Logowanie dla kandydatów/kursantów

Rejestracja pracodawcy | Zapomniałem hasła

Nowe zasady dotyczące cookies

plus Dodaj ofertę pracy | Logowanie
Praca opiekunka
Kursy / Szkolenia - zobacz wszystkie 199!
Praca w Niemczech dla opiekunek - płacimy o 1000 zł więcej niż konkurencja
Sortuj: Najnowsze | Najstarsze

Opinie o Agro Food S.A

Pracowałeś w firmie Agro Food S.A i chcesz podzielić się opinią o niej? A może chciałbyś w niej pracować i zastanawiasz się, jakie warunki oferuje pracodawca? Dodaj wpis - może on pomóc Tobie i innym zainteresowanym osobom w uzyskaniu poszukiwanych informacji.

zdjecie uzytkownika
admin - 2010-11-16 13:36:14 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Pracujesz w tej spółce i masz już wyrobione własne zdanie na jej temat? Opinia zatrudnionych ludzi to siła przetargowa wielu firm w miasteczkach takich jak Pilica , wyraź swoją opinię o spółce Agro Food S.A.. Opowiedz o swoich przeżyciach. Inni odwdzięczą się własnymi opiniami. Jakie jest podejście do pracowników wewnątrz firmy?
zdjecie uzytkownika
- 2013-09-23 20:28:44 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Witam pracowałem w tej firmie około 2 miesiecy . [usunięte przez moderatora] Ogólnie wielki syf z chemią i smrodem do mięsa . Ostrzegam!!!!
zdjecie uzytkownika
magda77 - 2014-03-27 09:45:13 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Proszę powiedz coś wiecej, z tej opinii nic nie wynika. Napisz co to jest ten ogólny (usunięte przez administratora), zarobki, podejście itp.
zdjecie uzytkownika
ASTEN - 2014-04-16 03:11:07 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Ogólny s znaczy ,nie wiadomo o co chodzi " zarobki na portiernii niskie
Zostaw swoją opinię
Powiadomienia
o nowych wpisach
Obserwuj ten wątek!
Akceptuję Regulamin
captcha
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Agro Food S.A

Twoj email:
Wiadomość: