Opinie o GE AEROSPACE POLAND SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy GE AEROSPACE POLAND SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie GE AEROSPACE POLAND SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ o rekrutacji.

Branże: Doradcy techniczni dla firm

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o GE AEROSPACE POLAND SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ w Warszawa

GNG

q - 2013-04-24 09:56:15 GNG moglbys zdradzis firme w ktorej obecnie pracujesz? W ktorej firmie w warszawie oprocz EDC mozna tyle zarobic? Pzdr.Wyjechalem za granice. pozdrowienia z UK

Podróżnik

lewy - 2013-04-29 20:37:46 Podróżnik - 2013-04-26 19:28:17 lewy - 2013-04-26 15:40:42 Pensje - 2013-04-26 09:59:34 Słownik:"średnia warszawska" - około 3000-3200 netto miesięcznie. Zgadza się? To i tak mało, jeżeli wziąć pod uwagę, np. wynajem mieszkania, ok. 1800 zł miesięcznie to koszt ten zabiera ponad 50% twoich zarobków. No chyba że mieszkasz nadal z mamusią i tatusiem. Z tego co słyszałem pensja w UK to na rękę dla początkującego inżyniera to około 2000 funtów miesięcznie (30-32k annualy) a koszt wynajęcia mieszkania 500-700 funtów miesięcznie. Zgadza sie ale jest to pensja dla absolwenta. Doswiadczeni inz. spokojnie zarabiaja 2 razy wiecej. Pensja dla absolwenta w UK to okolo 22tys rocznie. 30-32 to zarobki osoby z min 5 letnim dosw. Wiec sytuacja jest podobna absolwent w UK za 1350f net wynajmuje pokoj za 300f lub studio za 400f a nie 3 bed za 800f. Absolwent w kraju podobnie pokoj za 700zl lub co najwyzej kawalerke za 1200. Latwo manipulowac liczbami, a wszedzie jest podobnie potrzeba kilku lat ciezkiej pracy aby do czegos dojsc.Ojojojoj, trochę się z tym nie zgodzę. Dwa razy pracowałem w UK i mam wielu znajomych którzy pracują tam i kilku pracujących w objętej kryzysem Hiszpanii oraz jednego w Niemczech. W UK, w branży automotive i aviation jeżeli zatrudnisz się na pełen etat to pensje dla absolwenta są realnie w zakresie 26-30k rocznie. Oczywiście to zależy od regionu, np. w Londynie absolwent dostaje około 30k rocznie, a w Manchesterze to już około 25k. Ja pokój w Londynie wynajmowałem za 50f tygodniowo czyli 200f miesięcznie. Należy patrzeć na "wartość nabywczą" pieniądza w danym kraju i niestety Polska jest daleko z tyłu za UK, Niemcami, itd. Wystarczy rzucić okiem na Wikipedię. W Hiszpanii kumpel dostaje 2000E na rękę miesięcznie (zaczął od razu po studiach) - mieszkanie 45m2 w Sevilli kosztuje go około 300E. W Niemczech absolwent dostaje około 2300-2500E na rękę. Mógłbym tak pisać jeszcze więcej ale nie ma to sensu. Chodzi mi przede wszystkim o to aby samego siebie nie okłamywać, że na Zachodzie jest drogo i wcale lepiej się nie żyje. A powracając do EDC to miałem tam praktyki i mam kumpli tam pracujących. Po nieco ponad trzech latach zarabiają około 4000 netto miesięcznie czyli nie jest źle.twoje dane sa tak wiarygodne jak 200f za pokoj w londynie. chyba, ze byl to pokoj bez okien 2mx2m. wystarczy wejsc na dowolny portal aby zobaczyć ze srednia cena za pokoj to 400f. juz widze jak anglicy garna sie do zatrudniania srednio ogarnietych polskich absolwentow, z których wiekszosc kiepsko zna jezyk angielski i ma podstawowe braki z wiedzy technicznej. oni wola polskich studentow, ktorzy studia spędzili na imprezach, bumelowaniu i ściąganiu na egzaminach. angielscy absolwenci musza sie uczyc i placic za swoja edukacje, wiec sa zdecydowani gorzej wykształceni. a tak powaznie, praca jest, jednak dla najlepszych, min to kilkuletnie doświadczenie. niestety wiekszosc wylewa swe frustracje na gowork (tak jest w przypadku kazdej firmy) i z róznych przyczyny (również strachu) nigdy z kraju nie wyjedzie.W Londynie byłem w 2009 i 2010 roku i wtedy płaciłem 50f tygodniowo za pokój około 12m2 w dzielnicy Southall, a później Hounslow. Pewnie bliżej City jest drożej. I pokój znalazłem na portalu Londynek.pl czy coś takiego. A co do poziomu angielskiego to muszę ci przyznać rację - Polacy prezentują żenująco niski poziom znajomości tego języka i to jest największą przeszkodą w wyjeździe za granicą. Rozmawiałem z kilkoma pracodawcami w UK i powiedzieli że są świadomi tego że każdego pracownika trzeba przeszkolić na początek ale bez bardzo dobrej znajomości angielskiego jest to po prostu nieopłacalne.

lewy

mis

Pracownik małej firmy :) - 2013-04-29 08:08:44 góral - 2013-04-28 16:42:06 To co lepiej pracować w małej firmie i mieć sporo na głowie i zarabiać grosze czy w EDC? A może od razu pchać się za Odrę bądź morze i mieć świadomość że składki potrącane z wynagrodzenia zapewnią ci jakąś tam emeryturę? A Power Point to do czego tam służy? Raportowania? Robi się screen ekranu z symulacją czy jak?Góral zgadłeś co do PowerPointa. Wygląda to dosłownie tak jak napisałeś - robi się screeny z symulacji, czasami je wcześniej poprawiając na Paincie i dodaje opisy :) Z czego symulacja zajmuje średnio 30-60 minut a modlenie się z Team Leaderem nad prezentacją zajmuje 2-3 tygodnie.... A co do pracy w mniejszych firmach - wcale nie jest źle. Ja pracuję obecnie w takiej co ma 200 pracowników i jest fajnie. Zarabiam tyle co w EDC, fakt jest więcej roboty ale ciekawszej. A co do emerytur za granicą to czemu piszesz że składki tam zapewnią ci "jakąś tam emeryturę"? Co, może w Polsce będziesz miał lepszą? Jakoś w Hiszpanii, na Teneryfie czy też w innych kurortach (np. w Austrii) widzę więcej emerytów niemieckich i brytyjskich niż polskich. Owszem wyjazd za granicę wymaga pewnych poświęceń na początku ale w dłuższej perspektywie się opłaca. No bo jakoś rzeszy Brytyjczyków czy Niemców emigrujących "za chlebem" do Polski to nie widzę:)Widać, ze o analizach masz blade pojecie. Poważna analiza zajmuje znacznie więcej czasu plus interpretacja wyników, opracowanie raportu. Power Point czyli narzędzie do prezentacji wyników nie zajmuje zbyt dużo czasu. W przypadku opracowania nowych rozwiązań konstrukcyjnych jest podobnie. Jak widać piszą głównie osoby młode, które nie wiele wiedza o pracy. Zapewniam Cie, ze każda duża korporacja funkcjonuje bardzo podobnie. Pracując w małej firmie będzie trudniej znaleźć inna prace, marka i referencje maja duże znaczenie.

logo firmy Magazynier
Opacz-Kolonia
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Doradca Techniczny z językiem włoskim lub francuskim
Ochmanów
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
Pracownik małej firmy :)

góral

a

EDC - nie polecam. Ciasno jest - ludzie tam pracujący mają tak wielkie ego, że ledwo się mieszczą. t432p A tak serio to praca tam uwstecznia - klepanie w Excelu i prezentacje na PowerP. Jak już chcecie przerzucać tabeli to zatrudnijcie się w banku - dostaniecie dwa razy więcej kasy. EDC pod kątem finansowym wcale nie jest takie super na początek. W wielu firmach można dostać 3000 netto na rękę, a praca będzie dużo ciekawsza. Niedaleko (za ogrodzeniem) też są firmy z branży lotniczej :) A najlepiej jak możecie to wyjedźcie za granicę - w Polsce inżynierów się nie szanuje.

Podróżnik

A zapomniałem - jak byłem w EDC to nie robiło im różnicy czy inż czy mgr. P.S. Praktyki nie były zbyt zachęcające: głównie Excel i PowerPoint :) I to dotyczyło całego działu....

prawy

slyszalem,ze dla nich to roznica inz. i mgr. ,ale ja tez jestem zdania ,ze mgr to tylko papier, u mnie nawydziale (Mechanika i budowa maszyn) na magistrze sa jakies humanistyczne przedmioty , w sumie to na ost.semestrze inzynierskich te sa takie przedmioty jak np.religie swiata, kultura zachodu, historia techniki.... extra :D

góral

Nie straszcie.Aplikowałem do Was na inż. mechanika(Subsea). Nie pracowałem w tej branży.Jedynie niecały rok ale w zupełnie innej. Jak są szanse dla kogoś po PWSZ i to jeszcze bez mgr.? (wybrałem unknown w formularzu, dziwnie sie czułem, ale znam ludzi po agh i pk i wiem tyle co oni po mgr.) Nie było kasy na to ale upartość jest we krwi i idę w zaparte. Może się uda.Pozdrawiam inżynierów z powołania!!!

lewy

Pracuję w EDC już kilka ładnych lat. I muszę powiedzieć, że jest to najlepsza firma w jakiej pracowałem. Czytając niektóre posty nie mogę dojść do tego jak można tak kłamać o tej firmie. Oto kilka faktów o Engineering Design Center: 1. Atmosfera w pracy jest wspaniała - wszyscy są przyjacielsko do siebie nastawieni i bardzo pomocni. 2. Firma daje ogromne możliwości rozwoju - szkolenia, kursy, wyjazdy zagraniczne. To nieprawda że w niektórych zespołach nigdzie się nie wyjeżdża. Każdy zespół przynajmniej raz do roku gdzieś jedzie. Zazwyczaj do USA, np. do Miami na Florydę. Ja osobiście jeżdżę średnio 3-4 razy, w tym do USA i Singapuru. 3. Praca jest nie tylko z Excelem i PowerPointem. Używamy różnych programów: UG, CATIA, ANSYS oraz własnych programów. 4. Zarobki są znacznie wyższe niż w innych firmach, a nawet przebijają te zagraniczne, 5. Rotacja jest nawet mniejsza niż 5% - realnie jest rzędu 1-2%. 6. Mamy bardzo atrakcyjne bonusy dla naszych pracowników: karty Multisport za kilkadziesiąt złotych, najlepsze ubezpieczenie zdrowotne, zapewniliśmy nawet rowerownię naszym pracownikom! 7. Jasna i przejrzysta ścieżka kariery zawodowej i elitarne programy korporacyjne w celu jej przyspieszenia dla najlepszych (EDISON). 8. Wymagamy wysokiego poziomu angielskiego i aby to osiągnąć są wewnętrzne kury językowe na poziomie, myślę że nawet C1-C2. 9. Nikt na nikogo nie donosi, bo nie ma takiej potrzeby. Oczywiście są prowadzone audyty wewnętrzne ale to nie jest to samo. 10. Podwyżki są uzależnione od osiąganych wyników i potrafią być bardzo wysokie. Inżynierowie utożsamiają się z naszą firmą i stanowią ELITĘ polskich inżynierów. Oczywiście jest tu tzw. "sito" przez co zostają tylko ci najlepsi !! Domyślam się że większość z tych co piszą niepochlebne opinie są to ci którzy odpadli lub się nie nadawali i ratowali się ucieczką za granicę. Ani RR ani P&W nie mogą równać się z GE - przeczytajcie jakikolwiek raport z wynikami w internecie a zobaczycie że bijemy ich na głowę, nie tylko pod kątem finansowym ale też technologicznym !! Dlatego nie zdarza się praktycznie aby ktoś odchodził do tych firm :) Gdyby tak nie było nie bylibyśmy najlepszą firmą w Polsce w branży lotniczej, nikt się tak nie rozwija jak GE EDC, cały czas przyjmujemy nowych pracowników, budujemy nowe budynki, itd. To mówi samo za siebie. Zapraszamy do aplikowania na stanowiska w branżach: Aviation, Energy i Oil&Gas. Oferty dostępne są pod adresem: (usunięte przez moderatora) "Były pracowniku" nic dziwnego że jesteś byłym, bardzo ci współczuję i życzę powodzenia. Ambitni pracownicy są tutaj w EDC! Kto się nie dostał albo odpadł musi się widocznie jeszcze doszkolić aby dorównać do poziomu jaki tutaj obowiązuje. DOŁĄCZ DO ELITY POLSKICH INŻYNIERÓW !!

Pensje

UK

Z tego co widzę to PR w EDC robi swoje. Rotacja poniżej 5%? Ja pracuje w UK i znam wiele osób które przyjechały pracować tutaj z EDC. Zapewne "były pracownik" pisząc "większość" miał na myśli większość ambitnych i mobilnych ludzi. Wiem też że język stoi na przeszkodzie wielu ludziom i kilku moich znajomych chciało odejść do pracy w UK ale poziom wystarczający w EDC jest niewystarczający tutaj - w UK. Ja odszedłem z EDC po dwóch latach i teraz pracuję u podwykonawcy RR i jeżeli ktoś może to rzeczywiście polecam zmianę pracy. Na Zachodzie jest nie tylko RR ale i wiele innych firm.

mis

Były pracownik - 2013-04-24 11:27:09 Pracowałem w EDC prawie 9 miesięcy. Na początek kilka pozytywów: 1. Przyjmują ludzi zaraz po studiach, 2. Pensje są około "średniej warszawskiej" więc nie jest tak strasznie źle, 3. W niektórych działach czasem ma się ciekawe wyjazdy zagraniczne, 4. Dobry socjal: ubezpieczeni zdrowotne plus karta multisport, 5. Można się pochwalić że się pracuje dla wielkiego koncernu. Teraz minusy: 1. Praca mało ciekawa i rozwojowa - w 90% będzie to Excel i Powerpoint, 2. W niektórych działach, przez kilka lat nie zobaczycie niczego więcej poza swoim biurkiem, 3. Przeogromna biurokracja, 4. Bełkot korporacyjny, 5. System "raportowania" - czyli(usunięte przez moderatora) się nawzajem (podobno płaca za to nagrodę), 6. Awans tylko na papierku, ciężko szczególnie na "ścieżce" managerskiej, 7. Niskie podwyżki, 8. Niby wszyscy są przyjacielsko nastawieni ale tak do końca to nie wiadomo. Ogólnie: Dobra praca na początek, większość ludzi po roku, dwóch odchodzi do konkurencji (np. RR w UK) albo innych firm w tej branży. Ja tak zrobiłem - zarobki mam te same ale praca, nie przesadzając, 200% ciekawsza. EDC polecam jako pierwszą prace.wiekszosc??? a Pan jest inzynierem, ktory ma problemy z matematyka? rotacja w firmie jest ponizej 5%, wiec o czym to swiadczy? swiadczy to o tym, ze minusa masz w glowie. polecam myslec na plus. do RR odeszlo raptem kilka osob.

www

"Pensje są około "średniej warszawskiej" więc nie jest tak strasznie źle," a jakies konkrety odnosnie plac? jak juz ktos pisze o zarobkach to niech poda ile zarabia, przypominam ze portal jest anonimowy.

Pracowałem w EDC prawie 9 miesięcy. Na początek kilka pozytywów: 1. Przyjmują ludzi zaraz po studiach, 2. Pensje są około "średniej warszawskiej" więc nie jest tak strasznie źle, 3. W niektórych działach czasem ma się ciekawe wyjazdy zagraniczne, 4. Dobry socjal: ubezpieczeni zdrowotne plus karta multisport, 5. Można się pochwalić że się pracuje dla wielkiego koncernu. Teraz minusy: 1. Praca mało ciekawa i rozwojowa - w 90% będzie to Excel i Powerpoint, 2. W niektórych działach, przez kilka lat nie zobaczycie niczego więcej poza swoim biurkiem, 3. Przeogromna biurokracja, 4. Bełkot korporacyjny, 5. System "raportowania" - czyli (usunięte przez moderatora) się nawzajem (podobno płaca za to nagrodę), 6. Awans tylko na papierku, ciężko szczególnie na "ścieżce" managerskiej, 7. Niskie podwyżki, 8. Niby wszyscy są przyjacielsko nastawieni ale tak do końca to nie wiadomo. Ogólnie: Dobra praca na początek, większość ludzi po roku, dwóch odchodzi do konkurencji (np. RR w UK) albo innych firm w tej branży. Ja tak zrobiłem - zarobki mam te same ale praca, nie przesadzając, 200% ciekawsza. EDC polecam jako pierwszą prace.

q

GNG

Inżynier - 2013-04-14 16:49:20 Wam edecowcy chyba sie w głowach poprzewracało. 4-5 tysięcy do łapy i narzekają, że mało... A w większości pewnie nawet czterdziestki nie skończyli... straszne tortury tam macie. Wypełnianie tabelek, czytanie korporacyjnego bełkotu w mailach, wysłuchiwanie o sukcesach niczym na partyjnych zjazdach. Straszne, doprawdy... Idzie sie załamać. Brak wam pokory, bo w większości przypadków EDC to wasza pierwsza firma. popracowalibyście troche w typowo polskich firmach to byście docenili te "tortury", o których możecie sobie porozmawiać przy codziennej kawce w kuchni.pop pierwsze lejdi nikt nie jest toba. i nie kazdy tak jak ty piszesz jak sie cos nie podoba to pakujesz zabawki i idziesz do innej piaskownicy. W zyciu ma sie zobowiazania rozne po trzecie - moglem przejsc do innych biznesow tylko po co ? napisalem ze tam jest troche lepiej ale to ciagle bardzo bardzo podobnie. Sproboj znalesc prace w warszawie dla inzyniera z pensja ponad 12k brutto ? jak zaczniesz szukac to zrozumiesz dlaczego tak dlugo bylem w edc.

Zostaw merytoryczną opinię o GE AEROSPACE POLAND SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - Warszawa

• Jak się pracuje w GE AEROSPACE POLAND SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ?

Zobacz opinie na temat firmy GE AEROSPACE POLAND SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 42.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w GE AEROSPACE POLAND SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 26, z czego 3 to opinie pozytywne, 13 to opinie negatywne, a 10 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy GE AEROSPACE POLAND SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ?

Kandydaci do pracy w GE AEROSPACE POLAND SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

GE AEROSPACE POLAND SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

GE AEROSPACE POLAND SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ