Opinie o Ekoland Sp. z o. o. w Tychy

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Ekoland Sp. z o. o.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie Ekoland Sp. z o. o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Przemysł spożywczy - produkcja napojów bezalkoholowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Ekoland Sp. z o. o. w Tychy

Ta firma to nieporozumienie. Spędziłem tam trochę czasu i odwalałem robotę za innych, gdzie to inni zarabiali a ja byłem w ciemnej (usunięte przez administratora) Najlepszym tekstem wsród starych pracowników było to, że dobrze jest mieć w swoim CV wpisane Maspex. Zgadzam się w 100% pod warunkiem, że nie chcesz iść nigdzie indziej do pracy - masz wpisane Maspex nikt nie chce Cię zatrudnić w nowej firmie, bo pracodawcy wiedzą co jest tam grane. Kwestia finansowa to śmiech na sali. Człowiek odwala robotę za innych za śmieszne pieniądze. Pierwsza lepsza propozycja pracy na takim samym stanowisku w innym zakładzie i na starcie 1500 brutto więcej. Jeżeli ktoś chce pracować na innych w zamian za małe pieniądze i dobrą atmosferę w biurze i odwalać robotę za innych to polecam.

Edyta

nie rozumiem, czemu firma maspex w cv to jakieś złe działanie i nikt nie chce potem niby zatrudnić ? czy sam spotkałeś sie z taką sytuacją ze ktos odmowil ci pracy przez to czy tylko takie plotki słyszałeś?

@Edyta

Zrozum jedno że Maspex to nie jest jakiś cud świata. Przeciętna firma wypromowana przez marketing i swoje małpki i nic więcej. Firma wsród innych zakładów pracy nie ma dobrej opinii.

Szczery
@Edyta

W tej firmie nie ma żadnych standardów i wszystko jest robione na tu i teraz. Idąc do innej poukładanej firmy, która ma pewne działające standardy starzy pracownicy ze stażem 10+ nie odnajdą się w nowej organizacji. Przykładów jest wiele od DT po kadry - pewne osoby zmieniły pracę (lub złożyły wypowiedzenie) jednak po czasie wróciły, bo nowe miejsce okazało się być czymś co ich przerosło

wspólczucia
@Szczery

Jeśli jest jak mówisz, że ktoś się zwolnił z firmy w której jest chaos i brak procedur poszedł do firmy w której wszystko było jasno i klarownie poukładane i z tego zrezygonował i wrócił do was to tylko świadczy o tej osobie, ze woli pracować w chaosie i pracować z dnia na dzien tzw - jakoś to będzie. I nie ma w tym nic złego, nie każdy lubi i jest gotowy na podnoszenie jakości swojej pracy. Wszak za jakością idą też umiejętności, ale o tym w nastepnym odcinku.

Operator

w firmie zarobki poniżej średniej, panuje wszędobylskie (usunięte przez administratora) od mistrzów poprzez kierowników aż po dział techniczny. Atmosfera ogólnie kiepska, z działem technicznym i mechanikami można się dogadać (zależnie od ich humoru), chyba tak naprawdę jedynym normalnym działem są informatycy którzy nigdy nie robiom pod górkę i pomagają jak człowiek człowiekowi. Cris - staż 5 lat.

krzysztof
@Operator

pomocna informacja

Czy pracownicy Ekoland Sp. z o. o. mają możliwość uczestnictwa w jakichś formach integracji?

jasne

Jak pojdziesz z kolega na (usunięte przez administratora), to masz taka szanse nie ma co.

@jasne

Czyli integracja odbywa się prywatnie po godzinach pracy. Szkoda, ze nie ma firmowych imprez, bo wtedy można się fajnie zgrać i zaprzyjaźnić. Próbowałeś zagadać do kierownika, żeby zdobył fundusze na wspólne wyjście integracyjne? Może się uda?

Pelno
@Marcin

Ty się słyszysz człowieku co za bzdury piszesz? Kierownik to niby kto? właściciel? że Ci ma fundować jakieś imprezy? kolejna sprawa jak taki kierownik by nawet coś takiego załatwił, wiesz jak morały załogi by spadły w innych działach? Idź wróć i graj dalej w simsy boś za dużo się komiksów naoglądał.

Teresa
@Pelno

Dlaczego jesteś taki oburzony? Nie rozumiem. Chyba jesteś oderwany od rzeczywistości. W wielu firmach imprezy integracyjne to norma, nawet kilka razy w roku.

@Teresa

Nie w tej firmie, jakby były związki to by walczyły o ludzi a tak to lipa

Baska
@Teresa

taa jasne, pewnie u ciebie w pracy 4 razy do roku jezdzicie na majorke i tam macie imprezy. bierz pol dawki tego co ci lekarz zalezil co gwiazdzozysz.

X:)

Cześć czy ktoś wie jak się pracuje w dziale BHP? Zastanawiam się czy warto złożyć papiery?

OK
@X:)

Możesz złożyć papiery ze swoim wypowiedzeniem i to zanim rozpoczniesz pracę. Czas start.

Jak oceniasz przebieg procesu rekrutacyjnego w firmie Ekoland Sp. z o. o.? Czy jest łatwy, czy może trudny do przejścia? Czy gdybyś miał możliwość odbycia rozmowy kwalifikacyjnej jeszcze raz, to również skorzystałbyś z zaproszenia?
Robot Magazynowy

Nie polecam,zakład zamknięty dla nie myślących.

@Robot Magazynowy

Czemu na ekoland narzekaja tylko przegrywy z magazynu aha bo nic nie poyrafia tylko jezdzzzic wozkiem tyl przod i mysla ze beda kokosy zarabiac xD

@Xman

a ty nawet i tego nie potrafisz. i kto jest lepszy?

@Xman

Gościu nawet prawka nie ma a co dopiero uprawnienia UDTu????

Już

Już dawno zrobiłem wypad. Teraz wypłata ponad 4 tysie - dzięki za radę było warto.

Mike tyson

Jestem z tobą ja Niemcy wyplata 10.000 tys /m lakier nikt przemysłowy... Pozdr

CzłowiekZagadka

Ja na tetrach tez okolo 4 zarobie i nie narzekam

Rafa
@Już

A gdzie teraz pracujesz ? Są może przyjęcia ?

Czy Ekoland Sp. z o. o. zapewnia kartę multisportu?

Tak

Sebastian

Na jakie inne benefity można liczyć w Ekoland Sp. z o. o. i ile wynosi tu wynagrodzenie? Mam nadzieję że podzielisz się swoją wiedzą na ten temat, takie szczere wpisy zawsze są pomocne dla innych użytkowników i mocno pomagają w podjęciu decyzji o aplikowaniu do firmy.

@Sebastian

Można liczyć wypłatę formie 2400 a 3700zl zależy od godzin pracy produkcji bo za wyjechane normę masz dodatek jest karta multisport za 70zł dofinansowanie po 6zł na dzień soki bez limitu za rok przepracowany 1000zł karty podarunkowe paczki mimo że liche ale są. Robota głupiego

Ekoland
@Eko25

Zapomniałeś jeszcze o paleniu papierosów. Jest całkowity zakaz przez 12h, nie ma palarni i nie mozna wychodzić poza zaklad w czasie pracy. No chyba ze jesteś z jakiejś firmy zewnętrznej, wtedy to robią co chcą

Ekoland
@Eko25

I właśnie to jest niesprawiedliwe bo jeden się narobi na lini że żygać się od wszystkiego i idzie na jedną przerwę a inni całą zmianę na telefonie i dalsze trzy godziny na przerwach bo linia sama jedzie a zarobi jak rumun

@Ekoland

Czyli, że w Ekolandzie nie macie przerw? Każdy pracownik ma prawo do wykorzystania przerwy w sposób jaki mu się podoba, oczywiście jeżeli jest to legalne:) Czy zgłaszaliście problem do kogoś?

@Ekoland

Mógłbyś dla mnie opisać typowy dzień pracy na linii? Czy zarobki w Ekolandzie są adekwatne do zakresu wykonywanej pracy?

@Dominika

Dominiko, nie są adekwatne. U wszystkich znajomych słyszę ze ten dostał podwyżkę ten to ten tamto. A my dalej bez podwyżek i soki przed końcem terminu na wydawce która jest 3 razy do roku. Dostaniemy 300zł za szczepienie? A coroczny tysiąc wyparował... Wstyd! Zakład się obudzi jak masowo polecą wypowiedzenia.

Rumun
@@Ekoland

@Ekoland Nie straszcie masowymi wypowiedzeniami. Zwolnicie się i gdzie pójdziecie? Znowu zaczynać od najniższych stawek i harować jak Nigga na plantacji? I znowu narzekać? I znowu szantażować zwolnieniem?

@Rumun

Zwolniłam się i na start mam to samo co za miesiąc z premiami i progami. Dwa światy.

Jakie jest podejście kierownictwa do pracowników w Ekoland Sp. z o. o.?

Mario

Robią z ludzi (usunięte przez administratora) Nie szanują. A wypłata to raczej jałmużna....

Dominika

Nie rozumiem "widełek" zarobków w ogłoszeniu. Ekoland napisał od 2800 złotych do 10000 złotych. Czy ktoś może mi wyjaśnić na jakiej podstawie decydują o podstawie? Rozbieżność jest jak dla mnie trochę duża. Podaje link: https://www.gowork.pl/oferta-zewnetrzna/pracownik-administracyjny-branza-recykling-odpadow,nuzle.pl947d8fdb906873ae1357df32d9cf84df,brodnica

Czy całe wynagrodzenie wpływa na konto, czy jest to w jakiś sposób rozdzielane w Ekoland Sp. z o. o.?

Eko25

Całe wypłata od ciebie zależy jakie masz wymogi

Wypłaty to jakieś nieporozumienie, człowiek zamiast iść do przodu w firmie to się cofa, pracuję tam 11 lat i wypłaty coraz gorzej. Dostaję mniej niż nowo przyjęci żenada! Po tylu latach pracy powinnam mieć chociaż te min. 2500 zł.! Dziękuję za zmarnowane tyle lat!

mikexxx
@Dż

powiem ci droga kolezanko ze bycie fizycznym(produkcja) to przekichana sprawa....ciagle cie wykorzystuja ,przez lata starasz sie itp a na koniec zostaniesz w czarnej D.........dlatego odszedlem z EKO i aktualnie pracuje za granica....zarobki nieporownwalne a i klimat w pracy zajefajny...a w PL,,,szkoda slow,,,,,

@Dż

Ten zakład "pracy" to jedna wielka porażka!. Jak nie kapujesz, włazisz w (usunięte przez administratora) mistrzom zmiany, kierownikowi, zapomnij o czym kolwiek. Naprawdę radze nawet po tylu latach szukać czegoś innego, warto.

Bożena
@Dż

A jest szansa na premie lub dodatki np. paczki na święta? Warto składać Cv?

@Bożena

Krótko mówiąc szukaj czegoś innego.

@Magazyn

Dlaczego tak uważasz? Nie wyjaśniłeś swojego zdania, a przyszli pracownicy powinni mieć szansę, żeby sami mogli zdecydować, czy chcą składać CV. Napisz na jakim poziomie jest wynagrodzenie i czy można starać się o premie lub inne dodatki?

@Marcin

Wystarczy cofnąć się po wcześniejszych wpisach. Ile razy można to samo pisać? jak nic się nie zmieniło w tym zakładzie. Najniższa krajowa, stawka godzinowa(czytaj więcej Świąt, dni wolnych równa się mniejszą wypłatą) plus śmieszna premia dla wybranych konfidentów. Co więcej pisać?

JO
@Marcin

problym w tym że premii to akurat jest kupa i chyba za dużo kupa ale mnij niż 2200 czy 2500 nie zarobisz

@Dż

To faktycznie żenada jak nie jedziesz na maszynach progów nie ma to wypłata licha

Wziąłeś udział w rekrutacji? Daj znać, jak wyglądał ten proces.

Odpowiedx

Byłem na rozmowie i do dziś mam traume, nie zostałem przyjęty. wszystko mnie swedzi i boli bo sie nie myle. moze zapach ich odstraszyl. a wystarczylo mi dac tylko mydlo i wode i bym pieknie pracowal

No normalnie przykuwają Ciebie za bramą i jazda na 12 h

Kubus

Zakład poniżej krytyki, nie powiem dobrego słowa o kierownikch bo szkoda........gadać. A teraz sztuczny postój żeby kase wziąść bo postój ekonomiczny szok.

Bbb

Ciekawe jak jutro bedzie wygladał dzień pracy w naszym Eko...?

@Bbb

Prawdopodobnie trza będzie pracować? jeśli odp. poprawnie to czy coś wygrałem?

Aaaaa

12 godzin i jeszcze szukaj sobie kogoś kto cie zastąpi żeby iść na śniadanie dobrze że się zwolnilem Pozdrawiam GEA

Biohazard
@Aaaaa

Ja też robiłem na GEA. Praca jak praca ale zarobki fatalne.. Szkoda czasu

@Aaaaa

Sorry ziom ale jak jestes nieogarniety i tchorzliwy i nie umiesz skorzystac ze swoich praw to nie wiem moze mogles zadzwonic do mamy zeby ci zalatwila ta przerwe .

Xmems
@Xman

Niestety zadzwoniłem do taty, powiedział, byś sobie wsadził swój super komentarz w d.....epozyt, bo nic nie wnosi na forum, a mi tym samym nie pomaga. Jak Ci zalezy to zadzwonie do mamy i dopytam jaką kontre bedzie miała dla Ciebie?

@Xmems

Tak :) fajna ale to molestowanie ?

Xman

Wiesz w ogóle czym jest molestowanie? Czy zbyt duża ilość cholesterolu w mięsnym jeżu blokuje Ci dostęp do komórek mózgowych? Widziałem Cię dzisiaj jak nie myłeś rąk, więc zacznij stosować się do zaleceń. W Końcu takiego pracownika jak ty to nasza firma potrzebuje. bez ciebie na pewno ten zaklad padnie, wrecz zbankrutuje.

Stary

No nikt nie zmusza was do pracy w eko :)

@Stary

Fakt, ale istnieje jeszcze coś takiego jak wywiad przemysłowy. Dodatkowe źródło dochodu. Pozdrawiam kumatych. Z obserwacji, rozmów wynika jeden wniosek, koniec jest bliski. Przynajmniej wielu osobą otwierają się klapki na oczach.

@Magazyn

Czyj koniec jest bliski ??? Bo chyba nie zakladu ekoland w Tychach oj smiac sie chce

CONVID-19

Prezes na zebraniu oglosil ze zaklad bedzie normalnie funkcjonował. Tylko ludzie wyzej postawieni pracują zdalnie. My robaki musimy pracowac w tym zakażonym okresie - za takie same pieniądze jak przed epidemia.

@CONVID-19

Nikt ci z pistoletem przy glowie do pracy nie kaze chodzic

Xman

Sorry ,ale zeby nie ogarniac tak lajtowej roboty jaka jest w ekolandzie to trzeba byc naprawde niepełnosprytny.tyle w temacie

Alicja
@Xman

Czyli domyślam się, że praca w Ekoland jest dla Ciebie bardzo prosta. A co dokładnie trzeba tam robić? Czy praca jest monotonna?

@Alicja

Obsluga maszyn z minimalnym wkladem operatorskim.np.wymiana rolki z etykieta czy tam folia.no niestetyjest to praca mkmotonna ale ktora nie jest w fabryce.tu przynajmniej mie musisz robic jednej czynnosci tysiac razy np wkrecanie jakiejs śrubki jak w innych zakladach

@Xman

Xman na jakiej lini pracujesz ze masz tak lajtowo?!

@Bbb

No chyba nie myslisz ze sie ujawnie tutaj ale literka A na poczatku.

OtwórzOczy

Zwolnienia na GEA ida z tygodnia na tydzień, zreszta nie tylko z rozlewni sie ludzie zwalniaja. Zakład pomału upada, ludzi coraz mniej. To jest przykre jak traktuja pracowników. Raz - system wynagrodzeniowy jest nie jasny dla pracownika, bo nigdy nie wiesz ile jakiej premii bedziesz mial. To jest nie do przyjęcia, gdzie ludzie maja mieszkania pod hipoteke czy inne kredyty a ty nie wiesz jaki bedzie przelew. Polecam przeszkolic jeszcze raz kadrowe albo sumienniej liczyc wypłaty. Dwa - wieczne pretensje ze strony dzialu jakości i innych pseudo technologów. Trzy - psie pieniądze za prace 12 godzinną gdzie na hali latem 45 stopni a zimą piź*zi jak na syberii. Niektórzy myślą że rozumy pozjadali ale spokojnie.. do czasu :) Moja subiektywna opinia jest taka że - można sie zaczepić na chwile ale na dłuzej sa lepsze oferty pracy. I idzcie od razu pod firme a nie przez posrednika bo wiecej niz 2200 nie zarobicie.

JO
@OtwórzOczy

Ty 1 osoba odeszła na kopalnia, to na ponad 500 ludzi o (usunięte przez administratora)

Czy osoby bez doświadczenia mają szansę na zatrudnienie w Ekoland Sp. z o. o.?

zapomniałem nick'a

Jeżeli szukasz stałej pracy w stabilnej firmie to zapraszamy, nawet bez doświadczenia. Potrzebne tylko dobre chęci. Pozdrawiam..

Ten zły

(usunięte przez administratora)Te kadrowe to bym pozwalnial wszystkie. System wynagrodzeniowy gdzie jest po 6 premii (usunięte przez administratora) wie za co i w dodatku premi woecej niz wynagrodzenia za godziny. Śmiech na sali - nie polecam. Wyplaty roznia sie po 300-400 zl, nigdy nie wiesz ile dostaniesz

@Ten zły

Witaj w klubie, system który pozwala(usunięte przez administratora)pracowników. Jeżeli nie będzie konkretnej stawki podstawowej, nigdy tu nie zarobimy. Kto więcej donosi, wchodzi (usunięte przez administratora) wiadomo komu, zawsze będzie miał te 400 więcej od Ciebie. Brak kompletnie jasnego systemu wynagrodzenia pracownika. Ale "pętla" już im się zaciska, nie te czasy że "100"stało przy bramie. Pozdrawiam i walcz o swoje.

Zostaw merytoryczną opinię o Ekoland Sp. z o. o. - Tychy

• Jak się pracuje w Ekoland Sp. z o. o.?

Zobacz opinie na temat firmy Ekoland Sp. z o. o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 15.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Ekoland Sp. z o. o.?

Ekoland Sp. z o. o.