Opinie o Stowarzyszenie Przyjaciół Teatru Arka w Wrocław

Teatr Arka we Wrocławiu jest jedynym zawodowym teatrem integracyjnym w Polsce. Funkcjonuje na dwóch i płaszczyznach: artystycznej i społecznej. W wymiarze artystycznym jest to zetknięcie dwóch różnych wrażliwości i sposobów tak widzenia, jak i „opowiadania świata”, przekazywania wiedzy o nim i doznań związanych z jego odbiorem. W wymiarze społecznym teatr łączy ze sobą rzeczywistość ludzi pełnosprawnych z rzeczywistością ludzi niepełnosprawnych intelektualnie.

Branże: Pozostałe firmy

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Stowarzyszenie Przyjaciół Teatru Arka w Wrocław

Katarzyna Wilk Nowy wpis

Bardzo proszę o nie takie ocenianie bo to jest nie ładnie

Piotr Nowy wpis
@Katarzyna Wilk

Proszę mi podać Pana który będzie godzin

Katarzyna Wilk Nowy wpis
@Piotr

Proszę Pana te godziny pracy są porządku bo mi to odpowiada innym też odpowiada godziny pracy proszę o nie krytykować o Teatrze Arka bo to nie ładnie ja sama pracuje i chodzę do szkoły i wszystko godzę proszę nie dawać takich uwag

Dawid Nowy wpis

Czy premie dostajecie wraz z wypłatą jednym przelewem?

Man

Stowarzyszenie Przyjaciół Teatru nie ma w tym momencie ofert pracy, bo oni generalnie zajmują się czymś innym, ale to chyba dość jasna sprawa, aczkolwiek muszę wam powiedziec, że sztuki mają naprawde dorbe, więc chyba jako klient jest dość sensownie

Irek

Piękny teatr ...bardzo dobry artystycznie

Jak szybko otrzymałeś odpowiedź zwrotną po rozmowie w Stowarzyszenie Przyjaciół Teatru Arka? Czy rekruter skontaktował się z Tobą, w szczególności w przypadku odpowiedzi odmownej?
logo firmy Specjalista psychoterapii uzależnień
logo firmy SPECJALISTA DO SPRAW POZYSKIWANIA FUNDUSZY UNIJNYCH/KRAJOWYCH
Płock
Mobilne Usługi Doradcze Jolanta Kęsicka
pirro

Jaki (usunięte przez administratora) napisał, który kasę wzi (usunięte przez administratora) wszystkie projekty i uciekł. Totalny (usunięte przez administratora) i niech się od Arki (usunięte przez administratora) Sam wie tyle co zje. I to mnie boli. Jebać takich (usunięte przez administratora) Arka trzyma swój poziom, a kasy nie ma przez (usunięte przez administratora) takich palantów. Tak powiem .....

swój

Znam Teatr Arka. Bardzo interesujące zjawisko. Krzywdzicie ich Państwo nieprawdziwymi opiniami zarabianiu pieniędzy. Niestety z tego co wiem maja duże problemy finansowe bo maja 28 pracowników na etetech. Pani Jasińska widząc myśli, ze w czasach dzisiejszych gdzie człowiek człowiekowi wilkiem.

mmm

Odradzam wszelkie kontakty z teatrem arka - poziom spektakli mierny, a zarząd nastawiony jest na maksymalny zysk dla siebie i zatrudnionego grona rodziny. Niepełnosprawni zaś są po to, żeby wyciągać kasę z dotacji.

Niepełnosprawny.

Straszne świństwo tak niszczyć opinie Teatru Arka. Wiem , mam na to dowody ,ze piszą to byli pracownicy Teatru. Zostawili bałagan, przez nich teatr ma duże kłopoty. Dobrze ze teraz jest nareszcie bardzo dobra i profesjonalna Ksiegowa, która wyprowadza ten bałagan. Wystarczy Jej zapytać co sadzi o pracownikach byłych, którzy teraz szkalują Arkę. Już Ona moze powiedzieć ,jak pracowali ,ile brali pieniędzy i nic nie robili, no w każdym razie niewiele. Wstyd ludzie..Zastanówcie sie ....bo naprawdę niewiele robiliście a Jasinska wam płaciła ,biorąc kredyty. Nawet mieszkania kobieta nie ma bo cała kasę ulokowała w Was w Arce ,kasę na mieszkanie 150 tysięcy. Wiedzieliście to. Tak, tak to jest szaleństwo żeby tyle dać ludziom. I po co ? Nie warto.

Sprawni w Arce

Totalna bzdura - papier przyjmie wszystko. Arka wymaga pracy, a nie przychodzenia do pracy. Teatr Arka była jest i będzie. Arka jest teatrem integracyjnym nie każdemu pracownikowi może to odpowiadać. Wymaga to dojrzałości.

Mor

NIE POLECAM pracy w teatrze arka. OSTRZEGAM przed mobbingiem, zaniżaniu wynagrodzenia, mętnymi formami zatrudnienia, namawianiem do dokonywania manipulacji z dokumentami. Do tego dyrektorka teatru, która w mojej ocenie jest osobą niezrównoważoną.

Zostaw merytoryczną opinię o Stowarzyszenie Przyjaciół Teatru Arka - Wrocław

• Jak się pracuje w Stowarzyszenie Przyjaciół Teatru Arka?

Zobacz opinie na temat firmy Stowarzyszenie Przyjaciół Teatru Arka tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Stowarzyszenie Przyjaciół Teatru Arka?

Stowarzyszenie Przyjaciół Teatru Arka