Opinie o MEGAWORKER SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ w Świecie

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy MEGAWORKER SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do pracy w MEGAWORKER SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Firmy rekrutacyjne

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o MEGAWORKER SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ w Świecie

Anka

Praca OK, zakwaterowanie OK - prawie wszystkie pokoje są 2-osobowe. Firma wypłaca pensję w terminie. Niemiecka umowa o pracę.

Memo

Witam Praca pakowacz w jakiej miejscowości jeżeli można spytać Z góry dzięki za odpowiedź !!!

@Memo

Pforzheim

Memo
@MEGAWORKER SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Dziękuję ☺

@Memo

Chodzi mi o Andrychów, czy są jeszcze wolne miejsca pracy przy pakowaniu mięsa?

Irena

Witam serdecznie, proszę o informację czy są jeszcze wolne miejsca pracy w Andrychowie,

Polecam. Stabilna praca. Dojechałam tam 4 miesiące temu, do męża, który tam pracuje dłużej. Mamy pokój 2-osobowy, chodzimy na tą samą zmianę do pracy. Praca jak praca. Nie za ciężko ale pracować trzeba. Raz więcej godzin a raz mniej. Terminowe wypłaty. Na razie zamierzamy tam dłużej pracować. Są tam osoby, które pracują ponad 2 lata ale i takie, którzy zwalniają się po 1-2 miesiącach. Znam też 2 przypadki powrotu byłych pracowników do firmy (mąż mówi, że jest ich więcej). Hotel - cudów wianków nie ma tu bo to hotel robotniczy ale jest ok. Normalny budynek a nie jakieś domki campingowe. Nie ma internetu w hotelu ale my składamy się z sąsiadami na wspólny i wychodzą dosłownie gorsze.

@Kasia

Co tam się robi i gdzie to jest

Pakowacz

Chciałbym zapytać o pracę dla par

Praca dla par

logo firmy Serwisant Rowerowy
logo firmy Doradca Techniczny z językiem włoskim lub francuskim
Ochmanów
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy Młodszy Telefoniczny Doradca Klienta
ER GROUP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Okolice Trzebnicy?

Robson

Polecam. Stabilna praca przy pakowaniu. Umowa o pracę, niemiecka. Terminowe wypłaty. Sporo tu par pracuje.

Magda
@Robson

Gdzie jest ta praca? Jaka miejscowość ?

Jak się pracuje z ludźmi z MEGAWORKER SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ?

Jaro

Dobrze. Mam porównanie z innymi firmami.

Czy w umowie ujęte jest pełne wynagrodzenie pracownika czy tylko podstawa? Jak to wygląda w firmie MEGAWORKER SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ, interesuje mnie praca jako Pakowacz.

W umowie z pracodawcą niemieckim jest podstawa i dodatek nocny, ilość urlopu i inne warunki pracy. Megaworker nie jest pracodawcą, jest nim firma niemiecka (niemiecka umowa o pracę)

zainteresowana

Witam czy ktoś może już pracuje na nowych warunkach przez tę Mega Worker,proszę o uczciwą informację pozdrawiam.

@zainteresowana

Jeżeli jesteś zainteresowana pracą w firmie MEGAWORKER SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ na stanowisku Pakowacz to z informacji, które udało mi się znaleźć pracodawca oferuje min. niemiecką umowa o pracę (pierwsza na 0,5 roku, kolejna na czas nieokreślony), możliwość rozwoju: https://www.careerjet.pl/jobview/a6abb96e6b30daa6bddf9cc0290a9406.html Czy praca w takim charakterze odpowiadałaby Ci? Dlaczego zainteresowała Cię praca akurat w tej firmie?

@zainteresowana

Ja tam wracam po 0,5 rocznej przerwie. Wcześnie pracowałam tam 8 miesięcy. Stabilna firma. Praca normalna, przy taśmie. Pracować trzeba wszędzie a dla mnie ważne jest to, że pensje były i są wypłacane w terminie. Mam tam znajomych i wiem, że mogę tam jechać bez obaw.

ktoś

"Może i tam coś się poprawiło trochę w tej firmie " przede wszystkim atmosfera lżejsza nie toksyczna (usunięte przez administratora)

Renata
@ktoś

Doceniam Twoją kreatywność, jednak tak naprawdę Twój powyższy komentarz nie wnosi zbyt wiele do dyskusji o G.T Agencji Pracy Tymczasowej. Dlatego bardzo bym Cię prosiła, żebyś podszedł do sprawy poważnie i wyraził - w sposób merytoryczny - swoją opinię na temat tego pracodawcy. Dasz radę? Na ich stronie jest informacja, iż dla osób wyjeżdżających z nimi do Niemiec oferują dogodne warunki mieszkaniowe w hotelu robotniczym oraz płacowe. Jak - według Ciebie - przedstawiają się warunki mieszkaniowe, o których nadmienia firma?

ktoś
@Renata

Nic specjalnego 250 euro nie wiadomo za co internetu tam nie ma stęchłe "pokoje" wykładziny linolea nie do doczyszczenia kuchnia też wiele ma do życzenia dziwne że ludzie jeszcze godzą się na takie warunki godziny pracy niepełne ???

Ryszard
@ktoś

Wiesz może, czy w trakcie zatrudnienia za pośrednictwem firmy G.T Agencja Pracy Tymczasowej można zmienić mieszkanie? Załóżmy, że zatrudniony pracownik nie jest zadowolony z warunków mieszkalnych to, czy może on coś ewentualnie zmienić? Proszę o odpowiedź.

Czesław

Od kilku miesięcy nikt nie wypowiadał się na temat firmy G.T Agencja Pracy Tymczasowej. Czy ktoś z osób odwiedzających ten wątek wyjeżdżał za pośrednictwem tej agencji do pracy w Niemczech i może przybliżyć warunki zatrudnienia? Ja znalazłem na stronie firmy http://agencja-gt.pl/dla-pracownikow/ ogłoszenie rekrutacyjne do pracy w Niemczech w Zakładach Mięsnych na stanowisko brygadzisty, pakowacza, a także dla osób do przyuczenia. Co myślicie o tych propozycjach? Czekam na Wasze komentarze.

@Czesław

Witam byłam tam w ubiegłym roku ,nie polecam tej firmy mizerne zarobki mało godzin i warunki na hotelu Fatalne.

Ja powiem tylko jedno zdanie na temat tej firmy wszystko było by ok gdyby nie jedna pani liniowa z 12-tki która nie szanuje pracowników i psuje całą atmosferę w pracy przez którą też dużo fajnych i mądrych ludzi zjeżdża i myśli że jest żoną brygadzisty to jej wszystko wolno

(usunięte przez administratora)od dawna wie co się dzieje kto sieje taki ferment i nic z ty nie robi ???Bo po co przyjadą kolejni następni tej firmie najwidoczniej nie zależy na stałych dobrych pracownikach.

Witam ja powiem o tej firmie tylko jedno zdanie że gdyby nie pani liniowa z 12-tki która jest bardzo fałszywą i niemilą osobą pani O. Przez którą tracą naprawdę dobrych pracowników ,atmosfera tam byla by calkowicie lepsza i nie uciekalo by z tamtad tylu naprawdę madrych ludzi.

zainteresowana

Witam co się dzieje w tej Firmie cisza taka nikt nic nie pisze nie ma burzy dyskusyjnej na forum tacy zarobieni ,sezon się zaczął ??? w tamtym roku mizernie to może teraz lepiej z produkcją napiszcie coś ludzie.

Gogol

Czy trzeba spełniać jakieś specjalne wymogi stawiane przez agencję? Myślę głównie o znajomości języka przy wyjeździe do pracy za granicę.

wiadomo kto.

Witam Pracowałam przez tę firmę w Niemczech w okol. Pforzheim praca jak praca na produkcji na taśmie dało się wytrzymać chłód też znośny ,najistotniejsze to ,że za bardzo tej pracy nie było te 8 godz. (rzadkością) nie było tak jak panie ze Świecia przy rozmowie rekrutacyjnej Barwnie przedstawiały tylko komu i czemu służą takie rekomendacje zapewnienia na pewno nie osobie,która tam przyjechała pracować a nie siedzieć na hotelu,czekając na tel. bo i tak bywało. Brygadziści zapewniali obiecywali że sytuacja poprawi się z kolejnym miesiącem ale tak nie było takie jednostkowe (akcje) na trochę więcej godzin,nie mam żalu do tych ludzi starli się ,taka po protu była sytuacja taki zły czas. Brygadziści Fajni młodzi ludzie,p.Marcin zawsze starał się coś dla mnie wykombinować aby nie odsyłać na hotel po 4 godz. pracy (bo tak się często zdarzało) Mister Daniel też darzył mnie szacunkiem na koniec nazywał mnie mamą,Przemka "przytulaka misia" też dało się lubić nazywał mnie "ciotką"co mnie irytowało,na Mistera Łukasza zawsze mogłam liczyć Wielki-szacun,choć wiem ,że nieraz miał na mnie "nerwa "Zwracałam się do nich mister menadżer cieszyli się chłopaki.Sytuacja pogorszyła się Bardzo w listopadzie napięta nerwowa atmosfera pod każdym względem,powodem wiadomo głównym brak takiej stabilnej pracy 8 godz.(marzenie). Taką Bardzo złą atmosferę tworzyła liniowa ,wiadomo wszystkim, która Panu naczelnemu menadżerowi mówiłam wprost jeżeli wylatuje się z linii 12 nie ma się tam stanowiska to oczywiste ,że trzeba bukować sobie bilet do Polski. Tak właśnie miałam zawsze coś do mnie cierpiała (warczała) nie wiem za co za to że chciałam Uczciwie rzetelnie pracować za to ,że byłam sobą . Dlatego spakowałam się i wyjechałam nie zasłużyłam na takie poniżanie. Inaczej to sobie planowałam ,myślałam że tam zostanę na Bardzo długo . Ogólnie dobrze wspominam ten jednak nie stracony czas,tak wyszło ,czasami ludzie ludziom gotują taki życiowy scenariusz wbrew ich woli pozdrawiam Fajnych ludzi ,których dane było tam poznać,pracować z nimi. Może są i tacy co i mnie dobrze wspominają.

Ola

Co mógłby zrobić pracodawca aby poprawić atmosferę w firmie: Nie polecam

wiadomo kto.
@Ola

Witam byłam, w Niemczech pracowałam przez tę agencję tak naprawdę pracy tam nie było takiej sukcesywnej 8 godz.(czasami) brygadziści tylko obiecywali że się polepszy że będzie lepiej z produkcją ale ich winić za to nie można taka sytuacja zły czas ,dobrze ich wspominam w większości Fajni młodzi ludzie,Marcin zawsze starał się dla mnie coś wynaleźć aby mnie do domu nie wysyłać,Daniel był Ok był dla nie dobry na koniec nazywał mnie mamą Przemka też dało się polubić nazywał mnie "ciotką"co mnie irytowało najlepiej wspominam Łukasza-szacnun zawsze mogłam na niego liczyć ,choć pewno miał nieraz "nerwa" na mnie nazywałam ich menadżerami cieszyli się chłopaki.Na koniec tak w listopadzie zaczęło być nieciekawie pod każdym względem pracy i atmosfery nerwowo takie przepychanki ,mówiłam naszemu naczelnemu menadżerowi Panu S........... że gdy wylatuje się z linii 12 nie ma się tam stanowiska to trzeba sobie bukować bilet do Polski i tak zrobiłam, wiadomo wszem i wobec kto tam Rządzi"rozdaje karty"nie po to tam pojechałam aby siedzieć na hotelu i pracować po 4 godz. czasami albo mieć dzień wolny albo być wyganiana z linii 12 przez liniową zawsze do mnie warczała chyba za to że byłam Sobą trzymałam fason , nie Zasłużyłam na takie traktowanie tam mieli lepsze poszanowanie(gamonie,takie ćwoki i ludzie z problemami alk....mi a nie tacy normalni poukładani co chcieli Uczciwie pracować , więc spakowałam się i wyjechałam mam swój Honor i Wartość ,na hotelu na tym piętrze co mieszkałam ostatnio w Hofen to też nie ma co się wypowiadać wszystko by było dobrze gdyby z Calbach nie było tego wyczesanego przystojniaczka lizo właza ,mam tylko taki żal do pan w tym Świeciu że tak ładnie opowiadały przez tel. w trakcie rekrutacji że praca jest i to dużo nadgodziny itp.Ogólnie dobrze wspominam ten czas nie stracony są i tego pozytywy ,wspomnienia,pozdrawiam tych Fajnych normalnych ludzi ,takich tam już nie wiele wszystkiego dobrego.

mis

Do huty szkła szukają chyba w Parczewie?

Agnieszka

@rozbawiony, najwidoczniej treści zamieszczone w komentarzy nie były zgodne z regulaminem serwisu gowork.pl i dlatego administrator miał prawo w ten sposób zamieścić komentarz. Co do sytuacji firmy, użytkownik @anonymous, twierdzi, że czas pracy to 300 godzin, natomiast @Teska, że nic takiego nie miało miejsca, z czego może wynikać taka rozbieżność?

Stefan

Czy możecie podpowiedzieć jak pracuje się z agencją w Niemczech? Widziałem ofertę pracy na produkcji?

Ed
@Stefan

Agencja tylko rekrutuje a umowę o pracę podpisuje się z niemiecką firmą.

@Stefan

witam to jedna wielka polylka w tej fabryce pracowac w takiej zimnicy a ludzie sie ciesza sie z godzin ze 7 dni w tygodniu tyraja i zadnego dnia wolnego w umowie jest po 8 godz a pracuje sie duzo wiecej. za 300h prawie dopiero sie zarobi(usunięte przez administratora)e i przy dodatku nocnym 25% bo na godz netto wychodzi (usunięte przez administratora) smiech. (usunięte przez administratora) caly czas jest mlyn ktos odchodzi a ktos przychodzi. duzo polakow odchodzi wiec sciagaja obcokrajowcow.(usunięte przez administratora)zastnowcie sie czy chcecie tak tyrac za taka kase a w dni cieplejsze od 6 do 20h ciagnie pierwsza zmiana.

lucaas82@onet.pl
@anonymous

(usunięte przez administratora) myślę nad tą pracą ale te komentarze coś za ładne i za słodkie są o tym biurze, gdyby to nie było problemem dla Ciebie...

Rozbawiony
@lucaas82@onet.pl

Panie Moderator rozumie że jest weekend ale jaki sens ma zamieszczanie 1/5 komentarza który tak zmoderowany nie ma sensu?

Zostaw merytoryczną opinię o MEGAWORKER SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - Świecie

• Jak się pracuje w MEGAWORKER SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ?

Zobacz opinie na temat firmy MEGAWORKER SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 43.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w MEGAWORKER SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 24, z czego 17 to opinie pozytywne, 4 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy MEGAWORKER SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ?

Kandydaci do pracy w MEGAWORKER SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

MEGAWORKER SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
3.1/5 Na podstawie 88 ocen.
  • Curie-Skłodowskiej 4
    86-100 Świecie