Opinie o Moda Meska Agata Konieczna w Poznań

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Moda Meska Agata Konieczna. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie Moda Meska Agata Konieczna na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja odzieży wierzchniej

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Moda Meska Agata Konieczna w Poznań

Wobec tego proszę administratora o podanie pełnych danych firmy prowadzącej spotkanie 23-08-2018, Warszawa, hotel Calibra, Wolska 191 o godzinie 17.00, bo przecież dostałem popsutego tableta ze śladami wcześniejszego używania. Chcę wyjaśnić z nimi tą kwestię i dostać tableta tak jak obiecywali (już nie mówię, że miał być notebook). No, bardzo proszę szanowny administratorze.

A dlaczego administrator usuwa z mojej treści słowa (usunięte przez administratora) i chamski. To są słowa powszechnie używane. Administrator widzę bardzo chce wybielić firmę

Spotkanie 23-08-2018, Warszawa, hotel Calibra, Wolska 191 Naciągacze, (usunięte przez administratora) Pana przy busie i oczywiście zepsuty tablet w prezencie. Dokładnie tak jak kilka wpisów poniżej. W głowie się nie mieści

Łodzianka

Jestem po dzisiejszym spotkaniu - 21 sierpnia 2018 Aleksandrów Łódzki Wictoria. Jedno wielkie oszustwo,począwszy od zaproszenia, poprzez prezentację i chamskie zachowanie faceta przy busie, który drwił z nas jak i z pań telemarketerek,które nas zapraszały. Miało być specjalne, jubileuszowe spotkanie z okazji 10-lecia firmy. Pani Kasia miała sie szczególnie nami zaopiekować. Temat spotkania to diety w zależności od schorzeń jak i w przypadku nadwagi. A było o materacach masujących, garnkach,odkurzaczu, wyciskarce do soku. No i oczywiście rzekome losowanie na terenie całej Polski,potem losowanie w sali (ale kto został wylosowany nie pokazano). Jednym słowem nabijanie w butelkę w bardzo nieelegancki sposób - ceny proponowanych towarów z sufitu np. materac za 10900. Obiecanych tabletów z 2-letnia gwarancją oczywiście nie było, przy busie ten nieokrzesany facet drwił, że on nie obiecywał tablet , a" jakas telemarketerka to nawet nie wie co sie dzieje na tych spotkaniach" tu śmiech. Na uwage jednego z gości, że to nie obiecany prezent - facet niemal wyrwał Mu pudełko z ręki "jak nie chcesz to nie bierz". Skandal, żenada, (usunięte przez administratora) i wielkie oszustwo. Zastanawiam się, czy ci ludzie mogą zasypiać spkojnie i co czują na swój widok w lustrze. A swoją drogą ciekawe czy dyrekcja Hotelu wie komu udostępnia salę i jak wjej murach oszukuje się ludzi.

Aplikowałeś do firmy Moda Meska Agata Konieczna? Czy jej przedstawiciel się z Tobą skontaktował? Czy udało Ci się przejść do kolejnego etapu rekrutacji? Jeśli tak: jak przebiegała rozmowa kwalifikacyjna?
logo firmy Serwisant rowerowy
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
anula

Byłam dziś pierwszy i ostatni raz , obiecany prezent tablet zachęta i gwarancja od pana dzwoniącego ze osobiście będzie wręczał (usunięte przez administratora) prawda ) , przy wyjściu upomniałam się o prezent dostałam videorejestrator w domu sprawdziłam zepsuty zaznaczę ze to był pokaz na ostatnia godzinę i przyszło 7 par i chcieli bardzo szybko skończyć i jechać do domu bo to 600 km . nie wygrałam w loterii ale inne pary dwie tak ale po ich wyjściu bo nie dali się chyba namowić, pani wzięła nas twierdzac ze nie mieli aktualnego dowodu a to główna nagroda niby była żeby zakupić 3 produkty w sumie za 7000 tys nie zgodziliśmy się zaczeli nas namawiać na dwa produkty plus noże i jakieś maty zeszli już do 2900 oraz ze będzie spotkanie w grudniu i ze otrzymamy za 1zł robot warty 5 tys , odmówilismy ale pan z busa myślał ze nas namówili i zaproponował ze nas odwiezie z rzeczami do domu , pani była napoczątku bardzo miła póżniej się mocno zdziwiła ze nas nie namówiła a przy wyjściu już nie była zbyt miła upomniałam sie o tablet a pan krzyczał daj im mante za 40 zł ale na odczepnego dała videorejestrator jak sie okazalo w domu popsuty w sumie kupiłam lanoline za 25 zł choć sprawdziłam w necie od 5,99-7,99 chciałam sprobować . nie polecam straczony mój czas jedyny plus skorzystałam kilka minut z masażera i maty masującej . dodam ze jak dzwonili pytałam na jaki temat spotkanie pani powiedziała ze firma activ life i ze o zanieczyszeniach powietrza o smogu o jonizacji , brednie nie było nic o tej firmie gdyby powiedziała ze to garnki lub fotele masujace pewnie nikt by nie przyszedł

Przemek

Naciąganie na gówniane pridukty. Wygrałem w loterii w której nie brałem nawet udziału. Prezet zupełnie inny niż obiecywany. Pierwszy raz jestem na rakim pokazie i ostatni.

Olek

Jedna wielka ściema, pani dzwoniąca zachęca do udziału w pokazie 8" tabletem z dwuletnia gwarancją a w rzeczywistości okazało się że to "tablet" edukacyjny - do pisania kredką. jedno wielkie oszustwo i ceny z kosmosu, a mimo to frajerów wśród dziadków znaleźli. Szkoda czasu na ich pokazy, nie polecam.

Mery
@Olek

Ja byłam dziś, miałbyc notebook12 cali itp itd, a dostaliśmy ... używane odtwarzacza DVD i popsute tablety bez ładowarek, porostu masakra nigdy więcej nie skuszę się na taki pokaz oszustwo!!!!

FDS

Pomoc w odstąpieniu od umowy można znaleźć na stronie fundacji Daje Siebie www (kropka) DajeSiebie (kropka) com

Bb

Byliśmy na pokazie na koniec wręczono nam tablet uszkodzony nie działa,jedna wielka ściema,szkoda starszych ludzi którzy dadzą się wciągnąć w zakupy .Jedne wielkie oszustwo ktoś powinien się tym procederem zainteresować !

diablica66

wielkie g, ceny z kosmosu, a prezenty w postaci tabletu, to zlom elektroniczny, sprzed 2010,r wycofany ze sprzedarzy w 2012 roku, za ktorego utylizacje trzeba zaolacic,

Ona2018

Jedna wielka ściema , obiecywali tablet haha a dali wideo rejestrator do auta i to jeszcze uszkodzony.Nie pozdrawiam!

Czym spowodowana jest Wasza mała aktywność na forum? Opinie osób zatrudnionych w salute w Poznaniu są bardzo pomocne dla innych użytkowników forum. Jak oceniacie firmę jako pracodawcę? Jakie są pozytywne aspekty pracy w tym miejscu? Czym salute jako pracodawca wyróżnia się od pozostałych firm?

Uczestniczka spotkania o 14.00

Jeśli Państwa produkty są takiej jakości jak używany tablet dawany jako prezent na spotkaniu w hotelu Fokus 15 lipca br. w Łodzi przez Waszych przedstawicieli, to nikt rozsądny ich nie kupi.

Czy posiadacie aktualne informacje odnośnie rekrutacji w firmie? Na jakie stanowiska salute potrzebuje pracowników? Jaki typ umowy firma podpisuje z pracownikami? Co składa się na ewentualną premie? Zachęcam osoby zatrudnione w salute do aktywności na forum, gdyż pomoże to osobom zainteresowanym złożeniem CV w firmie.

Firma Salute czy też przedstawiciele tej firmy organizujący pokazy to (usunięte przez administratora) w pełnym wydaniu. Naciągają starszych ludzi na zakup sprzętu za przynajmniej podwójną cenę, a także namawiają na przybycie na pokaz wabiąc ludzi prezentami takimi jak np odkurzacz samobieżny . Po przybyciu na pokaz facet w prezencie oferuje ci kamerkę internetową za parę groszy. Naiwna uczestniczka pokazu

Forum dotyczy opinii na temat tego, jakim pracodawcą jest Salute. Zatem zachęcam osoby związane z firmą do aktywności na forum. Jak oceniacie oferowane warunki zatrudnienia? Czy wynagrodzenie jest satysfakcjonujące? Czy obowiązują was pozapłacowe benefity? W jaki sposób naliczane są premie?

Czym jest spowodowane to, że nie piszecie nic o pracy w Salute? Czy to oznaka zadowolenia z tego pracodawcy? Napiszcie, czy w ostatnim czasie zaszły jakieś znaczące zmiany. Czy zatrudnione osoby mogą liczyć na zniżki pracownicze?

to nie prawda żę tylko starsi ludzie kupują na takich cyrkach. Na spotknie na które ja z żonąposzedłem było sporo młodych. nie wiem jaki i kiedy ale udało im się tak nawinąć nam makaron na uszy - że też podpisaliśmy umowę. Dzień później - telefon do rezcznika praw konsumenta - ale nie powiedział co mamy zrobić. tylko to, ze mamy wysłać im odstąpienie. żadnego wzoru, zadnej pomocy, NIC. Udao nam się znaleść Fundajcę - Daje Siebie - oni zajmują się prawami konsumenta właśnie. I co sieokazało - że bez problemu od umowy można się wycofać. I teraz - gdy nie mam sprzetu masującego za setki złotych , gdy pozbyłem sie kredytu bankowego mogę powiedzieć FUNDACJA DAJE SIEBIE robi kawał dobrej roboty. Dla mnie - odstąpienie od umowy to był pikuś przy ich pomocy. To tyle. Paweł z Ożarowa

Zachęcam byłych i obecnych pracowników do napisania kilku zdań o warunkach zatrudnienia w firmie. Czy grafik można dopasować do swojej dostępności? Czy wynagrodzenie jest wypłacane w terminie? Jak wygląda kwestia umowy?

Asia

Z tego co udało mi się dowiedzieć telefonicznie, firma Salute nie organizuje pokazów , Pokazy organizują inne firmy które sprzedają produkty Firmy Salute. Produkty według mnie są OK!

Zostaw merytoryczną opinię o Moda Meska Agata Konieczna - Poznań

Moda Meska Agata Konieczna
3.1/5 Na podstawie 46 ocen.

Moda Meska Agata Konieczna