Agro Food S.A

Pilica

Opinie o Agro Food S.A

2013-09-23 20:28:44
Witam pracowałem w tej firmie około 2 miesiecy . [usunięte przez moderatora] Ogólnie wielki syf z chemią i smrodem do mięsa . Ostrzegam!!!!
magda77 2014-03-27 09:45:13
Proszę powiedz coś wiecej, z tej opinii nic nie wynika. Napisz co to jest ten ogólny (usunięte przez administratora), zarobki, podejście itp.
ASTEN 2014-04-16 03:11:07
Ogólny s znaczy ,nie wiadomo o co chodzi " zarobki na portiernii niskie
kontrahent 2015-03-04 20:13:32
Zetknąłem się z firmą przypadkiem. Kilka dni pracy(podwykonawca). Pracownicy zastraszeni przez prezesa. Jak dla mnie człowiek na poziomie zenujacym. Holeryk, mniemanie o sobie Bog! Mam pieniadze pracownik jest niczym, smieciem... prostak cham. Kwesto pzdrawiam.
maja 2015-07-23 23:03:16
Tragedia!!!!!!!!!!!!! Culinaria i Agro Food to to samo, pracownicy w ciągu miesiąca zmieniają się, jak rękawiczki.
Prezes to idiota, prostak, wariat. Samo imię Augustyn mówi samo za siebie, ha, ha, ha.
Dziękuję Bogu, że już nie mam z nim nic wspólnego.
Ten facet będzie się smażył w piekle, w najgorętszej smole za to jak traktuje pracowników. Z całego serca życzę debilowi, żeby firma padła jak najszybciej, a on niech szybko skończy w piachu i tyle po nim pozostanie.
43444 2015-12-17 20:57:28
Żadnej pozytywnej opinii o tym zakładzie - to musi być dramat!!!
43444 2015-12-20 21:30:47
Panie Witku - niech Pan idzie popracować w tej firmie i później poproszę o komentarz. Będzie Pan mógł w rzeczywistości przekonać się, że to co ludzie piszą o tej firmie jest prawdą. Pozdrawiam i życzę miłego spotkania z "panem prezesem"!
abc 2016-01-15 06:58:16
To życzę powodzenia- ta firma i jej prezes to dramat ! Należy ich omijać... Ogłoszenie na to stanowisko bylo aktualne ponad rok , bo każdy po rozmowie z psycholem -prezesem unikał - jesli szukasz wrażeń to może lepiej skok ze spadochronem itp ale nie praca w tym "zakładzie"
wolf 2016-01-22 03:15:19
Z tego co słyszałem spółka Agroo ...procesuje się ze skarbem państwa, tzn poprzednia zoo a nie obecna akcyjna. Ponoć prezesi nakombinowali podatkowo przy tych przekształceniach z jednej na drugą. Można sprawdzić w sądzie w Katowicach jak to się zakończyło. Coś ze stawkami celnymi.
nebo 2016-01-22 21:43:00
czy są przyjęcia do pracy w tej firmie ?
bolololo 2016-02-12 14:08:59
do tej firmy przyjecia beda zawsze (hehe)bo pracownicy rezygnuja ze wspolpracy z czestotliwoscia 2 osoby / miesiac
1 2016-04-08 17:19:51
ale tu o płace nie chodzi, tylko o znęcanie się psychiczne nas pracownikami
pulker 2016-05-09 20:45:22
1, w mojej ocenie jeżeli ktoś czegoś takiego doświadcza to zdecydowanie powinien zgłosić to do odpowiednich służ. Ja bym nie mógł wytrzymać w takiej atmosferze i przede wszystkim nie jest ona zdrowa. Zastanawiam się tylko czy i jakie oferty niedługo się pojawią
Zostaw swoją opinię o Agro Food S.A - Pilica
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Agro Food S.A