Logowanie dla kandydatów/kursantów

Rejestracja pracodawcy | Zapomniałem hasła

Nowe zasady dotyczące cookies

plus Dodaj ofertę pracy | Logowanie
Praca opiekunka
Kursy / Szkolenia - zobacz wszystkie 199!
Praca w Niemczech dla opiekunek - płacimy o 1000 zł więcej niż konkurencja
Sortuj: Najnowsze | Najstarsze

Opinie o Agro Food S.A

Pracowałeś w firmie Agro Food S.A i chcesz podzielić się opinią o niej? A może chciałbyś w niej pracować i zastanawiasz się, jakie warunki oferuje pracodawca? Dodaj wpis - może on pomóc Tobie i innym zainteresowanym osobom w uzyskaniu poszukiwanych informacji.

zdjecie uzytkownika
- 2013-09-23 20:28:44 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Witam pracowałem w tej firmie około 2 miesiecy . [usunięte przez moderatora] Ogólnie wielki syf z chemią i smrodem do mięsa . Ostrzegam!!!!
zdjecie uzytkownika
magda77 - 2014-03-27 09:45:13 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Proszę powiedz coś wiecej, z tej opinii nic nie wynika. Napisz co to jest ten ogólny (usunięte przez administratora), zarobki, podejście itp.
zdjecie uzytkownika
ASTEN - 2014-04-16 03:11:07 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Ogólny s znaczy ,nie wiadomo o co chodzi " zarobki na portiernii niskie
zdjecie uzytkownika
Reklama - 2015-03-04 20:12:13 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (1)
Gorąco polecam zawód kosmetyczki, super praca, bardzo przyjemna, można dobrze zarobić. Otworzyłam własny gabinet kosmetyczny w Śródmieściu – zapotrzebowanie jest ogromne i biznes idzie nieźle. Zawodu nauczyłam się w szkole policealnej www.szkoly.gowork.pl. Gowork miał ciekawą ofertę, poza tym bardzo tanio, pracownie też w pełni wyposażone, jest na czym się uczyć. Ciekawe zajęcia dodatkowe, konkursy kosmetyczne, targi kosmetyczne. Polecam ponieważ podchodzą do tego profesjonalnie.
zdjecie uzytkownika
kontrahent - 2015-03-04 20:13:32 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (2)
Zetknąłem się z firmą przypadkiem. Kilka dni pracy(podwykonawca). Pracownicy zastraszeni przez prezesa. Jak dla mnie człowiek na poziomie zenujacym. Holeryk, mniemanie o sobie Bog! Mam pieniadze pracownik jest niczym, smieciem... prostak cham. Kwesto pzdrawiam.
zdjecie uzytkownika
maja - 2015-07-23 23:03:16 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Tragedia!!!!!!!!!!!!! Culinaria i Agro Food to to samo, pracownicy w ciągu miesiąca zmieniają się, jak rękawiczki.
Prezes to idiota, prostak, wariat. Samo imię Augustyn mówi samo za siebie, ha, ha, ha.
Dziękuję Bogu, że już nie mam z nim nic wspólnego.
Ten facet będzie się smażył w piekle, w najgorętszej smole za to jak traktuje pracowników. Z całego serca życzę debilowi, żeby firma padła jak najszybciej, a on niech szybko skończy w piachu i tyle po nim pozostanie.
Zostaw swoją opinię
Powiadomienia
o nowych wpisach
Obserwuj ten wątek!
Akceptuję Regulamin
captcha
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Agro Food S.A

Wyraź opinię o innych firmach z tego miasta

Twoj email:
Wiadomość:
Masz pytanie do prezesa firmy Agro Food S.A?
Zadaj pytanie
alert