Opinie o Inex System Sp. z o.o. w Swarzędz

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Inex System Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Inex System Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Meble - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Inex System Sp. z o.o. w Swarzędz

Czemu inżynier produktu jest teraz potrzebny od zaraz? To wynik tego wspomnianego zebrania kierownictwa, o które ktoś jakiś czas temu pytał? Powiększają zespoły? Jest jakiś plan? Jeśli tak to proszę szczegóły, bo chyba będę aplikować. można poznać tegoroczne stawki?

Drakula

Jak tam wasze nastawienie po zebraniu z kierownikami jednej płyty :D zwiekszcie efektywność pracy bo przez was niedojdy za 3 miesiące zamknie się firma. Ale to że nie mają na towar między innymi na klej po który jeżdżą codziennie po 3 tubki jest ok. Wymagają cudów od pracowników jak sami nie ogarniają. Żenujące !!

Przyszły pracownik

Czy mogę prosić o więcej informacji na temat firmy. Czytam tutaj różne żale co nie przemawia za mną aby zacząć współpracę z Inex-em jednak też wiem że internet trzeba brać z poprawką bo tutaj każdy może wszystko napisać (nawet że Boris Johnson jest brunetem i pracuje w dziale sprzedaży Inex). 1. Czy faktycznie firma dobrze "przędzie"? 2. Jaka jest atmosfera(dział CS) 3. Czy występują jakieś dodatki ( wczasy pod gruszą, system premiowy, dofinansowania szkoleń, integracje)? Z góry dziękuję i pozdrawiam

Elo
@Przyszły pracownik

Google prawdę powie dla odpowiedzi odpowiem szukaj hasło inex upadłość, inex zadłużenie, najbardziej zadłużone firmy w Polsce itd

@Elo

Mimo to firma wciąż działa i szuka ludzi, skoro kandydaci się zgłaszają? Co to może oznaczać na najbliższą przyszłość? Mnie interesuje aktualna struktura, w tym przypadku podkreślony został dział CS, a jakie są wszystkie inne? czy występuje taki, w którym robi się najlepiej?

@Przyszły pracownik

Tak jak poprzednik internet prawdę ci powie. Odpowiem na twoje pytania brak wczasów pod grusza, firma nie uznaje premii, nie ma szkoleń nie ma integracji.

Marysia

Ok wczasy, wczasami a pozostałe podpunkty? Jakby nie patrzeć nie odnosisz się przy tym ani do premii czy tez szkoleń lub integracji. To występują czy nie? chyba ze w jakiejś innej formie?

Malarz akrobata

Gdyby nie brak jakiejkolwiek szczerej komunikacji w firmie na poziomie biuro pracownicy i pracownik z lasera prasy hydraulicznej i jeden ze spawaczow którzy mają o sobie mniemanie z kosmosu, a przy tym braku w jakości i kulturze(są oni głównym źródłem rozprzestrzeniania się plotek) firma byłaby naprawdę dobrym miejscem do pracy.

Brałeś udział w rekrutacji do Inex System Sp. z o.o.. Jakie warunki Ci zaproponowano? Czy na rozmowie kwalifikacyjnej panowała przyjazna atmosfera? Czy coś Cię zaskoczyło?
Leszno
.,.

Co z bonami na święta? Kiedy będą?

Nie ogarniam tych ostatnich komentarzy, bo tu jeszcze nie robię, wiec może ktoś by mi je wyjaśnił? Dodatkowo na jakie stanowisko teraz polecacie słać u siebie CV jeśli już? na co bez doświadczenia wezmą?

Pracownik M

W tej pracy to tylko jest taka ekipa która ma na celu rozpowszechnianie plotek. Najpierw wypytują innych co i jak a potem gadają na nich. A najgorsza jest ta z montażu co wiecznie ma coś do powiedzenia i się na kierownika sadzi wiecznie. Dziwię się jeszcze że ja w pracy trzymaja bo szacunku do "góry" nie ma żadnego.

Hejka, powiedz mi co się dzieje tam z atmosferą, nie masz na nią żadnego wpływu? Jak Twoje wdrożenie wyglądało? Myślałam czy by gdzieś nie przezimować po prostu. praca ogólnie jest lekka?

.,.

Jak ktos ma presje awansu i podwyzki to tak to wlasnie wygląda bo chodzenie tylko na rano gdzie wszyscy maja dwie zmiany i dyrygowanie innymi to widac z kilometra

.,.

Mi na montazu jest dobrze xD a presji nie mam bo robie swoje i wychodze do domu o czasie a nie po godzinach. szkoda że nam nikt nie pozwoli chodzic na rano tylko no ale widocznie nie umiemy sie dobrze sprzedac

Paula

Czy na magazynie pracują kobiety?

J1

A dlaczego ? Co tym razem się dzieje na magazynie ?

B

Najwiekszym problemem firmy jest ta I co na pakowaniu byla ona mysli ze jej wszystko wolno wiecznie ma problem do kogos i się kloci z innymi albo tu kogoś opisuje. Mozna by rzec (usunięte przez administratora) Zajmij się kobieto s oim życiem a nie utrudnianiem innym pracy. Na Jasiniu jest z 2 miesiace a zatarg juz z kilkoma osobami z naszej zmiany miala. (usunięte przez administratora)

To przyjdz i powiedz mi to na hali . Bo nie wiem oco ci chodzi , jaki mam problem że inni mają nadgodziny żądny. Jak masz odwagę to powiedz mi to normalnie a nie w necie piszesz wymysły. Sorry i tak nie podejdziesz bo jak każdy nie masz odwagi. Tyle z mojej strony.

QWERTY

A tak ogólnie jak już macie takie rzeczywiste problemy związane z samymi warunkami pracy, na które nie macie bezpośredniego wpływu to komu je zgłaszacie? I jak szybko jakakolwiek reakcja następuje? Było cos w ogóle ostatnio sygnalizowane czy raczej o atmosferę się wszystko opiera? Lubię jak praca płynnie idzie

Tom.ko. Kutanga

Ja lubię swoją pracę pomimo bałaganu co panuje na wszystkich możliwych działach i etapach produkcji . To właśnie wkurza innych ,pracują bo muszą chyba za kare .

...

Co to za bzdury? Jakby była niewolnicza to by tam ludzie po kilka dobrych lat nie pracowali za całkiem spoko stawkę.

@...

Całkiem spoko stawka? Podasz konkret? Piszesz przy tym o kilkuletnich pracownikach. Chodzi o to, że pracują za to co sobie wyrobili latami? Podwyżki stażowe występują? jeśli tak to jaki będzie ich docelowy zakres?

A co z innymi współpracownikami? Jakie teraz macie relacje? Czy pod tym względem wszystko raczej będzie spoko jeśli o prace chodzi? warto o niej myśleć? Sporo było komentarzy o górze, wiec co z aktualnymi kolegami? I jakich zarobków się spodziewacie od kolejnego roku?

Kiciu

Mam pytanko,czy zeby dostać 2 poziomy wyżej to trzeba szantażować pracodawcę wypowiedzeniem i masz podwyżkę, bo tacy tu pracują a co z tymi, co złożyli wypowiedzenia ,nie zasługują na lepsze pieniądze

@Kiciu

A dostał kto? Bo ostatnio wiele osób się zwalnia xd

Maryśka
@...

Wiele to znaczy? O jakim pionie teraz wspominasz? Gdzie są redukcje? I czy w tym zestawieniu nie ma żadnych ogłoszeń? Na portalach, które obserwuje i gdzie były kiedyś wystawiane teraz jest pusto, dlaczego?

...

A ja wam powiem tak że żałosne to jest tutaj opisywanie swojego kierownika. Pierwsze wchodzicie mu w (usunięte przez administratora) by nie musieć aż tyle robić albo nawet nie robić nic a potem wytykacie mu że on czegoś nie umie. Nie umie bo się uczy a wy zamiast mu pomóc w jakimś stopniu to jeszcze go opisujecie. Nie jest żałosne jego zachowanie a wy którzy wylewacie brudy na tym portalu. Jak tak to malina taki fajny i nie wymaga za dużo a jak tak to a opiszę go. Porażka

Bugatti

Gdzie są te karty podarunkowe zaległe i aktualne , które były tak namiętnie obiecywane na spotkaniach ? Kłamiecie ludzią prosto w oczy mydląc je by każdy usłyszał to co chce ... ludzie bez wyobraźni ... nikt ślepy nie jest co wy tam w biurach robicie ...

Ech...
@Bugatti

Karty podarunkowe to dodatek pracodawca może a nie musi ich dodawać do wypłaty, Nie dostałes karty -zostaw wypowiedzenie. Po co to pisanie w kółko tego samego

@Ech...

Ponieważ karty widnieją na kartce od wypłaty więc ty jako ich beneficjent płacisz za ich posiadanie podatek tylko, że nie możesz spieniężyć swojego zakupu ponieważ go nie otrzymałeś pomimo opłaty. Czy teraz to rozumiesz?

...

Nie zrozumie bo większość tu to tepaki xd nie widzisz tego? Każą składać wypowiedzenia a same pracują i wiecznie narzekają- nie w sumie nie pracują tylko na L4 na truskawkach siedziały a po sezonie do pracy wróciły

Boa
@...

Trauma po sezonie truskawkowym siedzi w Tobie do dziś? Kurczę to może zamiast szukać wsparcia tutaj udaj się do specjalisty, on napewno Ci pomoże szybciej i skuteczniej (usunięte przez administratora) A na pogodę w urlop nie mamy wpływu .. będzie lepiej ;)

Agata
@...

(usunięte przez administratora) Nie znasz mojej sytuacji, nie chodzisz w moich butach, basenu niem, cudzych mężów nie podbieram to się nie wypowiadaj w moim imieniu. Ja nie narzekam, pracuje mi się dobrze , wyniki zawsze miałam zadowalające i przez to solidnie zostałam nagrodzona w styczniu. Pracy się nie boje. Pod pseudonimem jesteś nikim. (usunięte przez administratora). Tyle w temacie i przestać pisać głupoty o nas i patrz w swój nocnik. Pozdrawiam

B

Kiedy nie było wypłat? Przestań siać pomówienia bo to żałosne jest. A na L4 sami szliście nikt was nie zmuszał przecież

Poeta

Koniec K2 zbliża się nieubłaganie. Jakoś mi tak przykro, że tak się stanie. Nic już nie będzie takie jak było, Ludzi dosyć sporo w między czasie ubyło. Podział na zmiany jest taki jak był, Oby żadna zmiana nie spadła mocno w tył. Przestańcie na siebie skarżyć, pracujcie należycie. Nie pozwólcie by to karma wdarła się w wasze życie. Od oceny pracy są wasi przełożeni, Skarżenia tu w firmie nikt raczej nie ceni.

Tom

Macie opłacone Zusy?

@Tom

Jak to sprawdzic?

...,...
@Tom

Od czerwca już nie

@...,...

Poważnie nie? Nie żeby coś ale jest już wrzesień, co w takiej sytuacji zrobiliście? Macie w ogóle jakiegoś przedstawiciela, który kontaktuje się z Pracodawcą czy każdy musi z osobna?

XyZ

Jak ktoś jedyne o czym umie rozmawiać to praca to efekty takie są a nie inne...

Zostaw merytoryczną opinię o Inex System Sp. z o.o. - Swarzędz

• Jak się pracuje w Inex System Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Inex System Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 129.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Inex System Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 118, z czego 25 to opinie pozytywne, 49 to opinie negatywne, a 44 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Inex System Sp. z o.o.

Inex System Sp. z o.o.