Opinie o General Electric Engineering Design Center w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy General Electric Engineering Design Center. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie General Electric Engineering Design Center o rekrutacji.

Branże: Doradcy techniczni dla firm

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o General Electric Engineering Design Center w Warszawa

GNG

a warszawa jest najlepszym rynkiem pracy i jak sie chce to znajdziesz. rozne branze - budowlane , eneretyka consulting.

inzz

a w Warszawie i okolicach?

Inżynier

Alstom, Lurgi, WSK Rzeszów, Rafako, Hamilton Sundstrand we Wrocławiu - to tak w pierwszym odruchu, co udało mi sie wymienić. Możecie pomarzyć o projektach, jakie są robione w wielu z tych firm. Pieniądze też nie najgorsze.

GNG

mozesz wierzyc czy nie ale nie jedna.

smerf

Ok, wszyscy narzekają. A czy jest w Polsce firma która płaci więcej i można w niej liczyć na ciekawsze projekty?

Pp

Więc nie trudno się domyślić, że pytam o inne pytania niż te już podane. Dzięki za zainteresowanie :)

q

odpowiedz mozesz znalezc ponizej, chociazby w ost.postach: "Jeśli to Ty jesteś tym chłopakiem, który nie potrafił policzyć belki wspornikowej, równania z jedną niewiadomą i miał problemy ze zwymiarowaniem płytki z otworami to raczej nie licz na odpowiedź.."

Pp

Jakiego typu pytań można się spodziewać na rozmowie o praktyki? Jakieś przykładowe pytania ktoś pamięta?

Witam. Mam pytanie. Ile trzeba czekać na odpowiedź z EDC po rozmowie kwalifikacyjnej ? Np. po 2-3 dniach bez odpowiedzi to już można zapomnieć ,że się dostanie pracę czy jednak to dłużej trwa ? Dzięki za info

hans

MD - 2013-03-16 20:30:04 Czyli firma cofa sie ... w rozwojunieprawda. ciagle sie rozwija a zarobki sa najlepsze w Polsce.

Arek

Cześć, mam do Was pytanie. Chciałbym wysłać CV, na stanowisko lidera. Posiadam 8 letnie doświadczenie w przemyśle lotniczym. Zapewne Pani z kadr na pytanie o warunki i płace będzie opowiadać w samych superlatywach a nie chcę marnować czasu na bezsensowną rozmowę rekrutacyjną. Znam Catie, NX, Solida oraz TeamCentera. Pracuję na standardach ASME i ISO. Czy jest szansa na rozwój w firmie i jaką stawkę mogą mi zaproponować? Do jakiego działu najlepiej dołączyć? Czytając forum widzę osoby "wyprane" przez korporację oraz typ "wiecznego narzekającego. Proszę o wypowiedź osoby nie popadającej w skrajną skrajność:) z góry dziękuję.

frokwa

[usunięte przez moderatora] Ciekawy raport. Wynika z niego ze srednie wynagrodzenie w GE wynosi 3885 PLN brutto. Tylko jakim cudem ta firma trafila na drugie miejsce skoro ma tak fatalna opinie na go work??? Nawiasem mowiac o firmie na pierwszym miejscu wiem co nieco i to bardziej mnie dziwi.

MD

Inżynier po zawodówce sie znalazł. Kolejny raz czytaj ze zrozumieniem. Skomentowałem kwoty podane przez inne osoby. Nigdzie nie napisałem ile zarabiam albo można zarobić na start.

hans

MD - 2013-03-18 21:22:09 Czytaj ze zrozumieniem a dopiero później się wypowiadaj. Ktos napisał ze na start jest 3500 PLN w 2007 było 4000. A ty wyskakujesz z 4500bo wlasnie tyle dostaje absolwent na start, 4500. a ty chyba byles za cienki, nie przyjeli cie, dlatego wprowadzasz zamet.

Antonii z Radomia

Wreszcie porządne podwyżki, dostałem prawie 30% więcej :-)

MD

hans

MD - 2013-03-16 20:30:04 Czyli firma cofa sie ... w rozwojuCzytaj poprzednie posty. absolwent mgr inz. 4500-4800. Ktora firma w Polsce oferuje takie warunki?

a co to kogo

MD - 2013-03-16 20:30:04 Czyli firma cofa sie ... w rozwojutaaa, pogratulowac precyzji "inzynierom" - bo wychodzi na to ze to ludzie cofaja ta firme w rozwoju absolwent z tytulem inzyniera ma ok 3500-4000 magistra - 4500 - 5000 i sa to stawki brutto dla ludzi bez doswiadczenia albo z niewielkim i raczej nie ma roznicy czy bedzie sie pracowac w aviation, energy czy O&G, a na jakies cuda po 1-2-3-4-5 czy ilu tam latach (znaczaca podwyzka) tez nie ma co liczyc

Zdzichu

zxc - 2013-03-12 22:24:52 3500 brutto3500 brutto inżynierowi :), ech ... niby prawda ale nie do końca, magister ma 4500 na start

zxc

Dopasowuje sie do rynku, po co wiecej jak mozna mniej.

Zostaw merytoryczną opinię o General Electric Engineering Design Center - Warszawa

• Jak się pracuje w General Electric Engineering Design Center?

Zobacz opinie na temat firmy General Electric Engineering Design Center tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 42.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w General Electric Engineering Design Center?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 26, z czego 3 to opinie pozytywne, 13 to opinie negatywne, a 10 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy General Electric Engineering Design Center?

Kandydaci do pracy w General Electric Engineering Design Center napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

General Electric Engineering Design Center