Opinie o Arche Consulting w Wrocław

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Arche Consulting. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Arche Consulting o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Firmy rekrutacyjne

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Arche Consulting w Wrocław

Bodzio

Jestem zainteresowany płatnym programem rozwoju kariery. Może ktoś mógłby pomóc i napisać kilka informacji? Chciałbym wiedzieć cośkolwiek zanim zwrócę się do firmy oficjalnie. Będe bardzo wdzięczny.

forest

Nie polecam.Jak przychodzi co do czego to mydla oczy,wciskaja kit i udaja zdziwionych .Ignorancja i ściema.Brałem udział w,, castingu ,,na mechanika samochodowego,mam duże doswiadczenie i gadam nieżle po angielsku.Oczywiscie same superlatywy przez telefon z ich strony,a potem tylko zwodzenie i mydlenie oczu.Sam znalazłem sobie niezła robote bez pomocy żadnej agencji,bezposrednio u pracodawcy w Szwecji,także jak chcecie pracowac to nie przez polska agencje.

Pojawiło się kilka nowych miejsc pracy w Katowicach. Osoby zainteresowane pracą w tym obszarze zapraszamy do zapoznania się z aktualnymi ofertami pracy. :)

Mirek

Zapomnieli wtedy o tych ofertach, ale teraz już wszystko jest na swoim miejscu. ofert jest dużo, pojawiły się 12.09

Firma Arche Consulting prowadziła rekrutację na stanowisko Video Content Analyst with German. Podziel się swoimi wrażeniami. Daj znać, ile czasu trwała rozmowa kwalifikacyjna oraz z ilu etapów się składała. Co Cię pozytywnie, a co negatywnie zaskoczyło?

Zbigniew

Jakoś wcześniej, podczas wszystkich ustaleń nie zapominali :)

beata

Staszek skąd wiesz ile można zarobić na tym stanowisku Pełnomocnika ?Brałeś udział w rekrutacji?Zakończyła się już ta rekrutacja? Pracodawcą raczej nie jest Arche a ich klient- duża firma spożywcza.

Małgorzata K.

Również nie polecam tej firmy. Brałam udział w rekrutacji i na samym początku kontakt był dobry. Zawsze dostałam odpowiedzi na zadane pytania. Po kilku dniach od rozmowy dzwoni do mnie i mówi "Firma jest Panią zainteresowana, wypadła Pani pozytywnie, ale czekam na potwierdzenie od kierownika" I na tym koniec. Oczywiście rozumiem że firma mogła wybrac kogoś innego i ja byłam tego świadoma, ale czy to tak trudno odpisać na meila ? Albo po prostu dać znać ,ze wybrali inna osobę? Wydaje mi sie że to nie takie trudne, tym bardziej że przed rozmową dzwonią, przypominają a potem zwyczajnie w świecie maja osoby które czekają na odpowiedz gdzieś.

Zbigniew
@Małgorzata K.

Potwierdzam. U mnie było to samo, nawet nie raczyli zadzwonić i poinformować, że jednak nic nie będzie z tej współpracy mimo tego, że firma prawie mnie już "zatrudniła"... Lepiej odpuścić sobie współpracę z tą firmą.

toja1984

O czym Ty mówisz???

diti

nie polecam, beznadziejne podeście do kandytata, marnowanie prywatnego czasu, brak kontaktu ze strony rekruterów, zero profitów (mają jedynie dofinansowanie do lunchu).

Stachu

@martynkaX: twój ton jest żenujący, wystawiasz bardzo kiepską opinię swojemu pracodawcy, nie dziwie się już zatem teraz waszym wymyślonym rekrutacjom. detektywem nie trzeba być, wystarczy zadzwonić do firmy do której rzekomo rekrutujecie, co też uczyniłem, byli bardzo zdziwieni że się na nich powołujecie. Ps. zamiast siedzieć na gowork w godzinach pracy weź się do roboty, a przede wszystkim zacznij szanować innych ludzi, bo chyba w domu tego nie mieli czasu żeby cię nauczyć.

Stachu

Firma najprawdopodobniej przeprowadza wymyślone rekrutacje. Dzwonią do ciebie że "już, teraz" trzeba przeprowadzić rozmowę rekrutacyjną, co więcej, proponują ci nawet jechanie do nich pół Polski żeby tę rozmowę przeprowadzić, a kilka dni po takiej rozmowie dzwonią do ciebie i mówią że ich klient jednak rozmyślił się i nie szuka nikogo do pracy. W ten sposób prawdopodobniej szkolą swoich pracowników, szkoda tylko że kosztem innych, LUDZI.

ana

zapraszają na kilka rozmów i nie przekazują sobie tego, co zostało wcześniej ustalone.... na rozmowie (drugiej) można więc usłyszeć od pana managera m. in., że za te pieniądze będzie miał kogoś z większym doświadczeniem i kompetencjami

zal

Bardzo nieprofesjonalna firma o ile firma można ich nazwać! Nie polecam!

kandydat

Nieprofesjonalne podejście do kandydata, nie szanowanie jego czasu, osoba rekrutująca nieprzygotowana do rozmowy, brak informacji zwrotnej.

Anonimowy

Bardzo złe podejście do kandydatów, ignorowanie kontaktu po procesie, brak informacji zwrotnej, zbywanie ludzi. Stanowczo nie polecam! Zawiodłam się strasznie na tej firmie.

Zostaw merytoryczną opinię o Arche Consulting - Wrocław

• Jak się pracuje w Arche Consulting?

Zobacz opinie na temat firmy Arche Consulting tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

Arche Consulting