany odnośnie pracownika firmy i konkretnej sytuacji jakie miała miejsce w tej lokalizacji. Jeżeli posiadasz jakieś doświadczenia związane z tą firmą odnośnie pracy to bardzo proszę podziel się nimi tutaj na forum.

MOBBING-owcy

Ogólnie z tego co zauważyłem jako częsty klient biedronki na ul.Wojska Polskiego Szczecin (za deptakiem ), to tam panuje jeden (usunięte przez administratora) - ludzie na kasach zmieniają się co 2-3 miesiące!!!, tylko największe konfitury-donosiciele zostają dłużej zatrudnieni !!!!,głównie pracują tam kobiety.

buli

Praca w biedronce to horror! Jak coś chcą to ci (usunięte przez administratora) ale jak zrobisz coś nie po mysli kierownika potrafi tak (usunięte przez administratora) nie przebierajac w słowach! NIE POLECAM, nie raz dodatkowe godziny są za uścisk dłoni lub za dziękuję ci! Niech sie wy..........................................

Zostaw merytoryczną opinię o Biedronka - Szczecin

• Jak się pracuje w Biedronka?

Zobacz opinie na temat firmy Biedronka tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Biedronka?

Biedronka