Opinie o Premium Pożyczki S.A. w Poznań

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Premium Pożyczki S.A.. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Premium Pożyczki S.A. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Doradcy finansowi
Doradcy finansowi Poznań

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Premium Pożyczki S.A. w Poznań

Witam. Pracuje w tej firmie już prawie rok. Nigdy nie miałam problemu z wypłatą zawsze 10tego każdego miesiąca. Na kierowników nie mogę narzekać iż są bardzo pomocni. Zarobki w firmie są powyżej średniej krajowej. Wiadomo że kto pracuje ten ma a kto się obija i nie jezdzi rzetelnie to nie zarobi. Polecam tu prace

aba

Pewnie,ze zebractwo ta firma to porazka .Ciekawe kto jest taki głupi i tam pracuje Przedstawicielami popychaja jak smieciami .Powinni WSZYSCY PRZEDSTAWICIELE ODEJSC Z TEJ FIRMY.ALE NIESTETY GŁUPICH NIE SIEJA SAMI SIE RODZA.Kolezanka moja tam pracowala i twierdzi ,ze nikomu nie poleca .To na tyle chyba wszystko wiadomo.

you

zebractwo nie praca

wrc

Jeśli jest zawieszony to powinien się cieszyć bo ma święty spokój od cotygodniowego żebrania

logo firmy Serwisant rowerowy
bbb

Jesli przedstawiciel zostanie zawieszony na okres 14 dni to po tym czasie powinien dostac odpowiedz od firmy co dalej. Tak?! A ja od 7 dni wisze w prozni...nie wiem co dale z tym robic, nikt nie jest w stanie udzielic mi konkretnej odpowiedzi. Po wielokrotnych probach kontaktu w kierownictwem zostalam umowiona dzis na godzine 12 z kierownikiem na rozmowe, jest godzina 15:50 w dalszym ciagu kierownik nie wykonal do mnie nawet telefonu. W ten sposob przedstawiam jak zostalam potraktowana.

hm

Niezaplacona praca, która trudno pogodzić z innymi istotniejszymi obowiązkami

ali

Aleeee jaja

ccc

Ta firma to istna porażka...

kogucik

Witam wszystkich i infrmuje ze kazdy kto dostal PIT od Premium powinien go sprawdzic czyli dokladnie przeliczyc bo ja mam duzo zawyzony dochod i bardzo malo odprowadzonej kwoty podatku wiec wychodzi na to ze na tym tez oszukiwali nie odprowadzajac naleznego podatku dochodowego ,ktory oczywiscie nam byl potracany.Ale nie zostawie tego tak .......dosc juz zlodziejstwa i oszustwa....!!!!!!!!!

@kogucik

Potwierdzam po analizie Pit za 2015 rok dochód zawyżony o 1/5 zaliczka pobrana na podatek nawet nie 10%???? Gdzie kasa??? Jutro idę do US żeby mi łaskawie wyjasnili czy pracodawca może w ten sposób zrobić i jak to ma się od złożenia rozliczenia rocznego przeze mnie....

nnn

Jezeli jestes na stanowisku przedstawiciela to jak najbardziej, nie oferuja zadnej konkretnej umowy wiec jak najbardziej mozna wszystko zdac i goodbye

MMMM
@nnn

super dzieki

MMMM

Czy można natychmiastowo zerwać z nimi współprace?

ktoś
@MMMM

Fałszują

kogucik

Zgadzam sie z kazda zla opinia wyzej wymieniona .Nie wyplacaja pieniedzy przedstawicielom oszukuja ich ,nie szanuja pracownikow i kierownikom tez slyszalem ze nie wyplacaja po odejsciu.Mysla ze maja inne prawo niz obowiazuje w Polsce .A tu sie myla :) juz nie dlugo zaczna odpowiadac za oszustwa bo tak tylko mozna nazwac nie wyplacenie zarobionych pieniedzy.Dla Nich tez znajdzie sie prawo i w koncu zaczna oddawac z tego co wiem juz mieli kontrole z Inspekcji Pracy.OSTRZEGAM PRZED PRACA W TEJ FIRMIE WSZYSCY KTORZY TAM PRACOWALI I ODESZLI SAMI LUB BYLI ZWOLNIENI NIE POWIEDZA DOBREGO SLOWA O TEJ FIRMIE.Ja tez kiedys pracowalem w Bocianie i kilku innych firmach ale tam zawsze wyplata zgadzala sie co do zlotowki i wszystko bylo rozpisane i szanowali pracownika.A tu przedstawiciel nie wie za co ma zaplacone bo nic nie ma wypisane a kierownik ma potracenia za benzyne smiechu warte.Zycze tej firmie bardzo szybkiego spakowania z rynku finansowego.

ads

Szpiega wpuscili do firmy ,potrafia tylko gnac przedstawicieli .

ijl

Właściciel Firmy powinien zwolnić prezesa i zarząd. Dlatego że się dzieje źle, przyjęli do pracy na kontrakt człowieka z konkrecyjnej Firmy Tamta Firma się cieszy że ma wiadomości co do dalszego rozwoju firmy. Sukces prezesa i zarządu .Brawo

aaa

Takze sie zgadzam, do kazdego klienta dotrzec a kto da kase na paliwo??? Odbierac po 10zl?-60gr zarobku wiec sami widzicie. Praca jak w Caritasie,choc w tym drugim robi sie cos dobrego dla drugiego czlowieka.

ttt

totalna porażka tej firmy , a kierownik regiony mysli ze jest Panem i władcą niech sam chodzi i zbiera

mmm

Zgadzam się z opiniami,pracuje tam od 2 miesięcy chyba myślą,że ktoś za darmo będzie pracował, a nowy kierownik regiony totalna kpina,mówi ze mam jechać do klienta nawet jak wiem ze nie zapłaci, a za koszty paliwa to juz go nie obchodzą niech bierze tyłek w kroki i sam idzie,albo niech odda służbowe auto.Moja kariera w tej firmie juz sie skończyła i nie polecam nikomu chyba ze ktos chce dokładać do interesu.

pilot

Choc mimo wszystko przyznaje czytajac te komentarze, ze firma wzbudza nie lada emocje i nie bedzie tam nigdy dobrze poki nie oczysci sie jakims sposobem tej atmosfery jakze falszywej

pilot

Poprostu zmienic prace, pewnie ze tak, madre slowa, nikt nikogo nie trzyma na sile...niema co rozpisywac sie na temat tak kiepski a poprostu dzialac!☺

ABC

Przestańcie już pluć jadem, dam wszystkim nękanym, okradanym i wykorzystywanym dobrą radę rozliczanie wszystkich i za wszystko rozpocznijcie od siebie, ponadto jeśli wam tak źle to zaatosujcie sie do tego, że na pracę sie nie narzeka, prace sie poprostu zmienia... Powodzenia

Jeremy
@ABC

Czy wszyscy pracownicy premium pożyczki musieli podpisać weksel inblanco?

Zostaw merytoryczną opinię o Premium Pożyczki S.A. - Poznań

• Jak się pracuje w Premium Pożyczki S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Premium Pożyczki S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Premium Pożyczki S.A.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Premium Pożyczki S.A.?

Kandydaci do pracy w Premium Pożyczki S.A. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Premium Pożyczki S.A.
2.2/5 Na podstawie 66 ocen.
  • Paczkowska 26
    60-171 Poznań