Opinie o ALCO-TRADE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ w Kołaczkowo

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie ALCO-TRADE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w ALCO-TRADE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Przemysł Alkoholowy - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o ALCO-TRADE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ w Kołaczkowo

Sob

Ciekawe ile wzrośnie zatrudnienie na IVp. po merger -ze

Z terenu

Oby to już była ostatnia pomoc. Szkoda kasy dla tych nieudaczników z zarządu. Kiedyś kadrami zarządzała jedna dziewczyna a teraz piękny wielki dział. Co te dziewczyny tam robią. Jedna dostała auto służbowe tak słyszałam od ludzi z 4 piętra.

Rob son

Dodaj mobbing, conajmniej dziwne relacje damsko-męskie, zaraz awanse, niekompetencje HR... Zwolnienia ludzi przez tego człowieka niby komercyjnego, aby przykryć własną nieudolność, a może i czas jaki spędza nad własnym biznesem... też ciekawe.... I uwaga za gołorka teraz głowy ścinają :)

Lesia
@Rob son

No faktycznie grubo jest.

4 pięterko

Z terenu mało widzisz, ale wkrótce zobaczycie nad czym spędzaliśmy w stolicy ostatnie miesiące. Potrzebne były i będą narady bo projekty są skomplikowane i bardzo trudne do realizacji w obecnej sytuacji. Konieczne jest i będzie ciągłe ich monitorowanie tak, żeby dokonywać na bieżąco korekt. Niestety nie, możemy dzielić się tymi informacjami zbyt wcześnie. Bądźcie cierpliwi. W tym roku będą duże pozytywne zmiany. Bardzo chciałabym uchylić rąbka tajemnicy, ale jest jeszcze za wcześnie, a sama też o wszystkim nie wiem, Wiem, że tu w stolicy bardzo ciężko ludzie pracują i dlatego musi być nas więcej i więcej bo nie dajemy już rady.

PHx
@4 pięterko

Sciance-fiction. Nie z tą ekipą u steru. Chyba, że wezmą jakiegoś super mistrza z KP.

Bu

Takie TVP w wykonaniu MBWS

@4 pięterko

Strateg Cypis? :)

PH.max

Czy to prawda, że dostaniemy podwyżki wynagrodzeń już w styczniu ?

@PH.max

Już 2.01 o godzinie 8:00 KOS będzie czekał z aneksem ????

@PH.max

I jak tam podwyżki ? hehe

@99

Podniżki.

Kaska
@PH.max

Podwyżek nie będzie bo za wolno poprawia się sytuacja w firmie. Będą tylko premie dla zarządu za ich tytaniczną pracę.

?

Czemu kasowane są posty o wyczynach Cypiska i pięknym zachowaniu przed świętami?

Roman

a co to za zachowanie?

Polska płd.
@Roman

Się dziwie czemu tu taka cenzura prewencyjna? R błaga admina czy Cypis? Moze Cypisek sie pochwali sukcesami, bylo tu u nas roznie, ale jak ktos tu napisal, co wycieli, Cypisek przekroczył poziom dna, jako manager, lider i czlowiek. Huczy po rynku.

Miki
@?

Co ten Cysio nawywijał tym razem? Mówcie jasno i odważnie towarzysze

@Miki

I towarzyszki. Liczą się fakty!

Szczególnie Towarzyszka :)

Hmm

Kurcze przed Świętami to bardzo słabo. Skomentuje to tak: Warto być uczciwym, choć nie zawsze się to opłaca. Opłaca się być nieuczciwym, ale nie warto. Władysław Bartoszewski

Wu

Czyma sie Cysio kurczowo bo taka szansa już się raczej nie pojawi. Chociaż za chwile Robi powie „check” :) a pod dywanem bałagan, w księgach też pusto. Klienci hmmm, warto zapytać jak tam sukcesy.... Pół roku się utrzymał w sumie :)

Lovix
@Wu

Eeeee, jedno mu wyszło :) hłehłehłe...

Don Dżon
@Lovix

Hehehe :)

Xmas
@?

Patrze na ludzi w biurze i zastanawiam się jak niektórzy na spokojnie siądą do Wigilii? Ja bym miała problem. No cóż ci co wiedzą to wiedzą. To chyba takie polskie jest, kopać doły, robić intrygi, a potem ładnie się opłatkiem dzielić.

HEHe

To jakiś romans na 4p kwitnie?

Ty myślisz, że ktoś się tym tu przejmuje? Wolne żarty.

Erka

J donosiła na Biedronka, za jego plecami. (usunięte przez administratora) Będą awanse, zobaczyta :)

G

Tak było.

Ups
@HEHe

Raczej tandetna prywata i zamiatanie pod dywan.

Holistyczny Negocjator
@Ups

Każdy co ma takie bzdury nawypisywane na linked-in musi mieć problem egzystencjalny. Pytanie tylko kto ma większy taki ktoś czy taki ktoś co zatrudnia takiego ktosia. Pytanie filozoficzno-holistyczne.

Franc
@Holistyczny Negocjator

Tak to czytam i stwierdzam, że Francja ma mega (usunięte przez administratora) w tym archeo. Mega. Ktoś to kontroluje? Pewnie nikt.

PH

W normalnej firmie byłaby gruba sprawa o mobbing. Jak tam zamkniecie roku przez Holistycznego?

Snieżka
@PH

Headhunter sie mnie pytal co tu sie dzieje, jak mu powiedzialam kto jest szefem czyli Cypis to tylko pokiwal glowa... doskonale wiedza kto tu jest kto. Numery grudniowe tez juz pewnie zaczna krazyc...

PH 3

Nie pompowanie trupa tylko Rob potrzebuje kasy, żeby dokończyć restrukturyzację. W nowym roku będziemy już rentowni.

@PH 3

To napisz @PH 3 w 3, 4 punktach na czym ta restrukturyzacja ma polegać.

PH 5
@PH

Restrukturyzacja kosztowa, spłaszczenie zarządzania, przebudowa portfolio produktów i racjonalizacja działań rynkowych. Mało ? Trzeba mieć bardzo dużo złej woli, żeby tego nie widzieć.

Brałeś udział w rekrutacji do Sobieski sp. z o.o.. Jakie warunki Ci zaproponowano? Czy na rozmowie kwalifikacyjnej panowała przyjazna atmosfera? Czy coś Cię zaskoczyło?
Anka

Hejka. Może wiecie kiedy ruszy w MBWS rekrutacja na PH ?

Alo

Podobno Robi odchodzi. Czy wiecie coś na temat

oko proroka
@Alo

Nie siej plotek. Rob ma wieloletni plan i go realizuje. Od nowego roku będą duże pozytywne zmiany w firmie. Nowi ludzie, nowa energia. Nie zapominajcie jesteśmy trzecim graczem na rynku.

Duda Gracz
@oko proroka

Ciecim chyba

RKS
@oko proroka

Trzeci gracz tylko dzięki spadkowi po ekipie Sobieski Sp. z o.o. czyli wódce Krupnik. Od tamtej pory firma stoi w miejscu. Kolejne ekipy nic nie wymyśliły. Ogólnie opcja spadkowa niedługo BB was przegoni. Co do Roba to taki figurant do przekazywania informacji z Francji nic więcej.

Robił Kupę

Eeee tam zostawi holistycznego i pewno damę jego :)

Niestety

Potwierdzam.

Bu

przekroczył cięńką czerwoną linie. Tak się nie robi. Rynek już wie. Rynek pamięta. Rynkowi nie pozwolimy zapomnieć... Zdrowych i pogodnych Świąt - Cyisku.

Obserwatorka

Wychodzi z założenia: ratuj się kto i jak może. Jeszcze jedna pensja, jeszcze audik, jeszcze paliwko... zaraz zobaczymy kto następny. W każdym razie ilość osób, na które da się zwalić kurczy się. Z naszej strony korytarza wygląda to słabo. Bardzo słabo.

? PH?

Udało się?

@? PH?

NIE

Zalegający muł na dnie

Krupniku nie masz takich budżetów i FV od 2017 nie zaplacone .Gdzie się podziały wasze półki i wasze smaki krupnika haha...Jedyne co wam się udało i możecie się tym pochwalić to Brak Was na Rynku.

mbws
@Zalegający muł na dnie

Nie mamy nic wysoko marżowego opieramy sie tylko na tanim Krupniku, nikt nie myśli do czego to prowadzi. Strata na koniec roku ok 80 melonów. W przyszłym roku sprzedajemy majątek i od lutego połowa ludzi idzie do zwolnienia. Ot taka przyszłość

Korfanty

Vivat Comex! Vivat!

RKS
@mbws

Jest William Peel, Sir Pitterson, San José, Gin Old Lady's, Glenroger's, Gautier, likiery Marie Brizard, jest modne Prosecco są Rosolisy ale brak pomysłu na te produkty. Nieudolność działu handlowego i marketingu to przyczyna że handlujemy tylko Krupnikiem. Nie wspomnę, że jakakolwiek nowość to nowy skopiowany smak Krupniku lub Sobieskiego.

@mbws

Czyli pomysł jest co dalej. Sprzedać aktywa, zwolnić ludzi i back to game :)

W
@PH

Za to niektórzy mają premie ustawione

PH

Miała być jedna grupa a będzie bez Polmosu Łańcut. Czyżby znalazł się kupiec?

PH 2
@PH

Podobno tak, ale Łańcuta nie chcą kupić

PHX
@PH 2

No to Cysio z ekipą z roboty leci jak jest kupiec.

PH3
@PHX

Podobno mają już nowego, jakiś też był tylko się w końcu nie zgodził. Pewnie czekają zatem na kupca bo to on wstawi swojego

@PHX

Casio zwany Cypiskiem? Zaginiony brat bliźniak Arbuza?

PH-X
@:-)

Grudzień A.D 2019. Jakie są sukcesy Cysia z Krakowiaków na polu zwanym potocznie sprzedaż? Hmm :-) Co zrobił, czego dokonał? Jaki zespół zbudował? Gdzie sukcesy? W sumie to go ze zdjęcia widziałem, bo w rynku nie bywa :-)

@PH-X

Co się dopytujesz nieuku. Przecież facylituje jako facylitator strategiczne imperatywy firmy jako holistyczny negocjator biznesowy w obszarze strategicznego biznesu. Kołczuje takze zespół za pomocą holistycznych metod timbildingu i holistycznego targetowania za pomocą fidbeku.

krac

Już haery przygotowuja wersje mocnego odchudzenia zatrudnienia. Jest kilka wersji rozwiazań. Na razie wielka tajemnica ale na 4p niektórzy juz wiedzą. Godzina "zero" jest blisko. Milutka sie wykazuje i biega do Robiego z planami zwolnień. Ktos przygotował ale ona biegnie i prezentuje jak swoje.

Pambuk
@krac

Na rynku ma opinie zjechaną. Zatem musi ślinić ucho. Znamienne, że pani Ania ją olała z kretesem, a starała się tak, że hoho.

Fu
@krac

Arbuz też jej pewnie podziekuje.

AVON
@krac

Ciekawe czy AJ jest świadoma tego błedu?

Brrr
@Pambuk

Rety, ale (usunięte przez administratora). Anglik nie panuje już nad niczym, skoro tak się dzieje.

Wacek
@krac

Tylko jak to jest? Mówiła, że tylko Ania i dla Ani to ona wszystko. Jak miała być zmiana to wychwalała Anię i psioczyła na Cesarza z Anglii. A teraz biega w podskokach do Roba, uprzednio abdykując z zarządu. Ktoś wytłumaczy? - Ania już złą bo do AVON-u nie wzięła - Już Ani nie kocha tylko kocha Roba - Kocha Anię i Roba - Kocha Anię, ale się wstydzi powiedzieć Robowi - Walczy z miłością - Nie wie już kogo kochać? Ja już nic w tej sadze miłosnej nie q-mam. Ale myśle, że sprawę wkrótce rozwiąże kolejny rewizor :-)

Efraim

Grudzien

Pela
@Wacek

Ania też była zła, nawet bardzo. Tak na uszko Robowi się mówiło. Zatem jak flaga na wietrze. Wszyscy są źli, na każdego haka trzeba mieć.

Czemu szukamy komercyjnego?

Już?

Zofia
@Hehe

Zauważyłam, że nieco odbiegliście tu od dyskusji o najważniejszych tu aspektach. Dlatego przerwę Wam na moment. W Sobieskim szukają właśnie Specjalisty ds. Obsługi Klienta. Orientujecie się może, czy na tym stanowisku wymagane jest duże doświadczenie w obsłudze klienta?

@Zofia

A to co się wyprawia nie jest ważnym apektem?

R
@?

Bo może być coś trzeba posprzedawać wreszcie? Ale w sumie, po co się napinać :-) ważne, aby na spotkania chodził :-) A chodzi ładnie. Ma też zawsze jakieś zdanie, zwykle nie swoje, ale ma. To ważne.

Pacze
@R

Ząbki suszy lepiej niż Arbuz. W sumie podobny, a nawet bardzo. I ta udawana werwa :)

Archeolog

I pomyśleć, że minęło 20 lat i z fajnej firmy urządzono śmietnik. Zaczął Pan T., a skończyli jego "zdolni" następcy... szkoda!

D
@Archeolog

Zobacz co sie odwala na 4p. Rozwalili wszystko już dokumentnie.

@Archeolog

Ja mam pytanie czy Cysio kiedykolwiek coś w życiu sprzedał? Co on robił w poprzednich pracach? Jakie miał sukcesy?

Czesia
@Archeolog

Firma to ludzie, kultura organizacji, liderzy, atmosfera. Chyba nie muszę dalej komentować.

@Czesia

NIC z wymienionych w MBWS nie znajdziesz.

Sprawiedliwy
@Czesia

Nie musisz. Jak nie ta to inna, rynek pracy jest „otwarty”.

I tyle
@Sprawiedliwy

I 99% pracowników szuka. Z pozdrowieniami dla kadrowej.

Sierżant sztabowy

kIEDYŚ TO BYŁY CZASY. GK i jego przy upasy ech..az sięłezka

Antonina
@Sierżant sztabowy

A kanapki na każdy koniec miesiąca przynosił Mr. Rollo :)

A ja na luzaczku. Planów jeszcze nie ma, zadań jeszcze nie ma, stresu brak, nikt nic nie wymaga a premia wpada w całości. Czego więcej chcieć :). Dziękujemy Grzesiu.

Pani

Pani Drt też jej przeszkadzała, kiepsko wyciszone pokoje mamy :) pan od stonki, też jej nie w smak. Zasłyszane.

@Pani

Czyli gry salonowe, gierki, gra w zielone, czułości, zabawy i tańce, po co w sumie sprzedawać, przygrywa orkiestra pod batutą nieszczęsnego HR. A robota jak stoi tak stoi. No cóż grudzień za pasem. Jak tam hurt?

Hehłacz
@?

A akcyza 10% hop :) Kto to tera kupi? Ełrokesz?

Pablo

My na Krakowiaków nawet nie wiemy że linie stoją. U nas info że wszytko jest pięknie. A dlaczego stoją, może ktoś się wypowie?

Prof. dr
@Pablo

Bo sie nie sprzedaje? :)

@Pablo

Ale fury w leasingu i wachę za darmo macie? Ktoś z was tam sprzedaje? W polu nie wiadomo co robić od paru miesięcy. Kto tam mądry zarządza? Beka jak 150. Niech ktoś kumaty powie Prezesowi, aby poczytał to forum to może tą grzybnie usunie z 4p, bo to chore jest.

Beata
@?

Bo im się zwyczajnie należy! :)

Regan

Wszyscy do (usunięte przez administratora) tylko ONA najlepsza :) Taaaaaa..... Słyszeliśmy.

Ulka
@Pani

Drt Biedronek Ziemniaczek D Trade Marketing Marketing HR Finanse - wszyscy Pani przeszkadzają w rozwoju osobistym i zawodowym. Ludzie są niedobrzy. Wszyscy powinni się podporządkować, a najlepiej się zwolnić, aby nie przeszkadzać.

Dla kumatych

Wazelina – substancja mazista, dość rzadka, bezwonna, niskotopliwa, niewysychająca, koloru od białego poprzez żółty do brązowego – we wszystkich wypadkach dość prześwitująca. Jest mieszaniną węglowodorów parafinowych (alkanów) z pogranicza stałego i ciekłego stanu skupienia w normalnych warunkach otoczenia (temperatura topnienia 35–45 °C) – głównie są to dokozan (C22H46) i trikozan (C23H48)[1]. W innych wersjach może wykazywać wyższą temperaturę topnienia (36–60 °C) i zawierać głównie nasycone węglowodory zawierające >25 atomów węgla[2]. Nazwa pochodzi od marki Vaseline[3], która upowszechniła się jako określenie ogólne produktu tego typu.

ASF
@Dla kumatych

Na 4p płynie Missisipi wazeliny. Strach za klamkę złapać. Jeden mistrz wazeliniarstwa postanowił kontynuować swoja karierę poza struktura MBWS. Ciekawe czy zabierze ze sobą zakupowiczkę. Teraz schedę przejmują nowi (usunięte przez administratora)

Beton
@ASF

I Renie :)

Bzyk
@Beton

Chyba nie, bo go utopiła. Oczywiście za plecami, śliniąc się w swym uśmiechu.

Zygzak.
@Bzyk

Ktoś odważny zrobi audyt zakupów oraz wszelkich usług kupowanych przez HR? Od A do Z, od początku kadencji.

Sygnalistka Fin
@Zygzak.

Pod lupę: szkolenia dla PH (wybór dostawcy, ceny, przetarg), procesy rekrutacyjne - przetarg ceny, BHP, usługi i konsultacje prawne, stawki, zlecenia. I na koniec czy przypadkiem dostawcy nie pracowali w poprzednich firmach. Audyt najlepiej zrobiony przez EY. Każda faktura pod lupę.

Hmmm
@Sygnalistka Fin

Ciekawe, ciekawe

AAn
@ASF

(usunięte przez administratora) Taka jej metoda wobec facetów szefów, żadna jej nie przebije. Rob odpuści jej najwieksze błedy.

@AAn

Tylko kto ją z taką opinią (uwaga- to już 3cia firma z taką opinia...) zatrudni. Rob - wake up.

hmmm
@Sygnalistka Fin

Chyba to trzeba wysłać do Francji...

Lady
@AAn

Do czasu, do czasu..., wystawia ją, a sam nie weźmie za nic odpowiedzialności.... dobrze wymyślił.

Mimi

Jakimi autami jeżdżą PH?

Power

Ruszajmy do walki. Jest nowy power! Razem dokonamy cudu. Możemy wszystko. Jesteśmy diamentami! Jest nowa energia!

Hurrraaaa
@Power

Cysio i Grzesio nas uratujom!

Bodzio
@Power

Kiedy w końcu jakieś nowości na półkach?

@Bodzio

Są nowości Sobieski Wiśniowy z nuta burbonu i Krupnik Gorzki jest potencjał.

Hahahaha
@PH

W czym? Nikt tego nie chce. Ph Stocka miał polewke :)

@Power

Czy to kolejna infantylna inspiracja z kadr? Podobna w sumie do infantylnych spisków. Kto teraz po Arbuzie? Na ludzi z zaciągu Roba jest za krótka. Musi boleć. To może Cysio? Bez afery i intryg obecnosc na 4p traci sens, bo inne koleżanki są 10x lepsze. AJnie zabiera ze sobą, bo się kapneła zdajsie.

@?

Podobno szukają... nowe rozmowy na mieście były. Kadry się mogą bardzo popeawić.

Miła

Ooo a Kasia finansowa mobbingerka teraz u Was pracuje ?

Agusia
@Miła

W MBWS to tak jest dobrych wartoścowych ludzi sie zwalnia a przyjmuje się z przeszłością mobbingową, przykładów jest wiecej czyz nie

Miłek
@Miła

To sobie mogą z R podać rączki. De facto tak to się dzieje gdy ludzie są brani z łapanki, expaci nie czują niuansów, dla nich Polacy wyglądają jednakowo. Nie są w stanie rozpoznać kto zacz. Nie odróżnią ziarna od plew. Kadry, bo tak je nazwijmy to zbędny byt i istniejący pewnie tylko dlatego, że Rob uwielbia wazelinę. Pewnie jemu to imponuje, przy chichocie biura. Się tylko zastanawiam gdzie ci ludzie znajdą robotę w przyszłym roku. Polacy w sensie.

Czuła
@Miłek

R gwiazda UL i Pepsi :) oj chodzą legendy... jedna warta drugiej, a wyścig trwa :)

A
@Agusia

Tak to prawda. Szczególnie takim się dziękuje (za pomocą intryg) co wykryją nieprawidłowości.

Grzelka
@A

Po raz kolejny twierdze, że za kolarzy takiego g... nie było. Było ciężko, od groma roboty, ale atmosfera była o niebo lepsza. MIkołajek trzymał za twarz R i jej geszefty. Bidna była, że hej :)

Jarząbek
@A

Puk puk w czoło. Jakie nieprawidłowości. Procedury jasno określone, wreszcie wiadomo kto i co może. Plany wyznaczone, ambitne zmiany organizacyjne, łączymy spółki w jedną dużą spółkę. Dołączają do nas nowi, utalentowani ludzie, a osoby z doświadczeniem są docenione za swój duży wkład w rozwój organizacji. Trzeba nie chcieć zobaczyć, jak szybko poprawia się sytuacja w spółce. R wie co robi :)))

Ryszard O.
@Jarząbek

Sama sobie to piszesz? Jak jest widać, KP z przewagą i to boli najbardziej :)

A co to za historia?

To żart?

S
@?

To nie Kasia jest problemem na 4p.

Piwko
@S

Przekonamy się, przekonasz się

Myszka
@S

R jest. Mam nadzieje, że faktycznie jest tak, że karma wraca. Moja opinia fatalna i coraz bardziej mam teorie, że niektórzy powinni mieć bezwzględny zakaz zajmowania takich stołków.

Pradwa
@Jarząbek

Wiedząc co robi uciekła z zarządu :) Opinia się ciągnie, Kasia to z „tematami” przy niej pikuś :) Arbuz może podziękować o wiele innych osób. Niestety każda firma i te same problemy.

Kto następny? Obstawiamy.

Renault obstawiam

Fa

R! 10:1

@?

To ta od kazań i bonusoów? To jeśli to ta R to jsko prosty PH, jestem za! Mój region też.

Sir
@PH

Jeden z ostatnich złogów. Teraz musi głośniej wychwalać pod niebiosa Anglika :) i pewnie więcej dawać mu fidbeków na kolegów i koleżanki. Myśli pewnie, że nikt nie wie :)

Kumak
@Sir

Ale jak może kochać Anglika, skoro kocha tylko AJ i tylko dla niej przyszła do MBWS? Coś nie kumam.

@?

Anglicy szukają, tylko chętnych brak.

Zofia
@:)

Na pewno pracujecie w firmie Sobieski i dlatego bardzo liczę na Waszą pomoc. Właśnie szukają tam Przedstawicieli Handlowych i oferują zatrudnienie w ramach umowy o pracę. Ale czy jest to umowa od razu na czas nieokreślony czy jednak na określony? Wiecie to może?

Warsz

Jest połączenie , ale po co? Bo łatwiej jest przygotować upadłość jednej firmy niż kilku rozproszonych.

@Warsz

Tak :) zatem z przykrością stwierdzam, że wyścig szczurów co się teraz odstawia nie ma sensu..., koleżanka wie?

Domorosły HAER
@:)

Wiersze Jana Brzechwy są zawsze na czasie, a ten w szczególności, zatem ze specjalną dedykacją: "Na straganie" Na straganie w dzień targowy Takie słyszy się rozmowy: "Może pan się o mnie oprze, Pan tak więdnie, panie koprze." "Cóż się dziwić, mój szczypiorku, Leżę tutaj już od wtorku!" Rzecze na to kalarepka: "Spójrz na rzepę - ta jest krzepka!" Groch po brzuszku rzepę klepie: "Jak tam, rzepo? Coraz lepiej?" "Dzięki, dzięki, panie grochu, Jakoś żyje się po trochu. Lecz pietruszka - z tą jest gorzej: Blada, chuda, spać nie może." "A to feler" - Westchnął seler. Burak stroni od cebuli, A cebula doń się czuli: "Mój Buraku, mój czerwony, Czybyś nie chciał takiej żony?" Burak tylko nos zatyka: "Niech no pani prędzej zmyka, Ja chcę żonę mieć buraczą, Bo przy pani wszyscy płaczą." "A to feler" - Westchnął seler. Naraz słychać głos fasoli: "Gdzie się pani tu gramoli?!" "Nie bądź dla mnie taka wielka" - Odpowiada jej brukselka. "Widzieliście, jaka krewka!" - Zaperzyła się marchewka. "Niech rozsądzi nas kapusta!" "Co, kapusta?! Głowa pusta?!" A kapusta rzecze smutnie: "Moi drodzy, po co kłótnie, Po co wasze swary głupie, Wnet i tak zginiemy w zupie!" "A to feler" - Westchnął seler.

Hehehehe
@Domorosły HAER

W punkt!

@Warsz

Może nie upadłość tylko sprzedaż polskiego biznesu.

PH 3
@PH

Dlaczego mieliby nas sprzedać ? Mamy nowy RTM, przy łączeniu backoffice schudnie, sprzedaż dobrze idzie. Tylko, żeby Roberto został bo już ploty chodzą.

@PH 3

Przekaz dnia lepszy niż w wiadomościach TVP :) :) :)

Czadomen
@:)

Wracam do domu po ciężkiej nocy Byłem u rudej, kocham jej oczy Jeszcze teraz tego nie wiem Czy byłem z nią w piekle a może w niebie Ruda tańczy jak szalona Krzyczy, piszczy to jest ona Rudą lalę pokochałem Z rudą noce są wspaniałe Widziałem wiele, słyszałem jeszcze więcej Ale nawet nie marzyłem o takiej panience Zamykam oczy i widzę jej ciało Chciałbym dziś tam wrócić bo ciągle mi mało Ruda tańczy jak szalona Krzyczy, piszczy to jest ona Rudą lalę pokochałem Z rudą noce są wspaniałe Ruda okazała się być blondyną Gdy rozjaśniłem pokój swoją peleryną Lecz z tamtej nocy niczego nie żałuję Co ona potrafi jeszcze to czuję! Ruda tańczy jak szalona Ruda tańczy jak szalona Ruda tańczy jak szalona Ruda tańczy jak szalona

H
@PH 3

Napisał kroś zatrudniony przez Roberto :)

Obiektywnie
@H

A co w tym złego. R ma ogromne doświadczenie, 13 lat w Diageo, SABMiller gdzie podwoił zyski w dwa lata, świetnie radzi sobie z sytuacjami kryzysowymi, wielokrotnie ratował firmy przed strajkami. Świetnie zorganizowany, analityczny umysł, doskonale rozumie nowoczesne zarządzanie i świetnie porusza się na ryneku FMCG. Jest z nami tylko 7 miesięcy, a efekty jakby był 7 lat.

I bomba
@Obiektywnie

Tylko coś mu pipul menedżment nie idzie :) I sprzedaż, ale to szkopuł :) Piszesz o KP? :) :) :)

Obserwatorka
@I bomba

Hmm, pracowała nad nim niejaka R, woziła po Warszawie podczas długiego weekendu, do Łańcuta, z urlopu rezygnowała, przymilała się, potem wyszło, że nadawała na ludzi. Wyszło wszystko ze szczegółami bo świat mały. Jak zwykle takie rzeczy wychodzą po czasie. Jak zwykle po czasie ktoś, kogoś pyta czy to prawda... i wychodzi, że nie było... ot takie tam. Pewnie się bała, że kolarz powie co się wyczyniało... No i co? To jest lider? A dajcie spokój. Gość, którego można nasączyć.

!
@Obserwatorka

Prawda. Nowemu też natruła. ciekawe co z Arbuzem było...

Im the Legend :)
@Obiektywnie

Z tym KP to chyba nie tak było :) Ale ciiiiiiiii :)

Obiektywnie bardziej
@I bomba

Nabija się człowiek bo co innego zostało ? „Potenga” ?

Hmm
@Obiektywnie bardziej

No tak.

Ave Tytan Biznesu!
@Obiektywnie

Którą poeci wyśpiewali ojczyzna, co to od Kamczatki po szynach pędzi aż po San, którą jak mleka pełny dzban podają dzieciom czule matki, - to Stalin! Którą wykuło stu kowali w pieśni i w czasie i w przestrzeni, w węglu i w miedzi, w srebrze wód, ojczyzna, której żaden knut już swoim świstem nie ocieni - to Stalin! Wschód słońca, co się w piecach pali, który zastyga w przęsłach mostów, co się zaciska w groźbie kul, ojczyzna, jak jesienny ul, w pożodze wojny cichy ostrów, - to Stalin! I moja lira z nowej stali i dumnie przemieniona muza, obywateli jasny wzrok i głos, i oddech, myśl i krok i wolność, która nas odurza, - to Stalin!

Iza
@:)

Jest inaczej. Dwie kobitki cały czas rywalizują u Robiego. Szepczą mu na ucho i jadą z dużą iloscia wazeliny. Wazelina leje sie na okragło bo nigdy jej za dużo. Wiecie które to , jak obstawiacie?

Kaska
@Iza

Wiem kto to robi bo tą słodka wazelinę widać w biurze. To dwie na R jedna z imienia druga z nazwiska. Faktycznie prześcigaja sie w tym

Ala
@Iza

Najfajniejsze jest to, że jedna na drugą nadaje :) Jak sądzicie, kto wygra? Podobno szukają już zamiennika jednej.

Racja
@Ala

Zgadzam się, nowy HR wniósłby dużo tak potrzebnej świeżości i profesjonalizmu. Brakuje i brakowało tego mocno. Tylko tym razem trzeba dużo dokładniej sprawdzać opinie kandydatów u poprzednich pracodawców.

Oby
@Racja

Oby Anglik to czytał....

Oby
@Obserwatorka

Teraz wiadomo co się stało z AG....

Tir
@Oby

Nie ma kogo żałować, w zespole nie chcielibyście mieć AG.

Ehhh
@Tir

R też nie :(

@Oby

Ma pełną informacje od swoich ludzi.

Czwartek z piętra

A nie błotoks? :)

Hazardzista
@Iza

Obstawiam R z nazwiska, jest bliżej Roba, R z imienia szlag trafia. R z imienia, będzie walczyć do końca :-)

Hazardzista
@Tir

Ale komedia z pożegnaniem pani z Litwy i pana Artka była przekomiczna.

X
@Hazardzista

Ciekawe po co? Sumienie ruszyło :-) ?

Czesuaf
@Hazardzista

A co się działo się?

@Czesuaf

Renia się działa. To juź wystarczy. Kto widział, ten wie.

logi
@Oby

Wiadomo, wiadomo dwie R wykazywały się nadawały na Arbuza do Robiego i tak go zatopiły. Dziwne jest to ze Robi nie ma zdrowego rozsadku i swojego zdania, słucha podpowiedzi i plot podsuwanych przez R.

Cz
@logi

Przerażające to wszystko. Tyle w temacie. Rozczarowanie na maksa.

Świadkowa
@Hehe

Było to obrzydliwe i paskudne.

Krakowiaków
@Hehe

Tak tak ona z usmiechem na twarzy i bardzo słodko potrafi czarować w oczy a za plecami zrobic każde .... wiecie co

Bz
@Krakowiaków

Donosy, ochrona własnych interesów (dostawców). Cała firma to widzi.

Zostaw merytoryczną opinię o ALCO-TRADE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - Kołaczkowo

• Jak się pracuje w ALCO-TRADE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ?

Zobacz opinie na temat firmy ALCO-TRADE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 26.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w ALCO-TRADE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 22, z czego 0 to opinie pozytywne, 13 to opinie negatywne, a 9 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

ALCO-TRADE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ