Opinie o Leroy Merlin Suchy Las w Suchy Las

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Leroy Merlin Suchy Las. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do pracy w Leroy Merlin Suchy Las o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Leroy Merlin Suchy Las w Suchy Las

Stefan 45

Witam odnoszac siedo wypiwiedzi Magdy2021 stwierdzam ze cos wtym jest. Chociaz nie rozumiem jak mozna sie sygerowac plotkami. Fakty sie licza. Jedno wiem na pewno ze pracownicy sa niedoceniani a doktor z lęka ręka podpisuję wypowiedzenia i nie zatrzymuję wartościowych pracowników.

Zbychu

Tak, pod tym względem nie ma żadnych dysproporcji.

Margolcia

Dziękujemy Pani Danucie z obsługi stoiska oświetlenie za bardzo miłą obsługę w wyborze dwóch żyrandoli. Swoją fachową wiedzą doradziła nam również w wyborze odpowiednich żarówek. Jesteśmy bardzo wdzięczni tej Pani za poświęcony nam czas.

Paula

Witam. Jak wygląda praca na lini kas dziewczyny są ok i kierownictwo ? Jak wygląda mniej więcej wynagrodzenie.

Zostaw swoją opinię o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Leroy Merlin Suchy Las. Jak oceniasz zaangażowanie rekruterów, ich podejście do kandydata, punktualność oraz organizację spotkania? Czy poleciłbyś aplikację innym? Czekamy na Twoją opinię.
K.

Jak wygląda praca na stanowisku Projektant - handlowiec? Jakie są zarobki dla nowych pracowników? Godziny pracy i elastyczność grafiku - również byłabym wdzięczna za udzielenie odpowiedzi w tej kwestii. Pozdrawiam.

Lerton merton
@K.

Odradzam, dyrektor faworyzuje jedną pania na stanowisku projektanta, która ma jakieś dziwne przywileje. Reszta projektantów jest uznawana za (usunięte przez administratora)

Aka
@K.

Prawdę powiedziawszy Pani Projektantka, która została wywołana do tablicy, odwala kawał cudownej roboty. Gdyby każda z projektantek, miała taka wiedzę i podejście do Klienta, bylibyśmy przodownikami pośród pozostałych sklepów.

Aka
@Lerton merton

@Lerton merton, mam wrazenie, ze mylisz pojęcia. Faworyzuje nie jest bliskoznaczne z widzi i docenia zaangażowanie i efekty.

ZACIEKAWIONY
@Lerton merton

co to znaczy "dziwne przywileje"?. Rozwiń jak możesz proszę nie wiem czy dobrze, że aplikowałem.......

Now

Jak obecnie kształtują się zarobki w leroy-u w suchym lesie. Jest to praca na dwie zmiany czy jak?

Kolega gej
@Now

3200 b, Praca od 6;30 do 21, 8 godzin, zdarzają się miedzy zmiany

Qwerty
@Kolega gej

3200 sklep czy magazyn? Ile taki logistyk z doświadczeniem zarówno na magazynie, jak i w markecie budowlanym może zawołać?

Pracowalem parę miesięcy. Z początku są szkolenia. Ale jeżeli chodzi o pracę to tak: praca żeby przetrwać. Nowi pracownicy dostają więcej kasy niż starzy pracownicy. Typowa praca w handlu. Jeżeli chodzi o dział logistyki - tragedia. Ludzie na przyjęciu towaru okropni, zwłaszcza dwie dziewczyny w biurze. Krzyczą obgaduja i wzywają - hamstwo i prostactwo straszne. Nikt nikomu nie pomaga. Ogólnie jest tam cała rodzina. Jeden z powodu przez który odeszlem. Kierownik obojętny na wszystko. Na handlu to samo. Jak nie masz tam rodziny jesteś wykrzyczany i opluty. Stanowczo nie polecam

Katarzyna

A jak wygląda praca na sklepie dla kobiet? Czy muszą dźwigać produkty, czy raczej tylko doradzają klientom w zakupie?

@Katarzyna

Komentarz stary, ale odpiszę dla ciekawskich. WSZYSCY pracownicy muszą wykładać towar tak ciężki na ile pozwalają na to normy pracy i trzeba być na to gotowym ponieważ zdarzają się dni kiedy to przez większość czasu wykłada się towar. Praktycznie nie zdarza się że ktoś tylko doradza klientom, chyba że nowi trafią na jakiegoś działowego cwaniaka, który to będzie próbował ich wykorzystać żeby odrobili jego fizyczną część zadania. To na szczęście jest jednak rzadkość

Kolejny Pracownik

Czas pokazał, że wcześniejsze opinie o nowym dyrektorze nie są wyssane z palca. Od listopada w sklepie panuje grobowa atmosfera, a uśmiech i ulgę na twarzach pracowników można dostrzec tylko kiedy pana Ja Tu Jestem Dyrektorem nie ma akurat w pracy. Wcześniejszy Dyrektor też kontrolował pracę pracowników (w końcu taki jest jego obowiązek), jednak był przyjacielski, znał nas, rozmawiał, a nie wydawał rozkazy jak w wojsku. Znał też słowa dziękuję, poproszę, przepraszam. My pracownicy znamy swoje obowiązki, chętnie wykonamy każdą prace, ale to SZACUNEK do drugiego człowieka sprawia, ze wykonuje się ją jeszcze chętniej i lepiej. Pan Ja Tu Jestem Dyrektorem słowa szacunek nie zna.

Pracownik 2
@Kolejny Pracownik

Co za totalna bzdura, jestem pracownikiem tego sklepu i absolutnie nie zgadzam się z opinia @kolejnypracownik. Pracując 5 lat od żadnego dyrektora nie słyszałem tyle razy słowa dziękuję co od obecnego( dziękuje przechodząc przez dział, w mailach oraz komunikatorach) i przestań gadać (usunięte przez administratora) bo ten tekst „ ja tu jestem Dyrektorem” już nie istnieje.

@Pracownik 2

Nie wiem z jakiej choinki się urwales kolejny pracownik ale słowa dziękuję od tego zaufanego w sobie b......a to nigdy nie usłyszałem. Tak jak ktoś wyżej wspomniał w człowieku zero szacunku do innych. Powiem tyle karma wraca i to podwójnie.

Pracownik 154

Stary Dyro podziękował mailowo za przygotowania do wizyty Janusza chyba nie jestes pracownikiem naszego sklepu jak go nie czytałeś.

Aga
@Kolejny Pracownik

„od listopada Grobowa atmosfera”a Ty tam nadal pracujesz dziwne ja bym zwolnił się ...

@Pracownik 2

nie wiem co bierzesz ale zmień lekarza

"pan" derechtór

Piszę póki jeszcze jest ten derechtór. Współczuje sobie, że tu jestem. Kiedy usłyszałem, że w komornikach się cieszą z odejścia tego miłego pana to potraktowałem to jako ciekawostkę. Okazało się, że mieli rację. Już się cieszę na samą myśl, że lepsi od niego tu nie dali rady.

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa ważną rolę. Jak wygląda ten aspekt w Leroy Merlin Suchy Las?

Atmosfera za nowego Dyrektora jest grobowa, niestety z takim podejściem do ludzi to jakie ma nigdy się nie zmieni.

Random

Pracuję w firmie już bardzo długo i muszę bronić dyrektora. Na wejściu dał całej logistyce 500 zł podwyżki. Jest wymagający, ale sprawiedliwy.

Aldona
@Random

Żadna łaska, kasjerki od nowego roku też dostają po 500 a doradcy na działach 650.

Obserwator
@Random

To nic na handlowych dostaliśmy 1000 !

ono
@Obserwator

ciekawe kto dostał te podwyżki w 2019 r.?

@Obserwator

na których działach??

Magda
@Aldona

A można wiedzieć ile kasjerka ma na "dzień dobry "u Was ?

Artur
@Random

Podwyżki, o których wspominasz dostali wszyscy pracownicy w tej samej wysokości, czy ich wysokość zależała od zaangażowania w pracę i stanowiska? Na forum brakuje informacji o poziomie wynagrodzenia, więc zachęcam Cię do zostawienia komentarza.

lerton merton
@Artur

Co do płac. Na dzień dobry "doradza klienta" dostają 3200brutto. Ja pracuje 4 lata i zarabiam 3650. Ludzie, którzy pracują od otwarcia sklepu zarabiają mniej lub więcej. Słyszałem widełki od 3400 nawet do 4200. W pewnym stopniu płaca zależy od zaangażowania w pracę i czy się ogarnia czy nie, ale niestety też zależy od działu na jakim się jest i jak bardzo potrafisz być przydupasem. Duża część osób zarabia tyle co nowi. A jeśli chcesz "podwyżkę" to trzeba czekać do kwietnia po ocenach rocznych pracownika. Niestety często osoby mega obrotne i pracowite są niedoceniane ponieważ, ktoś inny lepiej donosi.

Józef

W ostatnim czasie często korzystałem ze sklepu Leroy Merlin w Suchym Lesie w różnych działach. Miedzy innymi na dziale ogród kilkukrotnie byłem obsługiwany przez Panią Annę Lewandowską - zawsze w sposób bardzo profesjonalny. Osoba ta dysponuje rozległa wiedzą nie tylko dotyczącą ogrodu, ale także innych działów. Jest niezwykle miła i bardzo pomocna. Gratulujemy takiego pracownika!

Czy w obrębie jednego działu w Leroy Merlin Suchy Las są wewnętrzne rekrutacje na liderów?

Lerton merton

Co masz na myśli liderów? Jeśli chodzi Ci o koordynatora to zależy czy na danym dziale już jest. Jeśli już na dziale jest koordynator na pewno zostaniesz przeniesiony na dział na którym nie ma takiej osoby. Jednak tak naprawde wszystko zależy od dyrektora. Np sa koordynatorzy, którzy zmieniaja działy kilka razy w ciagu roku.

Angelika

Witam, czy na początku szkoła z całego asortymentu na sklepie ?

Pravownik
@Angelika

Zależy gdzie będziesz pracować, jeżeli na dziale to tylko nauka asortymentu z dzialu

Angelika
@Pravownik

mało profesjonalna informacja hehe

Ona
@Angelika

Jakiego szkolenia oczekujesz? Z asortymentu całego sklepu??? Serio? Będąc na hydraulice, chcesz znać się na roletach okiennych? ????

lerton merton
@Angelika

Przy aktualnej zmianie struktury firmy to zależy. Ale na początek wiadomo oprowadzą Cię po sklepie itp. Twoim głównym zadanie będzie znać asortyment swojego działu. Czasem będziesz musiała się wykazać wiedzą produktową z sektora( sektor składa się z kilku działów-ale nie jest to reguła) jeśli akurat na innym dziale będzie komu pracować. i wiadomo ogólnie pojęcie co gdzie może się znajdować bo klienci często się o to pytają.

Praca jak każda inna, są lepsze gorsze dni jak i klienci. Pracuje tu już jakiś czas i to 3 dyrektor z którym mam doczynienia, niestety od początku mam dość mieszane uczucia... Jak ktoś niżej pisał jest wymagający to fakt, poprzednik też był wymagający ale potrafił zachować drogę slozbowa, sam z siebie potrafił przyjść na dział i pomoc (różnie bywało z efektem ale były chęci). Niestety obecny dyrektora przychodzi witając się nie patrzy na nas tylko gdzieś w regały, oczywiście ja tu jestem dyrektorem jest już sławne... Zgłaszane problemy bagatelizuje i daje recepty które ni jak mają się do rzeczywistości. Często zmienia zdanie z dnia na dzień lub w zależności gdzie się znajduje.

Wcześniej tez był wymagający Dyrektor i jakoś chciało nam się chodzić do pracy. Tu chodzi o podejście do ludzi i zachowanie. Fakt przełożony powinien być wymagający nie mówię nie, ale powinien robić to z umiarem. Podkreślanie na każdym kroku ja tu jestem Dyrektorem przesada (każdy pracownik wie kim jest). O dziwo w tym tygodniu jak go nie było wszyscy chodzili z uśmiechem a nie z przerażeniem......, Kultura kultura kultura.........

Inny pracownik

Wydaje mi się, że osoby które piszą te opinie spotkały się pierwszy raz z kimś kto czegoś od nich wymaga. Nie podzielam opinii, że dyrektor jest Panem i władcą całego sklepu, uważam, że wymaga zaangażowania i pracy i od sprawdzania tego właśnie jest.

Confused

Omijać szerokim łukiem. To co tu się wyprawia to koszmar. Nowy dyrektor pomylił chyba stanowiska z Królem i traktuje wszystkich jak kompletne zero. Węszy, obgaduje i rzuca kąśliwe uwagi, które śmiało można podpiąć pod mobbing. Na sklepie czuć te złe emocje bo pracownicy przychodzą jak za karę i unikają kontaktu z dyktatorem "Ja tu jestem dyrektorem". Szczerze odradzam prace w tym miejscu.

Szkoda gadać, nowy Dyrektor porażka. Facet który przeszedł wszystkie szczeble kariery pozjadał zmysły po prostu robi prywatny folwark. Ulubiony tekst ja tu jestem dyrektorem. Mobbing na każdym kroku, ludzie boja się przychodzić do pracy. Centralo ogarnij się i przejrzyj na oczy. Ludzie maja swoją cierpliwość.......

Pracownica

No to się zaczęło.(usunięte przez administratora) Zero szacunku do pracowników. Jego ulubione hasło ja jestem Dyrektorem! Pracownicy boja się przychodzić do pracy. Znowu człowiek, któremu woda sodowa uderzyła do głowy, bo awansował. Kolejny człowiek z Komornik, bez podejścia do współpracowników. Centralo ogarnij się, bo zaraz będą same donosy!

Zostaw merytoryczną opinię o Leroy Merlin Suchy Las - Suchy Las

• Jak się pracuje w Leroy Merlin Suchy Las?

Zobacz opinie na temat firmy Leroy Merlin Suchy Las tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 14.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Leroy Merlin Suchy Las?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 13, z czego 3 to opinie pozytywne, 5 to opinie negatywne, a 5 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Leroy Merlin Suchy Las