DialCom24 Sp. z o.o.

Poznań

Opinie o DialCom24 Sp. z o.o.

admin 2015-08-10 20:22
Wiesz coś o nowych rekrutacjach w firmie DialCom24 Sp. z o.o.? Jak wygląda praca w firmie? Podziel się swoją opinią z użytkownikami forum.
ktos 2016-04-29 11:46
firma stabilna, uczciwa, fajny klimat ogólnie polecam
Maciek 2016-07-19 11:12
Jeśli chodzi o Poznań to jedna z fajniejszych rzeczy w tym rejonie polski
Strzała 2017-04-28 08:20
Bardzo fajna firma, polecam
Krzysiek 2017-04-28 18:50
Fajna atmosfera, ciekawe projekty
aleks 2017-05-05 14:30
Dobre warunki zatrudnienia, atrakcyjne wynagrodzenie + premie, atrakcyjne benefity, przyjazna atmosfera, fajne wydarzenia integracyjne. Polecam!
Hanna 2017-05-09 11:22
@Strzała to bardzo dobrze, że jesteś zadowolony. Jakie jeszcze pozytywne aspekty dostrzegasz w pracy? Z czego jesteś szczególnie zadowolony? Czekamy na Twoją opinię.
Strzała 2017-05-12 08:26
W pracy jest wspaniała atmosfera. System premiowania bardzo mi odpowiada. Przełożeni dbają o dobro pracownika, dbają o podstawowe potrzeby każdego pracownika, a także o pełen komfort pracy.
Hanna 2017-05-12 12:00
@Strzała to bardzo dobrze świadczy o pracodawcy. A warunki, atmosferę na jakim stanowisku opisujesz?
maupa87 2017-06-12 15:42
Cześć ludzie. Wybieram się niedługo na rozmowę do tej firmy. Co moglibyście mi o niej powiedzieć?
Hanna 2017-09-02 13:15
@maupa87 widzę, że nikt nie zdążył Ci odpisać. Powiedz jak przebiegł proces rekrutacji i na jakie stanowisko aplikowałaś? Na jakie pytania można liczyć na rozmowie kwalifikacyjnej? A może zostałaś przyjęta do firmy DialCom24 Sp. z o.o.? Jeśli tak to opowiedz o swoich pierwszych doświadczeniach w firmie?
Ania 2017-09-05 10:02
Byłam ostatnio na RK w tej firmie. Odniosłam wrażenie, że firma "szuka" sposobów, by wydobyć ciekawe pomysły z kandydatów by potem samodzielnie je realizować.

Niestety ze względu na brak odpowiedniej komórki rekrutującej nie ma co liczyć na dobrze przygotowaną rozmowę. Należy bardziej liczyć na intuicję rozmówców.
Hanna 2017-09-21 17:41
@Ania dlaczego odniosłaś takie wrażenie? Czy zostałaś przyjęta do firmy DialCom24 Sp. z o.o.? Rozumiem, że nie byłaś zadowolona z rozmowy dlatego też domyślam się, że mogłaś oferty nie przyjąć.
Ania 2017-10-03 15:27
Ponieważ publikowanie ogłoszenia na staż, na to samo stanowisko dwa tygodnie po zakończeniu rekrutacji mówi samo za siebie. Pomysły zebrane, teraz można je realizować mniejszymi środkami.
Triss 2017-10-04 10:50
Nie do końca się z Tobą zgodzę. Niedawno zostałam zatrudniona, podczas rekrutacji poproszono mnie o przygotowanie prezentacji na podany wcześniej temat. Nie miało to nic wspólnego ze "zbieraniem pomysłów" jak sugerujesz. Zadanie było neutralne i miało na celu sprawdzenie umiejętności i doświadczenia kandydata. Warunki zatrudnienia są dobre i transparentne, atmosfera w pracy jest super. Jestem w stanie zrozumieć Twoją frustrację, że się nie udało. Też byłabym niepocieszona, chociaż nie udostępniałabym nieprawdziwych informacji na forum ;) Pozdrawiam :)
Hanna 2017-10-06 16:10
@Triss to dobrze, że jesteś zadowolona z pracy w firmie DialCom24 Sp. z o.o. Czy mogłabyś powiedzieć coś więcej o warunkach pracy? Jak już wiemy atmosfera jest sprzyjająca. A czy w firmie można liczyć na jakieś benefity?
Ania 2017-10-09 10:38
To, że Twoje odczucia są inne od moich nie oznacza, że moje są nieprawdziwe. Niemniej życzę Tobie samych sukcesów zawodowych.
Zostaw swoją opinię o DialCom24 Sp. z o.o. - Poznań
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie DialCom24 Sp. z o.o.