Opinie o General Electric Engineering Design Center w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy General Electric Engineering Design Center. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie General Electric Engineering Design Center o rekrutacji.

Branże: Doradcy techniczni dla firm

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o General Electric Engineering Design Center w Warszawa

Zdzichu

Hey, na stronie edcowej jest napisana prognoza - obecnie 1400 inżynierów do 2015 - 1700. Wiec w lutym na pewno będziemy dalej szukać :-) edcpolska.pl

a

widze, ze ciagle sa przyjecia. Chcialbym sie poradzc, czy jesli aplikowalbym np. w lutym to nadal bedzie takie zapotrzebowanie na inzynierow w EDC? Jakies prognozy?

Jestem

in - 2013-04-16 14:46:30 w wieku 40 lat to chcialby zarabiac sporo ponad 10k zl, a nie 4-5k. Czy to takie dziwne, ze jak ktos chce zarabiac i napisze o tym na forum to zostaje potepiony prze zazrdosnikow? Zyjemy w UE, ceny powoli zaczynaja rownac jesli chodzi o artykuly itp. wiec czemu mam chciec zarabiac mniej? Zeby wegetowac? Trzeba starac sie wyciagnac od pracodawcy jak najwiecej. Piszesz, ze pracownicy EDC nie maja co narzekac, powiedz mi co to jest 4-5k na miesiac w dzisiejszych czasach, zwlaszcza na Warszawe!? Ludzie bez wyksztalcenia w lepszych sklepach odziezowych tyle zarabiaja. Trzeba sie cenic! a nie jeczec! Ci ktorym tak zle niech sprobuja cos zrobic zamiast wyplakiwac sie na forum. Nie umiecie sie zjednoczyc, jedynie jeden drugiemu zaglada w portfel, zazdrosci i dochodzi, dlaczego ktos ma wiecej. Zajmij sie praca, wtedy byc moze ktos Cie doceni. to co tutaj czytam jest zalosne.Może w EDC tyle zarobisz, po 40ce albo wcześniej.

in

logo firmy Magazynier
Opacz-Kolonia
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Doradca Techniczny z językiem włoskim lub francuskim
Ochmanów
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
Inżynier

Wam edecowcy chyba sie w głowach poprzewracało. 4-5 tysięcy do łapy i narzekają, że mało... A w większości pewnie nawet czterdziestki nie skończyli... straszne tortury tam macie. Wypełnianie tabelek, czytanie korporacyjnego bełkotu w mailach, wysłuchiwanie o sukcesach niczym na partyjnych zjazdach. Straszne, doprawdy... Idzie sie załamać. Brak wam pokory, bo w większości przypadków EDC to wasza pierwsza firma. popracowalibyście troche w typowo polskich firmach to byście docenili te "tortury", o których możecie sobie porozmawiać przy codziennej kawce w kuchni.

lejdi

GNG twoja opinia jest jakas dziwna. Siedziales 6 lat we firmie o ktorej piszesz same negatywy. Ja jestem osoba ktorej jesli cos sie nie podoba to raczej nie czeka 6 lat tylko zmienia prace na lepsza gdyz uwazasz ze to firma to dno. Niemogles przeniesc sie do innego biznesu jak aviation czy oil &Gas ktore chwalisz czy poprostu cie tam niechcieli i przez dlugi czas siedziales na swoim stanowisku. Biorac pod uwage zarobki ktore opisujesz i aktualne realia w polsce nie bylo tam zle. Sam odszedles czy cie zwolnili bo jakies dziwne wydaj mi sie twoje wywody i czytajac je odnosze wrazenie ze firma z ciebie zrezygnowala i szukasz miejsca gdzie mozesz wylac swoje zale.(usunięte przez moderatora) Pamietaj ze takie firmy to korporacje i nie da sie ukryc ze wszsytko tam napelnione jest biurkracja. Ja pracuje w podobnej duzej korporacji i nie da sie ukryc ze praca w takich jednostkach jest specyficzna ale cos za cos, stabilnosc zatrudnienia jest plusem, podroze i dostep do technologii tez, minus to cala biurokracja itd itp. Cos za cos.

Jestem

zainteresowany - 2013-04-11 16:33:03 Witam. Jak wyglada rekrutacja na stanowisko designera? Chodzi mi o to ile jest rozmow(spotkan) , jak to wyglada, o co pytaja (tak mniej wiecej ,z doswiadczenia pracownikow), czy doswiadczonego pracownika tez przepytuja z materialow ,ktore byly na uczelni, czy to jest tylko w przypadku absolwentow, bez dosiwadczenia,aby zweyryfikowac ich wiedze? Bede wdzieczny za odpowiedz. O zarobki nie bede pytal, bo widze ze dla wielu z ''Was'' jest to bardzo uciazliwe i ukazuje polska zawisc i zazdrosc. Pozdrawiam.Zarobki to temat tabu nikt się nie przyzna, pewnie rozbieżności są spore.

zainteresowany

GNG

masz racje nie pracowalem w malej firmie gdzie nie mozna z braku czasu wyjsc do toalety. ale za to pracowalem w innych firmach wiec mam porownanie.. Pakiet medyczny teraz praktycznie wszedzie jest. z reszta sie masz racje jest OK. i tyle. Teraz co slyszalem byly podwyzki dosyc konkretne. Tylko nikt nie wie ile tak naprawde bylo. Ja slyszalem od znajomych ze srednio - podkreslam srednio - bylo to 20 % . To duzo - bardzo duzo. Co do rozwoju - to zalezy w jakaiej grupie pacujesz i co robisz. Ale generalnie w enery to bieda jest. Chyba tylko jedna grupa no moze dwie robi cos ambitniejszego co z perspektywy czasu mozna uznac zarozwoj - ale reszta ? beznajdzieja. Miedzy innymi dlatego ludzi wola przechodzic do aviation lub o&g. jesli pracujesz w edc to wiesz ze masa ludzi przesla wlasnie do tamtych biznesow. A co do komuny - to mam na mysli to ze nie masz prawa sie odezwac i powiedziec zdanie lub opinie inna niz manago. Nie wiem jak jest u Ciebie w dziale - ja mowie jak bylo/jest w energy. Siedzi tam dwoch zakompleksionych gosci ktorzy wlasnie taka polityke uprawiaja.Oni chyba jako jedyni nie maja w planach ucieczki z energy.

mis

GNG - 2013-04-09 12:16:53 "....kosztem np. stabilności, braku benefitów, niższej kultury pracy(przejrzystość). " no przegiales :) stabilnosc to w EDC masz jak siedzisz cicho i sie nie odzywasz. A jak juz sie odzywasz to tak zeby twoj manago czul sie doceniony. Wiem cos o tym. brak benefitow ? - a to w EDC takie super benefity sa?? hahahah nie zartuj a z ta przejrzystoscia to juz na maksa pojechales. Jak to byl post podpuszczajacy to dalem sie nabrac edc to komuna pelna geba. Chyba nie pracowałeś w malej firmie, w której nie ma czasu wyjść do toalety, zadzwonić prywatnie, nie ma pewność co do przyszłości, a o rozwoju można zapomnieć. Benefity: Multisport, Luxmed,III filar, tańsze ubezpieczenie, dodatki świąteczne. Owszem firma mogla by jeszcze kupić każdemu samochód służbowy i komórkę ale i tak jestem zadowolony, w poprzedniej firmie nic z powyższego nie miałem. Być może komuna jest u Ciebie (w co wątpię), u mnie jej nie ma. Znam kilka osób w innych działach, maja podobna do mojej opinie.

EDCownik

Jakie były tegoroczne podwyżki? Ile %, kwotowo ile? Podzieli się ktoś tą informacją?

mis

Zdzichu - 2013-03-29 19:56:09 @rownia_pochyla hmmm, nie chca Cie puscic ?a może opcja numer 2?

Zdzichu

@rownia_pochyla hmmm, nie chca Cie puscic ?

takitam

witajcie, kilka razy przewija się w wypowiedziach tajemnicze "Sz.P", możecie wyjaśnić o co chodzi? domyślam się że chodzi o pewnego managera, ale skąd aż taka demonizacja w waszych wypowiedziach? może czegoś nie wiem :D

Zdzichu

qq - 2013-03-25 11:21:05 witam. Jaka jest roznica miedzy aplikowaniem na stanowisko poprzez edc, a poprzez formularz zgloszeniowy na stronie GE? pozdrawiam.nie ma żadnej, oba systemy działają tak samo

qq

GNG

no to swietna sytacja w edc. ludzie garna sie drzwiami i oknami. moje zdanie jest takie ze czesto lepeij zacac od zera - szczegolnie jak sie ma raptem kilka lat doswiadczenia nasza branza to znaczy jaka?

uo matko

inzz - 2013-03-21 21:58:28 a w Warszawie i okolicach?w Warszawie i okolicach nikt nie poleci zadnej firmy z prostego wzgledu: pojdzie tam sam i bedzie staral sie zeby nie przyszli tam inni ludzie z GE. lepiej niech "upraszczaja" , "usprawniaja" i "podnosza jakosc" u siebie

Zostaw merytoryczną opinię o General Electric Engineering Design Center - Warszawa

• Jak się pracuje w General Electric Engineering Design Center?

Zobacz opinie na temat firmy General Electric Engineering Design Center tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 42.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w General Electric Engineering Design Center?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 26, z czego 3 to opinie pozytywne, 13 to opinie negatywne, a 10 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy General Electric Engineering Design Center?

Kandydaci do pracy w General Electric Engineering Design Center napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

General Electric Engineering Design Center