Opinie o MEGAWORKER SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ w Świecie

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy MEGAWORKER SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do pracy w MEGAWORKER SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Firmy rekrutacyjne

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o MEGAWORKER SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ w Świecie

Aktualność
Aktualne oferty pracy:
- praca w magazynie - rozładunek kontenerów - wymagany dobry niemiecki (miasto Pforzheim)
- sprzedawca w sklepie mięsnym w Wittlich - wymagany dobry niemiecki
- rzeźnik w zakładzie mięsnym - przygotowywanie mięs do sprzedaży w sklepie (cięcie na kotlety, gulasz, itp.)  - wymóg podstawy niemieckiego w zakładzie w Wittlich
- manager - Niemcy - biegły niemiecki w piśmie i mowie
- konsultant - biegła znajomość ukraińskiego i niemieckiego (mile widziani obywatele Ukrainy)
tel. do biura rekrutacji
+48-537-755-083
+48-574-486-960
+48-574-557-992
Biuro czynne od poniedziałku do piątku w godz. 7.30 do 16.00

Firma MEGAWORKER SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ poszukiwała ostatnio pracowników na stanowisko Opiekunka Do Dziecka. Czy dalej można tam aplikować?

Tak, oferta nadal jest aktualna.

Angelika Mazurek

Witam Angelika Mazurek z tej strony jestem zainteresowana praca w waszej firmie w Chełmnie co należałoby do moich obowiązków posiadam orzeczenie o niepełnosprawności

@Angelika Mazurek

Witam. Proszę o przesłanie CV. Skontaktujemy się z Panią.

Johny

Pracowałem tam ok. 7 miesięcy. Pracę wspominam dobrze. Przed wyjazdem wszystko mi powiedziano więc nie było zaskoczki. Regularne wypłaty, płatny urlop a nawet podwyżkę dostałem. Wiadomo, pracować trzeba. Hotel normalny - wiadomo, że to nie Mariot ale też nie jakieś baraki - normalny budynek, pokoje 2-osobowe. Dużo par tam pracuje. Polecam - firma sprawdzona.

OLKA22
@Johny

O jaki wyjazd chodzi? Służbowy za granicę?

Pakowacz

Chciałbym zapytać o pracę dla par

Praca dla par

logo firmy Serwisant Rowerowy
logo firmy Doradca Techniczny z językiem włoskim lub francuskim
Ochmanów
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy Młodszy Telefoniczny Doradca Klienta
ER GROUP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Anzhelika

Chy może osoba z Ukrainy lichyć na pracę?

@Anzhelika

Tak, jeżeli ma pozwolenie na pracę na terytorium Niemiec (dotyczy to każdego obywatela kraju spoza Unii Europejskiej). Firma nie uczestniczy w załatwianiu formalności związanych z uzyskaniem pozwolenia na pracę w Niemczech.

Nie mamy ofert pracy we Francji.

Anulka273ch

Jestem zainteresowana pracą czy jest możliwość dojazdu gdzie i kiedy

@Anulka273ch

Zapraszamy do kontaktu telefonicznego. Wszystko wyjaśnimy i postaramy się odpowiedzieć na Pani pytania. Biuro czynne pn-pt w godz. 8.00 do 16.00 tel. +48-574-557-992 +48-574-486-960 +48-537-755-083

Czy urlop w MEGAWORKER SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ jest płatny 100%?

Tak, oczywiście

Mirki

Pracuję tu z żonką :) Jest OK. Fajna ekipa. Praca normalna - nie dla leni ale też nie ciężka, wiadomo pracować trzeba. Informacje jakie uzyskaliśmy przed wyjazdem się sprawdzają na miejscu. Umowa o pracę podpisywana przed rozpoczęciem pracy, z ubezpieczeniem. Hotel normalny jak na hotel robotniczy. Są tu wyłącznie pokoje 2-osobowe. Niemieckiego faktycznie nie trzeba znać. Zamierzamy jeszcze tu popracować.

Kamilla

Nie zgodzę się, że obiecują a nic nie ma. Wszystko co mówią się sprawdza. Stawki, wszystkie dodatki są takie jak mówili w biurze i co ważne są nie na "gębę" ale na umowie. To samo dotyczy pracy, hotelu. Może nie zarobi się tu milionów ale pensja też nie jest najniższa. Ale bez niemieckiego i bez doświadczenia nie można wymagać cudów. Dla mnie ważne jest, że praca lekka, mogłam tu przyjechać z partnerem, wszystko jest na umowie o pracę, jestem ubezpieczona i zameldowana. Stać mnie na uczciwe życie, może bez comiesięcznych wakacji na Kanarach ale jest OK.

@Kamilla

A w której pracy pracujesz?? Jak mogę spytac??

Aktualność
Nasze numery telefonów do biura rekrutacji:
+48-574-557-992
+48-574-486-960
+48-537-755-083
CV można wysyłać na adres: informacja@op.pl
Tadek

Nie polecam, firma wiele obiecuje a mało jest w rzeczywistości

Joanna

Nie polecam nikomu!

Lucyna

Polecam pracę. Jasne warunki zatrudnienia. Normalne warunki hotelowe. Fakt zdarzy się jakiś (usunięte przez administratora) ale szybko traci pracę. Jestem tu z matką juz parę miesięcy i naprawdę jest ok.

Jagoda

Pracowałam tam (pakowanie). Chwalę sobie. Było OK. Umowa o pracę, terminowe wypłaty. Praca normalna. Właśnie staram się tam wrócić po Świętach.

Dariusz j

A jak ktoś chce przyjechać do pracy musi robić na covid testy ?

@Dariusz j

Witam. Proszę o kontakt telefoniczny. Odpowiemy na każde pytanie. Tel. +48-574-557-992 lub +48-574-486-960

Dariusz j

Para wyjedzie do pracy. 26 i 23 lata. Jak teraz z badaniami na covid . ? I jaka stawka godzinowa ?

Darek

Witam ja w sprawie pracy pakowacz czy oferta jest aktualna. Jak z zarobkami i z dojazdem . Jestem z narzeczona chętny do wyjazdu i zacząć pracować

Halina

Polecam. Pracuje tu juz ponad rok. Normalne warunki. Wyplaty w terminie. Niemiecka umowa o prace.

Kornelia123456

Właśnie takiej pracy szukam i bym była zadowolona jak bym była pozytywnie załatwione moje przyjęcie

Zostaw merytoryczną opinię o MEGAWORKER SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - Świecie

• Jak się pracuje w MEGAWORKER SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ?

Zobacz opinie na temat firmy MEGAWORKER SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 43.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w MEGAWORKER SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 24, z czego 17 to opinie pozytywne, 4 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy MEGAWORKER SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ?

Kandydaci do pracy w MEGAWORKER SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

MEGAWORKER SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
3.1/5 Na podstawie 88 ocen.
  • Curie-Skłodowskiej 4
    86-100 Świecie