Opinie o GE AEROSPACE POLAND SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy GE AEROSPACE POLAND SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie GE AEROSPACE POLAND SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ o rekrutacji.

Branże: Doradcy techniczni dla firm

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o GE AEROSPACE POLAND SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ w Warszawa

czlowiek

Zdzichu - 2013-06-09 09:50:12 adam_p - 2013-06-08 23:48:39 Skoro wypowiadają się tu osoby podejmujące decyzję o zatrudnieniu danej osoby, uczestniczące w procesie rekrutacji, chciałbym skorzystać ze sposobności i zapytać Was: "jak wygląda sylwetka idealnego kandydata - absolwenta"? Ważniejszy jest język, czy znajomość programów inżynierskich? Czy działalność w kole naukowym jest dużym atutem? PozdrawiamWitam, Pierwsza rzecza na co zwracamy uwage w aviation to podstawy - mechaniki, wytrzymalosc, jezyk angielski. Jesli okazuje sie ze kandydat potrafi myslec, nie strzela, tylko zastanawia sie i mowi co robi, ze rozumie o czym mowi, to dla mnei jest najwazniejsze. Licza sie programy , ale tego si emozna nauczyc, dzialanosc w kole naukowym jest dudym atutem pod warunkiem ze wie po co sie to robi, i rozumie sie to o czym sie mowi :) Najogolniej rzecz ujmujac - dobre podstawy, inteligencja, chec nauki, rozumienie zagadnien. Ludziom trudno jest czasem uwierzyc ze mozna czegos nei wiedziec na takiej rozmowie i zostac przyjetym :-) ale tak sie zdarza nie wymagamy niewiadomo czego, wzory, definiecje sa w ksiazkach. Liczy sie dobra podstawa, chec do nauki, duza inteligencja i jezyk angielski :) mam nadzieje ze pomoglo :) Hej Podpisuje sie po tym co pisze Zdzichu. Dobre podstawy i jezyk. Ja osobiscie cenie sobie rowniez zaintersowanie inzynieria ogolna a szczegolnie mechanika. Nie ukrywam ze dla mnie duzym plusem jest tez "otrzaskanie" z kultura i standardami "zachodu", dobrze jak ktos pracowal za granica szczegolnie w UK, USA lub Niemczech, z doswiadczenia wiem ze tacy ludzie maja lepszy kontakt z naszymi kooperantami.

Zdzichu

a_h - 2013-06-06 20:15:27 Dzięki. Już coś wiem. Ale kto podejmuje tą finalną decyzje o zatrudnieniu po rozmowie.Tylko HR? Nie biorą pod uwagę zdania inżynierów ? Bo z poniższych wypowiedzi wydaje mi się że nie. Fianlna decyjze podejmuje osoba przesluchujaca czyli inzynier - HR wspomaga ta decyzje poprzez przeprowadzeni swojej rozmowy :)

adam_p

logo firmy Magazynier
Opacz-Kolonia
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Doradca Techniczny z językiem włoskim lub francuskim
Ochmanów
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
Zdzichu

pp - 2013-06-08 16:06:46 chodzi mi o dokładne nazwy działów, tej informacji chyba nie da sie znalezc na waszej stronie? generalnie wiem czym sie zajmujecie :P a informacji tej potrzebuje by zglosic sie na praktykiKomorami spalania zajmuje sie dzial komory spalania :) A Wymiana ciepla zespol ktory nazywa sie Wymiana ciepla :) powaznie :) jak wyslesz miala a propso praktyk napisz ze interesuja cie komory spalania oraz wymiana ciepla :) wystarczy :)

pp

Zdzichu

q - 2013-06-07 14:12:45 pp - 2013-06-07 14:01:59 mógłby ktoś napisać jakie są działy w GE Aviation zajmujace sie komorami spalania, wymianą ciepła?podlaczam sie do pytania, tylko jakbyscie mobli podac wszystkie teamy w aviation, tzn. czym sie zajmuja, z jakimi firmami wspolpracuja? Slyszalem cos o teamie zajmujacym sie skrzydlami do Airbus A350, czy to prawda? pozdrawiam.hey, wspolpracujemy z wieloma firmami ktore sa dostawca czesci lub urzadzen dla GE Aviation. Wspolpracujemy trowniez z prodeucentami samolotow jak airbus, Boeing itd itd. Wymiana ciepla mam takie zespoly, w lotnictwie mamy duzo do czynienia z mechanika - glownie ale tez jest statystyka, niezawdonosc itd. Poczytajcie na naszej stronie edcpolska(kropka)pl

q

pp

ForeverYoung

@człowiek. Skoro uczestniczysz w procesie rekrutacji to może odpowiesz mi na pytanie niekoniecznie związane z tematem. Na stronie EDC w zakładce EDC Career Managment jest cały opis procesu rekrutacji. Jeszcze do niedawna można było wysłać CV do konkretnego działu i czekać na odpowiedź. Teraz tej opcji nie ma, a jedyna możliwość aby wysłać CV dotyczy tylko kokretnych stanowisk. Czy to jakaś nagła zmiana spowodowana zbyt dużą ilością chętnych?

czlowiek

To bardzo dziwne co mowisz. Uczestnicze w procesie rekrutacji i jakos nie wydaje mi sie mozliwe bym nie zatrudnil osoby kompetentnej. Problem jest inny, jest kolosalna ilosc osob nie kompetentych. Pomyslcie chcemy rozwijac wysoce wyspecjalizowane dzialy jak np subsea czy aviation a wybierac musze z ludzi zupelnie nie kompetentnych. Ludzie kłamia na potęge w CV, na 20-30 osob z ktory mi rozmawialem, słownie 2 zaskoczyly mnie znajmoscia jezyka angielskiego. Ludzie pisza angielski bardzo dobry - inznynier mechanik a nie ma pojecia jak jest tokarka albo wirnik lub kolek ustalajacy po angielsku. Potem z tych zatrudionych okazuje sie ze max 20% to ludzie ktorzy sie szybko ucza i ogarniaja, reszta musi byc prowadzona za rączke, nikt nie raczy samemu sie poduczyc (tak konkretnie a nie ogladanie filmikow), siedza na szkoleniach i ziewaja, po szkoleniu zadaje pytania testowe z tego co tam bylo, a u nich pustoglowie. Mimo wszystko uwazam ze firma najczesciej zachowuje sie bardzo wporzadku wobec pracownikow, daje duzo szans i wybacza bledy. Gdyby tak bylo u nas zle to nie pracowaloby 1500ludzi, (5 lat temu 700) Zarobki w mojej opini sa bardzo dobre

a_h

Lolem

a_h - 2013-06-05 13:33:08 To jak to jest? Kto podejmuje decyzje o zaproszeniu na rozmowę? Tylko HR czy szefowie działów(lub ktoś podobny)? A także kto podejmuje decyzje o zatrudnieniu po rozmowie. Czy jest to decyzja HR czy może jest ona konsultowana z TL lub kimś podobnych kompetencjach? Jak to wygląda?Proces rekrutacji wygląda mniej więcej tak: 1. Kandydat przysyła swoje CV. 2. CV jest weryfikowane przez HR i trafia to bazy danych. 3. Jeśli TL lub manager potrzebuje nowego pracownika to wchodzi to bazy danych i przegląda zgłoszenia. Na tej podstawie wybiera się kandydatów na rozmowę kwalifikacyjną. 4. Rozmowa kwalifikacyjna. Może to być kilka rozmów (z HR oraz przedstawicielami zespołów). Jeśli kandydat jest z daleka to rozmowa może się odbyć telefonicznie. 5. Informacja o przyjęciu do pracy lub nie. 6. Przyjecie do pracy na czas określony- 7 miesięcy. 7. Przyjęcie do pracy na czas nieokreślony. Pierwsza umowa jest na czas określony dla sprawdzenia pracownika. Dlaczego siedem miesięcy? Bo okres wypowiedzenia wynosi dwa tygodnie dla umów powyżej 6 miesięcy. Poniżej 6 pracownika trzeba trzymać do końca umowy. Jest to zabezpieczenie dla firmy, nie słyszałem jednak żeby kogoś wyrzucili w trakcie umowy siedmiomiesięcznej.

a_h

zainteresowany

Witam Słyszałem, że ostatnio w EDC jest przyjmowanych bardzo mało osób. Czy to prawda? Co jest tego przyczyną?

knud

Szanowni Państwo! Mógłby mi tutaj ktoś wyjaśnić jak jest z czasem oczekiwania po rozmowie kwalifikacyjnej? Czy zawsze generowana jest odpowiedź? Nawet w przypadku odmowy? Pozdrawiam

góral

rychu - 2013-05-22 12:12:48 A po jakim czasie od rozmowy poinfolmowali Cie o wyniku rekrutacji?1 tydzień (to standard)

rychu

A po jakim czasie od rozmowy poinfolmowali Cie o wyniku rekrutacji?

apropo

Jak wyglądają rozmowy kwalifikacyjne np. w oil&gas? Na co trzeba się nastawić? Wszystko jest w j. angielskim?

Rysiek

Czy ktoś z Was juz otrzymał informację odnośnie rozmowy kwalifikacyjnej na której był w maju? Jeżeli tak to jakiej była treści?

Zostaw merytoryczną opinię o GE AEROSPACE POLAND SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - Warszawa

• Jak się pracuje w GE AEROSPACE POLAND SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ?

Zobacz opinie na temat firmy GE AEROSPACE POLAND SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 42.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w GE AEROSPACE POLAND SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 26, z czego 3 to opinie pozytywne, 13 to opinie negatywne, a 10 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy GE AEROSPACE POLAND SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ?

Kandydaci do pracy w GE AEROSPACE POLAND SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

GE AEROSPACE POLAND SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

GE AEROSPACE POLAND SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ