Opinie o Skrzeszewscy Sp.j. w Busko-Zdrój

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Skrzeszewscy Sp.j.. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Skrzeszewscy Sp.j. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja odzieży wierzchniej

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Skrzeszewscy Sp.j. w Busko-Zdrój

Pracowałam kilka lat, z przykrością stwierdzam że szefostwo psychicznie znęca się nad pracownikami. Wyzwiska i poniżanie było na porządku dziennym. Praca w weekendy oczywiście niepłatne. Zero premii i pochwały. Odradzam!

@Anna

Potwierdzam, wszystkie nagabywane opinie o tej firmie to prawda niestety.

Artur

Zdecydowanie nie polecam, znęcanie się, neurotyczne szefostwo, cześć wypłaty dostajesz pod stołem. A z tej części zawsze coś urwie. Przychodzisz przed pracą by sprzątać tam za darmo. Jeśli lubisz być oszukiwany to jest miejsce dla Ciebie

@Artur

Napiszesz, jakie sytuacje oraz zachowania szefostwa uzasadniają tak dosadne określenia, których użyłeś? Czy od rozmowy o pracę wiedziałeś, że do obowiązków będzie należało sprzątanie i uwzględniono to w spisie zadań w umowie o pracę? Dopytuję, gdyż w propozycji zatrudnienia na UoP na czas określony dla recepcjonisty z września pisano o kwocie 3600 zł brutto, a także o obsłudze recepcji, sprzedaży miejsc hotelowych, a także pracach pomocniczych przy obsłudze gości. To dla pewności i w razie przyszłych rekrutacji może się dowiem, czy to wszystkie zadania, i czy w trakcie współpracy nie dochodzą kolejne?

Kamila Nowy wpis

Też mi się praca w weekendy za free wydawała abstrakcją ale ktoś niżej bronił firmy, że pracę ocenia ok. Wiecie czy nie ma nowych przyjęć dla magazynierów bo nic takiego nie udało mi się znaleźć? Jeżeli ktoś wie jak z kasą i umowami to będę wdzięczny.

Wdzięczna
@Anna

Nieprawda, Skrzeszewscy to pracodawcy o wielkiej kulturze osobistej. Wymagający, ale sprawiedliwie oceniający swoich podwładnych. ja przepracowałam kilka lat i nie spotkałam się z przypadkami złego traktowania. Pozdrowienia dla pani Barbary.

Maja
@Wdzięczna

To skąd taka rozbieżność we wpisach? Sama się gubię ;P

imaskingu
@Anna

co? Jak praca w weekendy nie płatna? co za głupoty!!! Kobito czy czytałaś coś pisałaś????

Demaskator
@Anna

Pisze pani dyrdymały. Albo dlatego, że panią zwolniono albo pani tam nie pracowała. Ja pracuję w tej firmie i nie potwierdzam.

Gabriela
@Demaskator

To, że Pan nie potwierdza to już zawsze jakaś informacja. Tyle że mogły Pan w takim razie to jakoś rozwinąć?

@Anna

Większych głupot w życiu nie słyszałam ????

@Anna

Właściciele to wspaniali, niezwykle empatyczni ludzie. Wymagający, co jest rzeczą oczywistą, ale bardzo sprawiedliwi w stosunku do pracowników. Pracownik, który poważnie i rzetelnie wykonuje swoje obowiązki jest traktowany z należną mu estymą. Atmosfera w pracy bardzo dobra i niestresująca. Przepracowałam kilka lat inie spotkałam się z najmniejszym objawem nie sprawiedliwego traktowania. Pozdrawiam serdecznie moich byłych pracodawców.

Beata

Dobrze czytać takie opinie. Czy mogłabyś napisać jeszcze jak z wynagrodzeniem? Czy dobrze płacą? Ogólnie to chciałabym się dowiedzieć też jaka jest atmosfera wśród wspolpracowników? Można się dobrze tutaj czuć?

@Anna

Cześć - większych bzdur nie słyszałam. Czy to jest ta (usunięte przez administratora) wywalona jakiś czas temu? Pracuję wiele lat. Nic nie można zarzucić firmie ani szefostwu. Od wielu lat bardzo dobrze.

Klara

A ja chciałabym dopytać o te weekendy. Rozumiem, że praca w weekendy jest płatna a mogę wiedzieć ile? Czy stawka za weekendy jest wyższa? Ile razy w miesiącu trzeba się liczyć z pojawieniem się w pracy w weekend?

Ktoś
@Anna

Nic się nie zmieniło umowy na minimum z tzw nagrodą/ nie zasłuzysz to nie masz/,soboty nie płacą nadgodzin,a odbierasz nie dzień za dzień tylko liczą ci godziny ile, czyli za 2 soboty masz 1 dzień . A nawet każą pracować w swoim hotelu pracownikom ze sklepu. (usunięte przez administratora) Umowy stałe nie istnieją! Nawet po wielu latach tłumacząc się wynajmem.

Rozczarowany

Płaca minimalna,bez premii, dodatków za sprzedaż .nikt nie ma umowy dłuższej niż na rok,a pracują lata Kierownik sklepu nie ma nic do powiedzenia, soboty były odbierane teraz nie. Właścicielce nie dogodzisz,czepia się ,jest niemiła,.tam nie ma żadnych pracowniczych spotkań, więc taka jest atmosfera lubienia się. Nie polecam

@Rozczarowany

A może motywują jakoś pracowników w pozapłacowy sposób? Ja bym chciał złożyć cv jako sprzedawca i szukam czegoś na stałe, a Ty tu piszesz o roku, więc nie wiem co myśleć. Dobrze rozumiem, że teraz te soboty są jakby obowiązkowe?

Paweł Nowy wpis
@Anna

Potwierdzam, wszystkie nagabywane opinie o tej firmie to prawda niestety.

Użytkownicy czekają na odpowiedź 52 dni.

Jak jest z pakietem medycznym w Skrzeszewscy Sp.j.? Można dołączyć rodzinę?

Artur

@Artur

Jak przebiegła Twoja rozmowa kwalifikacyjna w firmie Skrzeszewscy Sp.j.? Napisz o swoich odczuciach ze spotkania. Czy coś Cię zaskoczyło w oferowanych warunkach współpracy? Opowiedz nam o tym.
Aga

Nie uznają oczywistych reklamacji. Jestem w szoku jak żenującą odpowiedź dostałam na moją reklamację - spodnie za prawie 400 zł! Sprzedać potrafią , bo obsługa w Galerii Krakowskiej super - ale już za jakość tego co sprzedają nie ma kto odpowiedzieć. Żenada totalna! Odradzam zatem zakupy w tej firmie. Jeśli tak podchodzą do klientów to pewno nie lepiej do pracowników... Zresztą powyższe opinie nie napawają optymizmem.

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa ważną rolę. Jak wygląda ten aspekt w Skrzeszewscy Sp.j.?

Ag***a

Atmosfera tam zawsze była super. Sami sobie tworzymy atmosferę. Szefostwo na poziomie. Gorąco pozdrawiam!

Alicja
@Ag***a

A jak z wypłatą? Jest na poziomie?

Zorro
@Ag***a

Ten komentarz strasznie ma sztuczne brzmienie.

Beata
@Zorro

To jak jest według ciebie? Jaka ta atmosfera? Chodzi mi tu głównie o relacje między współpracownikami, ale w sumie chętnie też się dowiem na jakie traktowanie można liczyć ze strony szefostwa?

Venezuela

Pytasz o prace w biurze czy butikach?

Dominika
@Venezuela

Trochę się wtrącę, mam nadzieję, że to ok. A jak jest w biurze? Od paru tygodni szukam właśnie pracy przy administracyjnych rzeczach, niefizycznej. W ogóle przyjmują osoby z mniejszym doświadczeniem?

Ag***a

Bardzo porządni ludzie: szefostwo jak i pracownicy. Pracowałam parę lat, tęsknię czasem za firmą. Odeszłam bo wyprowadziłam się za mężem. Fajnie było, fajni ludzie to podstawa. Pozdrowienia dla całej załogi. Kto pracował ze mną to wie o kogo chodzi. Wpadnę do was przy okazji jak będę w Krk.

Bryk

Dla mnie dobra firma , fajna praca.

Jak wygląda ścieżka kariery w Skrzeszewscy Sp.j.? Czy trudno jest zdobyć awans?

imaskingu

przyjmij się i sam sprawdź

Gabriela
@imaskingu

No ale po to to forum jest, żeby na czyiś błędach móc się uczyć. :( Po co ryzykować zmarnowanym czasem jak tutaj od kogoś można się czegoś ciekawego dowiedzieć? ;)

Igor

Podpowiedzcie czy firma prowadzi aktualnie jakieś rekrutacje? Jaka jest forma umowy

Xyz
@Igor

5 miesięcy siedzisz na zleceniu zanim dadzą Ci umowę . z miesiąca na miesiąc odpisujesz nową... Eiem bo pracowałem tak..

Łukasz
@Xyz

Czy następna umowa tuż po zleceniu jest już umową na czas określony? Praca na zleceniu to pewna niedogodność związana z brakiem płatnego urlopu i chorobowego, stąd moje pytanie. Dodatkowo zachęcam Cię do przybliżenia warunków zatrudnienia dotyczących wynagrodzenia. Czy są jakiekolwiek premie, szkolenia, lub pakiet socjalny? Czekam na Twoją opinię.

Discoverer
@Łukasz

Dzień dobry moderatorze z Gowork. Każda następna umowa po zleceniu jest umową o pracę. Firma oferuje szkolenia, premie.

Strongmax
@Discoverer

Jakie szkolenia ? Jedyne szkole nie to szkolenie factory z obsługi Nie firma organizuje tylko centrum

Pani Iwonkabo
@Łukasz

Nadgodzinna w tej firmie jest niepłatna i to nie jest żart. W związku z tym że dłużej pozostajesz w pracy masz możliwość wyrobienia większego targetu za który w teorii dostajesz większe wynagrodzenie. Szkolenia maja tylko kierownicy, pakiet socjalny nie istnieje. Umowa o zlecenie często są przedłużana tak by pracodawca nie był zobowiązany do podpisania umowy na czas nieokreślony.

była pracownica
@Strongmax

potwierdzam!

@Igor

Wszystko ok. Właściciele bardzo mili pozytywnie nastawieni do pracowników. Komu zależy na pracy, chce i potrafi pracować, znajdzie tutaj swoje wymarzone miejsce. Pani Barbara,owszem wymagająca, ale sprawiedliwa w ocenie podwładnych. Świetna pracodawczyni, przyjazna ludziom.Polecam.

Grażyna

No to fajno, a możesz się odnieść do tych wcześniejszych wpisów i dodać coś o nadgodzinach, umowach i szkoleniach? No wiesz, coś o konkretach ;)

Nik

Pracowałem parę lat. Można zarobić. Jasne warunki pracy i wspaniali ludzie. Wszystko ok. Gdyby nie wyjazd za granice to pewnie bym dalej pracował.

Jolka Nik

Cześć Nam się super pracuje. To jest super pracodawca, dobra firma i markowy towar. Te nagatywne opinie to taka jedna pańcia pisze cośmy się jej pozbyli z naszego sklepu. Szefostwo pytało pracowników czy przedłużać z nią umowę i myśmy się zlitowali i przedłużyli. Jak tylko dostała nową umowę to zaczęła totalnie zlewać temat! Osobiście dzwoniłam do szefostwa żeby przysłali kogoś innego do pracy a z nią się pożegnali. I tak zrobili a ta pańcia teraz wypisuje takie bzdury!

Niezadowolony
@Jolka Nik

Firma (usunięte przez administratora) kup spodnie i nigdy nie otrzymasz pozytywnie rozpatrzone reklamacji. W Modlniczce ci powiedzą nie ma po co zgłaszać bo jak juz nie ma tego modelu na sklepie to reklamacji nigdy nie uznają.

@Jolka Nik

Dobra firma haha i markowy towar. Firma która nigdy nie akceptuje reklamacji. Wiec klient nie ma na co liczyć na pozytywna reklamacje. Towar raczej z wyprzedaży który nie wytrzymuje roku. 99% reklamacji jest rozpatrywane na kolanie. Czasem nawet nie wysyłany tylko rozpatrywany w sklepie przez zwykłych pracowników. Tak wyglada ta niby super firma i super pracodawca.

Co wchodzi w socjal Skrzeszewscy Sp.j.?

Fff

Hahaha Social? Skrzeszewscy nie oferują socjalu

Dominika
@Fff

Czyli Skrzeszewscy jako pracodawca nie oferują żadnych dodatków socjalnych? Rozumiem, dziękuję za info. A macie tam jakiś system premiowy? Jeśli możesz, to opowiedz coś o tym, będę wdzięczna.

A.

Pierwszy raz się spotkałem z takim wyzyskiem jeżeli chodzi o pracodawcę. Płacą minimalną a chcą żeby człowiek robił za 3 osoby . Soboty pracujące a płacą śmieszne pieniądze . Atmofera kazdy obgaduje kazdego. Dramat nie polecam.

nauticus

Dla mnie praca super. Wynagrodzenie stałe + od wyników pracy. Dla mnie super bo nie przychodzę się poobijać tylko pracować. Niezadowolony to może być tylko ten komu nie chce się pracować. Tacy to lepiej, żeby nie zajmowali u nas miejsca tylko poszli gdzieś indziej. Ja mogę mówić tylko w najlepszych słowach o tej pracy.

Flipo

Jeden wielki "fejk" . Podstawa na papierze reszta w kopercie; zespół- każdy dla siebie A nikt wspólnie, nowy pracownik na początku to jakiś chrzest chyba przechodzi czy się to da zajechać czy nie, a inni kawka na zapleczu. Reklamacje ... wszystkie odrzucone, dopiero jak klient grubsza aferę kręci to wtedy żeby dymu nie było czy wizyty w sądzie to się wymienia. Praca Psychicznie tam jest ciężka.

Firma koszmar! Nie polecam!! Jak to prywaciarz. Za braki płacić normalne ceny (330 spodnie). Ewentualnie może dadzą 30% zniżki jak humor dopisze. O swoje pieniądze doprosić się nie można. Księgowa nic nie wie. Dzwoń dalej. Kolejna nic nie wie i tak w kółko. Obcinanie pensji w tej firmie jesr normalne. Dosyłanie pieniędzy kurierem w kopertach jak od x lat. Na umowie sucha podstawa. Jedynie potrafią wyzwać i tyle.

Jakie narzędzia pracy zapewnia Skrzeszewscy Sp.j.? Można liczyć na służbowe auto? Czy można z niego korzystać również poza godzinami pracy?

Pracownica

Jakie auto służbowe ???? tam nawet strój służbowy trzeba samemu sobie kupić ????

Pracownica

Wrangler ... koszmar ... duży sklep dużo pracy - ok to rozumiem Ale traktowanie pracowników ... zeby premie konkretne wziąć to trzeba się podlizywać klientom tak że aż mają dość, nawet jak nie chce to trzeba zaraz iść powrotem zapytać czy czasem zdania nie zmienili .. premia do koperty... mamy 21 wiek A to się dalej dzieje... za straty place pracownicy... cieszę się że znalazłam pracę w korporacji. Dużo pracy ale przynajmniej wiem że tyle płacą ile mi się należy i doceniają wkład włożony w pracę

OLA

Ja też jestem bardzo zadowolona, Polecam

Zostaw merytoryczną opinię o Skrzeszewscy Sp.j. - Busko-Zdrój

• Jak się pracuje w Skrzeszewscy Sp.j.?

Zobacz opinie na temat firmy Skrzeszewscy Sp.j. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 9.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Skrzeszewscy Sp.j.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 9, z czego 5 to opinie pozytywne, 4 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Skrzeszewscy Sp.j.
4.4/5 Na podstawie 151 ocen.

Skrzeszewscy Sp.j.