Opinie o climatronic Iwona drzewosiewska w Będzin

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie climatronic Iwona drzewosiewska. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie climatronic Iwona drzewosiewska o rekrutacji.

Branże: Produkcja urządzeń i montaż instalacji wentylacyjnych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o climatronic Iwona drzewosiewska w Będzin

Mariusz Nowy wpis

Czy firma szkoli ze sprzedaży ?

Vlodd Nowy wpis

Rodzina z problemami = firma z ?

Policz Nowy wpis

2+2 =5 - Climatronic

Były pracownik Nowy wpis

Nie piszcze głupot na tą firmę.Praca w miłym towarzystwie i zarobki wysokie.Właścicielka, Syn jak i osoby pracujące w biurze to super ekipa.Pracowałem tam dłuższy czas to wiem co się dzieje.Pozdrawiam i życzę sukcesów.

Rozmowa kwalifikacyjna nie musi być stresująca. Czy ta w climatronic Iwona drzewosiewska spełniła Twoje oczekiwania? Które pytania podobały Ci się najbardziej? Twoje doświadczenia mogą pomóc innym!
Agnieszka

@Czarnakoszula, dlaczego tak uważasz? Rozwiń swoją myśl bardziej. Napisz bardziej szczegółowo swoją opinię oraz uargumentuj jakie czynniki na nią wpłynęły. @Kamil, to jest forum publiczne. Udzielając się na nim akceptujesz regulamin zgodnie, z którym nie można nikogo obrażać. Zapoznaj się z regulaminem: https://www.gowork.pl/regulamin Napisz swoją opinię odnośnie pracy w Climatronic w sposób zgodny z regulaminem, bez używania obraźliwych zwrotów. Wszystkie wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane przez administratora. Czy obecnie w Climatronic prowadzona jest rekrutacja i na jakie stanowiska? Jak wygląda rozmowa rekrutacyjna? Jakie są możliwości rozwoju zawodowego oraz szkolenia. Dzielcie się informacjami o aktualnych rekrutacjach.

Gregor

Słyszałem , że to bardzo dobra firma. Podpowiedzcie czy potrzebują pracowników?

Czarnakoszula
@Gregor

Firma porażka . Zbudowana na ludzkim nieszczęściu.

Mirek

U nas taki nie robił jak Kamil, praca jest git szefostwo tyz

Jankiel

Nie chce się wtrącać w zaistniałe porachunki ale na oko osoby obok -czytajacej komentarze na temat tej firmy widać, że ktoś tu kręci niezłą telenowelę i niezwłocznie potrzebuje silnej maści na ból (usunięte przez administratora) @Kamil wyciagajac tu jakaś taką rzekomą prywatę i zapewne pomówienie pokazałeś że niezły z ciebie frustrat. Kiedyś słyszałem, że na konkurencję plujemy , kiedy jej się obawiamy.

Agnieszka

@Jorg z czego jesteś zadowolony najbardziej? Na jakim stanowisku pracujesz w climatronic Iwona drzewosiewska? @ehhh na forum nie możesz obrażać innych osób. Zachęcam do zapoznaniem się z regulaminem forum przed przystąpieniem do wystawienia komentarza http://www.gowork.pl/regulamin.

Jorg

Jo zech jest zadowolony kaj te boroki co tak wypisują ta głupotya pewnie konkurencyja

Agnieszka

@gonzo, wnioskuję, że jesteś pracownikiem climatronic Iwona drzewosiewska. Na jakim stanowisku? Uważasz, że firma organizuje zbyt dużo szkoleń? Myślę, że to dobrze, że poszerza wiedzę pracowników.

kamil

Ja to sie ciesze ze maja wiele skzoleń, i wy rowniez powinniscie wiadac ze na was nie oszczedzaja a probuja was rozwiajac wiedze i praktyke, zawsze lepiej sie doszkolic

gonzo

jest ok, nowa hala atmosfera jest ok, fakt parę leni jest tylko po co tyle tych szkoleń

oszukany

podobno padaja....brak kasy nie polecam

king kong

Nie wiecie czy kogoś szukaja??Jeśli tak to na jakie stanowiska??

Stic

Szukają !!!

Oszukany

Climatronic nie ma pomysłu na siebie,to firma specjalizująca się w upodleniu i wyzysku pracowników a ma ich raptem pieć osob z tego jeden przydupas właścicielki,nastepne 4 osoby to rodzinka zatrudniona na papierze banda nierobów na których muszą zapracować robole w podzience dostają 1300 za orkę i słowa uznania od właścicielki...Panowie w przyszłym miesiącu musicie bardziej zakasać rękawy do pracy przecież jest kryzys.Tak zwanej firmy nie polecam chyba że desperatowi szukającego mocnych wrażeń Climatronic mu to zapewni .

ehhh
@Oszukany

Właścicielka to jedna, wielka oszustka.... mami ludzi na rozmowach zarobkami i perspektywami.... potem oczywiście głodowy zarobek nie mający nic wspólnego z obietnicami.. dokładnie tak jak napisałeś.... nic się nie zmieniło

paweł

Przeglądałam strone climatronica w poszukiwaniu właśnie kilmatyzacji, bo na nadchodzący sezon chciałabym zamontować u siebie ale widzę że climatronic ma u siebie klimatyzacje rożnych firm, np. hitachi, panasonic, sanyo i galanz. Nie bardzo umiem się zdecydować na którąś z nich. Czy jeśli pójdę do climatronika to dobrze mi doradza

janol

Praca w tej firmie na pewno nie da Ci kasy, zmarnujesz jedynie dużo czasu i będziesz traktowany jak popychadło. Osoby na pełnym etacie zarabiają 1200!!!!!! Nie zatrudniaj się tam!!!!!

Barabara

Praktykatem to ty bedziesz caly czas. Nawet po 20latach. Kamil idz i potem dodaj wpis. Powtarzam. Szerokim lukiem omijac

Zostaw merytoryczną opinię o climatronic Iwona drzewosiewska - Będzin

climatronic Iwona drzewosiewska
3.4/5 Na podstawie 36 ocen.
  • Małobądzka 29
    42-500 Będzin