Opinie o Premium Pożyczki S.A. w Poznań

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Premium Pożyczki S.A.. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Premium Pożyczki S.A. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Doradcy finansowi
Doradcy finansowi Poznań

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Premium Pożyczki S.A. w Poznań

Lola

Hejka! Wicie czy ta firma daje multisport?

wojtek

pozyczki online lista-firm.com.pl bez baz

Paw

firma się już kończy to już ostatnie podrygi szukają kasy wszędzie obcinają wynagrodzenia zmieniając procedurę wprowadzając wygórowane plany A jeszcze u nich zabiorą ci z podstawy pieniądze

Pf
@Paw

Skąd takie przypuszczenia?,

Mariola

Ta firma to jakieś (usunięte przez administratora) jeśli wybiera się ktoś tu do pracy to odradzam. Prezes i wiceprezes maja wszystkich głęboko gdzieś liczy się tylko ich portfel i co powiedzą to święte. Przedstawiciel jest w tej firmie wogole nie brany jest pod uwagę co miesiąc są inne warunki co do wynagrodzenia i co miesiąc coraz mniejsze. Poprostu dramat

logo firmy Konsultant medyczny w sklepie medycznym
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
Tadeusz

Firma upada, nie sprzedają pożyczek. Tu się nie da zarobić, przy rejestrze np 180 osób zarabiasz połowę mniej niż w innych firmach.

Klient

Nie polecam tej firmy stanowczo odradzam,zero szacunku do klienta i lekceważenie!!!!!!!!

ada

za przeproszeniem niema kiedy sie wysrac a gdzie jeszcze inna praca .zeby to jeszcze bylo warto ale skad za takie grosze pracowac .szkoda czasu a z kad pieniadze chyba do opieki moze sie zlituja.lepiej sobie glowy nie zawracac i poszukac normalnej pracy chociaz jest ciezko.ale jesli w premium to lepiej wcale nie pracowac wiezcie mi

Hmm
@ada

A może należy nauczyć się pracować w Finansach?

Dziwna firma niby szukają pracowników a kontakt nijaki.

Mirosław
@Zainteresowany

Dlaczego kontakt jest nijaki? Kontaktowałeś się z firmą telefonicznie, drogą elektroniczną czy osobiście? Rozszerz swój komentarz.

Bezrobotny

W tej chwili w Bydgoszczy szukają kierownika sekcji. Ktoś coś może powiedzieć o warunkach zatrudnienia. Ile można zarobić. Itp.

@Bezrobotny

Chciałbyś spróbować swoich sił na stanowisku kierownika sekcji w firmie Premium Pożyczki? Jestem ciekaw, czy miałeś już okazję pracować na jakiś stanowisku kierowniczym? Myślę, że pracodawca na pewno wymaga jakiegoś doświadczenia zawodowego od potencjalnych kandydatów, dlatego zastanawia mnie, czy spełniasz te warunki.

Bezrobotny
@Karol

Karol umiesz czytać ze zrozumieniem? Chyba nie. Źle to świadczy o twojej firmie. Ja pytam o warunki a nie czy spełniam kryteria.

@Bezrobotny

Rozumiem, że pytasz o warunki, jednak nie mam doświadczeń związanych z tym pracodawcą, dlatego nie umiem Ci na Twoje pytania odpowiedzieć. Mam nadzieję, że ktoś w wątku odpowie na Twoje pytania, a przez ten czas chciałem dowiedzieć się, czy masz jakieś doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku. Chciałem lepiej poznać Twoje preferencje zawodowe.

Lena
@Bezrobotny

Jeśli nie będzie Ci szło przez pewien czas, to wymienią Cię na inną osobę. Często kierownicy sekcji się zmieniają, zazwyczaj nie pracują dłużej niż 6 miesięcy, bo nie wyrabiają progów. Kasa może i jest dobra, ale krótko.

Krystyna
@Lena

Czyli jest na początku jakiś okres próbny? Tak ciężko jest wyrobić te wymagane progi, czy po prostu wiele osób nie sprawdza się na tym stanowisku? Jaka jest podstawa wynagrodzenia w Premium Pożyczki na tym stanowisku?

Karol

Premium Pożyczki SA jest dynamicznie rozwijającą się instytucją finansową wyłącznie z polskim kapitałem. Firma zbudowana jest na wieloletnim doświadczeniu oraz solidnej pracy kadry zarządzającej opartej na uczciwych i rzetelnych doradcach finansowych. Szczycą się tym, że dbają o komfort klienta, a ich priorytetem jest zadowolenie i realizowanie potrzeb klienta oraz świadczenie usług przez wyszkolonych doradców finansowych. Obecnie na stronie http://premium-pozyczki.pl/kariera/ szukają przedstawiciela handlowego, kierownika sekcji i mobilnego doradcy klienta. Poszukają ludzi uczciwych, lojalnych oraz rzetelnych. Dają realne szanse na wspięcie się po ścieżce kariery, a ich ambicją jest stworzenie najlepszych warunków pracy dla osób, które zdecydują się na zatrudnienie firmie. Jeżeli kogoś z Was zainteresuje ta oferta rekrutacyjna dodajcie na forum Wasze doświadczenia z pracodawcą.

Cezary
@Karol

ładnie to wszystko brzmi, a jak jest w praktyce? ktoś coś?

Ja...
@Karol

A to coś jeszcze istnieje? Myślałem że już się zwinęli...

@Ja...

Skąd takie przypuszczenie, że firma Premium Pożyczki mogłaby przestać istnieć? Od dłuższego czasu w wątku nie pojawiły się żadne opinie związane z pracą w tej firmie, dlatego chciałbym dowiedzieć się, jak obecnie wygląda sytuacja kadrowa u tego pracodawcy? Któraś z osób odwiedzających ten wątek ma może informacje na ten temat?

lfbik

lepsze są pozyczki lista-firm.com.pl

Wiki

Może nie ten rodzaj pracy sobie wybierają niektórzy. Tu trzeba mieć smykałkę do sprzedaży

Devil666

Odradzam chyba ze macie duzo swoich prywatnych pieniedzy bo za paliwo nie wroca kasy i ciagle jakies problemy,najgorsza praca jaka mialem a wyplata taka ze na spodnie nie zarobicie,masakra ale karma wroci.

Jak wypowiecie się na temat związany z wynagrodzeniami w Premium Pożyczki S.A.? Czy od czasu dodania ostatniej opinii pensje w przedsiębiorstwie zmieniły się?

Devil666

Jako przedstawiciel finansowy zarobilem niecale 200 jezdzac swoim autem za wlasne pieniadze,zenada poprostu

Janusz

Czy firma potrzebuje pracowników?

Czarna mała

Ogólnie ok. Problem w tym że niektóre pożyczki są dawne po znajomości osobom które są zadłużone u komornika lub w KRD. Osoba która nie zna kierownika danego rejonu może zapomnieć o pozyczce. Brawo znajomości.

Feliks

Premium Pożyczki to jedna z najintensywniej rozwijających się instytucji finansowych w Polsce. I takie wrzucanie haseł o rzekomym upadku firmy to działania konkurencji!!!

Grosik
@Feliks

Feliks zwany Waldkiem?

wielkopolanka
@Feliks

jasne że się rozwija. . . matka jest przedstawicielem. . .kuzyn(kierowniczki rejonu) kierownikiem sekcji . . . córka (przedstawicielki) kierownikiem rejonu BRAWO

Natalia

@Rudy lis - czy możesz napisać więcej o warunkach zatrudnienia w Premium Pożyczki S.A.? @Kogut - a skąd taka informacja? Firma właśnie rekrutuje - pojawiły się nowe oferty pracy na stanowisko Przedstawiciela Finansowego.

Kogut

Witam Ciekawy jestem czy to prawda że firma upadła ? Takie krążą plotki. Jeśli tak to bardzo się cieszę . Pozdrawiam

Rudy lis

Do tej pory firma byla godna polecenia.Od czasu kiedy przyszedl nowy kierowniczek(bo wylali go z firmy konkurencyjnej poniewaz przez jego zwariowane pomysly odeszlo wielu klientow) nie polecam tej firmy.Wspolczuje przedstawicielom bo jak oni wygladaja teraz w oczach swoich klientow po tym jak ten pajac wymyslil nowe przepisy.Nie ma juz zadnego refinansowamia.Trzeba splacic to co sie ma i dopiero pozniej ubiegac sie o nastepna pozyczke.A przelozony tego kierowniczka jeszcze wiekszy baran to zaakceptowal.Kochani klienci szukajcie innej firmy bo w tej dobrze nie bedzie przy takim szalencu.

Zostaw merytoryczną opinię o Premium Pożyczki S.A. - Poznań

• Jak się pracuje w Premium Pożyczki S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Premium Pożyczki S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Premium Pożyczki S.A.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Premium Pożyczki S.A.?

Kandydaci do pracy w Premium Pożyczki S.A. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Premium Pożyczki S.A.
2.2/5 Na podstawie 66 ocen.
  • Paczkowska 26
    60-171 Poznań