Opinie o Inntrade s.c. w Wrocław

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Inntrade s.c.. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Inntrade s.c. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja części i materiałów eksploatacyjne pojazdów

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Inntrade s.c. w Wrocław

Jakie wartości są cenione w Inntrade s.c.?

Majkel Nowy wpis

Jak jesteś pracowity, pokażesz że można na Tobie polegać to awans jest realny. Może i na awans trzeba trochę poczekać (bo to mała, rodzinna firma) ale na premie zawsze można liczyć.

Nikt Nowy wpis
@Majkel

Hahaha, masz poczucie humoru. Dobry żart! Uśmiałem się jak nie wiem co ????

Janek Nowy wpis

Czy trudniej pracuje się w firmie od momentu kiedy pandemia zmieniła nam życie?

Jak długo trwa proces awansu w Inntrade s.c.?

Toja

Ahahaha a jakiego awansu? Zapomnij ????

@Toja

@Twoja W Inntrade jest zupelny brak awansu? A szkolenia? Pracodawca oferuje je swoim pracownikom?

tete

A co rozumiesz przez awans? Inntrade to niewielka firma więc siłą rzeczy nie ma zbyt wielu szczebli w hierarchii, które można „zdobywać”, a to to zazwyczaj jest rozumiane jako awans. Atutem pracy jest normalna atmosfera, duża otwartość na nowe pomysły, szybki przepływ informacji a co za tym idzie szybkie decyzje. Z każdym się można dogadać, jeśli chcesz się uczyć nowych rzeczy, to po prostu o tym mówisz i rozmawiasz. Potrzebę szkolenia tez można zgłosić i nie ma z tym problemu. Jesli interesuje Cie wyścig szczurów to rzeczywiście raczej szukaj pracy w innym miejscu. Firma z normalnym klimatem, ludzie awansują jak pojawi się taka możliwość, można się ciągle rozwijać i uczyc nowych rzeczy jak się chce.

Barnaba

Zastanawiająca jest ta cisza od dawna. Jest jakiś powód, że nie piszecie?

Byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Inntrade s.c.? Podziel się relacją i opisz swoje wrażenia z rekrutacji na stanowisko Manager parku trampolin.
Aga

@Karola ciekawe jest, że piszesz, że studenci a jednocześnie, że mają duże doświadczenie, raczej jedno z drugim jednak trochę się mija zazwyczaj, dodatkowo pracowałam tam i nie było problemu z przejściem na umowę o pracę. Swoją droga jak trochę się ma w głowie i chociaż małe pojęcie o realiach panujących w PL to normalne jest w małych firmach, gdzie budżet nie jest taki jak w korpo, że póki masz opcje za pracownika płacić mniej to dlaczego nie? mi "śmieciówka" pozwoliła na mocno elastyczne godziny pracy, prace zdalną itd co dla wielu osób jednak jest plusem :) ktoś chyba jest rozżalony i ciężko mu obiektywnie spojrzeć na sytuację, jak nie umiesz radzić sobie z ludźmi to efekt jest taki, że ani tego nie zgłaszasz ani sama nic nie robisz tylko hodujesz urazę. Wszędzie znajdzie się ktoś kto w czyjejś opinii będzie "starą wyjadaczką" w sumie są 4 działy, więc można wybrać inny, jak dla mnie to naprawdę dobry wybór na start, później wedle ambicji

Alicja

@Karola, staram się na forum dopytywać i wyjaśniać takie sytuacje, które opisujesz. Wiadomo, że pracownikowi z dłuższym stażem zawsze należy się więcej i tak pewnie jest też w Inntradzie. Pytanie tylko czy kiedy takie zachowania idą za daleko, czy po zgłoszeniu do kierownictwa ktoś reaguje?

Karola

Bardzo słabo płacą ludziom z b. dobrą znajomością języków obcych oraz doświadczeniem. Wykorzystują status studenta do śmieciówek, stawki na pracę weekendową są te same co w tygodniu. Studenci wykorzystywani do pracy w każde święto (księżniczki pracujące na umowę o pracę za zwyczaj nie pracują w święta). Szefostwo całkiem ok, atmosfera w dziale niestety dużo gorzej, "stare wyjadaczki" z niewielkim talentem językowym są nietykalne pomimo tego że obrabiają wszystkim którym można (usunięte przez administratora)Współpracownicy oszukują przy "meldowaniu kończą pracę po dwóch godzinach a potem wjeżdża pudelek :)). (usunięte przez administratora)

Alicja

@Justyna Dlaczego uważasz, że @Tedy nie wie o czym mówi? Jakie jest Twoje zdanie na ten temat? Piszesz także, że nie ma szans na podwyżkę czy awans. Czy to oznacza, że firma inntrade nie prowadzi rekrutacji wewnętrznych i nikt nie dostaje podwyżek? Jak według Ciebie wygląda sytuacja w firmie?

Tedy

Jak ktoś dobrze pracuje to i podwyżki dostaje.

@Tedy

Jak nie wiesz o czym mówisz to się lepiej nie wypowiadaj.

@Alicja ja pracowalam u nich z tego co wiem umowa o prace wchodzi w gre bez problemu, godziny moga byc elastyczne- wszystko jest do ustalenia a atmosfera bardzo ok moze i nie ma szkolen ale ze to nie korpo to mozna bardzo duzo sie nauczyc jesli sie chce i takie osoby sa nagradzane awansem czy podwyzka tylko faktycznie trzeba pokazac ze Ci zalezy

@Kasia

Jaki awans i jaka podwyżka? Chyba pracowałaś w innym inntrade. W tym inntrade nie ma w ogole o tym mowy. Mozna sobie tylko pomarzyć.

Alicja

@Justyna, a czy nowy pracownik może liczyć na umowe o pracę? W jakich godzinach pracuje się w inntrade? Kto jeszcze napisze coś o tym pracodawcy? Atmosfera w pracy jest miła?

Alicja

@anonymus a co dokładnie oznacza to dla Ciebie? Wysokość wynagrodzenia podlega zawsze indywidualnej ocenie - dla każdego wygląda to zupełnie inaczej.

anonymus
@Alicja

oznacza to dla mnie tyle ze nie wystarcza od 10 do 10, przez kilka lat zarabiasz te same pieniadze. Chyba nie powiesz mi, ze kwota lekko powyzej najnizszej krajowej wystarcza w dzisiajszych czasach na godne zycie?

Alicja

@Kasia, a czy są obecnie prowadzone rekrutacje do firmy? Jak przebiega taka rozmowa? @Dawid, czy zamierzasz aplikować do firmy? A może już próbowałeś? Podzielisz się w takim wypadku wrażeniami z procesu rekrutacji? Czy pracodawca organizuje swoim pracownikom szkolenia podnoszące ich kompetencje? Podzielcie się swoimi wrażeniami, wyrażając swoją opinię na temat tego pracodawcy!

@Alicja

Pracodawca nie prowadzi żadnych szkoleń podnoszących kwalifikacje, bo nie ma takiej potrzeby. Widoku na awans również nie ma, więc nie ma sensu podnosić swoich kwalifikacji. Jest to firma typowo dla studentów, na rozkręcenie się i zdobycie pierwszych doświadczeń w pracy. Podwyżka również nie wchodzi w grę, mimo zwiększającej sie stopniowo ilości obowiązków. Rekrutacja jest stosunkowo łatwa pod warunkiem, że nie ma sie zbyt wysokich wymagań finansowych.

Kasa może nie jakaś super (we Wrocławiu rozstrzał jest taki duży że ciężko stwierdzić ile to =dużo) ale ludzie normalni i dobra atmosfera, jak ktoś chce to spokojnie zagrzeje miejsce na dłużej. Preferowani studenci ale nie jest to w żadnym wypadku warunkiem koniecznym.

Dawid

Słyszałem o firmie, że ma opinię dobrego pracodawcy. Czy dlatego nikt nie pisze? Szkoda,

Waldi

Czy firma inntrade ma jakieś oferty pracy? Nie mogę nic znaleźć? Chciałbym tu pracować, zastanawiam się nad tą ciszą na forum:?

ABC
@Waldi

A stanowisko w jakim dziale Cie interesuje?

Alicja

Heej! Firma poszukuje kandydatów! Stanowisko - Programista PHP! Powodzenia :)

bajbe

też jakl najbardziej konkretnego info potrzebuję przyjacielu, głównie w temacie wynagrodzeń. PRACA W DZIALE OBSŁUGI KLIENTA - J. NIEMIECKI - takie stasnowiisko widzę dająale ciekawe jak z prowizjami jest

anonymus
@bajbe

nie ma zadnych prowizji, kasa tez ciulowa

As

Znalazłem ofertę na stanowisko Specjalista ds. E-commerce content, mają super warunki, stabilne zatrudnienie i atrakcyjne wynagrodzenie, może ktoś z obecnych na forum może napisać coś więcej o pracy u nich?

Hm

Tak, język angielski jest głównym wymogiem na tym stanowisku. Jednak nie wiem czy widzieliście, ale chcą, by tym specjalistą został jakiś student, które dobrze by było, posiadałby doświadczenie na takim stanowisku.

Zostaw merytoryczną opinię o Inntrade s.c. - Wrocław

Inntrade s.c.
3.8/5 Na podstawie 17 ocen.
  • ul. Stanisława Dubois 8/10 lok. 7
    50-208 Wrocław