Opinie o Skrzeszewscy Sp.j. w Busko-Zdrój

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Skrzeszewscy Sp.j.. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Skrzeszewscy Sp.j. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja odzieży wierzchniej

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Skrzeszewscy Sp.j. w Busko-Zdrój

Kabanos

Firmę z czystym sumieniem mogę polecić osobom, które nie mają życia rodzinnego, a ich hobby to spodnie jeansowe. Przecież 1400 zł za miesiąc pracy, to uczciwe pieniądze! W sam raz na ratę kredytu na mieszkanie lub na wakacje z 3 osobową rodziną "pod gruszą" w namiocie.

Shrek

Bo to jest solidna firma. Przekonałem się o tym kiedy zacząłem tu pracować. Niestety firma zatrudnia czasem osoby które, jak się potem okazuje nie nadają się. Jeśli pojawił się jakiś niepochlebny wpis to niestety od takiej osoby, która sobie nie radziła z sobą i z pracą, i z którą firma musiała się pożegnać.

Shrek

1800 to dobre zarobki na takie stanowisko.

BBBBe

Dobre sobie, mogę wrzucić tu wyciąg z wypłaty i skrin z wyrobionym palnem na miesiąc. Za panda 50 tys. zł wypłata wacha się w okolicy 1800zł jeśli dodasz to tego brak poszanowania twojej osoby. I chodzi mi tu o wdzięczność przesz szefostwo. Bo jeśli mówi, że da ci określony procent za sprzedaż to nigdy nie dotrzymuje słowa bo potem okazuje się ze miałaś lepsze zatowarowanie niż w poprzednim roku w związku z tym było ci łatwiej. Prace w każdy weekend w miesiącu bo dla nich praca do 17 w sobotę to dzień wolny a jak masz już wolna niedziele to przecież już cały wolny weekend. Jak tą kwotę podzielisz przez ilość godzin, nadgodzin w każdym miesiącu to i odejmiesz jeszcze od tego skradzione spodnie to ta praca jest naprawdę tego nie warta. I proszę mnie tu nie szczuć donosem do biura i prokuratur mam grafiki itp. Znalazłam prace w innym sklepie gdzie nie mam pogoni za klientem, z fajnym socjalem i wyższą pensją. Kochani da się jednak pracować normalnie:)

Kochany pracownik
@BBBBe

To wszystko prawda, a kto wierzy w utopie tu smarowana przez ten całą firmę to niech idzie i sie przekona jak tam jest. W tedy nauczy się rozróżniać co jest prawda a co nie.

Jak przebiegła Twoja rozmowa kwalifikacyjna w firmie Skrzeszewscy Sp.j.? Napisz o swoich odczuciach ze spotkania. Czy coś Cię zaskoczyło w oferowanych warunkach współpracy? Opowiedz nam o tym.
Sonic

Nerka, firma zamykała sklep a pomimo to nie zwolniła ani jednej osoby z 8 osobowej załogi, tylko wszystkim zaproponowała przejście do innych sklepów tak aby pasował im dojazd z domu do pracy. To zdarza się rzadko.

Sonic

Pracowałam i było ok. Mogę polecić. Dobre warunki i fajna atmosfera.

Jol84

Witam i potwierdzam że to porządna firma. Tu liczy się praca i ludzie!

Joanna

Zgadzam się w 100% z Aleksandrą. Fajni ludzie, fajna atmosfera, fajna firma.

Aleksandra Wielka

Dodam jeszcze - proponuję, takiemu żeby założył własną firmę, zainwestował oszczędności i zatrudnił jakiegoś darmozjada - to puści go z torbami i wtedy zobaczy dlaczego niektórych nasza firma zwalnia albo powoduje, że zwalniają się sami! Rotacja jest w każdej firmie bo u nas pracują młodzi ludzie. U nas rotacja jest i tak bardzo mała w porównaniu do innych sklepów w galerii. To o czymś świadczy!

Aleksandra Wielka

Kasiu, nie ma co dyskutować. U nas w sklepie jest super atmosfera, fajni ludzie i współpraca z właścicielami bez zastrzeżeń. Czasami szefowa przyjmie jakiegoś buca co popracuje kilka dni i tylko kłopotu nam narobi. Szefowa ma za miękkie serce!

Ja jako nieliczna mogę coś powiedzieć o pracy w tej firmie bo po prostu tam pracuję. Dla mnie super! Tylko proszę leserów, nie przychodzicie do nas. Idźcie gdzie indziej!

Tommy

A ja nie jestem żadnym administratorem, pracy nie polecam w tej firmie nikomu kto chce sie wpakować na mine jakich wiele. Pracowałem i nie polecam. Nie będę się powtarzał bo inne osoby powyżej jasno wyraziły swoje opinie.

Krzysztof

Zgłosić nadużycie to powinni pracownicy. Może wreszcie coś by się tam zmieniło.

Hej wszystkim. Pracowałem w tej firmie kilka lat i to jest naprawdę solidna firma. Wymagają zaangażowania w praceę ale doceniają ludzi. Byłem światkiem zwolnienia złodziejki. Wyleciała z wielkim hukiem, a szef mówił że sprawę przejmuje prokuratura. Rok temu zmieniłem robótkę na garnitury i dziś trochę żałuję. Obiecywali wyższe zarobki ale okazało sie ze brutto a nie netto. Zamienił stryjek siekierkę na kijek!

widz

Widzę, że właściciel firmy sam sobie komentarze pisze na tym forum. Nie wiem kogo chce nabrać.. "Były pracownik", "pracownik" , "Kazimierz".. tak - jasne.. a świstak siedzi i..

@widz

Widz'u ja jestem pracownikiem tej firmy i podpisuje się zawsze tylko i wyłącznie "pracownik" ale ty "widz" jesteś moderatorem i pracujesz dla Gowork. Raz podpisujesz się "jacek" a potem "widz".

A.

W skrócie: Płatne nadgodziny? Pierwsze słyszę. Urlopy? Chyba jesienią. Wolny weekend? Żaden w miesiącu. Wypłaty zawsze w terminie? Nie zawsze w terminie. Umowa? Zlecenie przez kilka miesięcy, potem najniższa krajowa. Odpowiedzialność materialna? Tak, z doliczoną marżą. Elastyczny grafik? Nie elastyczny grafik. Premie kwartalne/świąteczne - Brak/kartka z życzeniami. Zapraszam do składania Curriculum Vitae.

@A.

Kolega A nigdy nie pracował w tej firmie bo pisze nieprawdę. Łatwo to sprawdzić. Zawiadomię biuro aby zgłosiło nadużycie. Prostuję: Płatne nadgodziny? ZAWSZE Urlopy? BEZ PROBLEMU PODANIE I UZGODNIENIE Z BIUREM Wolny weekend? W SKLEPACH PRACUJĄCYCH W WEEKENDY KAŻDY PRACOWNIK MA CO DRUGI WEEKEND WOLNY Wypłaty zawsze w terminie? ZAWSZE Umowa? ANI JEDNEJ GODZINY PRACY BEZ UMOWY! Odpowiedzialność materialna? TAK, W CENACH HURTOWYCH Elastyczny grafik? ZAWSZE! Premie kwartalne/świąteczne - DLA AKTYWNYCH

kolego Jacek. przecież to ty jesteś moderatorem i pracujesz dla gowork.

openminded

Jestem super zadowolony z tej pracy i oby tak dalej!!

Kazimierz
@openminded

Dla mnie też ok. Zawsze mogłoby być lepiej ale na tle innych firm to raj! Coś na ten temat wiem, bo pracowałem w kilku sklepach sportowych.

Całe to forum jest bez sensu. Najpierw moderator z gowork rzuca temat, draży go a byli pracownicy ulegają tej manipulacji bo siedzą w domu i mają czas na grzebanie w internecie z nudów. Zadowolonych z pracy, choć jest o wiele, wiele więcej nie mają czasu siedzieć na forach. Czy opinie pozytywne czy negatywne są bez sensu bo wywołane przez moderatora forum. Pozdrawiam tych którzy nie mają co robić.

To_dobre

Dobre jest to ciągłe gadanie... każdy pracuje minumum 4 lata, a co troche wisza ogłoszenia o prace na witrynach... w tej firmie zaczynali chyba tylko i wyłącznie właściciele ;-)

hehe

widzę, że właściciel firmy przeglądnął opinie (se chłop przysnął parę tygodni haha) i musiał na szybca podszyć się pod trzech niby pracowników firmy, szczególnie musiało mu ciśnienie skończyć na widok komentarzy o jego firmie w dniu 16 września - wrzucił aż dwa komentarze w odstępie 4 godzin, później chwilę ochłonął i dwa dni później se myśli; "no dobra, jeszcze jeden pozytywny komentarz napiszę, tak dla świętego spokoju", no i napisał. musiało ulżyć. a tekst o "20 lat w firmie" to już chyba któryś raz się przewija na tym forum. to znaczy że co? pracownicy zaczynali sprzedawać dżinsy na studniach, później ślub, kupno mieszkania, dziecko i teraz po 40tce dalej sprzedają dżinsy?? hehe dobre naprawdę! to już pewnie ich dzieci też dżinsy sprzedają lol

Zostaw merytoryczną opinię o Skrzeszewscy Sp.j. - Busko-Zdrój

• Jak się pracuje w Skrzeszewscy Sp.j.?

Zobacz opinie na temat firmy Skrzeszewscy Sp.j. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 9.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Skrzeszewscy Sp.j.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 9, z czego 5 to opinie pozytywne, 4 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Skrzeszewscy Sp.j.
4.4/5 Na podstawie 151 ocen.

Skrzeszewscy Sp.j.