Opinie o Grupa DSF Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Grupa DSF Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Grupa DSF Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Firmy ochroniarskie
Firmy ochroniarskie Warszawa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Grupa DSF Sp. z o.o. w Warszawa

Lolek

Co tu tak cicho czyżby każdy już olał problem dsf

No to mają problem...

Ktoś tam

Teraz Agencja Ochrony Kowalczyk tam urzeduje.

XYZ
@Ktoś tam

Gdzie Kowalczyk? Brednie piszesz, jakaś inna firma weszła

Ramzes
@Ktoś tam

Tam Basma weszła

Robert

Czyli co nigdzie ich nie ma :( A mam pytanie do pracujących dla duby. W jakich firmach macie zawarte umowy zlecenia?

Kolega
@Robert

Kolego maja jeszcze obiekt na PL Trzech Krzyży , sklep z zegarkami Omega. Pozdrawiam

Bolesław

Czy może ktoś napisać czy grupa dsf sp. Z o.o. ma podpisane umowy na jakieś obiekty które aktualnie trwają? Czy są jeszcze na awf?

Janek
@Bolesław

Podobno jeszcze mają. Tam zawsze będzie wypłata w terminie.

XYZ
@Janek

Nie na wszystkich są w terminie

Masz już za sobą rozmowę kwalifikacyjną w firmie Grupa DSF Sp. z o.o.? Zostaw komentarz z opisem swoich doświadczeń. Jakich wskazówek mógłbyś udzielić osobie, która wybiera się na rozmowę w tym miejscu?
logo firmy Pracownik w Dziale Technicznym ds. technicznych
Zakład Gospodarowania Nieruchomościami w Dzielnicy Włochy m.st. Warszawy
logo firmy Agent nieruchomości
Sokółka
Successio Sp. z o.o.
logo firmy Starszy Specjalista ds. Komercjalizacji
RWS Investment Group Sp. z o.o.
Kogut

Ta firma już dawno powinna być zamknieta (usunięte przez administratora)

...
@Kogut

Dlaczego nikt nie zgłosił sprawy do mawia. Zabrali y licencje i firma przestaje istniec

Już im siedzą na głowach. Ich koniec jest bliski. (usunięte przez administratora). Myśli że będzie wszystkich za nos wodzić. Ja czekam i odzyskam co do złotówki. I nie pozwolę im (usunięte przez administratora)dalej. (usunięte przez administratora)

X

Podobno wzywają ludzi na świadków czy ktoś coś wie co i jak

Ha

A to standard na tym portalu. Jest niewiarygodny i sprzedajny.

Wydymany

A może by tak firma windykacyjna?

Ktos

Witam. Jestem byłym pracownikiem, nie tej śmieszne firmy tylko DS Fokus.. I z tego co pamiętam Pan (usunięte przez administratora) A, Pani Justynka i spółka zawsze kombinowaly. Ale to co robią w tej chwili przechodzi ludzkie pojęcie. Wiem że pieniążki za pracę na imprezach dostają tylko wybrani - tzw (usunięte przez administratora) Panie (usunięte przez administratora) A karma wraca

Towarzysz.

Czolem ,byli tz;pracownicy-prosba o pisanie konkretow w temacie,gdyz to brachanie do niczego nie prowadzi, pytam- czy zostaly zlozone wnioski w Sadzie Cywilnym ,czy Pracy - a pozwanym winiwn byc pelnomocnik w osobie ,M,O- Pozdrawiam. towarzysz.

Papone

Niestety, ale to prawda. Fachowcy odeszli do konkurencji. Kiepsko sławuś, jesteś w czarnej......

Daniel

Ja tu będę bardzo długo wracał .....aż znajdą się pieniądze na moim koncie za uczciwa pracę i jestem pewny, że wam się szybciej skończą konie pociagowe niż moja cierpliwość .

Daniel
@Daniel

I się zdziwicie

Bez sił

Wszyscy będziemy tu zaglądać.nikt nie odpuści tym zlod....on.przez to czego się dopuścili nie wypłacając wypłat niektórzy wpadli w długi bo porzyczali na życie i rachunki i tacy mają mieć odpuszczone a nie ma mowy . kordowiecka ..duba...zawsze smród się będzie ciągnik za wami.

Igor

Dla mnie spoko praca i firma ale jeśli komuś nie odpowiada niech ją zmieni i nie marudzi!!

Ktos

Buahahahahaha

@Igor

Ciekawe ile ty tam pracujesz. Ludzie pensji po 3-4mce nie mają. (usunięte przez administratora)

@Igor

Chyba Misiek zmieniła nicka. Po co to pisać takie głupoty. Każdy wie że to (usunięte przez administratora)

Hycel
@Igor

A ile ci płacą za takie szczekanie? Co z tego masz?

Hycel

Widać jak ciężko pracuje.

Rafal
@Igor

Tak zmieniłem, ale nadal chcę zapłatę za pracę około 10 tyś.

Olo

Pracownik czy kontrahent?

Rafal
@Olo

K

Niestety to prawda. Dlatego wszyscy pouciekali. Bo kto by chcial za darmo pracować.

Marcinek

Kochana firma tyle pięknych wspolni przepracowanych lat. Wspaniali ludzie których poznalem. Pieniążki zawsze na czas z extra premiom. Pozdrawiam cały Tim ????

Heeee
@Marcinek

No tak ciekawe jaki to TIM. A to pocisneliście. A może to Anetka pisała.

Gonzo

Zgłosić do prokuratury!

Oszukana@

Oooo pięknie,jak widać ostatnie komentarze i opinie były nie na rękę ....Co za qrestwo A tfuuu...rudasiowa się tam nie zadlaw tymi pieniędzmi, których ludzie nie dostali bo za chwilę i Ty możesz ich nie miec

wciąż to samo :(
@Oszukana@

Usuwanie komentarzy nie pomoże wam zatrzeć opinii (usunięte przez administratora)nierzetelnej firmy, nic też nie da zmiana na stanowisku prezesa, sami zarobiliście na to, co o was ludzie myślą i piszą, ale to cała prawda nikt nie da się wykorzystywać i pozwalać na niepłacenie za wykonaną pracę. Wszyscy już wiedzą dużo o tej pseudo firmie. To przestroga dla innych. Każdy kij ma dwa końce...

Korez

Masz rację tą dupoda..jka rudasiowa to najgorszy sort. Ona też jest winna temu że nie mamy kasy za pracę.

y
@Oszukana@

cała branża ochroniarska huczy od wieści na temat duby i dsf kasowanie niepochlebnych komentarzy nic wam nie da

obużony
@Korez

łysol chyba tak każdą po...ał jeśli miał w tym interes. jestem ciekaw czy swoja asystentkę też blebleble fuj...

obużony
@Korez

Jakie te laski są głupie myślą że jak dadzą mu du...y to będzie im się zyło super. kobiety w tym kraju schodzą na dno. jestem ciekaw co na to jego żona i najmłodsza córka

Bobo
@Oszukana@

Pan Bóg nie rychliwy ale sprawiedliwy. Karma ich dopadnie i to z nawiązką

*****
@obużony

Z żoną z którą ma najmłodszą córkę duba jest już po rozwodzie,ona ma już swoje życie i szczerze mówiąc dobrze kobieta zrobila

@*****

Widać dotarło do niej ze pieniądze to nie wszystko

Hahah

Możecie nam skoczyć. Pajace.

@Hahah

To się jeszcze okaże. Nie bądź taki hop do przodu w końcu skończy się to wasze pajacowanie i wyudzanie pieniędzy. Prokuratura ma was już na widelcu słuchajcie uważnie płukania do drzwi.

@Hahah

Skoczyć na co gdyby nie to że masz kasę z okradania ludzi to co ty masz oprócz paskudnego ryja i tego co szukasz do sikania w rozporku.nawet dla kasy bym ci nie dała potrzymać .h..u.duba to o tobie gdybyś się nie domyślił

Hahah
@Bez sił

Kolego ile razy mam powtarzać możesz mi skoczyć. A to o czym piszesz to jak uklekniesz to ...

Po ID cię namierza A wtedy będziesz płakał

Hahaha

Namierzaj,(usunięte przez administratora)

Twoje też trafia dalej do prokuratury jasno oznajmiasz że nie splacisz długów

Bez sił

Człowieku ty masz wszystkie służby na ciebie naslane za cienki jesteś żeby mi grozić.ty jesteś (usunięte przez administratora) więc to nie były groźby tylko obietnica

Goguś

Hahaha już się wystraszylo i dobrze bo służby maja na oku i to nie tylko za oszustwo na pracownikach ale też innych ciemnych interesów i powiazan

Egon
@Hahaha

A Ty nie kozak,boisz się na ulicy pokazać,....

Fuj
@obużony

On i w (usunięte przez administratora) włoży aby osiągnąć cel.

Tomasz

Duba śmieje się wszystkim w twarz. Właśnie pojawiło się jego uśmiechnięta gęba na Ukrainie. Nie chce mi się wierzyć , że człowiek jest bezkarny. https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=2385057171777695&id=100008203050380

Zdegustowany

Kolejny raz z rzędu usunęli komentarze jeszcze rano było 412 a teraz już 405 Ludziska wstawiajcie swoje opinie o nich niech społeczeństwo zobaczy jaka to nierzetelna firma. Również niech instytucje Państwowe zaczną tu zaglądać.

Axxx

Dziś jest 15 według sms .ów jakie ostatnio przyszły do tego dnia miało być wszystko uregulowane .poczekam wkoncu dzień dopiero się zaczął jeśli nic nie będzie po niedzieli sławus i Justynka na kolanach oddadzą pieniądze.moze ten cały MISIeK się orientuje czy na Płock poszły przelewy ..nie zadowole się informacja iż ten (usunięte przez administratora) nie ma pieniędzy miał czas żeby spieniężyć swoj dobytek lub pożyczyć tak jak my pożyczamy przez jego nieudolność bo pod tą łysa kopuła to on pewnie przyrodzenie nosi .bo te jego służebnice to chyba tylko na kasę leciały .toć urodziwy Sławomir nie jest sama cofki dostaje jak patrzę na niego.oddaj łysolu pieniądze.

Zostaw merytoryczną opinię o Grupa DSF Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Grupa DSF Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Grupa DSF Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 9.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Grupa DSF Sp. z o.o.?

Grupa DSF Sp. z o.o.
2.1/5 Na podstawie 131 ocen.

Grupa DSF Sp. z o.o.