Opinie o Auto Bemowo II w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Auto Bemowo II. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie Auto Bemowo II o rekrutacji.

Branże: Prowadzenie badań i analiz technicznych dla firm

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Auto Bemowo II w Warszawa

Daniel Nowy wpis

Nie rozumiem jaki związek z opinią o pracodawcy mają wpisy zostawione przez klientów?

Daniel Nowy wpis

Jasiek Nowy wpis

@Piotr a czy są to jakoś skrócone godziny pracy?

Piotr Nowy wpis
@Jasiek

W Wigilię? Tak, są skrócone. Dziwne zainteresowanie wzbudza ten dzień, jak widzę.

Czy Wigilia jest dniem wolnym od pracy w firmie Auto Bemowo II? Jeśli nie, to jak to wygląda, są skrócone godziny pracy?

Pracujemy w Wigilię, godziny pracy ustalamy z naszymi diagnostami i informujemy o tym naszych klientów.

logo firmy Konsultant medyczny w sklepie medycznym
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Serwisant Rowerowy
logo firmy Specjalista / Specjalistka ds. sprzedaży zagranicznej
Dobrzechów
Europak Sp. z o.o. sp.k.
Patrycja

@Piotr, czy jesteś oficjalnym przedstawicielem firmy Auto Bemowo II na forum GoWork.pl? Brak rotacji w firmie, zazwyczaj jest pozytywnym sygnałem dla potencjalnych kandydatów. Czy możesz napisać jakie wymagania powinien spełniać przyszły kandydat do pracy? Czy osoba bez doświadczenia ma jakieś szanse? W jaki sposób sprawdzane są kompetencje kandydata na rozmowie?

@Patrycja

Przepraszam za brak odpowiedzi, ale nie śledziliśmy wiadomości na tym forum. Obiecujemy poprawę ;) Tak, jestem właścicielem Auto-Bemowo II. Wymagania kandydatów do pracy podaliśmy na swojej witrynie internetowej (usunięte przez administratora) można przesyłać aplikacje, jednak od razu zaznaczamy, że nie prowadzimy w tej chwili rekrutacji. Staramy się zapewnić odpowiednie warunki pracy naszym diagnostom, więc i nie chcą nasz opuszczać :) W ciągu ostatnich 3 lat rozstaliśmy się z jednym diagnostą spoza Warszawy, który znalazł zatrudnienie bliżej swojego miejsca zamieszkania oraz jednym, który nie spełnił naszych oczekiwań jeśli chodzi o standard obsługi klienta. Co dla nas jest najważniejsze? Kultura obsługi klienta. Nie chcemy, żeby dla naszych klientów wizyta na stacji była stresująca. Diagnosta powinien przekazać klientom informacje o stanie technicznym pojazdu i o zauważonych problemach, które mogą pojawić się w przyszłości, a mające wpływ na bezpieczeństwo jazdy. Nie każdy pojazd przechodzi badania techniczne, ale jeśli klient wychodzi ze świadomością, że ma to wpływ na jego bezpieczeństwo, a nie widzimisię diagnosty, to taki klient do nas wraca, w dodatku ze znajomymi. W tej chwili mamy klientów nawet spoza Warszawy, którzy robią wiele kilometrów, żeby to u nas zrobić przegląd - wszystko dzięki naszym diagnostom i ten poziom chcemy utrzymać. Polecam przejrzenie opinii naszych klientów w Google, to wiele powie o naszych standardach pracy. Czystość - czasy w których SKP i warsztaty samochodowe kojarzyły się z plamami oleju i porozrzucanymi w przeróżnych miejscach narzędziami naszym zdaniem bezpowrotnie minęły, zwracamy więc uwagę na kulturę pracy naszych diagnostów. Doświadczenie - tak, jest istotne, ale nie widzimy też przeciwwskazań, by młody diagnosta zdobywał odpowiednie szlify właśnie u nas. Jeszcze raz podkreślę - nie prowadzimy w tej chwili rekrutacji, jednak zbieramy aplikacje diagnostów, by skontaktować się z wybranymi kandydatami w miarę potrzeb.

Tomasz

SZYBKO, SPRAWNIE, PROFESJONALNIE

Henry

Zastanawiająca jest ta cisza na forum. Jest tak dobrze czy tak źle?

@Henry

Od ponad dwóch lat, czyli od zmiany właściciela, w SKP w zasadzie nie ma rotacji pracowników, co o czymś już świadczy. W tej chwili pracuje pełna obsada stacji, czyli trzech diagnostów, więc na dzień dzisiejszy nie poszukujemy osób do pracy. Jakby się coś zmieniło oczywiście będziemy informować. Natomiast jeśli chodzi o nasze standardy pracy, zapraszamy do zapoznania się z opiniami o SKP naszych klientów (Google).

Czy firma potrzebuje pracowników, może ktoś wrzuci coś o pracy?

Yoanna

Świetna i szybka obsługa, fachowa pomoc i doradztwo - i bardzo dogodne godziny pracy! Polecam! :)

Gutek

Szkoda, że nikt nie pisze jak się pracuje?

Mario

W dniu w wczorajszym miałem przyjemność zrobić przegląd w samochodzie Honda Acord 2.4 DOHC . Muszę przyznać że na samym wstępie zostałem miło przywitany, a przebieg badania technicznego przebiegł w super atmosferze. Pełen profesjonalizm i fachowa praca ze strony Panów diagnostów. Polecam to miejsce wszystkich z Bemowa i okolic.

Czy po zmianach jakie miały miejsce faktycznie jest teraz zupełnie inaczej, sympatyczniej? Pracowałem w firmie i wprawdzie ja nie narzekałem ale czasami były trudne sytuacje.

A jednak nie myślałem że zmienię zdanie na temat tej stacji. Właściciel się zmienił i nowi pracownicy, normalnie podchodzą do człowieka i życzliwie nie to co było za starej "władzy". Warto teraz do nich podjechać w końcu miło i życzliwie

A wiec stąd wiem kto tam pracuje bo powiedzmy że bywam tam codziennie i bynajmniej nie u "wielmożnego " , "wspaniałego", "cudownego" i takie tam inne bzdury właściciela SKP. Widuje tam ciągle i Adama i Lubą. Co do ich pracowników to zmienią się tam częściej od bielizny..... Warsztat obok jest owszem inną firmą. Co do odbioru przez TDT przeżyłem tam jeden odbiór przez nich i mało miał wspólnego z poważnym odbiorem. Ale spoko jeśli coś się zmieni to będę o tym wiedział :-)

Mariusz
@Piotr

Ty chyba na tirach jeździsz, że każda kobieta dla ciebie to od razu Luba... Może wejdź, pogadaj jak człowiek, skoro tam jesteś codziennie, a nie siejesz ferment. Widzisz, ja byłem. Pracuje tam teraz na zmiany dwóch młodych diagnostów, którzy robią normalny przegląd, więc nikt ci nie strzeli pieczątki bez oglądania auta. Natomiast stację prowadzą nowi właściciele, pan Piotr i przesympatyczna pani Joanna, bynajmniej żadna rosjanka. Idź, pogadaj, skoro tak cię temat męczy, a nie bzdury opowiadasz.

@Mariusz

Ok Skoro zapraszasz to wpadnę. Ale nie mam ochoty gadać z "byłymi" właścicielami. Rozumiem też z twojej wypowiedzi że nie mają tam już żadnych wpływów i nie spotkam ich tam ? Luba nie jest Rosjanką a Ukrainką tak dla sprostowania.

Duzy

Mnie nie przyjęli bo maja już pracowników, a Ciebie zwolnili bo byłeś słabym diagnosta?Zima idzie wielkimi krokami roboty wystarczy dla Wszystkich,nawet dla Ciebie.

@Duzy

Pierwsze słyszę, że ilość pracy w tej branży zleży od pory roku, to nie budowlanka. Panie "wspaniały Diagnosto" tutaj jest dyskusja na temat pracodawcy oraz warunków pracy i Pańskie osobiste "wycieczki" w moim kierunku są troszkę nie na miejscu. Życzę powodzenia w znalezieniu pracy.

Duzy

Wydaje mi się, że jesteś konkurencja tej stacji i dlatego tyle jadu w tobie.Jest ładna pogoda ,wyjdź na spacer i daj odpocząć oczom.pozdrawiam

Adi

Panowie, każdy kto zna branże przeglądów technicznych wie, że jeśli zmienia się podmiot prowadzący SKP (nie ważne czy kupił Stację Kontroli Pojazdów czy ją np dzierżawi) to wszystkie odbiory TDT musza być robione od nowa. To nie działa na "pstryknięcie palców". Aby stacja zmieniła właściciela to musiała by być zamknięta według mnie około miesiąca jeśli nie dłużej. Mi się wydaje że Adasiowi po prostu, zwyczajnie skończyli się diagności do pracy i musiał coś wymyślić. Z pewnych źródeł wiem, że sam dzwoni do diagnostów którzy dopiero zdali egzamin i proponuje pracę.

Duzy

Dlatego ze jestem dobrym psychologiem I potrafię odrzucić dobro od zła.

@Duzy

To powinieneś się cieszyć, że oni odrzucili ciebie jako pracownika :D

Duzy

Co wy za głupoty piszecie.Byłem na rozmowie kwalifikacyjnej ale niestety się nie dostałem. Bardzo miłe małżeństwo przeprowadzalo rekrutacje. Żadnego Adama ani Rosjanki tam nie było .Polecam wszystkim tą stacje .

@Duzy

Czemu tak bardzo polecasz skoro tam nie pracowałeś ani nie pracujesz? Tak ujęła cię rozmowa?

A jednak Lechu kłamał. Kadra stara - właściciel ten sam...

bezstronny
@Piotr

Jeśli jesteś tak zorientowany to powinieneś wiedzieć, że na wpis w Sądzie Rejonowym czeka się około miesiąca. Nowe osoby (diagności) na Stacji Kontroli - widziałem osobiście. Serwis działający obok to inna firma, która wynajmuje pomieszczenia. Więc na jakiej podstawie stwierdzasz, że Lechu kłamie i nic się nie zmieniło?

Zostaw merytoryczną opinię o Auto Bemowo II - Warszawa

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Auto Bemowo II?

Kandydaci do pracy w Auto Bemowo II napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Auto Bemowo II
1.8/5 Na podstawie 28 ocen.
  • Himalajska 1
    01-493 Warszawa