Opinie o Omega Import w Lublin

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Omega Import. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie Omega Import o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe - sprzedaż detaliczna

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Omega Import w Lublin

Zakupoholiczka Nowy wpis

Ciekawe jak się tu pracuje w temperaturze niższej niż mówi kodeks pracy, skoro jako klient przez godzinę można popaść w hipotermie. Brak słów...

cześć Nowy wpis
@Zakupoholiczka

a chodniki ,ścieżki rowerowe itd..,targowiska ,przystanki ,odśnieżają ?dziury w drogach też kleją ,czemu ochrona środowiska siedzi cicho ?,zastanów się dlaczego tak jest zanim napiszesz ,czy ktoś mając swoją firmę robi sobie na złość ,niestety nie wszystko działa perfekcyjnie ,sprzedaż odzieży z drugiej ręki jest w ograniczona w pewym stopniu ,to nie zakład produkcyjny gdzie za produkt koncowy płaci klient ,jeśli liczysz na luxusy typu klima i tak by było to do tej odzieży musisz dodać 70 %ceny ,ciesz się i skacz do góry że nie płacisz za parking w dwóch lokalizacjach ,bo market ci to wlicza w zakupy ale pewnie o tym nie wiesz ,oczywiście ZGODNIE Z TWOIM KODEXEM

klient Nowy wpis
@Zakupoholiczka

racja dobrze parking gratis , no ja wolę zimniej niż wyższe ceny ,w sumie to chyba jakaś dogryska ,bo nikt nie narzeka ,tylko ty

Ktoś Nowy wpis

Z całego serca nie polecam tej pracy w tej Firmie ze względu na cała szefowa która myśli że dla niej osoba pracująca będzie robiła za 5 osób pozbywa się ludzi na umowę o pracę po paru latach przepracowanych w tej firmie w dodatku ciągle ciśnienie z jej strony masakra jak w jakimś (usunięte przez administratora) liczy się tylko jakośc i że by się kasa zgadzała a ty masz dawac z siebie wszystko.

Jak wygląda sprawa grafiku w Omega Import. Czy pracodawca idzie na rękę?

Ciocia

W tej firmie nie da sie zyc Praca w smrodzie (usunięte przez administratora) brudne a gdzie szefostwo odpady wyrzuca???

WUJEK
@Ciocia

jestem klientem firmy ,i nie rozumiem ciebie ,jest tyle pracy na rynku,w różnym charakterze od wysypisk śmieci po tylko stanie ,każdy wybiera co mu pasuje ,np.kierowca siedzi 8 godz w aucie non sto ,drugi na kasie w sklepie przekłada towar i pik,pik ,trzeci w polu od świtu do nocy ,czwarty opróżnia śmietniki itd .W Firmie się nie żyje tylko PRACUJE ,DOBRA RADA OTWÓRZ COŚ SWOJEGO PRZYJMIJ 100 OSÓB DO PRACY ,STWÓRZ WPROST IDEALNE WARUNKI O JAKICH SOBIE MARZYSZ I WTEDY OCENIAJ !każda firma produkuje odpady i je utylizuje

osoba
@WUJEK

Masz rację ,WIDAĆ ŻE TO DUŻE DZIECI PISZĄ ,zobaczyło coś czego widzieć nie powinno

logo firmy Specjalista psychoterapii uzależnień
logo firmy Manager w zespole Cen Transferowych
MDDP Michalik Dłuska Dziedzic i Partnerzy Spółka Doradztwa Podatkowego S.A.
logo firmy Accounts Receivable Specialist – Credit Collection (m/f/d)
Bruker Business Support Center Sp. z o.o.
logo firmy Specjalista / Specjalistka ds. przygotowania inwestycji
Kaliszuk sp.j. Staff Partners
Klientka

Widze, ze caly czas duzo jest negatywnych opinii na temat pracy w tym ciuchlandzie i nie biora sie one z niczego. Jestem klientem tego ciuchlandu i z moich obserwacji widac, ze dziewczyny pracujace tam caly czas sa zajete, nikt sie nie obija, rozwieszaja ubrania, skladaja rorzucone rzeczy, pomagaja w odszukaniu asortymentu. Jesli sa traktowane przez kierownictwo w tak nieludzki sposob, czyli brak umowy, najnizsza stawka, zwolnienie z dnia na dzien, to ktos Z URZEDU powinien sie tym zainteresowac!!!

Pani
@Klientka

witam ciebie klientka,klient ,zatrzymałaś się ,widzę klientka to" starej daty osoba"niestety te chore czasy już minęły że ktoś będzie pracował bez umowy i to jeszcze na sklepie ,świat się zmienia , a takie dziwne pisanie "bo ona nie ma umowy "(skąd wiesz?) to dziecinada Ja i większość osób którzy byli w tych sklepach wiedzą dobrze "to najlepszy sklep w Lublinie z odzieżą używaną ,dbają to chyba dobra cecha sklepu ,że pracownicy wykonują to co do nich należy, dobra rada wybierz się kiedyś do marketu i poproś żeby ci ktoś coś doradził ,albo pomógł zobaczysz jak są zajęci ,a i sprawdż zatrudnienie życzę powodzenia, ps.W tak fajnie działającym sklepie jak szukasz dziury w całym , to prędzej znajdziesz ją na naszych pięknych drogach ,Pozdrawiam !!!

Co jaki okres czasu w Omega Import można ubiegać się o podwyżkę?

Aleksandra

haha żartujesz tam jedynie co dostaniesz to minusa xDD

Czy Omega Import zapewnia kartę multisportu?

masiax

Chyba żartujesz:) tu nawet umowy o prace nie zapewniają

Więc tak pracowałam na J.Pawla i Prawiednikach dość długo więc coś wiem na ten temat umowa zlecenie ale co niektórzy mają umowę o pracę szczególnie na zapleczu i kasjerki wypłata całkiem dobra oczywiście brak premii jest minusem i nie 10 bo ja miałam 13 zł to że jest zimno to prawda atmosfera też nie fajna pani K sieje postrach kierowniczki nie miłe wiecznie z miną obrażona Czas szybko leci tylko najlepiej się nie odzywać tylko robić swoje i do domu

Olga

Na prawiednikach?A co tam jest? Kolejny sklep czy jak

...
@Olga

Na prawiednikach maja magazyn więc możliwe że miała 13zl, na sklepie natomiast o 13 zł można zapomnieć

Hej wszystkim! Jak aktualnie wygląda praca w sklepie na Jana Pawła oraz Diamentowej? Chcę się zatrudnić, jednak jest tak dużo negatywnych opinii i zastanawiam się czy ma to sens. Czy można liczyć na umowę o pracę? Jaka jest stawka godzinowa jeżeli studiuje zacznie? Ile wynosi premia? Za co dostaje się premie? Jak wyglądają relacje z właścicielem lub osoba która zarządza pracownikami? Bardzo bym prosiła o odpowiedź osób które aktualnie tam pracuja.

ktoś
@Monika

- Hej, nie można liczyć na umowę o pracę a już na pewno nie pracując na sklepie. - W firmie obowiązuje umowa zlecenie i (niestety) to co piszą niżej jest prawda jeżeli chodzi o godziny, jeżeli będziesz pracowała na pełny etat to na umowie wpiszą Ci tylko 40h. - Stawka przed kwarantanną była 11zł, po kwarantannie niektórym obcięto do 10zl. Niektóre mają więcej, ale średnio 12zł to maksymalny próg i jeżeli chodzi o stawkę, to to czy studiujesz nie ma tutaj nic do rzeczy. - Premie możesz dostać jeżeli długo pracujesz i się bardzo starasz i to jest na takiej zasadzie, że do każdej twojej stawki za 1h doliczają Ci 50groszy. Czyli przykładowo miałabyś nie 10zl tylko 10.50zl Sęk w tym, że nie wypłacą Ci całej sumy ktorai tak jest mala od razu tylko np. 100zl na raty. - Warto wspomnieć, że premia może być szybko zabrana jeśli popełnisz jakiś błąd, niestety z doświadczenia wiem, że często jest to tutaj tak robione. - Szefowa czyli właścicielka nie rozmawia z nami, nie pyta jak nam się pracuje, po prostu przychodzi i albo coś powie że źle, albo dobrze i często w domu obserwuje nas na kamerach. - Z kierowniczką czyli osobą, która układa Ci grafik ok, wiadomo, że zależy tez to od waszych relacji - Ogólnie praca spoko, nie narzekam jednak w nowy towar jest taka harówa, że nogi odpadają. Człowiek się dużo nabiega - Ogólnie z zamianami np zmian też nie ma problemów większych, można się dogadać ale wynika to najbardziej z tego, że trochę tych złych opinii to prawda. Chodzi mi o to, że jeżeli nie jesteśmy zatrudnione na normalnej umowie, nie mamy normalnej stawki to też nie mogą od nas wymagać nie wiadomo czego i można robić zmiany w grafiku etc. Jest elastyczny - Najlepiej jak sama przyjdziesz i się przekonasz jak jest

Jaka umowa obowiązuje w Omega Import podczas okresu próbnego?

Pracownica

Hej. W omega import nie dostaniesz umowy podczas okresu próbnego, następnie jeśli zdecydujesz się pracować to pracujesz bez umowy. Po jakimś czasie jedyną umowę, jaką możesz dostać to umowa zlecenie na 1/4 etatu. Bez znaczenia ile godzin przepracowujesz, zawsze będzie to 1/4 etatu. Pozdrawiam.

Edyta
@Pracownica

bzdury piszesz ,skąd masz te info ?, widać że nie pracowałaś ,a może to twoja pierwsza praca w wieku 30 lat ? nie masz się co martwić i tak cię nie zatrudnią , a te twoje etaty ,dziwna sprawa ,kto by chciał pracować 2 godz dziennie tam szukają mądrych i pracowitych ludzi

Jola
@Edyta

Nie chcę się wtrącac ale pół etatu nie oznacza dwóch godzin dziennie, skończyłaś jakas szkole czy nie i wylądowałas w ciucholandzie?

M.
@Pracownica

Potwierdzam. Dlatego stamtąd uciekłam. Zależało mi na umowie i składkach. Jednak praca sama w sobie i warunki jakie tam panują, nie są aż tak złe, jak się tu wypisuje. Tragiczna jest tylko sytuacja z umowami.

Radca
@Pracownica

jak możesz być pracownicą skoro tam nie pracujesz ,i piszesz podając się za kilka osób wraz z pytaniami , i wieczny temat z jakąś umową , nie rozumiesz ,że nie idzie się do pracy jak się nie ma podpisów i ustalonej stawki , nie dogadałaś się i teraz piszesz jakieś bzdety ,że firma jest zła napisz coś sensownego od strony pracownika ,czyli (muzyka ,relacja z pracownikami ,pozwolenie klikania telefonem ,śmichy chichy na stanowisku pracy ,podejście pracodawcy w stosunku do popełnionych błędów itd ) to działa w obydwie strony ,zrozum to w końcu pracodawca też ci nie powierzy swojego mienia od TAK,nie znając kogoś przekaże mu klucze do lokalu i klucze do auta za 100000? itd +jego towar chyba masz jakąś szkołę ,ciut za podstawówką ???

@Radca

Nie wiem o jakich pytaniach ty do mnie mówisz bo żadnego tutaj jeszcze nie zadałam, ani nie pisałam innych opinii prócz tej wyzej, sądzę że uważasz że wszystkie zle opinie są od jednej osoby. Skoro tak, to wytłumacz mi prosze dlaczego pod spodem negatywne, szczere opinie mają ponad 30 kciuków w górę? Też jedna osoba to zrobiła? Nazwałam się jak chciałam i nick na jakim portalu nie ma tutaj nic do rzeczy, a tobie radzilabym spojrzeć trzeźwo i jasno na to, że zatrudnianie ludzi na umowe zlecenie i pisanie że pracują 40 godzin kiedy pracują pełny etat jest nielegalne. I praca bez żadnej umowy rowniez, pozdrawiam.

Radca
@Pracownica

po pierwsze nie mówię ,tylko piszę Po drugie i trzecie Zapamiętaj!!! WIARYGODNA OPINIA FIRMY JEST TYLKO I WYŁĄCZNIE OD PRACOWNIKA ,KTÓRY PRACUJE DOTYCHCZAS W FIRMIE NIE OD PRACOWNIKA KTÓRY JUŻ ALBO NATYCHMIAST NIE PRACUJE LUB MA ZAMIAR PRACOWAĆ TWOJA OPINIA JAKO PRACOWNIKA BYŁEGO JEST NIEWIARYGODNA ,DLATEGO ,ŻE ZGODZIŁAŚ SIĘ NA WARUNKI PRACY TAKIE JAK PRZEDSTAWIŁ CI PRACODAWCA PRZYCZYNĄ NATYCHMIASTOWEGO ZWOLNIENIA JEST NP.KRADZIEŻ ,Z CZEGO W TWOIM MAJĄC UMOWĘ WIESZ CO CI GROZI !!! CIEBIE ZWOLNILI PEWNIE ZA KOMBINACJE Z CIUCHAMI O KTÓRYCH NIE PISZESZ ? DOBRYCH LUDZI SIĘ NIE ZWALNIA Zastanów się ,

@Radca

Opinię może wyrazić osoba, która pracuje lub pracowała. Nieważne co tutaj napiszecie, fakty są takie jakie zostały napisane niżej tj. zatruwanie ludzi bez umowy lub pisanie zaniżonych godzin. Dlaczego żadna z was się do tego nie odniesie? Ludzie szukający pracy chcą wiedzieć między innymi na jakich warunkach przyjdzie im pracować. Pisanie prawdy, że umowa nie ma bądź jest lewa to kłamstwo? Po drugie nic nigdy nie ukradłam a odeszłam stamtąd sama. Nikt mnie nie zwolnił. Jeżeli ludzie chcą wiedzieć, czy umowa jest i jaka stawka jest to po to są te portale, aby o tym informować. Myślę, że rozwialam wszelkie wątpliwości.

@Pracownica

A warunki pracy, jakie przestawił mi nie pracodawca, a kierownik różniły się diametralnie od tych, jakie panowały potem. Mówienie o umowie zlecenie faktycznie było, ale nikt mi nie powiedział że rypiąc po 160 godzin miesięcznie lub więcej na umowie będę miała napisane zaledwie 1/4 tego. To już jest (usunięte przez administratora) Skoro pani szefowa tak szczędzi na pracownikach, może niech sama na kilka dni ogarnie cały sklep sama. Ta passa kiedyś się skończy i myślę że prędzej niż później.

@Pracownica

kierowniczka cię do pracy przyjmuje? ,a Szefowej to do pięt nie dorastasz , to co Ona ogarnia ,w jeden dzień to tobie zajęło by pewnie rok nie wiedziałam ,że układanie ciuszków na sklepie to dla ciebie taka harówka , napisz otwarcie ,że nie nadajesz się do żadnej pracy ,a mamusie ciebie utrzymuje

Andzia
@Magda

Idź jeszcze wyliz buty kierowniczce jak i szefowej może akurat w tym miesiącu minusa będzie, to i premia się naliczy prawda?

@Andzia

tak ,trzeba jak się nie chce uczyć ,trzeba zamiatać niestety, albo lizać buty ps.robiłaś to ? a rodzice mówili ucz się ,będzie ci lepiej ha,ha

Kaka
@Magda

WESZLAM TU Z CIEKAWOŚCI I WY JESYESCIE CHORE? XD DLACZEGO TY W OGOKE PISZESZ SZEFOWA Z WIELKIEJ LITERY? XD to twój bożek jakiś czy jak? Leczcie się pracowałam tam i to kaplica, a szefowa ogarnia czy nie ogarnia to nie zmienia faktu że jest chamska i nie daje umowy prawdziwej tyle w temacie

Magda

praca super ,szczególnie dla dziewczyn ,dużo fajnych ciuchów ,nie wiem kto pisze takie bzdury ,widocznie ma ze sobą duże problemy , oczekuje pracy w ciuchu w bankowym standardzie ,ale sklepy mają wysoki standard jak na ciuch np sklep na JP piszcie ludzie prawdę ,bo w błąd wprowadzacie !!! ja jestem zadowolona ,coś dla siebie można zakupić firmowego itd.

Jaga

Będę się starała o pracę w tej firmie dlatego pozwoliłam zerknąć sobie wcześniej na opinie. Z tego co się orientuję to firma ta prowadzi 2 duże sklepy, co za tym idzie zatrudnia sporo osób, nie wierzę że w dzisiejszych czasach panują tam takie warunki, wyzysk , brak umów itp przecież gdyby tak było kto by tam pracował ? Firma już dawno by nie istniała. Cóż trzeba się przekonać bo jak wiadomo ile ludzi tyle opinii.

@Jaga

Nie znam osoby która tam pracowała by mówiła dobrze o firmie, myślisz że tyle komentarzy bierze się z (usunięte przez administratora)

Ala
@Jaga

To idź i sama zobaczysz

Grześ
@Karolcia

bo ,nie pracowałaś tam , dla chcących pracować ,a nie gapić się w telefon praca super ,szybko czas leci !a to najważniejsze przecie

Panna

Nie polecam, nic się nie zmieniło. To nie jest firmą tylko (usunięte przez administratora). Szkoda, że dalej jest tak samo. Jeśli chcesz byc traktowany jak maszynka do roboty za najniższą stawkę to skladaj CV.

@Panna

Racja PANNA u ciebie jak widać nic się nie zmieniło ,łazisz z kąta w kąt to co ty chcesz zarobić ,tylko minimum ,ale jak ciśniesz z pracą to i zarabiasz ,szefowa ceni takich ludzi,moja pensja to 25 zł za godz ,4500 zł co miesiąc , nie licząc bonusów płaci extra tylko ty nigdy tego nie widziałaś i raczej widzieć nie będziesz , po prostu ta praca nie jest dla próżniaków ,dalej tam pracuję już 3 lata

PANNA
@Marta

Hahahaha ile? 25 złotych za godzinę? 4500 na miesiąc? Kobieto, pracowałam tam półtora roku bez umowy za stawkę 10 złotych za godzinę, gdzie najniższa krajowa wynosiła ponad 12 złotych, proponowali mi umowę zlecenie z zaniżoną liczbą godzin niż te, które wypracowałam i WSZYSTKIE dziewczyny, które ze mną pracowały (a było ich około piętnastu) to potwierdzą. W tej firmie NIE ma, NIE było i NIE będzie szans na normalne warunki pracy, to jest istny wyzysk ludzi, nikt nie przejmuje się tym ile zarabiasz. A wiesz co o tym świadczy? To, że nawet ludzie, którzy zajmują tam stanowiska kierownicze i pracują naprawdę długo nie mają umowy o pracę na pełny etat wyrabiając 160godzin miesięcznie, tylko ewentualnie na pół :) I co z tego, że szefowa ich lubi, co z tego że pracują tak długo, skoro mimo to nawet im nie da normalnej umowy? To jest chore. Poszłam stamtąd po półtora roku i teraz pracuje w miejscu, gdzie mam umowę o pracę, zniżki pracownicze, dobrego kierownika i szefostwo i wszystkie benefity, które należą się pracownikowi. W końcu widzę, że można inaczej. A Ty, bez względu na to co tutaj napiszesz nie zmienisz kilkudziesięciu opinii negatywnych na temat tego sklepu. Firmę tworzą ludzie. A skoro się ich tak traktuje, to jest ona jaka jest.

blanka
@PANNA

o tak zgadzam sie ta praca to jest wyzysk, jedyny sklad który bedzie tam na stałe to na magazynie składający się z tych pań które mają rodziny i się boją stracić pracę, więc siedza cicho i się dają tak traktować. nikt o zdrowych zmysłach chcący sobie tylko dorobić tam nie pojdzie. Pupilka szefowej z tatuażami lata uśmiechnięta od ucha do ucha jak Joker i udaje że wszystko jest cacy. A sama ma umowe na mniejszą ilość godzin niz wypracowuje. oczywiście nie ludz się, bo ty żadnej umowy nie dostaniesz i 10zl lub 9zl za godzinę to jedyne na co możesz liczyć w tej firmie. Ona szuka młodych dziewczyn nieświadomych swoich praw, najlepiej żeby siedziały cicho, biegaly za dwóch. Jeśli wiesz cokolwiek na temat praw pracy to cię zwalniaja ;) Błagam was dziewczyny nie idźcie tam, szkoda waszego potencjału.

@PANNA

niestety ,bardzo się mylisz : 1.ludzie nie tworzą firmy ,to szefostwo ustawia całokształt ,tylko tam wykonują powierzone zadania ,skoro pracują jest tam b.dobrze 2.ciągle piszesz o umowie ,to jak ty pracujesz co miesiąc czekasz na pensje czy co ,nie rozumiem ,firma nie ma interesu nie dawać umów ,wręcz przeciwnie to są koszty firmy ,(a może ty prosisz ,żeby ci nie dali umowy bo boisz się że zabiorą ci na dziecko lub do hektara ??? 3.brednie piszesz ,ktoś kto przyjmuje około 70 osób do pracy ,robiłby sobie jaja(postaw się na miejscu szefa lub szefowej )jaki to sens kierowcy jeżdzący międzynarodowo też nie mają umów ?osoby reprezentujące ,prawnik ,księgowa , czy 5 aut typu TIR ,kilka busów ,tam też umów nie mają ?wszyscy robią na czarno? 4.napisz ,że pracowałaś na miotle za 10 zł za godz to ci uwierzę ,póżniej takie CV , 5.nie wierzę ,że wszędzie jest tak cudownie ,tylko ty ,pracując pół roku nagle coś odkryłaś,co takiego było złego? 6.masz wybór,w każdej pracy ci zapłacą ale trzeba się wykazać ,a jak to ci nie pasuje to otwieraj firmę taką jak oni lub lepszą po co to pisać a ,ci ludzi którzy to piszą to tylko chamusie ,którzy nie potrafią nic robić najpierw trzeba być samym ok ,póżniej opiniować , nie wierzę że dobrych ludzi się zwalnia z dnia na dzień ,TY BYŚ ZWOLNIŁA?

@PANNA

kompletne bzdury i idiotyzm z twojej strony jak osoba kierownik w dodatku nie ma umowy o pracę ,pracując kilka lat ,i w dodatku zarabia 10 zł za godz i ty akurat o tym wszystkim wiesz? a kierowcy też nie mają umów ? warunki idealne (zobacz u konkurencji )sprawdz a póżniej opiniuj a nie porównujesz branże jubilerskie do odzieży ps .nie musisz mieć od razu umowy o pracę ,możesz mieć umowę zlecenie to twój wybór napisz ,że twoja opinia to wyładowanie złości i nienawiści w stosunku do pracodawcy

PANNA
@Marta

O czym ty mówisz? Czyli rozumiem, że uważasz że zatrudnianie 30 osób bez umowy lub wpisywanie, że pracują one 40 godzin miesięcznie, kiedy tak naprawdę pracują 160 to jest ok? Uważasz że płacenie zaniżonej stawki i zatrudnianie na czarno jest normalne? Pracowałam tam i znam dziewczyny, które dzisiaj tam pracują, bo niektóre pracowały jeszcze ze mną. Stawka 10zł za godzinę powiesz mi to normalne wynagrodzenie w roku 2020? Kobieta będąca właścicielem tej "firmy" dobrze wie co robi. Ale zapewniam, że to długo nie potrwa. Bo zbyt wielu ludzi zwolniła i zbyt wielu ludzi pała do niej żalem przez to, jak traktuje pracowników. Nie można tak robić w nieskończoność, w końcu trafi na kogoś kto narobi jej takich brudów, że kara 20 tysięcy za jednego pracownika, która obowiązuje obecnie za niepłacenie ZUSU to będzie nic. A ty, proszę, skończ opowiadać bzdury. Bo albo sama tam pracujesz, albo jesteś blisko związana z Panią. K. Wszyscy dookoła dobrze wiedzą jak sprawa wygląda i żadne Twoje gadanie, że jest inaczej tego nie zmieni. Poczytaj co ludzie piszą niżej. Wszystkie opinie złe. Przypadek? Nie sądzę.

@PANNA

aha ,czyli byłaś w tej firmie księgową ,czy kimś ważnym co zarabia 10 za godz czy co? ale coś wykonywałaś czy tylko stałaś za te 10 zł ,bo to jest różnica to bardzo dziwna twoja opowieść ,skoro znasz całe zatrudnienie firmy,oj chyba za bardzo się interesujesz tym co do ciebie nie należy ,nie jesteś przecież do tego uprawniona chyba ? opinia firmy to nie wypisywanie plotek wiesz ,że pisanie nieprawdy kosztuje? a osoba która ma firmę jest tylko człowiekiem,pisanie bredni na właściciela firmy to nie 20 tyś chcesz się o tym przekonać ?

Panna
@Marta

Haha, muszę być księgowa żeby wiedzieć, że wszystkie dziewczęta pracujące na sklepie i połowa na magazynie pracują na czarno lub posiadają lewe umowy? Muszę być kimś ważnym, żeby wiedzieć, że jak miała być kontrola z Inspekcji Pracy to kazano nam wypełniać umowy zlecenie i mówić, że jesteśmy pierwszy dzień w pracy i podpisujemy je jutro, a tak naprawdę pracowałyśmy już kilka miesięcy? Czy muszę być kimś ważnym i zajmować wysokie stanowisko, żeby zasłużyć na najniższą krajową, która mi się należy i pracować legalnie? Czym ty mnie kobieto straszysz? Jakich plotek? To co mówię jest prawdą i jeśli doszłoby do weryfikacji tych informacji to około 20 osób, które tam pracowały stanie za mną murem i poprze moje słowa. Nie boje się ani tej firmy ani tego co piszesz. Za mówienie głośno tego jak jest nikt jeszcze kary nie dostał ;) A robię to tylko po to, żeby dziewczęta które nieszczęśliwym trafem wpadły na tą firmę i zastanawiają się czy podjąć tam pracę pomyślały dwa razy zanim popełnią coś, czego będą później żałować. Po tym jak wszystkie byłyśmy tak traktowane i na jakich śmiechu wartych warunkach przyszło nam pracować, ostrzegać innych przed wyzyskiem, który tam panuje to mój psi obowiązek. A Panią proszę o zaprzestanie bronienia tej firmy na portalach i wypisywaniu nieprawdy na temat zawyżonych stawek. Jeśli nie ma Pani co robić to myślę, że jest jeszcze wiele wieszaków do pozbierania i worków do segregowania:) Kończę z Panią rozmowę.

@Panna

To nie są te czasy gdzie ludzi zmuszano do pracy , każdy ma wybór jeżeli ktoś nie chce nie musi tam pracować a ty robisz z siebie niewolnicę . Przykład hipokrytki co po półtorej roku pracy coś nie zagrało i proszę, widać z kim pracodawca miał do czynienia . A co z Twoimi koleżankami które tam pracują ?- chcesz powiedzieć że są głupie bo dają się wykorzystywać ? A co z tymi które wróciły? -zmuszono je? Najlepiej nic nie dawać od siebie a tylko brać BO CI SIĘ NALEŻAŁO. Szkoda gadać i przykre że z kimś takim ,ludzie pracujący tam mieli do czynienia

Klaudia

dziewczyna ma racje portal jest do wystawiania opinii a to co napisala jest prawdziwe , jesli chodzi o pracownice o ktorej mowisz to znam ja ale nie bede tu wymieniac nawet z imienia. pracuje tam długo i odeszla bo warunki są tragicznie a wrocila dlatego, ze wydarzyło się jej zyciu coś co zmusiło ja do szybkiego zdobycia pieniedzy.. Sytuacja w kraju jest ciezka teraz i wróciła tam gdzie bylo najszybciej. Ten sklep i traktowanie dziewczyn ktore pracuja na sklepie to masakra, nigdy wiecej nie pójdę tam, bylam na rozmowie kwalifikacyjnej i na pytanie o umowe kierowniczka czy nie wiem kto to był bo się dziwnie zachowywał odpowiadała wymijająco a w koncu na niczym nie stanęło więc odmówiłam podjecia pracy. Masakra nie wiem jak ktos kto ma tyle kasy która zbił na ciucholandzie może tak traktować osoby dzieki których tak naprawde porządek na sklepie sie tam trzyma. Moja opinia to jeden, w tych czasach warunki i stawka powinny być normalne !!!!!!!!!!

@Klaudia

Ja tu nie mówie o kretnej osobie ale Jak sama napisałaś dziewczyna potrzebowała pracy i wróciła nikt o nic nie pytał i pracuje znowu a jeżeli będzie chciała pójść spróbować gdzie indziej droga wolna, jak znowu coś nie wyjdzie może zawsze wrócić-sklep daje takie możliwości i tu nie mowa o konkretnej osobie. Owszem nie jest idealnie ale sama dobrze wiesz że stawka jaką wymieniają dziewczyny wyżej to ściama , osoby pracujące na sklepie rozmawiają, śmieją się i nie widać żeby w jakiś sposób ktoś robił im krzywdę a wręcz przeciwnie

Miska

Pracowałam na Jana Pawła jak się miał tylko ślep otwierać. Kierownikiem była wtedy Pani Ela, nie wiem jak jest teraz ale wtedy to był koszmar. Temperatura na zapleczu 35 stopni, łazienka była zepsuta (usunięte przez administratora) wywalało musiałyśmy chodzić na cpn. Szefowa sieje postrach wśród wszystkich. Pracowałam wtedy za 10 zł za godzinę, co raz miałam minusy. Słyszałam teksty od szefowej typu 'z takim wykształceniem i tak nic nie znajdę' a ona jakie ma wykształcenie i prawo żeby mówić do innych ludzi? Ktoś kto wyżej pisze ma rację. Ta firma będzie miała negatywne komentarze dopóki pani K nie zacznie szanować pracowników. Wiem że na prawiednikach też były takie akcje bo znam tam z panie od pościeli, i opowiadały jak zimno mają i jak sytuacja panuje tam na sortowni

@Miska

Nic dziwnego że zarabiałaś 10 zł jak najniższa krajowa wynosiła nieco ponad 9 zł. Normalne że w lecie jest ciepło a awarie się zdarzają (o ile to prawda) . O jakim postrachu Ty w ogóle piszesz? Ta wasza zgraja wyrobiła sobie negatywne zdanie o szefowej i jej kosztem usprawiedliwiacie swoje niepowodzenie i to jakie jesteście słabe w obliczu pracy i obowiązków

9zl za godzinę to obowiązywało kilka lat temu, zaznaczę że dziewczyny pracujące na sklepie to studentki i z racji tego należy im się pełna kwota netto na rękę, skoro pracodawca nie odprowadza za nie podatku. Ta pani płaciła 10 kiedy obowiązywało 12 i to różnica. Teraz też niektórym płaci 10 bo była kwarantanna i dalej trochę z nich pracuje bez umowy. Żałosne .

Jak jest z awansem w Omega Import?

Karolcia

Jaki awans? W tej firmie możesz liczyć jedynie na minusa, zabrana premii, zmniejszenie stawki godzinowej i i ewentualny brak umowy. Do tego temperatura na zapleczu 10 stopni

@Karolcia

To jakie teraz w Omega Import są warunki zatrudnienia? I czy wszyscy pracujecie bez umów? Nie macie odprowadzanych składek ZUS?

Maria
@Elżbieta

witam,głupie pytania ?ŚPISZ?CZY UDAJESZ?SŁYSZAŁAŚ ŻE JEST EPIDEMIA KORONAWIRUS ?WIESZ CO TO ZNACZY? ,W POLSCE JEST 200MLIN 300 TYŚ FIRM ZAREJESTROWANYCH SPÓŁKI ,KONCERNY ITD... SĄ MASOWE ZWOLNIENIA I SKRACANIA GODZIN PRACY , NA TĄ CHWILE,PAŃSTWO RATUJE FIRMY I LUDZI OD UPADKU A ,TY SZUKASZ SKŁADEK ?NIEDŁUGO BĘDZIESZ SZUKAĆ PRACY ,,,,,ŻENADA,,,,, BĘDZIE GORZEJ ,BEZROBOCIE WZROŚNIE DOBRA RADA GŁÓWNIE DLA CIEBIE DOSTOSUJ SIĘ DO SYTUACJI "WŁĄCZ MYŚLENIE " Pozdrawiam ,,,wszystkich którzy szanują siebie wzajemnie w tak trudnym okresie który dopiero nadejdzie ,,,

Ela
@Karolcia

cześć ,ale kłamiesz temperatura w lutym na dworze była 7-12 stopni ,ty i awans trzeba mieć wykształcenie ,ha,a i jeszcze niedługo będziesz liczyć ile zarabiasz i ile wydajesz a może już to robisz?a?

@Ela

Wiem co mówię, nie raz nie dwa trzeba było iść do domu bo z łaską puszczali jak było tak zimno. Oszczędzają na wszystkim włącznie z pracownikami. Nie wspominając już jak była kontrola i dziewczyny musiały nie przychodzić do pracy.Żenada

Angela

Gdyby pracodawca szanował pracownika a nie traktowal ludzi jak bydło i zapewniał ludziom godne warunki pracy w cieple oraz przyjaznej atmosferze to pracownik dawałby z siebie 200%. Skoro ludzie nie szanują siebie nawzajem to o czym mowa. Szkoda słów tacy ludzie są poniżej krytyki!!!

@Angela

POPRAWIAM WYPOWIEDZ,:GDYBY PRACOWNIK SZANOWAŁBY PRACODAWCĘ A NIE TRAKTOWAŁ ...I WSZYSCY BEZ WYJĄTKÓW PRACOWNICY SZANOWALI SIĘ WZAJEMNIE TO W TAKIEJ ATMOSFERZE TO PRACOWNIK WYKONAŁBY SWOJĄ PRACĘ BEZ TRUDU A PRACODAWCA ZAPŁACIŁBY PRACOWNIKOWI TE 200% A NAWET 500% +PREMIA OCZYWIŚCIE ,ALE TACY LUDZIE FAKTYCZNIE SĄ PONIŻEJ ....ZAPRASZAM WSZYSTKICH DO OTWIERANIA FIRM ,PRZECIEŻ TO TAKIE DZIECINNIE PROSTEEE ,TO O CZYM MOWA ?

magdaLENA
@GOŚĆ

Nie ośmieszaj sie ;) nie znam osoby która odchodząc z tej firmy mówiła dobrze o niej

@magdaLENA

a,Pracowałaś ? przedstaw się Magda i Lena? że się wypowiadasz ,ludzie którzy piszą prawdę nic nie ukrywają ,bo takim ludziom nic nie można zarzucić ,a ty anonimowa ,dlaczego coś ukrywasz? ,boisz się czegoś ,że piszesz nieprawdę ? właśnie ,dlatego się ośmieszasz ,pomyśl choć jedną sekundę ,

GOŚĆ

Widzę ,że postrzegasz siebie jako ideał wśród społeczeństwa ,Spójrz na siebie ,co osiągnęłaś? nawet błędy w zdaniu robisz ,odpowiadasz na pytanie nieadekwatnie do odpowiedzi ,byle pisać ,smarować na FIRMĘ , i już "hahahaha"taka jesteś i już ,pozdrawiam serdecznie ,życzę sukcesów w życiu . Świat nie jest idealny .

Re.
@GOŚĆ

Drogi gościu, po twojej wypowiedzi na poziomie niedojrzalej emocjonalnie osoby stwierdzam, ze jesteś conajmniej lojalnym pracownikiem lub dobrym znajomym właścicieli. Zarzucasz komuś anonimowość a sam sie za nia ukrywasz... conajmniej smieszne.

Ostatnio pojawiało się ogłoszenie na prawiedniki do pracy a więc postanowiłam się wypowiedzieć bo miałam przyjemność tam być kilka dni więc praca ciężka trzeba wyrabiać normy dzienne ludzie na garażu mają płacone na akord ale tylko za wyrobiony towar a reszta już się nie liczy np. pościel kurtki buty torebki itd szefowa brak słów uważa się za niewiadomo kogo gorąca na hali strasznie taka firma i nie stać ich na klimatyzację odradzam u ieklam z tamtad szybko oprócz tego myszy i inne zwierzątka Odradzam

@Gość

Pojawiają się oferty pracy od Omega Import . Czy to może świadczyć o dużej rotacji pracowników? W jakiej wysokości są proponowane zarobki?

lolo
@Elżbieta

12 zl plus premia ktoa ci zabierze za to ze zle rzeczy dasz do bawelny albo do afryki aaa ze stawki tez ucinaja nie polecam

Ktos

Rotacja bardzo duza 10zl na godzinę umowa zlecanie

@Ktos

Wspomniana przez Ciebie stawka jest poniżej średniej krajowej, co mnie bardzo niepokoi. Jestem jednak bardzo ciekawa, czy w Omega Import, już nieco później, można przejść na umowę o pracę. Wówczas wynagrodzenie byłoby wyższe. Jak to zatem jest?

Elka
@Elżbieta

Nie ma mowy o żadnej umowie. 10 zł na godzine plus premia którą i tak ci zabierze za tzw 'minusy' ktore sie dostaje jak w podstawówce. Jak łaskawie da umowe to zabiera ze stawki godzinowej.

@Elżbieta

Nie ma umowy chyba że zlecenie bez składek emerytalnych tylko zdrowotne 12 zł max ale na początek masz 10 zł a jak się spodoba szczęśliwego kierownicze tzn będziesz w dużej wchodziła to da ci 11 albo 12 zł a premia szkoda gadać bo i tak Ci zabiorą oczywiście za minusy nie zawracam sobie nimi głowy

@Gość

@Gość Zaciekawiło mnie to co piszesz. A dokładnie zasady uznawania, a bardziej odbierania premii. Za jakie minusy jest odbierana premia w Omega Import? Możesz mi to wyjaśnić? Dziękuję.

Gosc
@Elżbieta

Minusa można dostać za wszystko za źle odwiedzane ciuchy za segregację zła no za byle co aby ci nie dać premii

Gosc
@Gosc

Tam nikt się pracownikiem nie przejmuje zwalniają ludzi za byle co bez wypowiedzenia z dnia na dzień za to że za dużo razy chodzisz do toalety paranoja jakas

@Gosc

Wygląda na to, że Omega nie do końca dba o pracowników. Szkoda, bo zależy mi na stabilności w pracy. A jak jest z atmosferą, pracownicy dogadują się ze sobą?

FIRMA
@lolo

TAK, za żle wykonaną pracę niestety nie ma premii,nie można rozrzucać rzeczy w tym przypadku odzieży ,gdzie się chce ,troszkę odpowiedzialności niestety nie znam firmy która ,płaci premię pracownikowi za popełniane błędy spowodowane np.nadużywaniem telefonu komórkowego , premię dostaje miesięcznie połowa pracowników ,zapytaj pracodawcę i pracownika lojalnego tak,tak nie trzeba słuchać plotek typu koleżanka ,koleżanki mówiła ... PRACUJ DOBRZE LUB B.DOBRZE A PREMIA BĘDZIE OBIECUJĘ CI TO !!!

Haha
@FIRMA

A moze "firma" wypowie się na temat innych opini? Na temat umów, wynagrodzenia wynoszącego 10 zł... Żenada. Premia jest CZASAMI. wynosząca 1 zł za godzinę. Przy pensji 10 zl ta złotówka to tak naprawde pensja jaka pracownik powinien dostawać na godzinę przy umówię na pracę. Więc takie mydlenie oczu nie jest w porządku. Dawanie premii, która w każdym bądź razie należy sie pracownikowi. Najwyższa pora przestać podlizywać się szefowej.

Haha
@Elżbieta

Mozna mieć umowę ale po kilku miesiacach i najczesciej na 1/4 etatu bo na więcej Ci nie dadza bo przecież zbyt duże koszty poniesie szefostwo. Wiec jeżeli chcesz miec dobra emeryture to szukaj pracy gdzie indziej.

Aga
@FIRMA

Skoro tak jest jak piszesz jak się odniesiesz do sytuacji zwalniania pracowników z dnia na dzień ja rok bez umowy byłam i nie wciskaj (usunięte przez administratora) ludziom ta firma jest po niżej zera źle traktuje pracowników i tyle a jak szefowa wchodzi to każdy milknie bo się boi że opierdziel dostanie za byle głupotę są minusy za każdą pomyłkę .A jak jesteś bardziej odważna i mówisz co myślisz to cię zwalniają bo taki pracownik jest zły najlepiej pozamykanie pracowników w klatki żeby nie mogli rozmawiać

Praca w tej firmie jest dobra tylko dla studentów. Atmosfera między pracownikami jest bardo dobra. Zespół jest przemiły, godziny pracy elastyczne, można się dogadać, ale na tym koniec plusów. Największym minusem jest brak umowy, który przez miesiąc da się zaakceptowac. Tak więc realnie pracuje się na czarno i to przez długi okres czasu, o czym oczywiście na rozmowie rekrutacyjnej się nie mówi.

@Gość

Pracujesz przy transporcie czy przy odzieży? Pytam, bo ciekawi mnie, gdzie jest ten elastyczny czas pracy. I jak to w rzeczywistości właściwie wygląda w Omega Import?

@Elżbieta

Mówię o pracy na sklepie. Proponuję złożyć cv, przyjść na rozmowę i samej się przekonać. Ewentualnie przyjść do sklepu i poobserwować pracownice. Każdy ma inne oczekiwania i odczucia. Według mnie, praca sama w sobie, nie jest najgorsza. Jest się w ciągłym ruchu, trzeba pamiętać o wytycznych i wykazać się dużą cierpliwością. Należy sobie jednak odpowiedzieć na pytanie czy warto się starać, skoro jak wspomniałam, nie ma się z tego umowy.

Czy Omega Import ma ściśle ustalone godziny pracy?

magdaLENA

zaplecze pracuje od 7-15 a sklep róznie, są zmiany od 8-16. 12-20 ;)

marta

popieram

Mel

Witam,przestrzegam przed praca w tej firmie mozna stracic nie tylko pieniądze ale tez zdrowie i nabyc sie nerwicy (usunięte przez administratora) tam rządzi ich wlasne chore zasady regulamin jak w zakladzie karnym wiecznie wszystkich i wszystko podejrzewają, zrobią z ciebie złodzieja bo zawsze jest jakis plan, znajdzie na ciebie haka i premi nie wypłaci lub obnizy wyplate tlumaczac ze narazilas firme na straty ale jak zapytasz jakie straty i chcesz dowodow to ich nie zobaczysz (usunięte przez administratora)aby nie rozliczyc sie z toba w tak jak na to liczysz ,chetnie zatrudniaja ludzi z urzedu pracy bo dostaja spore dofinansowanie z urzedu ale umowa umowa najniższa krajowa na papierze zeby nie placic duzego zusu za ciebie(usunięte przez administratora) W zimie zapomnij o pokojowych temperatutach nie bede przeciez placic za twoje 18 -20 ° marzniesz bo masz gora 16 ° Na zapleczu dziewczyny stoja w kartkach rekawiczkach a jak powiesz glosno ze jest zimno to kierowniczka taka modra powie ze jak ci nie pasuje to droga wolna bo przeciez odgornie ma powiedziane zeby uciszyc niezadowolonych . We wszystkich ich oddzialach zawsze bylo i jest zle ,wiele wiele osob to potwierdzi ,wiele osob zostalo tam skrzywdzonych ,tylko te ktore przytakuja ,donosza , manipuluja podkladaja klody innym(usunięte przez administratora) Wszystkie wczesniejsze negatywne opinie to szczera prawda .

Sortowacz
@Mel

Swego czasu pracowałam w tej firmie i powyższy wpis to prawda więc należy się dwa razy dobrze zastanowić zanim pomyśli się o podjęciu tam pracy.

kasjer
@Mel

Popieram w 100% !!!!! nawet kierownika potrafią zwolnić za rzekome przekręty i kradzieże!!!

Nivoke
@Sortowacz

Czy w tej firmie są osoby podzielone na takich co sortuja worki i wyceniaja i na takich co pracują za kasa. Czy jedna osoba robi to i to

Mała mi
@Nivoke

kasjerzy i obsługa sklepu a i sortujące oraz praca na magazynie ale nie polecam pracy w tej firmie źle traktują ludzi uciekaj z tamtad szybko

Zostaw merytoryczną opinię o Omega Import - Lublin

• Jak się pracuje w Omega Import?

Zobacz opinie na temat firmy Omega Import tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Omega Import?

Kandydaci do pracy w Omega Import napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Omega Import
2.5/5 Na podstawie 44 ocen.
  • ul. Diamentowa 23
    20-471 Lublin