Opinie o MIKOMAX w Łódź

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy MIKOMAX. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w MIKOMAX na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Doradcy biznesowi

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o MIKOMAX w Łódź

@...

NIE dodawaj opinii, która * łamie prawo polskie * jest niezgodna z regulaminem serwisu GoWork.pl * jest wulgarnym komentarzem * jest niemerytoryczna Czytanie ponoć odeszło do lamusa ale nie wiedziałem, że na taką skalę.

Sodexo

Jak to jest możliwe, że część pracowników otrzymało pieniądze na kartę sodexo, a niektórzy takiej wpłaty na koniec miesiące nie otrzymali? Znowu ktoś zapomniał zlecić przelew, a już tak bywało ????

Mirka

To prawda, że PiP u was był? Taki komentarz pojawił się teraz niedawno w wątku o tym, że parę grosików wpadło. Wole mieć jasność, bo chce aplikować na specjalistę ds. zintegrowanych systemów zarządzania. Uprzednio jednak napiszecie mi proszę jakie są średnie przedziały placowe oraz czy w ogóle warto?

Pan pracownik

Wszystko było piękne do końca 2021 roku. Teraz? Niby stawki wzrosły, a co z tego jak usunęli nadgodziny i zarabiamy dużo mniej. (usunięte przez administratora)Ale cóż, tych co chcą pracować, to nie docenią, a ci co przychodzą tylko po wypłatę i poobrabiać komuś tył, już tak. Trzymają (usunięte przez administratora) żeby tylko ilość pracowników się zgadzała. Urlopy też dobre, firma sobie już wybrała kiedy mamy mieć wolne, a nasze zdanie już się nie liczy. Chociaż tyle, że pracownicy są serdeczni i zawsze można z kimś porozmawiać. Chociaż te soboty mógłby wrócić

Ziutka
@Pan pracownik

Po ostatnich kontrolach pip firma już raczej zorientowala się ze naiwnych jak w ubieglym roku nie bedzie i numer z przymusowymi urlopami drugi raz nie przejdzie

Czy zechciałbyś podzielić się z nami wrażeniami ze spotkania rekrutacyjnego w firmie MIKOMAX? Jak oceniasz poziom trudności oraz atmosferę spotkania? Z chęcią dowiemy się wszystkich niezbędnych szczegółów dotyczących przebiegu rekrutacji.
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
logo firmy Serwisant rowerowy
Renata

Nie wiem czy wszyscy wiedzą ale podobno magazyn w zeszły piątek bawił się za Wasze pieniądze i firma sponsorowała to wyjście integracyjne. Bardzo jest mi przykro że tylko jeden dział się bawił bo też bym potancowala z kolegami z działu. (usunięte przez administratora)

OWOCOŻERCA

Cześć dawno nie pisałem ale przeczytałem ostatni komentarz do tego co pisałem AUTOR nic nie zrozumiał SZKODA To jeszcze raz dla ELITY owoce a dla (usunięte przez administratora) kubeczki p.s poproszę o dwa winogronka więcej i plasterek cytryny

Robert

Bo tylko Popek jest kierownikiem z wiedzy i wykształcenia. Reszta to cholota wyciągnięta z produkcji. O Lean usłyszeli jak szkolenie bylo a już kilka lat na stołku byli. Z kim tu pracować jak nie znają podstaw.

Kolega to ma więcej dodatków niż musi pracować ,mimo to bym się nie zamienił widocznie nie do wszystkich dochodzą słuchy co się w firmie dzieje

Kkk

A co takiego się dzieje??

Pytia

Czy ktoś z firmy może potwierdzić do kiedy powinno być sodeco ?

Kolejny miesiąc i złodziejski numer z premiami,wliczone w podstawę bez wykazania na pasku i bez wielkości procentowej miliard coraz bliżej tylko że z naszych pieniędzy bo roboty to słabo jest.firma się skończyła razem z nowym okupantem

Krysia

Zastanawia mnie bardzo fakt że przepracowałam cały miesiąc grudzien od dechy do dechy jak moja szanowna koleżanka. Stawki godzinowe mamy identyczne. Ale wynagrodzenia już się różnią o kwotę 170 zł. Takie czarodziejki tylko w kadrach MX. P.S. Grażynko wróć!

Danka
@Krysia

A co z wiekiem? Tez identyczny? Ciekawie w czym można byłoby się pomylić. Ale jeśli to wyszło to macie już temat sprostowany? Trzeba było odjąć 170 zł czy dodać?

Mam pytanko czy firma to ma zamiar ten miliard obrotu zrobić z naszego socjalu czyli Sodexo i znowu wątpliwych pensji liczonych przez odchodzący HR?

Bozena

Ja to się chce dowiedzieć jakim cudem jeszcze nie ma Pasków wynagrodzeń które powinny być wydane przed nimi? Pip chyba dawno firmy nie odwiedził.

Ameryka

Z każdym miesiącem jest tylko gorzej, ucinanie premii za opóźnienia innych działów. Janusz z Maćkiem sprzedali nie tylko firmę, ale też ludzi i swoją godność. Sporo osób szuka nowej pracy, bo szanują siebie i nie będą wysłuchiwać jak to dobrze jest w firmie. Bałagan to mało powiedziane. Patrząc na nastroje pracowników to nie będzie lepiej.

Jajko

Pracuje w tej firmie od paru lat ale takiego chamstwa i pogardy dla pracowników dzięki którym zarabiają pieniądze nie widziałem. Strach się odezwać bo zaraz Cie zwolnią albo po premi pojadą. Żadnych starań o pracownika. Czas szukać innej pracy. Tylko szkoda ludzi z którymi pracuje fani i da się pogadać.

Zoja
@Jajko

W którym miejscach w firmie jest najgorsza atmosfera i traktowanie jak piszesz ?

Czy ktoś wie może z jakiej przyczyny zwolnil się działo kadr ? Podobno były już tu pytania ale są od razu usuwane. Co się dzieje ?

Zimny prysznic

Pochwalił się Januszek obrotem z 400 na 500. To jakaś 1/5. A nam podnosi wypłatę o złoty. To jakaś 1/26. Znajdź różnice Januszku. I dopiero się chwal????

Lokator

Nieważne jak wielki jest dom tylko ile szczęścia w nim daje gospodarz........

Dupolizaczek

Nieważne co w głowie masz. Wystarczy przez kilka lat znajoma twarz. Najpierw na lidera awansujesz. Później kilka razy (usunięte przez administratora) i biurowy w mistrzuwce się stajesz. Jeszcze nie wiem na kogo tam awansowałeś ale 60 się stałeś. Kolego z maszyn.

Alek45
@Dupolizaczek

Dobra rada. Jak już piszesz te swoje jakże inspirujące do myślenia i merytoryczne komentarze ,używaj słownika albo sobie otwórz słownik języka polskiego . Bo wstyd pracować wśród takich analfabetów

Student

Polecam. W firmie jest prawdziwie rodzinna atmosfera. W wigilię poczułem się jak jej CZŁONEK. Teraz znam swoją pozycję i rolę w tym organizmie. Doceńcie to. Nie każda firma umie tak jasno się wyrazic i jeszcze gratisowego śledzia dorzucić.

Zimny prysznic

Panowie, zrobiliście z firmy Yankeski Yanuszeks, a co to miało nie byc jakie to obietnice i widoki. Wyszło jak zawsze. Kit wam w oko ale jak nie macie umiaru to nie opowiadajcie o rodzinie bo to urąga i obraża wiele rodzin

Zostaw merytoryczną opinię o MIKOMAX - Łódź

• Jak się pracuje w MIKOMAX?

Zobacz opinie na temat firmy MIKOMAX tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 100.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w MIKOMAX?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 83, z czego 9 to opinie pozytywne, 40 to opinie negatywne, a 34 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

MIKOMAX
1.4/5 Na podstawie 49 ocen.
  • Dostawcza 4
  • NIP: 7282725538 KRS: 0000332071